Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
28. apr 2009

sophie- ja sa už roky nestarám manželovi o ranajky... 🙄 starám sa mu dvoch synov, aby mal vypraté a vyžehlené a aby nežil na smetisku...myslím, že to není málo...on do domácnosti prispieva ,,iba" vyplatou...

veronika1982
28. apr 2009

dobre ranko. fajne torty robia aj dole u rudolfa.. jej vy mate v nedelu krstiny... super super.. nasi idu dnes na faru opytat sa ze kedy krstia

kukulik30
autor
28. apr 2009

bibka, u nas ziadne ranajky odo mna necaka, ani nebudu, od zaciatku to tak bolo..ma dve ruky, ked chce , nech si urobi, je to predsa otazka 5 minut, ani nie..ine , ked sme doma spolu, ale ked chodi do roboty uz o pol 6tej 😕 ....teraz pre zmenu neranajkuje a ked sa na to hnevam, tak mi povie, ze on nie je hladny tak skoro rano...tak , ked nie je hladny, nech hladuje 😀 potom si kupuje kadejake buchty okolo 9tej...som vravela, ze sak si urob rano a zober si do misky a potom zjes, ale sak nacoooo, on sa nebude rano zdrziavat 😠 no to je logika 😀

kukulik30
autor
28. apr 2009

ano , ja som kupovala tortu od Rudolfa 🙂

veronika1982
28. apr 2009

livia.. ako keby som citala o svojom mm

kukulik30
autor
28. apr 2009

veronika, tak ..ja sa uz ani nerozculujem...nech hladuje, ked je lenivy 😉

kukulik30
autor
28. apr 2009

ako sa mate veronika 🙂

sophie1981
28. apr 2009

..tak skocim do rudolfa...

ono tie ranajky som ani ja nerobila...ale teraz ma tak blbo robotu, a ja chodim tak skoro spat, ze ho vidim akurat tak kev noci kojim a on chrape...tak pri rannom kojeni som vstala a dala som si s nim caj, aby sme aspon troska porozpravali a videlisa....no a pod jednym som sem-tam urobila ranajky....a ono sa na dobre lahko zvyka...teraz to uz berie ako samozrejmost..... 😝

kajacz
28. apr 2009

kukulik- pozerala som si tvoj album...tie čierno-biele šaty, ktoré tam máš na svadbe sú krásne...presne také by som si predstavovala...v lete ideme na dve svadby...kde si ich kupila?

veronika1982
28. apr 2009

raz je dobre potom plac a potom zase dobre. v noci sme sa zobudili o jednej a krmili sme sa a krmili a potom o siedmej sa zobudil. teraz konecne zaspal. on vzdy po kojeni otvoreni oci a pozera na svet namiesto toho aby spal.. tak potom neviem ci mal dost ale nie...

kukulik30
autor
28. apr 2009

kaja kupila som ich na trhu v Polsku, stali 1300 😉 a su ozaj super, su elasticke, take prisposobive 🙂 a daju sa nosit aj bezne v lete, ak na nejaku slavnost sa ide, iba sacko na to a hotovo 🙂

sophie1981
28. apr 2009

veronika, to si kontroluje ci si este stale pri nom, alebo len cecik....aj Kacicka to tak zvykne....potom privrie oci...chvilku taha,...potom pootvori len jedno, mrkne na mna...zavrie.....potom zase obe....a stale dookola...sa stale smejem, ze kontroluje situaciu.... 😀 😎

kukulik30
autor
28. apr 2009

veronika, tak to ti krasne spinka, mozes byt spokojna 😵 😵 😵
to , ze dieta zaspinka hned po kojeni, nie je samozrejmost..niektore deti zaspia, neiktore nie...je to ok 😉

mrka2
28. apr 2009

kukulik, to presne ako moj chlap. Ja aj ked navarim a jemu staci to len ohriat v mikrovlnke, tak si to neohreje a radsej neje bud nic,alebo si urobi prazenicu. 😠 😠 😠 A chleba s maslom na ranajky??? Ta kde,aby sa unuval... radsej si da cerealie s mliekom,aby sa nemusel namahat. a potom sa postavi na vahu a povie.. aha, schudol som 2 kila!!!! a mna ide porazit,lebo si hned myslim,ze ma obvinuje,ze mu nevarim,tak hned hadka na pol dna a on nechape,ze co take povedal. 😅 😅 😅 hlavne,ked ja teraz priberam ako diva. 😔

no a k tej bryndzi, ja som tiez nevedela,ze sa nesmie v tehotenstve,ale tu na konikovi to pisu,ze by sa nemala,lebo mozem chytit listeriozu.

mrka2
28. apr 2009

jeej, bibka, mas nove fotky... no fakt, cista maminka ta tvoja Katuska.. 😀 😀

kajacz
28. apr 2009

livia- su fakt krásné... 😵 ale kedy ja pojdem do Polska? 😒

podla mna sa termizovaná bryndza može...myslia asi surovú...

sophie1981
28. apr 2009

mrka...ja som jedla bryndzu a zijeme.....tiez som nevedela ze sa nesmie....dokonca som manzela pravidelne vyhadzovala v Londyne do slovenskeho obchodu so slovami bez bryndze sa nevracaj!!!......a ja som ju jedla s dost velkom mnozstve..... 😲 ......ja som inac taka bryndzova...ked sme leteli domov, mame som volala z letiska nech vari bryndzovu polievku.... 😀 ..a halusky.... 😝 ....

kajacz
28. apr 2009

bibka- fotky podarené... 😀 😵

kukulik30
autor
28. apr 2009

bibka, aj ja som bryndzova, ja milujem bryndzu a vobec som si nedavala pozor, halusky, pirohy a natierka ficali stale 🙂
ale zase Slatina v zltom obale je z pasterizovaneho mlieka, takze ak chces mat klud, tak si kup tuto...ja si mylim, ze je mala sanca , aby si nieco chytila...to plati aj na syry/ ovci, kravsky / ale citala som vyjadrenie lekara a vraj by to celkom nevylucil s jedalnicka, ze nevidi dovod...tak neviem...treba podla mna dat pozor, aby bola cerstva a hned ju konzumovat, aby sme predisli tazkostiam

kukulik30
autor
28. apr 2009

super foto 😀 😀 😀

veronika1982
28. apr 2009

ja som tiez jedla bryndzu a sme tu..

mrka2
28. apr 2009

OK baby, uz sa nemienim nad tym zamyslat. co bude,bude.

veronika, aj ty mas nove foto? ale asi skor to bude tym,ze ja ako jedina som ich este nevidela,len tie prve. maly je krasny a taky drobnucky. aaaaach. 😵 😵 😵 🙂 nech sa vam dari. 🙂

sophie1981
28. apr 2009

idem rabajkovat...dedo uz ma kavicku hotovu....mam novy album mojej fotomodelky.... 😀

kukulik30
autor
28. apr 2009

no to je herecka 😵 😵 😵

slaviq81
28. apr 2009

ta predposledna fotka nema chybu 😀 😀 😀

ivana2009
28. apr 2009

Pekne dobre ranko
Fotecky su super 😀 😀 😀
Dufam ze aj ja sa budem vytesovat len kedy zeby az v maji 😠 😠
MM ten sa dava tiez obskakovat ,ale len do casu kym nemam nerviky a potom si robi vsetko sam je zaujimane ak nedebatujeme tak dokaze zrobit vsetko a ak kecame tak caka na mna 😉 😉 😉
ja som dobra kym som dobra a viem byt aj bestia 😀 😀 😀 😀 😀 a riadna 😉 😉
Zajtra rano poradna ,tak som zvedava 😉 😉

zuzanale
28. apr 2009

Ahojte 🙂
Bibka sa vie úžasne tváriť Katuška 😉 Laura sa väčšinou len blažene usmieva hlavne keď sa nacucká mliečka 😀

Jani držím palce aby si to nejak zvládla som to mala podobné pri Timke ale s dvoma deťmi no neviem ako by som zvládla 😖 dúfam že Laura ostane dobručká aj naďalej hlavne v noci....

Mrka aj ja som jedla bryndzu a sme tu 😉 a to že by sa nemala počujem prvý raz 😕

a čo sa týka manžela tak by asi hladoval keby že mu mám robiť raňajky 😅 si robí sám on dokonca ráno aj kakavko 😀 popritom stihne aj Timke fľašu a občas ju aj prezlečie a dá vicikať kým ešte spím alebo kojím....... ale zato moju budúcu švagrinku ľutujem lebo keď si brata neprevychová tak ho aj kŕmiť bude musieť 😠 😅

maca77
28. apr 2009

ahojte

ja torty neobjednávam .... pečiem si ich sama 😀 😀 😀 😎

Ivi, ešte tu "strašíš"? 😉 😅

sophie1981
28. apr 2009

atk uz sa chystame von....objedname torticku, poprechadzame sa a potom pojdeme po auto, potom po babku do roboty a potom ideme do stvrtku pozriet moju sestru...baby ja sa straaasne tesim, ale nenormalne bojim...lebo je to uz 2 roky.....a neviem co mam cakat, ako bude a aka budem ja..... 😖 .....ale nevadi....aj tak ju velmi lubim a som rada ze jej predstavim jej prvu neter..... 😵 😵

zuzana612
28. apr 2009

Baby, my sme mali tiez rusnu noc, Matus bol asi 5x hore s placom, neviem co mu bolo. Teraz uz hodinu haja lebo vstal o pol siedmej. Ja som zatial stihla vyprat aj obed navarit a ked sa zobudi pojdeme von do zahrady.

Ja som tiez pekavala torty vsetkym synovcom, ale vlastnemu manzelovi a dietatu sa mi uz nechcelo 😀 Snad v novej kuchyni 😵

Maca, kludne si mohla zatrubit alebo sa zastavit, urcite by som vedela kto si 😀 Videla som ta raz na cintorine na vsech svatych este ked si mala Tamarku v brusku 😉 A ked mam doma auto, tak som urcite doma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre