Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
18. jún 2009

anicka 😕 😕 😕 jeziskove huslicky, sak to je nenormalne...to ako sa mohlo stat? ja viem, ze niekedy je problem ustrazit 20 deti,ale aj tak to neospravedlnuje, nemalo by sa to stat...tak to je sila 😔

diankav
18. jún 2009

Ahoj Aňa tak dúfam že mi to dobré dopadne ten pôrod je to pekne že si si spomenula

abag
18. jún 2009

ahojky,mohla byste mi prosím některá poslat odkaz na webové stránky vlakových jízdních řádů Slovenksa,nikde je nemohu najít.Moc děkuji

kajacz
18. jún 2009

anka- dakujem za pochvalu Samka... 😵
o Ludke premýšlam skoro vkuse... ☹ je mi to nesmierne luto... 😢
mna by to tiež vylakalo... 😕 a hlavne vytočilo...ja by som na učitelky hned vybehla... 😠

gabkazabka
18. jún 2009

Ahojte,
ja po dlhsom case,nejako nic nestiham.....
V prvom rade blahozelam Livke ku krasnym 2 ciarockam....Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😔 .
My sme mali cez vikend oslavu.Bolo na nej kopec ludi a vydarila sa.Kuk albumcek
Ako sa inac mavate?Idem si vas precitat 😝

diankav
18. jún 2009

Ahoj Veronika ako to že si ma vyškrtla z tabuľky veď ja ešte nemám Dominika 😀

pata31
18. jún 2009

Veronika...aj mna by si mohla pridat do tabulky, aj ja som tehu zo snv 😒

sophie1981
18. jún 2009

no veronika!!!....zabudas??? 😀 😀 😀 😀 😀

anape
18. jún 2009

kati ja som nekricala, nemam to vo zvyku, ale som im riadne nastvane prehovorila do duse, nech sa spamataju, kym nebude neskoro 😠

a stretko v dohladnej dobe nebude? ja by som mohla v priebehu buduceho tyzdna, potom zrejme budem dva tyzdne mimo sk

maca77
18. jún 2009
sophie1981
18. jún 2009

a co tak zajtra, nejdete s detmi do mesta na den deti???...by sme mohli dat stretko poobede niekedy...vtedy asi vsetke chodia von...hm??? 😕

pata31
18. jún 2009

Veronika...no ked budes mat cas 😉 😵 😵

pocujete aj vy ten hluk z futbal.ihriska?? 😠 asi mazoretky tam nacvicuju,ci kto a maju hudbu cez repraky a este tam nejaka zena na nich krici cez tie repraky...a straasne to pocut...som musela pozatvarat okna, bo sa mi treba ucit anglinu, dnes mam ustne skusky...

kajacz
18. jún 2009

pata- tak držíme palce... 😉 ufff, niekedy som tááák rada, že už to mám za sebou...

pata31
18. jún 2009

Kaji, diky..ja chodim do stat.jazyk.skoly...ale nabuduci rok uz nebudem, sa mi nechce tam trepat s bruchom a potom aj po porode sa mi isto nebude chciet, budem mat ine starosti... 😉 tak uz len dnes to spravit a budem mat aspon certifikat 😵

zuzana612
18. jún 2009

Caute baby,

ja som dnes o 5,45 do 11.45 bola mimo domu a skoro som umrela od hladu. dr. mi povedal ze do osmej, deviatej budem doma, tak som si zobrala len 2 suche rozky, reku to zvladnem. No hej, bola som o osmej uz von, ale este som isla na sono a potom este cakat na vysledky. Nastastie je vsetko ok, len nechapem naco posielaju tehu so stitnou zlazou. teda posiela to len moj dr. asi bude nejaky kamarat s tou doktorkou tam 😀 Tak ked som prisla domov tak som sa taaaaaaaaaaaaaaak najedla az mi bolo zle. No uz pocujem mamu ako hovori Matusovi ze ho zoberem na bicykel, tak asi idem 😖

Zajtra by sme mali ist do Huty a budeme mat asi 2-3 tyzdne ak zase do toho nieco nepride, tak dufam ze sa konecne podari nejake to stretko

pata31
18. jún 2009

Zuzi, super, ze mas vsetko ok 😵
inac na turnaji uvidis mozno mm..a mozno nie, bo oni to menia kazdu chvilu...raz idu, raz nejdu...a vcera po ceste z futbalu jedneho kamosa na bicykli auto zachytilo (a mm siel pred nim na biku)...a mu nejako dost oskrelo nohu, tak volal mm zachranku...joj, jake nervy z toho..ze to mohlo mm zachytit apod...ale hadam bude ten chalan v poriadku... 😕

maca77
18. jún 2009

ja by som bola tiež za stretko .... no v utorok určite nie, lebo Adam má koncert .... tak dajte vedieť, ktorý deň aby som si vedela nájsť nejaký povoz .... jedine že sa nasáčkujem s Tamkou Zuzke do oktávky 😀 😀

veronika1982
18. jún 2009

joj baby sak pockajte nestiham... dianka prepac ze som ta skrtla ale asi som to omylom spravila a hned to idem napravit.

veronika1982
18. jún 2009

teraz by to uz malo byt

pata31
18. jún 2009

diky 😵 😵 este ked budes mat cas, tak mozes pridat aj Janoko a jej Anicku...nar.13.6.09

diankav
18. jún 2009

Ahoj Ivanka tak že som podľa tabuľky prvá už nikto predo mnou 😝 😝 tak ja už len fučím tak a ty sa ako máš.

abag
18. jún 2009

maca 77.Moc děkuji. 🙂

sophie1981
18. jún 2009

baby, spravme stretko d stredy bo jamam potom s katkou ockovanie.......a neviem ako bude reagovat......a zajtra ide niekto do mesta????

ivana2009
18. jún 2009

ahojte
bibka idem ja 😀 😀 😀 😀 poobede som skoro vzdy v meste 😉 😉

veronika1982
18. jún 2009

doobedu mozem aj ja

sophie1981
18. jún 2009

ta zeny doobedu ci poobede..... 😕

zuzana612
18. jún 2009

ja doobedu nemozem, lebo neviem kedy rano pojdeme do Huty, podla toho ako vstaneme lebo urcite nebudem koli Hute vstavat o siestej rano 😖

anape
18. jún 2009

bibka aj ja by som rada dosla do mesta, ale kedze viki berie antibiotika, tak nechodime po slniecku, iba trosku v chladku na dvore sa nadychame cerstveho vzduchu 🙂 , no a popoludni budem mat sama obidve deticky, tak to si s oboma naraz sama do mesta zatial netrufam 😀

ivana2009
18. jún 2009

ja by som radej poobede 😀 😀 😀

ivana2009
18. jún 2009

ktovie kedy to zacina v meste mampocit ,ze od 10h 😀 😀 zajtra ma byt teplo 😎 😎 tak fasa cas len pre deticky beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre