Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

nooo, dobreeeeeeeeeeee..asi to urobim,ale kus neskor...kedze to je take nezdrave 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

zuzka...aj u nas je to manzelova partia, ale kedze on je doma len kazdu tretiu sobotu, tak sa spoliehat na neho nemozem a ja to potrebujem povysavat kazdy den...som choraaaaaaaaaaaaa 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

manzelova partia..boooze, ja neviem, co pisem...parketa 😀 😀 😀 dnes ma prsty nepocuvaju 😝

kajacz
23. apr 2009

livia nič si z toho nerob, aj ja mám zlý den...pozerám na tu kopu žehlenia a ona nie a nie zmiznut... 😝 😀

kajacz
23. apr 2009

a k tomu všetkému, Šimon stúpil vonku do hovna... 😝 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, to neznasam, mne sa to stava casto...asi by som mala podat Lotto 😝 😀 ..a ked sme mali psika, ona pavidelne zozrala ludske ho..o, alebo sa vyvalala v kravskom lajne...to bol brutal smrad, a hlavene to prve 😝 😝 😝 😀 😀 😀

kajacz
23. apr 2009

tu mám pocit, že všetci majú psa, a len možno každý 10-ty to zbiera... 😝

gabkazabka
23. apr 2009

😝 Cauko.No ja som uz doma z prechadzky,len tak-tak ze sme to stihli......Nina uz pekne spinka,tak mam chvilu cas...aj ked na mna tu tiez cumi kopa nepozehleneho pradla...

gabkazabka
23. apr 2009

A dakujem vam baby za privitanie....inac velmi som nespehovala,trosku este davnejsie-ked som sem aj sem-tam napisla,ale uz som tu davno nebola,dnes ma napadli kliknut sem a cumela som jak puk,ako sa to rozbehlo.... 😵

rybecka
23. apr 2009

Ahojte,
ja dnes opat nestiham 😀 prave som dopapala a idem k mamke este na pirohy mnam 😝 to mozem.
no utekam lebo Ondrejko vola: mami som hladny 😀 😀 uz placeme.
mozno vecer ked budem mat viac casu joj ide burka matejko sa jej boji a teraz zaspinkal tak dufam ze sa nezobudi,
majte sa

veronika1982
23. apr 2009

ahojte tak my sme mali tazku noc. maly sa budil tak sme sa prestahovali k mamke do spalni aby sa tatik vyspinkal.

v poradni sme dopadli v celku fajn az na jeden problem ale hadam sa to coskoro vyriesi.. teraz uz spinka a trosku som ho dala ku oknu aby aspon to slabe slniecko trosku vytiahlo z neho... baby vy ked kojite tak vas ties boli hlava?

sophie1981
23. apr 2009

caute....mna boli brucho.... 🙄 ...este idem s katkou von, potom okupem a hajde do postele....inac, ja som sa vam este nepriznala ze ja mam fobiu z burok.....straaaasne sa bojim, cize ked je burka, ja aliezam pd eku a snazim sa spat....mna vonku nikto nenajde.....ked hrmi...bo bojim, bojim.... ☹ ☹ ☹

veronika, hlava ta boli podla mna s toho, ze si nevyspata a v strese .....myslim ze s kojenia bolia cecky a maternica.....

Zuzanale, my uz mame satky na krst pre malu...dufam ze bude pekne teplucko...

kajacz
23. apr 2009

ahojte...tak nakoniec sme boli na stretnutí mamičiek s detmi, bolo to fajn...trošku som sa odreagovala...
inak zistila som, že tu blízko nás je pekné detské pieskovisko, a čo je hlavné, že je oplotené!!!...takže mi Šimon nemá kam utiect... 😀

veronika- hlava bolí najčastejšie z nedostatku tekutin...skus pit viac 😉

slaviq81
23. apr 2009

Tak vam dnes prsalo? Aj tu by mohlo par kvapiek padnut, uz mi z toho slnka mekne mozog 😀 😝 Poobede sme sli von, a zistila som, ze v babyshope maju vypredaj. Ale nesli sme dnu, lebo Lara uz nervacila a musela som utekat domov. Jej je v poslednom case najlepsie doma.

Bibi aj moja sestra sa boji burok 😀 Ja ani nie, jedine ak su v noci 😀 Hned ako sa zablisne si zakryvam usi, lebo viem, ze straaaaasne zahrmi 😀 😝

Veronika, co za problem ste mali v poradni? 😕 Mna pri kojeni bolelo brucho a liala sa zo mna krv 😉 Skus fakt pit viac tekutin.

kukulik30
autor
23. apr 2009

ahojte .. 😉

Veronika 😕 aky problem???a ty nechodis k Sefcikovej?..a ta hlava, no ako pisu dievky , skor to bude tou unavou a vycerpanostou a mozno tie tekutiny, to je zaklad..vela vela vela pit 🙂
pocas dojcenia skor bolieva brusko, kym sa stahuje maternica...no snaz sa spinkat s malym co najviac, lebo tie noci daju zabrat zo zaciatku poriadne 😖

Bibi, tak to je neprijemne, ja sa bojim burok, ale nie je to fobia..nastastie,a le vzdy som rada,ked sedim doma pocas burok...

sophie1981
23. apr 2009

juj, baby, ja ked som este byvala v podnajme a videla som ze ide burka, sadla som do auta a utekala domov k nasim, ked manzel bol v robote.... 😀 🙄 ....takze v lete som sa nalietala hore-dole z Tarce na Mier.... 😅 .....teraz som mala troska volno, lebo za 4 roky v Londyne sme tam mali len 3 x burku...akurat v lete doma som si uzila.....minule leto nas hnusna chytila na stavbe...ja som az plakala.....som sa zaryla do zachodu...tam mame len malinke okienko....a trpelaaaaaa...ja sa strasne bojim...burok, silneho vetra a este nato mam aj klaustrofobiu......cudzie vytahy bez skiel supre mna des...toalety bez okien nepouzivam.....a ked sme sli domov z londyna a do londyna eurotunel nehrozil..pekne sme sli lodou....sice dlhsie ale ziadna tma.....sla 😀 som raz autobusom, skoro som umrela strachom...v 12tt minule leto.... 😲 😲 😲 😲 ...som sa taakbala...nastastie som cestovala s jednym cechom Rastom......tak ma drzal za ruku.... 😀 😀 😀 ....a odoberal naplnene sacky grckami ..... 😝 ...zlaty bol... 😅

sophie1981
23. apr 2009

Katka uz spinka...ja este vleziem do vane, zesi umyjem aj vlasy, lebo som hrozna,...a padam k malej a pozriemordinaciu...mm siel domov pozrietmamicku,tak sa mozme s Katarinou roztahovat po celej posteli....

baby, kde kupim plachtu na postel, ale nie frote ale klasika....velkost 200x200????.....bo mala mi ocikava postel jedna radost...ked ju vecer necham kopkat s holou prdelou, tak mi stale cvrkne potvorka....a citim ze mam malo plachiet... 😲 🙄

sophie1981
23. apr 2009

livi,uz so vyberas kociarik???..no ale pre dvojicky je dooost malicky nie??? 😀

sophie1981
23. apr 2009

uz aj ja som ready for bed..... 😀 ..tak idem ku katuske....nechsa chyti za moj ukazovak..najnovsia vec pri vecernom zaspavani...lebo este stale gula na mna ocami spod periny...caka na mna.... 😀 😵 ...tak bru noc, zienky.....zase zajtra...dufam, ze sa pocasicko umudry.... 😕

dobruuuu noooc... 😔 😔

maca77
23. apr 2009

ahojte

dnes ste sa teda dobre rozkecali ... ani čítať nestíham 😝 😀

veronika, hlava ťa môže bolieť okrem únavy aj z nízkeho tlaku 😉 tak nech to čím skôr prejde ...

ivana2009
23. apr 2009

ahojte
veronika aky bol problem v poradni?

rybecka
23. apr 2009

ahojte,
aj ja idem spinikat ordinaciu som nevidela lebo som kupala maleho a potom zase velkeho chcela som to stihnut pred ordinaciou ale neslo to mala som navstevu.
tak dobru nocku 😔

ivana2009
23. apr 2009

aj ja vam prajem dobru noc 😉 😉

sophie1981
24. apr 2009

bre rano...kto nespi ruku hore.... 😀

mrka2
24. apr 2009

dobre ranko!
bibka, ty co tak skoro hore??? 😕 zavislacka v pravom zmysle slova.. 😀 😀
vcera som sa vam ani neozvala, mala som strasne stresy v praci a dnes to bude pokracovat... 😖 😖 takze pekny den aspon vam a ja idem makat. tak vam zavidiiiim,ze ste doma. fakt. ☹ 😔

papapapapa 😵

kukulik30
autor
24. apr 2009

dobre ranko, ruka je hore 😀

sophie1981
24. apr 2009

cafte mrafce.... 😀

kukulik30
autor
24. apr 2009

caf, co mate dnes na plane mrafce?

sophie1981
24. apr 2009

mrka...Katka a mm mi nedaju spat....ved ono to aj tak potom vizera vecer...21.00 a ja son ko...a moja kacicka nespi od pol piatej.... 🙄 ...

sophie1981
24. apr 2009

mrafce nemaju nic na plane....a co vy mrafce?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre