Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
29. júl 2009

no Veronika, srsis dobrymi napadmi hned z rana.....si sa asi dobre vyspala co..... 😅 ...ja suhlasim, ved je to celkom od cesty a su to novucicke preliezky....pre snv blizko a pre mimo snv tiez celkom v poho.....a livia ln vybehne z vchodu.... 😀

veronika1982
29. júl 2009

sa divym aj ja ze ake mam napady. ved kvoli mojim napadom mam doma tichu domacnost. ha ha...

sophie1981
29. júl 2009

no.......tak asi by si mala komunikovat s manzelom len z rana.....kedze ku veceru sa to asi dost pose..., potom budes stastna zena..... 😀

rybecka
29. júl 2009

ahojte, tak v piatok moze byt 😉 a kde to??? 😕

sophie1981
29. júl 2009

super...na Mieri, za Liviinym cinziakom.....s tymi Ickami v Liviinym si niesom ista, tak sorry, ak je to zle....opravte, nech som mudrejsia.... 😀

zuzana612
29. júl 2009

Caute, ja v piatok nemozem, pridu nasi tak budem mat auto k dispozicii tak miesto ihriska budem behat po obchodoch a zhanat veci co nam treba surne do domu, ako kos na odpadky a kefu do zachodu 😀 Aj ked ten je teraz viac menej asi nefunkcny, kedze vcera zacalo svokre kvapkat z povaly nad nasou kupelnou 😠 Tak bud je uprachata odtokova rura kedze Matus tam okrem stipcov ktore so videla urcite pohadzal aj nieco ine. To by bol asi ten lepsi pripad lebo to by bolo treba vysekat len kusok rury pod vanou ktora este nie je zalozena. Ale ak je to nieco ine a my budeme musiet sekat hotovu kupelku, tak ja tento sprosty dom asi podpalim a z poistky si kupime byt 😀 Najlepsie bude asi na Mieri pri tom novom ihrisku 😀

Som dala Matusa spat a musim aspon podlahy suchnut aby sa ten prach co tu este stale je vsade nerozvlacal, ale tiez sa mi nechce 😖

sophie1981
29. júl 2009

Katka uz je doma....a cica didynku.....inac, ona je posledne 3-4 noci, teda skore rana taka hrozna..... 🙄 ...asi bude po svojom otcovi, kedze oci by este spali a telo sa uz hybe.... 🙄 😠

sophie1981
29. júl 2009
veronika1982
29. júl 2009

bibka niekedy som to mala ako zvonenie na telefone...

bola som pozriet ci pani dr. robi aby sme mohli ist zajtra na nozicky...neviete co mam dat. na vytahu bol olej a ja som dzabla z rukou do toho a nevedela som a chytila som kociar a teraz mam tam bodky..

na mieri ma zastavila taka jedna pani a robila dotaznik a dostali sme 10 cd z rozpravkami a dokumentarnymi filmami o zvieratkach..

no ak bude stretko tak livia nam spravi kavu do termosky a spravime si piknik a spinioni mozu spehovat. ha ha 😀

janoko
29. júl 2009

Tak čau babeny! Dnes cestujeme naspäť do Plzne, včera som dala stretko s Paťou, stretla som pri Levočskej bráne aj Ivanu - už viem, odkiaľ sa poznáme - zo stavebky, chodili sme tam obe do školy. Sme ten istý ročník.

A Paťa je v nemocnici, včera jej trošku tvrdlo bruško, dnes preistotu šla k dokimu, tak ju poslal ležať. Vraj jej aj bolo ráno blbo, tak jej držme palce, nech je to všetko O.K. Tak sa zatiaľ majte, pridám možno zajtra foto do albumu.

veronika1982
29. júl 2009

joj tak hadam to bude vsetko ok. drzime jej palce.

kukulik30
autor
29. júl 2009

😕 ..juj, tak nech to nie je nic vazne a coskoro pride domov
janoko, no a hned na to pri grecko katolickom kostole som sa stretla ja s Ivkou 😀 prijemnu cestu vam prajem a nabuduce snad uz dame stretko aj my ostatne s tebou 😉

ja som si konecne sadla , boli sme so svagrinkou na zahrade, nazbierat fazulku na zeleno...tak som mala robotu , kym som nacistila, narezala a teraz obvaram...este som dokoncovala tie uhorky, lebo vcera mi schybol ocot,tak par flasiek som musela dnes este sterilizovat...a som paradne spotena, odskocim si o chvilu do sprchy 😝

Katka este v celku, bola v poradni, tak na 1 cm branka , brusko tvrdne, aj doobedu tvrdlo, ale do nemocky ju radsej neposlal, lebo kym nema bolesti moze si na ne pockat aj doma, naco utekat ...a tam by musela lezat an monitore....ale ocakavame to uz coskoro... 😵 😵 😵 mozno uz v noci , alebo zajtra doobedu....dnes v noci ma vraj Lichvar nocnu, tak jej vravel, ze sa mozno aj uvidia 😉

sophie1981
29. júl 2009

jooj, dufam, ze s Patou bude vsetko ok..... 😕 ...nezavidim jej tu nemocku......ale snad sa medulka o nu postara.... 😅

a katke prajem nech to uz pride cim skor...to cakanie musi byt na nervy...esteze ja som nemusela cakat..... 😀

veronika, s tym spalenym olejom ti nepomozem....lebo neviem ako to vycistit..

zuzana612
29. júl 2009

Baby, ja som dnes taka skapata ze az. Matusko spal doobedu len necelu hodinu tak som ho dala okolo tretej opat spat, kym zaspal bolo asi pol stvrtej a este spi a ja ho nechcem budit lebo som rada ze mam klud. Aj som si s nim hodinu pospala, ale stale som nejaka unavena. Tak neviem kedy pojde vecer spat, ale ved nech je s nim Daniel 😀

Aj ja dufam ze je Pata ok, mne tiez stale tvrdne brucho ale to mi cele tehu aj pri Matusovi. Len nech sa uz fazula zacne poriadne mrvit nech viem ze zije. Sa uz tesim na tie kopce co robil aj Matus 😀 Asi mi chce dat najavo ze je ok, lebo sice necitim nejake kopance, ale zacalo sa mi hybat brucho 😀

Poradte mi nieco dobre na jedenie, lebo mam hroznu chut na nieco, ale neviem na co 😖 Uz som zjedla salamu, po nej mentolovu cokoladu a zajedla som to cerstvou uhorkou a teraz lupackou s dzemom, ale stale mi to nestaci. Akurat pocujem Matusa, tak sa asi ideme prejst do obchodu

veronika1982
29. júl 2009

tak mi sme uz doma. bola som u sestry umyt si vlasy a domov sme sa niesli na rukach a tlacili kociar. moje nervy..

bibka nie spaleny olej ale ten olej co je na vytahu ci vazelina to je ci co..a objednala som matejovi z netu koselu. stala len 30 sk... 😀 😀

kukulik30
autor
30. júl 2009

dobre ranko..huhuhu...vstavat spachtosi 😀

matyskova
30. júl 2009

Ahoj holky,

omlouvam se, ze vam lezu do tematu, ale myslim, ze byste mi mohly pomoci 😅 🙂 Byli jsme na dovolene ve Vysokych Tatrach, nyni tridim fotky a u nekterych mam okno, kde ze je to vlastne foceno 😅
Proto bych se chtela zeptat - nejaky kostel se zlatym orlem (orlici, ci jinym ptakem) - to je Spisska Nova ves? A ktere mestecko patri pod Poprad (je snad jeho soucasti) - Spisska Sobota nebo Spisska Streda?

Dekuji moc! 🙂

kukulik30
autor
30. júl 2009

ahokj matyskova, tak my tu mame v SNV jednu budovu, konkretne Spisske divadlo a tam je zlata labut..moze byt?...pockaj ak naajdem niekde nejaky link s fotkou, tak hodim 😉

matyskova
30. júl 2009

kukulik30, to budes hodna 🙂 ja popravde nevim, co to bylo (zda divadlo nebo kostel) - jeli jsme tam na chvili po jedne dlouhe ture, takze jsme jen tam jen znaveni lezeli v parku na trave a pritom vyfotili nejakou budovu... 🙂

kukulik30
autor
30. júl 2009
kukulik30
autor
30. júl 2009
matyskova
30. júl 2009

Ano, to je ono, dekuji 🙂 kdybych se poradne podivala, tak opravdu je na me fotce napsano "divadlo" - kostel je na druhe strane toho parku a pak je tam jeste myslim recky kostel...

A nevis nahodou, ktere mesto spada pod Poprad - zda Sobota nebo Streda?

megy2
30. júl 2009

...livka katka este nic?.....lubka sme vcera stretavali a ponahlal sa domov ze uz to zacina 🙂 tak sme mysleli ze uz cez noc to bude....

kajacz
30. júl 2009

pekné ránko 🙂 tak už ste sa presne dohodli na stretku?...

matyskova- spišská sobota... 😉

matyskova
30. júl 2009

Dekuji moc, holky. Tak je to tak, jak jsem si myslela 🙂 To vite, Streda, Ctvrtek, Sobota, kdo by se v tom vyznal 😀 Ale mate to tam vsude moc hezke! 😵

megy2
30. júl 2009

...dakujeme 🙂

rybecka
30. júl 2009

Dobre ranko kocky 😎
ja dnes samucicka doma muz siel ksvokre robit okna a zobral aj brata tak idem vycisti bazen ze sa mozme ist s Matejkom clapkat 😵

zuzana612
30. júl 2009

Ahojte, tak nam dnes den nezacal najlepsie kedze mame nejaky problem v jednej z nasich 2 kupeliek a topime svokru, tak sme museli odstavit vodu. Parada. Len dufam ze sem nakluse vodar a pride to opravit, lebo ma porazi. Este ze idem v sobotu na tyzden k nasim. A samozrejme vsetko si to odskace Matus lebo som nervozna ako pes a len stale po nom jacim a vrieskam, chudatko moje a potom mi je to luto. Clovek sa ledva ako tak prestahuje a este ani poriadne nebyva a uz su problemy 😖

No nic, dufam ze aspon vy mate lepsi den

rybecka
30. júl 2009

Zuzana ja neviem fakt kedy ti to donesiem ale ma napadlo ze vecer ked muz mi donesie auto tak ja skocim asi za tebou len tak sama bez deti lebo mi je uz trapne 😅 ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre