Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
4. jún 2009

Zuzanale, tak nech to zajtra mamke dobre dopadne ... MM kolegovi tiež takto dávajú chemo a znáša to veľmi dobre, chodí aj do práce, nejak postupne sa to dostáva do tela, tak možno preto mu nie je vôbec zle 😉

kukulik30
autor
5. jún 2009

dobre ranko 🙂

zuzi, drzime mamimke palce 😉

bibka, super..blahozelam k dobrym vysledkom na neuro 🙂

kukulik30
autor
5. jún 2009

Laurinke prajem krasne meninky 😵 😵 😵 vela vela zdravicka hlavne a usmievavych a spokojnych rodicov 😀

sophie1981
5. jún 2009

dobre rano...vsetko naj Lauruske....my sme spinkali do 7 😵 .....ale zato sme boli hore na 3x v noci... 🙄 ...

Zuzanale.....nech to mamke dopadne dobre....drzim prsty...... 😉

Livia, a to tak ma alebo nema byt...to nafukovanie???...to nije s tych injekcii??? 😕

kukulik30
autor
5. jún 2009

bibka, zial to su neziaduce ucinky a kedze som mala tak vela vajok, tak su vajecniky prestimulovane a stale pracuju na plne obratky aj po odbere 😔 ..pri 1. IVF som mala tiez 26 vajok, po odbere som tiez takto reagovala,a ked mi vlozili embyrjka ...zhorsilo sa to tak , ze som hned druhy den po vklade musela do nemocnice, kedze embryjka vylusuju HCG hormon, ktory to cele este zhorsi....no tak teraz trpnem a modlim sa, nech totak neskonci, nerada by som skoncila opat v nemocke na infuzkach, su to neskutocne bolesti, okolo vnutornych organov sa hromadi colna tekutina a tlaci ...ale nebudem to tu rozpisovat..proste riziko celeho IVF 😔

sophie1981
5. jún 2009

ale moze to ohrozit fazulky a ich zahniezdeniu???.... 😕

veronika1982
5. jún 2009

laurinke prajeme vsetko naj k jej dnesnym prvym tohtorocnym meninam...a babke prajeme vela zdravicka

ojj livi neboj a hadam sa rychlo zotavis...

my sme dnes spali tak ze vam to ani nehovorim aby som to nezariekla... 😀 😀

bibka matej este spi takze to tak vyzera ze mi uz o deviatej budeme asi pripraveny.. ved si zavolame ked vyrazime a popripade pockame vas alebo vy nas...

kukulik30
autor
5. jún 2009

fazulkam to moze pomoct, ale nie je to vzdy tak...pri 1. IVF to nepomohlo...ale zvycajne ten hyperstimulak pomoze a uhniezdia sa,...tak nech len sa uhniezdia, ja uz vydrzim hocico, len nech sa udrzia....do pondelka to nejak vydrzim a potom sa uvidi, ako budu reagovat uz v maternici...

kukulik30
autor
5. jún 2009

😀 😀 😀 bibka, fasa fotka ..ta s dedkom 😀 😀 😀

kukulik30
autor
5. jún 2009

a to stretko kedy bude, sak kvoli Kji sme ho mali urobit tento tyzden 😒 ...a nic..ona uz pojde domov, nie?
tak co , zeby poobede ..ked to pocasie nam nejak nepraje 😖

kajacz
5. jún 2009

ahojte...je mi velmi luto, že sa žiadne stretko nekonalo, ale my sme chorí celá rodina...takže by sme nemohli príst...v pondelok začal Šimon teplotovat, kašlat a soplit a potom ja s manželom... 😔
konečne dnes nám je trochu lepšie...zajtra máme ist na tu svadbu, tak už snád budeme fit...

inak budem tu s detmi skoro celé prázdniny, takže určite nejaké stretká upečieme... 😉

kajacz
5. jún 2009

malej Laure prajem všetko najlepšie k meninám... 😵

Livia- držím Vám palce aj na nohách... 😵

zuzanale
5. jún 2009

Ahojte ďakujeme za blahoželania 😉

Livi aj my držíme všetky prsty 😉 😀 nech sú fazulky 😉

ale inak Zuzana mala pravdu fakt chytľavé keď sa to tu tak spoločne prežíva asi zvážim ešte jedno tehu 😅 😀

zuzana612
5. jún 2009

Ahojte, mna dnes tak boli hlava ze neviem ci sa mi chce grcat z tehu alebo od bolesti, tak sa ledva motam po dome. Rano mi bolo tak zle ze som v zivote nanakupila v COOPe tak rychlo a ledva som dobehla do auta. Na hadam 5 min. natahovalo v kuse ze Daniel s Matusom na mna pozerali ako na puka. Co uz, pri Matusovi mi sice byvalo zle ale som nezvracala, ale ako pisala Livia, co by sme neurobili pre deti, no nie 😀 A potom nam to oplacaju tym ze nas hnevaju, neposluchaju a robia zle 😀 😀 😀

Livia, neboj, vsetko dobre dopadne a donesies si domov o 9 mesiacov 2 dievcatka 😉

zuzana612
5. jún 2009

Boze baby, pozeram ze uz mam 10 TT. Ako to rychlo leti. Ale keby uz bol aspon 30-ty 😀

pata31
5. jún 2009

Ahojte 🙂 aj ja sa pripajam k blahozelaniam Laurinke 😵
Zuzka a ty si to este nepovedala ani manzelovi? 😕
baby, mne vcera iny problem nastal...som mala tvrdu stolicu a tak som sa pucila, az mi vysla zila kus.. 😅 😅 😔 nemali ste taky problem? sa len bojim, ze co to bude pri porode...

zuzana612
5. jún 2009

Pata, manzel to samozrejme vedel skoro hned, nepovedali sme to akurat nikomu z rodiny, ani kamoskam, viete to len vy na koniku a moja segra. Ale o tyzden idem ku dr. tak ak bude vsetko ok, tak potom povieme. Alebo pockame az do 12-13 teho tyzdna, uvidime.

Ja som sice take problemy ako ty nemala, ale zily mam von aj tak, uz dlho rozmyslam ist na tu laserovu operaciu, ale si hovorim ze kym ma to neboli a nemam problemy, tak to nechavam tak 😖

pata31
5. jún 2009

jaj, ja som si myslela, ze ani mangelovi si nepovedala 😀 a tie zily to je teda hnus 😠
inac aj ja idem na buduci tyzden k dr, na nt utz, tak sa uz tesim, asi sa aj postazujem dr, co ma vsetko trapi.. 😅

anape
5. jún 2009

ahojte baby,
ukazujem sa az teraz, lebo vcera som dosla domov dost neskoro a potom som zaspala spolu s Petuskom 🙂

dnes sme boli od rana v PP a teraz sme sa vratili domov, dam obed, kavicku a pojdem po Petka a potom na dvor ku svagrinke 😎

Zuzi mne pri Petkovi nebyvalo zle, naplo ma nanajvys dvakrat, no pri Viki to bolo takmer kazde rano v prvych mesiacoch... tym ti chcem povedat, ze to zrejme bude baba 😉

Livka je mi luto, ze tak trpis, drzim palce, nech sa to zlepsi a hlavne nech sa vsetko podari, uhniezdi, aby boli babatka 😵

Zuzka aj my drzime mamine palceky 🙂

pati ty si asi myslela zlatu zilu a zuzka krcove... 🙂 ... ale neporadim ti, nemala som take problemy, mne sa prave tehotenstvom upravila stolica 😕

pata31
5. jún 2009

Anka, hej, zlatu zilu som myslela 😉 uz som si bola kupit psyllium - to je vlaknina, a aj lanove semiacka, takze sa mi to hadam upravi...
a podla teba co to bude, ked mi byva zle poobede a vecer?? 😕 😀

anape
5. jún 2009

kati ip 😉

patka netusim... u zuzky si to myslim len preto, lebo ked opisuje svoje stavy, tak akoby pisala o mojich tehu 🙂

kukulik30
autor
5. jún 2009

patka, me sa to stalo po porode...ja som si to zatlacila spat...pri sprchovani skus a odvtedy som s tym problem nemala 😉

maca77
5. jún 2009

ahojte

jaj Livi, teda čo si musíš vytrpieť pre fazuľky 😖 .... ale snáď zvládneš aj nejaký ten deň v nemocnici, len aby sa embrijka pekne uhniezdili 😉

pata31
5. jún 2009

Anka 😵
Livka, no skusim...aj ked ono sa to asi dalo kus naspat..bo uz to tak necitim 😅

veronika1982
5. jún 2009

tak ja mam dnes poobede pestunku.. dosla sestra tak je z malym von a ja som zehlila, pratala a umyla si vlasy..

kukulik30
autor
5. jún 2009

ty sa mas Veronika 😉 ...aj ja by som potrebovala momentalne taku opatrovatelku 😀
a mimochodom videla som vas ako ste brazdili Mier,ale boli ste daleko..tak by som na vas zbytocne volala..aj Ivka bola s vami, kedze jej kociarik je neprehliadnutelny 🙂

sophie1981
5. jún 2009

juj....to je pocasie...sme boli von, ale skoro nas odfuklo//// 😕 ...kedy uz bude leto??? 🙄

zuzana612
5. jún 2009

Anka, moja sestra grckala 4 mesiace skoro kazdy den, tiez si myslela ze to bude baba lebo pri Filipkovi jej nebyvalo zle vobec a bol to Davidko 😀

A nemyslela som krcove zily, tie zatial nemam 😀 Teda aspon ja si myslim ze je to zlata zila ale mam to uz par rokov, asi odvtedy ako som drzala kadejake diety a jeden cas som jedla aj prehanadla 😀 Ale nepomohlo to, neschudla som nic 😖

Veronika, posli sestru aj sem, tiez by sa mi zisla pestunka, este ze zajtra pride mama. Aspon dufam, lebo fakt nevladzem. Dnes som od tretej lezala, Matuska som dala do postielky ale kym zaspal boli asi 4 hodiny, vykrikoval, vyhadzoval veci a ja som sa nevladala ani pohnut. A potom som ho nechala do siestej spat aby som nemusela vstat z postele. no hrozne nieco, uz nech je tato unava prec. A este k tomu ta neznesitelna bolest hlavy. Ale nechcem sa tolko napchavat tabletkami hlavne ked som 2 tyzdne brala antibiotika 😖

ivana2009
6. jún 2009

pekne dobre ranko 😉
kam sa chystate my pojdeme k nasim ako kazdu sobotu pekny vikend 😀 😀 😀 hoc cas je ..................... 😠 😠

rybecka
6. jún 2009

Dobre ranko 🙂
no my sme dnes doma vonku je zima tak si idem upratat dom a uvidi sa co sa bude dalej robit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre