Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
25. aug 2009

Megy, no super 😵 tesim sa na foto...
Ivi, tak to je fajn...lebo predsa len budem mat zimne babo, tak by som nechcela trepat k dr, kde budu urcite aj chore deticky v cakarni..

kukulik30
autor
25. aug 2009

aj dr Sefcikova chodi domov, ak je to nutne....hlavne , ked sa este necitis dobre po porode, ale ja som nechcela, chcela som prist ja k nej...chapete, prva akoze prechadzka 😀 ..to som si nemohla nechat ujst 😀

kukulik30
autor
25. aug 2009

poradna malych deticiek je vacsinou poobede 😉 maju na to extra vyhradeny cas....
patka, ked budes volat dr, ze uz ste doma z porodka, tak kludne povedz, ze chces, aby ti 1. poradnu urobili doma 🙂 a vec vybavena, mas na to pravo 😉
moja kmotra porodila na Vianoce , ako mas ty termin, ale nakoniec tiez chcela ist k dr a sli na aute, raz dva tri boli vybaveni 🙂

sophie1981
25. aug 2009

no to som netusila, ze este stale sa chodi domov..... 😕 ......zase som mudrejsia...

taaak, navarene, katka papala zemiacik s cuketou, teda aspon sa tak tvarila, ale viac som skrabala s podbradnika ako videla v jej ustach...ale v pluvani je majster... 😝 .... 🙄 ....ja som spasala 3 misky polievockyyyy......paradajkovo mam az v zadku... 😅

x\c\xcvcx\xvvvvvvvvvvM

sophie1981
25. aug 2009

to posledne pozdrav od katky pre vsetkych malych kamosov... 😉 😀

sophie1981
25. aug 2009

ja som sa tiez tesila na prvu poradnu hlavne pre tu prechadzku.....no samozrejme, nech vsetci vidia, ako na, to pristalo.... 😀

kukulik30
autor
25. aug 2009

bibka, hej dam Samkovi precitat, mozno pochopi, co tym chcel basnik povedat 😀 😀 😀

pata31
25. aug 2009

aha, no tak asi si uz len vybrat dr 🙂
som si prave objednala zavinovacku zimnu emitex, jedna baba predavala lacnejsie a nepouzitu, tak sa tesim, az mi to pride 😵 vyzera takto - bezova so zltou:
http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

sophie1981
25. aug 2009

no Livia, ty nevies citat??....je tam napisane ze: Caute vsetci, ako ??? 😀

kukulik30
autor
25. aug 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja nerozumiem reci tohto kmena 😀 😀 😀

kukulik30
autor
25. aug 2009

patka my, sme teraz kupili na krstiny Matuskovi tento fusak, tiez z Maderny http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky... oranzovo-cierne, a je super 🙂

sophie1981
25. aug 2009

uz si zabudla co???.......ved o chvilu verim ze zase porozumies... 😵

sophie1981
25. aug 2009

tie emitex fusaky su iste super.....ked budem mat druhe babo, tak iste kupim....

kukulik30
autor
25. aug 2009

hej a super je, ze sa da ten spodok odzipsovat a pasuje do vajka, aj na popruhy sa da vystrihnut / je to tam pripravene/, cize, je od narodenia, az do 2-3 rokov 🙂

pata31
25. aug 2009

tie Emitex fusaky su fajn 😵 a oranzova to je moja farba, pekne ste vybrali 😵 😀
ja som chcela tu zavinovaciu deku do autosedacky, tak som rada, ze ta baba to predavala lacnejsie 😉 jupi...uz len pockat, kym dojde...

kukulik30
autor
25. aug 2009

tiez paradny 🙂

pata31
25. aug 2009

pekny, pekny 😵

rybecka
25. aug 2009

kocky
ktora moze dnes vecer vypadnut na 2 hod ?
lebo ja to nutne potrebujem mam krizu domacej zienky 😝
skocili by sme do namornika 🙂

sophie1981
25. aug 2009

😉 noo, Janka...my ideme dnes s manzou von...ale sla by som......uvidim, o kolkej dojde domov....

rybecka
25. aug 2009

Bibka ty si pekne uzi vyrocie ved sa musiis aj vecer manzelovi venovat 😉 a ked tak zajtra mam 30 rokov 😝 😀
asi mam krizu stredneho veku 😀

antoniab
25. aug 2009

ahoj spisiacky 😉
tak mi sme dnes po sone v uk babo bolo rozkose sa stahovovalo chvilu sedelo potom kopalo hlava tu potom tam len ta sestra nam to nafotila nprd 😠 a tiez mi nechcela povedat pohlavie ale ja som tam videla pipika tak to bude chlapec no ale moj gyndak mi to potvrti 7.9 ak sa nemylim 😀 😀 uz mam aj papier od gp ze idem na vysetrenia na svk tak dufam ze si uz nijaku hovadinu v praci nevymyslia 🙄
no aj ja by som sa mala kuknut po nejakom fusaku 😅 ale ja som sa este nerozhodla s kocikom tak neviem 😝 vsetko studujem ci je to ok ake su nato ohlasy ale takymto stilom asi nic nekupim 😀 😀 😀
aj ja chcem decku doktorku v snv lebo ta nasa ma poslednu dobu zle ohlasy ludia sa stazuju ze detom supne vzdy navsetko antibiotika to by som nerada vraj na detskej poliklinike je dobra detska doktorka nepoznate nahodou chodi knej moja sestrenka musim sa pytat na meno len teta mi spominala ze je ok

anape
25. aug 2009

pati ja chodim k macejkovej, tazko sa mi je vyjadrovat aka je, kedze sme zatial nic vaznejsie chvalabohu nemuseli riesit, no pristup ma v pohode a aj sestricka je zlata 🙂
ked som chodila na tehu cvicenia pred prvym porodom, tak mi odporucali urbanovu alebo ju, tak som si vybrala ju a kovalova ma sice gastro poradnu, ale predovsetkym je pediatricka, no ma trosku obmedzene ordinacne hodiny kvoli tej poradni a tiez je v pohode, sem-tam som bola pri nej, ked zastupovala nasu lekarku

jani ja by som mala ist zachvilu so svagrinkou do madarasu a urcite sa zdrzime do zaverecnej 😀 , ale keby si chcela ist vonku zajtra, tak ak bude muz doma, ja by som sla 🙂

veronika1982
25. aug 2009

pata mi mame taku istu zavinovaciu deku / sivo-zltu/.. ja som ju davala aj do kociara ked som maleho nedala do zavinovacky tak som ho dala do toho.. takze bibka pri druhom ti ju podarujeme... 😀 matej asi v zime uz do nej nevojde...

ja ked som volala sestricke ze sme doma z porodnice tak sa ma opytala ci mame auto alebo pridu k nam domov tak som jej povedala ze mame auto ze dojdeme mi. esste sa ma opytala ci nam odpadol pupcek a kedze nam neodpadol tak nas napisala na stvrtok ked uz koncili aby tam neboli ziadne deti..

vo stvrtok je v lidli super akcia na body, supravy a pancusky.. o ktorej otvaraju lidl?

a dosla nam kuchyne.. no neviem kde ju zlozime pretoze uz nemame miesto na nu.. zajtra ju idem vyplatit..

janbari
25. aug 2009

ahojte východniarky.....kukulik.....čau....som rada, že si aj ty tu 🙂

janbari
25. aug 2009

anape....aj ja chodím k Macejkovej a som mimoriadne spokojná!....a ...radšej zaklopem... 😉

kukulik30
autor
25. aug 2009

cauko, Jani..tak kukaj kde sme sa stretli 😀 kto by to bol povedal 😀

kukulik30
autor
25. aug 2009

janka, keby si skorej dala vediet,ja by som s tebou sla 😅 ..ale teraz sme dosli , tak az teraz som si precitala 😒

lenjak
25. aug 2009

ahojte vidim, ze ste zohrana partia. tak sa len tak jemne vtieram 🙂
veronika1982 ta akcia v lidli je az v pondelok, lidl otvaraju o siedmej a vraj je tam stale na siedmu uz vela ludi

lenjak
25. aug 2009

co sa tyka dr chodim s malym k sefcikovej, vyhovuje mi hlavne to ze sa dlho necaka, lebo so starsim chodim k doktorovi na detskú polikliniku a tam je to nekonečný príbeh 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre