Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

spisiacka
13. júl 2010

ahojte tak ako vasi drobci zvladaju to teplo ? ja uz neviem co mam s malou robit.... 😖

sophie1981
16. júl 2010

@spisiacka nasa na velke prekvapenie zvlada horucavy uplne v pohode.....hlavne ked sme pri vode....minuly rok mala 3-4 mesiace, ked zacali horucavy......tak sme to riesili tienom a vetranim v kociku len v plienocke..... 🙂 .....

spisiacka
17. júl 2010

no my uz takmer naholo a aj tak je horuca a to ma len 2 mesiace uz ani ciapka len body s kratkym rukavom. Zhorsil sa jej spanok ale iba cez den v noci spi dobre tak to snad nejako uz prekoname alebo si zvykneme ako tak pozeram vonku 😒

jahody11
1. aug 2010

ahoj Jani, nevies, je este stale ZUMBA aj v smizanoch???

ajabaja
25. okt 2010

ahojte.
citam tu, ze Zumba v smizanoch ???super! mate nejakedalsie info? o zumbe,alebo niecom podobnom v koli SNV s LE? napiste, prosim 🙂
Ale isla som sem pre ine info. robim si takymaly priskum pediatrov v spisskej a levoci. my chceme zmenit doktorku, tak zistujem kam sa posunut....
KOHO MTE DETSKU LEKARKU/LEKARA? AKO STE SPOKOJNI?
prosim, poradte, my nie sme miestni, nepozname vela ludi, kazda rada a informacia draha 🙂

dakujem

stanka79
18. nov 2010

žienky, poraďte nejaký obchod s tehotenskou módou v snv. kde niečo nájdem?

stanka79
18. nov 2010

alebo Poprad?

koriatko
18. nov 2010

@stanka79 ahoj, tehotenska moda je ako je svadobny salon Karin, hned vedla neho, v jednej miestnosti, hore na poschodí nad "velkou obuvou", potom niečo majú v Delte, a aj v Luxci - na zimusnej strane. Viac neviem, ale mozno sa najde aj v inych obchodoch taky kutik s tehu modou, ked to nepotrebujes, tak si to nevsimas, tak sa len pytaj 🙂

stanka79
18. nov 2010

@koriatko to Luxci je kde približne v ktorých miestach?

koriatko
18. nov 2010

@stanka79 to je na Zimnej ulici, blizsie pri Vychode, skoro subezne s divadlom (este trocha dalej). Take biele dvere, vpredu maju rifle, potom taka uzka ulicka a vzadu su normalne veci a celkom vzadu je 1 regal s tehu vecami. Dufam, ze som to opisala aspon priblizne 🙂 Ludia to vacsinou poznaju, len nevedia, ze sa to tak vola 🙂

pata31
26. nov 2010

@koriatko jeej, ty mas termin presne, ked my budeme mat rocik 😵

koriatko
26. nov 2010

@pata31 no to je zlaté, poznám viac detičiek, narodených tento deň... Ale ja by som to chcela mať aj skôr za sebou, tak uvidíme, kedy to nakoniec bude 😉

pata31
26. nov 2010

@koriatko drzim palceky 😵 a ja som mala termin 19.12., ale mi vyvolavali kvoli tlaku, inac by sa narodila urcite neskor, kedze bola vysoko a vobec to nevyzeralo na spontanny porod 🙄

mirka2706
8. dec 2010

Nejaka maminka na prechadzky sa nenajde? Moja dcerka by sa urcite potesila novemu kamaratovi alebo kamaratke 😅

gabkazabka
8. dec 2010

@mirka2706 a kde byvas?ja som v meste skoro kazdy den 😉

mirka2706
8. dec 2010

@gabkazabka ahoj my byvame pod tarcou a tiez sme v meste skoro kazdy den tak by sme sa mohli niekedy stretnut ak by ste mali cas 😉

ivetkatka197808
17. dec 2010

@mirka2706 ja mam 2 rocnu dcerku a hladam pre nu kamaratky a aj pre seba, tak sa mozme stretnut..

zuvra
27. dec 2010

Ahojte, mamky.Chcela by som sa opýtať,či náhodou neviete o nejakej opatrovateľke so živnosťou??Ďakujem.

sophie1981
28. dec 2010

@mirka2706
@ivetkatka197808 baby, sme v sukromnej teme.....ak mate zaujem, dajde vediet, ze vam dam vstup.... 😉 ...budeme sa tesit...na nove tvare.... 😉

ivetkatka197808
28. dec 2010

@sophie1981 ja mam zaujem pridat sa k vam... 🙂

sophie1981
28. dec 2010

tak ta tam idem dat.....hodim ti aj link na temu, bay si vedela kde hladat 😉

sophie1981
28. dec 2010

tu sme

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubik
17. jan 2011

@sophie1981 Aj ja sa chcem pridaaaaatttttttttttt

sophie1981
17. jan 2011

@jakubik tak ta k nam hned hodim, nech je nas viac....... 😉

stanka79
17. jan 2011

@sophie1981 ahoj, aj ja by som sa k Vám rada pridala 🙂

sophie1981
17. jan 2011

@stanka79 tak aj ty uz si pri nas..... 😉

sophie1981
17. jan 2011

@mirecka86 si sa neozvala.....v sukromnej......cakame do vecera,.......

jakubik
17. jan 2011

dakujem, pridala som aj novu diskusiu ohladom skôlok v SNV ak by sa niektorej chcelo popisat svoje postrehy a nazory budem vam velmi vdacna, kedze chcem pre toho nasho sikulu to najlepsie

janoko
20. jan 2011

Ahojte, dnes som stretla Sophie, som v SNV druhý týždeň ale faakt nemám kedy na net... Ta tak. Síce ani na koňovi som už véééľmi dlho nebola, ale ta, že som na východe, tak som sa dnes tu konečne kukla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre