Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
19. jún 2009

slavka, praveze ju mam hore, nic si nenamyslam...je to jasne 🙂 ide sa dalej

sophie1981
19. jún 2009

caute...juj, Livka, neboj bude to stupat...oni sa este salasia vies.... 😉 ...ja verim ze bude dobre.... 😉 ...

zuzanka, pytam sa, lebo ani my nic nemame tak ze ci nebudeme grilovat na vasej zahrade pod dazdnikom.... 😀 😀 ....nie myslela som sa ist niekam prejst....inac som dnes stihla otocit krompachy a spat....juj, som skoro dzubla do hroble, bo som nechala hladnu Katku babke na strazenie......to co hormon dokazeje sila...ked sme sli spat, uz soferoval mm, bo mna taaak cicky boleli...sa mi tak nalialy jak nikdy ze som az odsala, bo by som praskla.... 😲 ......manzelovi sa crta lepsia robota, tak babenky drzte palce..... 🤐 .

sophie1981
19. jún 2009

poobede idem pozriet na ten vlacik do mesta........tak dufam zeniekoho stretnem.... 😉

veronika1982
19. jún 2009

bibka ved katuska bola spokojna na prechadzke.. som ju stretla...

livi hlavu hore nic neboj uvidis ze v pondelok to uz bude ok.myslim na teba...

tak mi uz balime a vyrazame na chatu.. majte sa

sophie1981
19. jún 2009

no hej veronika, len ja som to nevedela.... 😀

sophie1981
19. jún 2009

veronika a nezabudni ciapky, nech nezmrznete cez vikend..... 😀

anape
19. jún 2009

livka tak to mi je luto, bola som presvedcena, ze si tehulka, ale aj tak nadej zomiera posledna 🙂 , veeelmi drzim palceky

bibka drzime palce, nech ta robota jozkovi vyjde 🙂 a co je to za vlacik v meste? skoda, ze som dnes sama s detickami, lebo by som sla s petkom do mesta na program

rybecka
19. jún 2009

cafte,
my sme mali dnes rusno boli tu kamoskine deti 2 dievcatka a teraz odisli aj Matej siel az teraz spat. ja mam dnes stretnutie zo skoly po 10 rokoch tak idem troska zrelaxovat a vypadnut od rodiny 😀
Livi to fakt ze ako nic??? 😕 to sa mi verit nechce a co tie ciarky do kelu 🙄 joj ta este je tam nejaka nadej ne? ci uz ne?

kajacz
19. jún 2009

livia- sestrička má pravdu, ešte to može nastupat... 😉 nebud smutná...pozri sa na Samka a myslím, že ti bude lepšie...

gajana1
19. jún 2009

Ahojte
poradte mi prosím nejake dobre kadernictvo surne potrebujem 😉

sophie1981
19. jún 2009

anka,deti kreslili vlacik po zimnej, na ceste...nejaky rekord....no je dost dlhy.....som bola v meste a ziadnu odru kobylu som tam nevidela.....kde ste boli???? 😕 ...ja uz chcem niekoho stretnuuuuuuut 🙄

zuzana32
19. jún 2009

Ahojte,
a my sme s Ninkou videli bibku ako ešte s jednou kočíkovala 😉

sophie1981
19. jún 2009

a preco ste do mna nekopli???? 😕 😀

slaviq81
19. jún 2009

Ja som bola v meste, síce sme sa tam dotrepali až okolo štvrtej, ale ešte sme stihli polišov a hasičov 😀 A toľko kočiarov tam bolo, že som bola celá pomätená 😝 Tak som sa ani veľmo neobzerala po kobylách.

zuzana32
19. jún 2009

keď ty si šla po tom cyklo chodníčku smerom od Reduty, a my sme šli opačným smerom. Videli sme Ťa zhruba ako je fara. 😉

sophie1981
19. jún 2009

slavka aj my sme dosli okolo 4...ked strielali, my sme stali pod tribunou.....pozerali sme kapueru a male spevacky....ked sme odchadzali spievla ta slecna v obtiahnutych krataskach.....ale pekny mala hlas..... 😉

slaviq81
19. jún 2009

Bibs, my sme pri podiu neboli, stáli sme z druhej strany, pri tej ošarpanej budove. A keď hasiči hasili to horiace auto tak nás ostriekali 😠 Ale aspoň sme sa osviežili 😀

sophie1981
19. jún 2009

joj, tak sme sa paradne minuli...... 🙄 🙄 🙄 ..ma ani nenapadlo ti zavolat, bo si pisala ze nepojdes......no nic...ale buduci tyzden sa uz len koly tebe vystveram na zapad.......ze sa konecne stretneme.... 😉

slaviq81
19. jún 2009

Som písala, že pôjdem 😅 Nevadí, veď ja do mesta chodím často, tak raz sa určite nájdeme 😀 Idem kukuk Panelák 😉

anape
20. jún 2009

ahojte baby,
my mame za sebou tazku noc, viki bola hore kazdu chvilku, dost kaslala a nasledne poplackavala, asi ju drazdilo hrdielko 😒 a teraz sme hore uz od pol 7 a ja ledva stojim na nohach, tak hadam sa mi podari lahnut si pocas dna s niektorym z deti

aj my sme nakoniec boli vcera trosku v meste, ale az okolo 6tej vecer, ked dosla babka, tak sme vzali deticky sa prevetrat 🙂

kajacz
20. jún 2009

ahojte... 🙂 neviem, či sa tu cez víkend ukážem, tak vám chcem všetkým popriat pekný víkend... 😉

Včera večer som si bola dat odstranit znamienko na ramene u svojho kamaráta- chirurga, trochu ma to pobolieva...ale som rada, že už je preč, Šimon mi ho parkrát už zaškriabol... 😨

dnes už neprší, ale je pod mrakom, tak pojdeme trochu do mesta...chcem sa pozriet na nejaké plavky, ked má kto strážit Šimona...lebo s ním si nič nemožem vyskušat... 🙄

sophie1981
20. jún 2009

caute pekny vikend vam prajem...dobr sprava...manzel ma od pondelka zmluvu!!!!!!......bude vymeriavaci technik plastovych okien pre tento region...sice sa ubeha na aute, ale aspon bude dobra robota a lepsie prasule..... 😵 😵 ...na plienocky a kasicky..... 😀

noc sme mali tiez zaujimavu, kedze mala sa rozhodla dobehnut zameskane jedlo.....tak sme sa krmili skoro kazde 2 hodky....ale nevadi...teraz je s dedkom vonku a ja mam upratovat....ale neodolala som....tak som nakukla...hlavne koly Livii...ze ci nieco nove...ale vidim, ze sa venuje rodinke...Livka, dufam ze si ok..... 🤐

zuzana32, teraz ste ma videli doobedu alebo poobede...bo doobedu som bola s Veronikom a Matejkom, a poobede som bola s babkou....a az pri 101 sa k nam pridala kamoska s danielkou.....

idem vysavat.... 😝 ........

slavka, tak v to dufam...

baby, kedy vlastne to stretko???....ja v stredu nemozem, mame ockovanie......a neviem ako pocasie.....ale mohli by ste prist k nam na kavicku rano.....vsetci su rano v robote, tak mam byt pre nas.... 😀 😀 😀

sophie1981
20. jún 2009

katka, ja som si kupovala plavky minuly rok(som nevedela ze som tehula)....a prave vcera som ich skusala a cecky nevtrepem......tiez mi treba nove..... 😝 .......

veronika1982
20. jún 2009

ahojte...tak my sa hlasime z chaty... signal je tu sice na prd ale co uz... vcera matej spal vonku od piatej do pol deviatej a potom o desiatej nemohol zaspat od unavy tak kvical kvical az nakoniec som s nim aj ja plakala ale potom zaspal...v izbe sme mali horuco ako v pekle...

a dnes uz ma na seba hrubu ciapku a zababuseny je v kociku.

zuzana32
20. jún 2009

Ahojte,
Bibka doobeda okolo 10.45?
a presne sme s Ninkou pozerali, že určite si s niejakou babou z koníka len sme rýchle nevedeli tipovať, že s kým.
Ale tipovali sme Veroniku. 😉

sophie1981
20. jún 2009

nooo, tak to sme boli s Veronikou a Matejkom....fuj, ze ste sa neprihovorili..... 😠 .... 😀 😀

veronika, aj Katka ma hrubu ciapku a bundicku.......a v noci sme sa tiez postupne vyzliekali, az rano sme ostali len v bodynkach a spacom vaku........a potom sme potiahli do pol siedmej, lebo uz nam konecne nebolo horuco..... 😉

uz povysavane, vytrete podlahy...idem este pretepovat pokrovce, bo uz su ako keby sa po nich stado koni prebehlo......a potom idem odkostkovavat ceresne na dzem..... 😝 ...je ich tam asi miliooooooon... 🙄 🙄

janoko
20. jún 2009

No, rodáčky moje, ak chcete, kuk do alba, už aj ja to mám za sebou. Anička sa narodila 13. Júna o 18:15 cisárskym rezom. Mala miery 52 cm a 2750 g.

veronika1982
20. jún 2009

zuzana32 a vy ste kde boli? ano to som bola ja s bibkou a s nasimi deturencami...

u nas sa uz vari gulas...mnam mnam...aj my tu mame ceresne 😀 😀 😀

giana by mala ist dnes domov s malou ninkou a slubila original foto aj z porodu tak sa tesim na drobceka.. vraj je drobucka a cela mamina...

zuzana32
20. jún 2009

my sme akurát prechádzali popri fare smerom dole k redute

sophie1981
20. jún 2009

ahoja Janoko...mala je zlatunka....a aka dlhana.....ty koky.....sak to ked porovnam s Katkou, ona mala 2,5kg ale len 45cm........52 sme mali az v 2 mesiaci......no bude s nej modelka..... 😉

este raz blahozelam k dcerke Anicke..... 😵 😵

veronika, oni asi boli tajnos agentos, ze sa neprihovorili..... 😕 .....juj, idem na tie ceresne.....sa mi neceeee 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre