Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
24. apr 2009

Oj Zuzanka nic horsie ako dieta chore 😖 😖 ,tak ti nezavidim ,tak vam prajem obom skore uzdravenie 😉 😉

maca77
24. apr 2009

Slavka, teda na dovolenku by som k tebe išla s radosťou 😵 😵 😵 ... ale mala by som obavy zostať tam nejak natrvalo a tiež si neviem predstaviť,že by som sa vydala do takej krajiny ....
... MM pozeral cez víkend nejaký dokument o Dubaji a vravel, že tam by chcel ísť pozrieť, hlavne tie mrakodrapy čo vymýšľaju a stavajú... 😅

Zuzka, nemáš náhodou sirup Nurofen? nám zabral lepšie ako paralen .... a skoré uzdravenie....

medulka986
24. apr 2009

pekny večer dievčence 🙂
hurrááá,konečne volný víkend 😝 😀

sophie1981
24. apr 2009

zuzana, chudatko matusko.....snad sa z toho rychlo dostane,a ake boi vysledky??..sorry, ze som neprisla, ale bola som v letanovciach na fare, ohladom toho nasho krstu...takze uz to mame na 100% 3.5 o pol jedenastej na omsi budu krstit katulika....sa tesim.... 😵 😵 ....aj o krstnej som mu spomenula, tak privre oci a ze moze byt...tak sa tesim este viac.... 😵 ...a v sobotu mame nauku.... 😝 ....tak si to tam odsedime troska.... 😝 ......a samozrejme po rokoch pojdemna spoved.... 😲 😲

zuzana32
24. apr 2009

sophie1981, v letanovciach sme boli aj my krstiť naše deti, ten pán farár dokonca krstil aj mňa, aj sestru.
A na náuke, bol jediný môj manžel, a na spovedi nikto.
Krst sme mali po omši.

sophie1981
24. apr 2009

zuzana, nam kazal prist na nauku...aj ked vlastne my sme na nauke uz boli ale uz je tomu 10 rokov.....ja som rozpravala s kaplanom.....bola som tam, pretoze chcem za krstnu moju sestru a ta nezije usporiadanym zivotom, a tak som si to chcela prekonzultovat ci s tym budu mat nejaky problem....v letanovciach krstime lebo budeme byvat v tomasovciach a pravdepodobne deti pojdu aj na prijimanie tam, kedze uz bude dufam dom dokonceny.....a ked sa krsti po omsi, to je super.....to som sapresne nepytala, len mi vravel, ze je to spojene s omsou....

sophie1981
24. apr 2009

bruuu noc.... 😔

zuzana32
24. apr 2009

sophie1981,
veď aj nám kázal prísť na náuku všetkým a krstným rodičom, ale sestra už bola rozvedená a nemala kde nechať deti, a ja som kojila takže môj manžel šiel pekne večer pred krstom sám a pán farár bol spokojný.
Druhého syna nám pokrstil v nedeľu po obednej omši, a poslednú dcéru v sobotu večer, ppretože v nedeľu mal omšu ... už neviem kde.
Krsti sa počas omše, ale my sme si to s ním rovno vybavili že po omši, a on súhlasil.

zuzanale
25. apr 2009

Ahojte dne som prvá ešte spíte? Laura ma hladoško o 5.30 zobudila a jasné že aj Timku 😅 no čo pokonikujem a potom čosi popracem kým pôjdeme do PP mužík otvoril skriňu jaro tu a on nemá čo na seba 😝 😅 takže hor sa na nákupy 😉

medulka tak príjemný víkend si ho užite 😉

kukulik30
autor
25. apr 2009

dobre ranko, ja uz tiez od 5.30 hore, Samko dajako skoro vstava 😕 🙄

medulka, tak pekny vikend 😉

zuzanale
25. apr 2009

no už som aj dočítala zanedbané zo včera 😀
Zuzi tie zuby ti nezávidím mne sa tiež začína hrabať von zub múdrosti zatial nebolí ale viem o ňom..... a Matúškovi nech to tiež rýchlo prejde hlavne teplota tá je des 😖

Jani my zatial v pohode s kočíkom aj Timkou 😀 sa furt zabudneme a z jednej -dvoch hodiniek sú tri ešte že to Laure nevadí kým nezačne byť hladná 😅 takže sme vonku keď zrátam doobedu a poobede aj zo 6hodín

Bibka my ideme posedieť na náuku dnes 😝 neviem prečo to tam mám zas ísť nestačilo pri Timke?

kukulik30
autor
25. apr 2009

zuzka, nas Samko, ked bol von vtedy tiez tak dlho vydrzal spat..ani jest mu vtedy netrebalo, niekedy aj 4 dofiny v kociku, takze tiez sme takto travili cas 🙂 este ze je krasne pocasicko, no nie? 😉
takze dnes sa ide na nakupy..fiha...sla by som aj ja 😀
inak Laura, ked je na fotkach rozbalena, ona vyzera ako 3mesacna, nie ako 3 tyzdnova, tak to skresluje na tych fotkych..strasne zlatucka je, uz na tatikovi je vidno, ze je malinky, ale inak vobec 😵

zuzka, tak ako sa vodilo cez noc Matuskovi ☹ chudatko, isto to bola diva noc

zuzanale
25. apr 2009

Livy Laura aj doma vydrží toľko spať občas ju keď ideme von ju prebalujem a obliekam v spánku 😅 len tak sem tam na mňa mrkne jedným okom docucne mliečka a ide sa 😀 a foto no ešte nemám stiahnuté foto zo včera som zvedavá čo povieš na tie 😀 počasíčko je super akurát mi to pripomína že musím vbehnúť do manie po nové slnečné brejle 😎

kukulik30
autor
25. apr 2009

tak to je Laura spachtoska ako nas Samulo, ten tiez v jednom kuse spal , sa vsetci smiali, ze co mam v lieku 😀 😀 😀

kukulik30
autor
25. apr 2009

tak som zevdava na fotecky 😵
ja by som tiez nosila slnecne brilky, ale kedze mam dioptrie, tak som total slepa 😝

veronika1982
25. apr 2009

ahojte konecne som sa tu dostala. maly spinkal vynikajuco. kazde 3 hod bol hore, sa napapal a zase zaspal. teraz opat odfukuje pri mne na posteli.. dnes bol taky krasnucky ked sa napapal tak sa doslova rehotal.. mu takalo kutiky a pri usmeve sa mu spravi jamka v licku.. joj by som ho zjedla...

takze na tyzden mate stretko? no neviem ci sa ku vam pridame.. chystame sa na tyzden prvy krat von ale len na chvilku..

ivana2009
25. apr 2009

Pekne dobre ranko veru dnes je super cas treba ist vonku ja idem sefkovi blahozelat pozval naas do espresa ,tak idem troska hoc sa mi nechce nic ale doma nenasedim
Vcera mi mamika volala smutnu spravu zomrela nam velmi dobra znama ,tak som z toho mimo ☹ ☹ ☹ nemozem sa spamatat aky je ten zivot ☹ ☹ ☹ ☹
tak sa majte pekny vikend 😀 😀
Medulka pekny vikend a vytancuj sa poriadne 😉 😉 😉 😉

ivana2009
25. apr 2009

ahoj veronika som rada ,ze je vsetko ok a maly ta poslucha 😀 😀 😀
tesime sa na foto 😉 😉 😉 len nam Matejka pofot co vystraja 😀 😀 😀 nech sa radujeme s tebou 😉 😉

veronika1982
25. apr 2009

joj ivi tak to mi je luto... mne sa zase snivalo pred 2 dnami ze mi vypadali zuby tak teraz mam strach ze co sa stane pretoze naposledy ked sa mi take nieco snivalo tak mi zomrel kamos...

dnes hadam nieco pofotime kedze sme sa vyspinkali...poobede dojde druha babka na navstevu

aj ja by som sla na svadbu si zatancovat... medulka pekny den vam prajem

kukulik30
autor
25. apr 2009

veronika, som rada, ze mtaejko je taky zlaty a pekne spinka a papa 😵 😵 😵

ivka, to mi je luto, hold taky je zivot 😔
uzi si oslavu, mas pravdu, co budes doma sediet 😉

ivana2009
25. apr 2009

Dakujem vam 😉 😉 idem sa dat do kopy a idem k nasim 😀 😀 pa pa

medulka986
25. apr 2009

ivka,veronika,vlastne všetky babulky ďakujeeem 😀 ,dufam,že MM na nevytočí do vývrtky,ako to vie iba on 😝

medulka986
25. apr 2009

a prečo stretko vo štvrtok?ja slúžim ☹

anape
25. apr 2009

ahojte baby,
pisem az teraz, ale uz som vas docitala rano 😕

my sme mali zlu noc, Viktoria sa casto budila, lebo je nervozna, idu jej dalsie zubky a do toho este ma aj sopliky, kedze to pri zuboch mavame stale, tak nemohla dobre dychat a bola nervozna aj z toho ☹ ... spala som hrozne malo a aj to takym prerusovanym spankom, takze teraz ledva drzim otvorene oci 😒 , dovarim obedik a asi si pojdem s Petkom zdriemnut

ivi aj mne je to luto ☹

inak vam v dobrom trosku zavidim, lebo moje deticky nikdy nespali tak dobre ako pisete, ze spia tie vase... ale teraz to uz je fajn, tak uz som aj zabudla na tie prebdene noci a niekedy aj uplakane dni

anape
25. apr 2009

livka som ti zabudla povedat, ze mas velmi prijemny hlas... taky fajn "na pocuvanie", takze by si mala vazne pouvazovat nad pracou v nejakom radiu 😀

kukulik30
autor
25. apr 2009

haha...ahojte, ja som chcela povedat tebe to iste 😵
inak ahojte, ja som u MM v robote a kde inde ako na MK 😀

kukulik30
autor
25. apr 2009

medulka, preto stvrtok, lebo v meste ma byt nejaky program...ale sak kludne prideme do mesta aj iny den 😉co vy na to..kedy mate volno?

jaj teraz som si vsimla, aky popleteny prispevok som odoslala...v prvej vete malo byt Anka...asi som uz myslela dopredu, ze sa treba slusne pozdravit.. 😀

janoko
25. apr 2009

Ahojky babulky! Som dlho nebola...

Pati, ako sa darí? Ešte ne 😝 ? Ti prajem, aby si to mala jak ja... Žiadne grcky, ani zápcha, pálenie záhy občas - to musím niečo "dobré" zjesť, aby mi ju chytlo a keby malá nekopala a nerástlo mi bruško, tak neviem, že som tehotná... Až na to moje tvrdnúce bruchajdo je všetko OK.

Sa teším na budúci štvrtok, bude mi robiť veľké sono...

medulka986
25. apr 2009

livka,volno mám v utorok po nočnej 😝 a v stredu.Vo štvrtok beriem službu kolegyni,pýtala 😉

sophie1981
25. apr 2009

ta co mrafce.... 😀 😀 ...pekny den co???

baby, moja katka zase len von v kociariku spinka a ten kociarik musi byt v pohybe... 😕 ....a ked zratam kolko casu sme von...no rano o tej9-10 padame, vratime sa o 1-2....potom o 3-4 ideme opat von do tej 5-6.....cize skoro non-stop..som zvedava co budem robit, ked bude prsat...dnes som sa ju snazila uspat doma v lehatku...som ju hodinu a pol hojdala...uz-uz spala a potom bola zase hore... 😝 tak som to vzdala a zabalila do kociarika a spala az doteraz....od 2.....no proste cerstvy vzduch je cerstvy vzduch.... 😀 😀 ..a ja pridem o nohy... 😝

dnes sme boli v meste som si konecne kupila nieco na krstiny...no ale som sa do riadnej depkuse dostala...ved ja tie cecky nevopcham do nicoho ludskeho...boze baby ja mam bluzku L.... 😲 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre