Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
5. máj 2009

dobre ranko, vcera som Samka prechvalila ako pekne spi, lebo dnes v noci okolo druhej pol uz pri nas, potom sa chcem vratit naspat do postele, tak sme pendlovali hore dole, stale sa prevracal a nie a nie zaspinkat, nejaky bol nespokojny 😒 ...ale nakoniec zaspal a spal az do pol 7 🙂

bibka, neboj dopadne to dobre 😉

kajacz
5. máj 2009

pekné ránko, u nás noc tiež v pohode, na to, že bol včera očkovaný...ibaže spí kludne len u nás v posteli... 🙄
manžel sa vrátil o polnoci, bol ešte na nejakej firemnej večeri so Švedmi... 😕
dnes už je jasno, ale zima je furt... 😝

bibka- zajtra budeme držat palce... 😉 bude to v poriadku... 😉

kajacz
5. máj 2009

k tomu chudnutiu po porode...ja som schudla prvý polrok, potom sa to zastavilo i ked som kojila...tak rok po porode som začala priberat(ved nemožem chudnut, ked kojím, že?!...) asi tak v januári som si pozrela video z Vianoc a zdesila som sa... 😖 vyzerala som ako prasa... 😝 zvážila som a zistila som, že mám váhovu skoro ako pked som išla rodit!... a to ,ma naštartovalo chudnut...od februára mám dole 8kg... 😵

evitkamalicka
5. máj 2009

dobre ranko,

tak ja sa k chudnutiu radsej nevyjadrujem, v porodnici som sice nechala dost kileciek, ale potom som rapidne pribrala az som sa dostala na vahu, za ktoru sa velmi hanbim a vtedy som si povedala dost, uz 2 mesiace poctivo nie ze dietujem, ale jem pravidelne v mensich davkach a zdravsie a veru je to uz aj na vahe vidiet, takze dufam ze mi to vydrzi a bude zo mna jedneho dna clovek a nie huspenina 😅

zuzanale
5. máj 2009

Ahojte ja som sa sem dostala až dnes lebo včera boli moje baby des a hrúza 😖 😝 umrnčané obe Laura mala svoj prvý deň nosenia na rukách jednoducho v postieľke nevedela zaspať tak ako doteraz a v kočiari s plačom 😖 a Timka tá robila len neplechu a tak ma vytáčala normálne extrém 😠 ešte že aspoň večer obidve bez plaču a reptania zaspali..... no a dnes na úrad podať žiadosť na príspevky zajtra začať upratovať nech sa mi na piatok nenakopí lebo v štvrtok zabitý deň najprv očné potom ortopédia držte palce nech je ok... a ešte aj poradňa.... no a v sobotu krstiny a musím do bytu napratať 15 ľudí 😅

čitať som vás nestihla som len preletela ..... Bibka Katuška princezná krásna bola 😉 my krstíme v perinke 😅 u nás max kosa v kostole ešte že u nás sa krstí po omši tak sa tam unúvať nemusíš.....

kukulik30
autor
5. máj 2009

no dievcata, tak to vas obdivujem a drzim palce ,a by ste co nasjkor boli so sebou spokojne 😉 ja taku pevnu volu nemam, sice nemam zas extremny problem s vahou, ale zase dalo by sa co vylepsovat 😀 a ani na to malo sa neviem prinutit 😅 a teraz po tych ijekciach opat priberiem, takze marna by bola moja snaha 😀 no tym je to vyriesene..heheň

zuzka, obcas su take dni BLBEC...no musi byt doma veselo s dvoma detmi, uz sa tesim 😀 kedze sa chstam na dvojky, tak s troma to bude ohromna zabava 😀 ked teraz citam, ake mate dni, asi si to pomali rozmyslim 😅 😀

kukulik30
autor
5. máj 2009

no nic idem ja daco robit, aby sme mohli vypadnut vonku na prechadzku, lebo zatial neprsi a vyzera celkom prijemne, nie extremne teplo, ale akurat.... 😉

evitkamalicka
5. máj 2009

kukulik ani moj manzel neveril, ze budem mat taku pevnu volu, predtym som vydrzala tak maximalne tyzden a potom to slo znova dole vodou, ale ta hrozna na ktoru som sa dostala ma tak nastartovala, ze teraz by mi uz mohli nukat kolaciky a vsakovake dobroty, ale nenahovoria ma 😀

kajacz
5. máj 2009

ja by som chcela dat dole ešte tak 3kg...a pojdem si kupit nové plavky... 😀 6.6 asi pojdeme na svadbu, tak to ma tiež povzbudzuje, že si kupim nové šaty... 😀

evitkamalicka
5. máj 2009

kajacz tak to zavidim, ze uz len 3 kg...ja este nejakych 20 aby som bola ako tak spokojna

zuzanale
5. máj 2009

No baby ja sa váhou ešte nezaoberám kým sa vtrepem do riflí s pred tehu aj keď málinko mi s nich bruško vytŕča 😅 no s cici je to horšie som ostala zhrozená som si išla kúpiť tričko a bum som sa s nimi doň nevtrepala som bola taká znechutená že som sa naň vykašľala 😝 takže trička budem nakupovať keď dokojím 🙄

Livy ono to nebolo až také hrozné až na Timku hneď ráno ma tak natočila rozliala čaj, pokazila DVD ešte že som ho rozchodila, medzi tým revom čo spustila keď som ju okríkla sa ešte aj počúrala lebo ona musí trucovať a ona na vecko nejde, a vonku behala kade tade čo tiež nezvykne chodieva popri kočiari občas ju musím aj odtrhnúť lebo sa naň zavesí 😠 takže behom 2,5hodky som mala nervy na cucky 😠

kajacz
5. máj 2009

evitka- ked potrebuješ zhodit tolko vela, neuvažovala si napr. o 90-dennej diete? mne sa celkom páčila...a keby sa chudla spolu s dievčatami tu na MK, vzájomne sa podporujú...za 3 mesiace by malo ist dole 18kg... 😉

anape
5. máj 2009

ahojte baby,
vcera som sa sem uz nedostala, lebo sme sa vratili neskoro od babky a to uz zacinal vecerny ritual uspavania 🙂 , no a potom som venovala vecer muzikovi 😉

livka zatial petusko je v skolke len cca do 10-11tej, ze vraj je to tak lepsie... na normalny rezim by sme mali nabehnut buduci tyzden... tento tyzden to nepojde, kedze mam doma obidvoch a netrufam si ist s nimi sama vonku, kedze Petko je betar... maximalne tak k babkam, ak to ma byt mimo domu

aj ja som za stretko v ZOO 🙂

jani nic si z toho nerob, ja som mala tiez zhruba do polroka po porode brucho ako v tretom mesiaci /ale ani dnes to este nie je podla mojich predstav, no na to treba aj cvicit a mne sa tak nechceeee ... 😝 ,ved aj moja mamina to zhodnotila, ze zrejme nie je v meste az tolko tehuliek ako sa zda, ze mozno polovica je na tom ako ja, ze hoci mam po porode, vyzeram ako na zaciatku tehu 😒 , ale ona to nemyslela ako urazku.
ta ciara mi tiez zmizla az cca polroka po porode
a inak ta obdivujem, ze popri dvoch detickach este mas energiu na brusaky 😨 ... a neboj, ked Ondrejko podrastie, tak uz to bude taka kludnejsie, drzim palce 🙂

evitkamalicka
5. máj 2009

kajacz 90 dnovka je o nicom, to som skusala a pribrala som vsetko naspat a navyse som bola hladna stale...ja chudnem zdravsie tym ze som sa naucila pravidelne a pomenej jest a hlavne vela pit, lebo u mna bol problem aj s tym ze som malo pila, niekedy len jeden az dva pohare vody denne...teraz som za tie 2 mesiace len upravou stravovacich navykov schudla 9 kg

evitkamalicka
5. máj 2009

kajacz, ale netvrdim ze 90 dnovka niekomu nepomoze, kazdy organizmus je iny

anape
5. máj 2009

evitka aj ja som zacala praktizovat tie mensie a castejsie davky a suhlasim s tebou, ze to pomaha 🙂 ... no ja musim este zlepsit pitny rezim, lebo pijem velmi malo 😒 ... a obmedzila som aj vecerne napchavanie, lebo niekedy som vecerala az ked deticky isli spat 😝 a tiez sladkosti

anape
5. máj 2009

livka a ten chranic na matrac budes mat v lepsej cene alebo v podobnej ako v maderne?

evitkamalicka
5. máj 2009

anape ja som sa tiez hlavne musela naucit pit, lebo aj u mna to bol velky problem, sladkosti som vynechala takmer uplne, prestala som sladit aj kavu a caj a po 18tej uz nejem nic

kajacz
5. máj 2009

aj ja som pila málo...teraz pijem dost, hlavne čistú vodu alebo čaj Hanasaki- je to na očistenie organizmu a na spalovanie tukov...a je aj chutný

evitkamalicka
5. máj 2009

dufam, ze do leta kym pojdeme do Spisskej budem stihla ako lan 😅 😀 😀 😀

kukulik30
autor
5. máj 2009

anicka, ja ani neviem, kolko bude stat, objednali sme ho od Andreanskeho, predpokladam, ze nebude az taky drahy 😉

dievcata s tym pitnym rezimom mam problem aj ja, mne staci rano kava a som spokojna 😕 ...uz sa musim polepsit, teraz pocas stimulacie sa totiz musi pit vela vela vela vody, aby nenastali komplikacie, tak uz s tym musim zacat nieco robit 😒

evitkamalicka
5. máj 2009

kaja aj ja len cistu vodu, predtym som pila kadejake sladke malinovky a to tiez urobilo svoje

evitkamalicka
5. máj 2009

livi a kedy zacinas so stimulkou?

anape
5. máj 2009

livka tak ty si na tom s pitnym rezimom este horsie... ved kava este odvodnuje organizmus, ze za kazdou kavou by sme mali vypit aspon pohar vody

kukulik30
autor
5. máj 2009

http://www.andreanskysk.sk/data/lozko/matrac_ch... bude to asi tento presne, ale nie je tam cena, on nam totiz vcera doniesol matrac a hned sa nas opytal na ten chranic a my , ze samozrejme chceme ho, nech nam ho objedna, aj som sa zabudla opytat na cenu...tak ci tak ho potrebujeme, nechcem , aby znicil novy matrac, ked sa da tomu zabranit 🙂

veronika1982
5. máj 2009

dobry den. tak my sme v noci pekne spinkali a budili sme sa kazde 2 hodiny napapali sa a hajali dalej. teraz papkal ale pozera na ten svet tak neviem ci sa oblecieme a ideme asi von kym sa javi ze je pekne..

k tej vahe. vcera som s placom odchadzala z obchodu. ziadne nohavice mi neboli dobre.. myslite ze uz mozem nejako zacat cvicit?

kukulik30
autor
5. máj 2009

anicka, ja viem, ze moj pitny rezim jed pod bodom mrazu, uz sa musim polepsit a hned si idem dat pohar vody 😀

kukulik30
autor
5. máj 2009

evitka o dva tyzdne cca, v podstate uz zajtra idem do KE dat pichnut zastavovaciu injekciu na vajecniky a cakam mrsku a ide sa na vec 😉

evitkamalicka
5. máj 2009

veronika si este len kratko po porode, takze ta vaha u teba este moze ist dole

evitkamalicka
5. máj 2009

livi tak drzim palce...a kedy potom ti vlozia drobcekov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre