Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
16. apr 2009

ahojte

pata, blahoželám 😉 😵

veronike držím palce, nech to má čím skôr za sebou ..... júj, teraz jej veľmi nezávidím 😖 ... ale má sa predsa na čo tešiť, tak snáď to dobre zvládne 😵 😵 😵

kukulik30
autor
16. apr 2009

slavka zatial nevieme, ale uz nechcem velmi volat, ktovie, ci uz nepredychava...i ked som je povedala, ze ak chce nech mi prezvoni, ze predycham s nou 😀 😀 😀

sophie1981
16. apr 2009

baby, ja ratam, ze porodi okolo 6 vecer....mne to trvalo 12 hodin.....tak uvidime...a mozno uz je matejko na svete...len o tom nevieme...joj, sa tesim na fotecky.....dalsie babo na ocumovanie.....ale ten cas leti...uz aj veronika a ivka rodia.....joj....o chvilu budem tehula.....s megy...kedze uz poznam jej tvar.... 😀 ..inac dobre bum...valim to z mesta domov, frcim okolo posty a tu ma niekto schmatne...ze:Ahoj Bibka, ja som megy..... 😀 😀 ...prv kym mi zaplo, kedze v mysli som uz bola doma a spekulovala ako najrychlejsie navarit ze mozme padat von...ale potom mi doslo....

Livia.....nabuduce ukazem presne kde to je.... 😀

medulka986
16. apr 2009

Veronika má Matejka 3560g a 50 cm 😀 😀 😀 😀

pata31
16. apr 2009

no sranda, ze akurat tak to vyslo na tie vianoce...uvidime, ako to bude v skutocnosti 😝 😀
baby, mna boliii hlava, oci...joj, to uz poznam, ze to bude len horsie, az do migreny...a teraz si uz nemozem tabletku vziat ☹

medulka986
16. apr 2009

ozaj bambulky,pekný den
patka gratulujem,sa už teším

pata31
16. apr 2009

jeeeejjj...blahozelaaam Veronike 😵 kraaaaaaaaaaaaasaa 🙂 🙂

Medulka, dakujem 🙂

medulka986
16. apr 2009

🙂 🙂 🙂 davajte si na seba pozor a začnite papať kyselinu listovu 😉

pata31
16. apr 2009

papam, papam 🙂

megy2
16. apr 2009

...jeeeeeeeeeeeeeej blahozelam veronike.....
...som ta sokla co bibka??? 😀 😀 .....dufam ze uz spoznam aj ostatne coskoro a mozno prave takymi nahodami.....
....tak uz len ty ivka......rodit rodit rodit...... 🙂 🙂 🙂

sophie1981
16. apr 2009

jeeej, gratulejem, krasna vaha,,,,,,vyzera to tak, ze ked sa stretnu z katkou tak budu mat rovnake miery... 😀 ...som rada ze uz to ma za sebou... 😵 😵

kukulik30
autor
16. apr 2009

vau....Veronikin krpec uz uzrel svetlo sveta 😵 😵 😵 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a krasne miery ma Matejko 🙂 celkom rychlo to zvladla, ja som porodila az po 15 hodin po odteceni vody...super super tak sa tesim

sophie1981
16. apr 2009

volala mi veronika.....maly ze ma cierne vlasky.... 😵 ...bude pasovat ku katke.... 😵 😵 ...cela stastna, akurat caka, kedy drobca donesu....len ze sa potrhala chudatko.... 😖 ..ale ze nevadi... 😅

kukulik30
autor
16. apr 2009

super, takze cernulo po tatovi 🙂

sophie1981
16. apr 2009

vecer budu fooooootkyyyyyy, slubil jej manzel..... 😵 ...takze cakame baby.....vecer sa tu asi vsetke stretneme... 😉

kukulik30
autor
16. apr 2009

tak to sa tesim 😵 😵 😵

megy2
16. apr 2009

..tak to mala rychlo za sebou nie???....tak ja az zajtra rano lebo doma nemame net ani PC 😢 😢 .....

giana
16. apr 2009

Huraaaa, Veronika to uz ma za sebou.... rychly priebeh, co vy na to???
Srdečne blahozeláme!!!!
Dokonca mi smsku napisal sám Matejko 😀

pata31
16. apr 2009

inac Bibka, tie tvoje vsetby ozaj funguju!!! 😕 😵 😵
takze sup, sup audiotextovu linku si zaloz a budes pekne zarabat 😝 😀 😀 😀
este mas u mna coko, jak som slubila, ked sa splni tvoja vestba.... 😉 😝

ivana2009
16. apr 2009

blahozelm super vaha Matejko cmuk cmuk 😀 😀 😀 jej uz to ma za sebou uz len jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😒 😒 😒 a celkom rychlo tak jej vravel v poradni ze ma 3240 a mal viac ktovie kolko bude mat Matus jej uz sa tesim chodim hore dole tak hadam to pride 😠 😠 😠 😠

zuzana612
16. apr 2009

Jeeeeeee, same dobre spravy, Pata je uz stopercentna tehu, Veronika ma Matejka, no super. Tak uz len Ivka, treba sa poponahlat aby si tam tu Veroniku zastihla 😉

Dnes mal Daniel volno tak sme boli klasicky von v zahrade, urobili sme novy plot ku susedovcom, tak super. Cakam kym zaspi matus a idem dalej makat sama kym je Daniel na treningu. Tak zatial prajeme pekny den

pata31
16. apr 2009

Zuzi 🙂 🙂 🙂

rybecka
16. apr 2009

Veronika
Blaahoooooooooooozelaaaaaaaaaameeeeeeee 😵 super ze to ma za sebou. rychly spad to vsetko ma 😵

zuzanale
16. apr 2009

Ahojte 🙂 tak sa tu dovalím po dlllllllhej dobe a tu také novinky 😉 takže Pati blahoželám k tehu a Veronike k Matejkovi 😀
baby ja sem ani nestíham chodiť 😝 niežeby bola Laura zlá až na to naše bruško je dobručká aj v noci zvyčajne vstávam tak 2-3 krát ale keďže mužík je s nami doma tak využívame 😅 v kuse sme niekde alebo niečo robíme už sme obehli úrady, dali dokopy byt, upratali zimné veci do vákuových vriec no a samozrejme ešte je tu Timka ....dokonca už aj ortopéda máme za sebou akurát sa chystám konzultovať aj inde lebo sa mi zdalo skoro ísť tam po 2týždňoch 😨

zuzanale
16. apr 2009

ozaj som zabudla Ivi no neviem keď sa Matúšovi nebude chcieť tak nepomôže ani chodenie, tutumutu ba ani umývanie okien 😅 ja som skúúúúšala a skúúúšala a videla si ako sa Laura držala 😀

kajacz
16. apr 2009

aj ja Veronike gratulujeeeem! nech malý robí rodičom iba radost... 😵

ivana2009
16. apr 2009

Zuzanale tak veru asi mas pravdu uvidime co v nedelu na povie dr 😀 😀 😀
veronika ma to uz za sebou 😉 😉 😉 😉
matusovi je tam fajn ,len mne uz je tazko 😀 😀 😀

diankav
16. apr 2009

Ahojte tak blahoželám aj ja Veronike a tak nech ste všetci zdravý cela rodinka tak aj ja sa teším na foto a Bibka ta tvoja Katka je riadna kočka

sophie1981
16. apr 2009

ahojte, Veronika mi poslala mms Matejka, dala som do svojho albumu tak mrknite...je to riadny macko.... 😵

evitkamalicka
16. apr 2009

veronika gratulujeeeeeem 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre