Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
9. jún 2009

maykam vitaj..ja som ta este dnes nepozdravila tusim 😕 😅 😀
za Hornadom ti to zavidim, chvilu sme tam byvali v jednoizbaku a veru bolo mi riadne smutno za tym okolim, blizko do mesta, ticho, plavaren a kupko pod nosom 🙂 juuuj super tam bolo
a na Pieninach som bola 😀 😀 😀 je tam krasne, bolo to sice nejakych 15 rokov dozadu...ale bola som 😀

my sme boli na zahradke, fajne sme si opiekli a vsetko zjedli a mala som starsnu chut na tlacenku, tak som si kupila a zajtra bude zjedena 😝 😀 😀 😀

rybecka
9. jún 2009

ahojte,
my teraz opekane prisla som len po taniere tak rychlo kukuckujem 😀

sophie1981
9. jún 2009

maykam.....anka byva blizko teba......teda najblizsie......a predpokladam ze tvoje meno je majka nie???....my sa tu asi skor oslovujeme menami......tak aby sme vedeli ze ako ta volat.... 😅

baby, co sa nam stalo......som si napustala vodu do vane a vzala katku k sebe ze sa po prvy krat vyspliechame spolu vo velkej vani....tak sa jej to pacilo.....sa usmievala...spokojna.......ALE......ked som isla otvorit mydelnicku(podotykam jednou rukou, bo v druhej bola Katka) mi ta vrchna cast odstrelila rovno katke do cela..... 😝 ...sa chudatko prve zacudovala ze co to ma byt a potomsa zacala smiat...zjavne ju to nebolelo.....no ja som skoro smiechom umrela...este dobre, ze mydelnicky su z plastu a nie zeleza, bo by som si svoje decko zabila..... 😲 😝 😅

sophie1981
9. jún 2009

aj ja chcem opekaaat....uz chcem byvat doma..... ☹ ....by som sa vyvalovala na terase momentalne..... 😒 ....

Livia.....ty ma uz normalne toto....hnevas...cely den melies o jedle co ja nemozem a na vecer to zaklincujes tlacenkou, co by som si tak dala, ale s cibulou a kopou octa...... 🙄 🙄 ......uz ta radsej nebudem citat..... 🙄

kukulik30
autor
9. jún 2009

bibka 😀 😀 😀 to ja ne naschval 😀 😀 😀, ked budem ja dojcit, tak mi to vratis a ja budem slintat 😉 😀 tlacenka je moja srdcovka, MM nechape..ja si tiez davam koooooooopes cibule , este aj posypem mletym ciernym korenim a octu plno, skoro mi tam plava ta tlacenka 😝 joj, az mi sliny tecu 😅 😝 😀

kukulik30
autor
9. jún 2009

janka, paradne je to opekanie, ja som dnes tiez fajne nadzgala 😀

kukulik30
autor
9. jún 2009

baby a este som vam zabudla napisat, ake ma dnes stastie postretlo..os..l ma vtacik na hlavu 😀 a bibka mi tu hlavu musela cistit 😀

anape
9. jún 2009

ahojte baby,
ja som vam napisala asi 50 riadkovy prispevok a ked som ho odosielala, tak ma vyhodilo z netu 😠 , uz sa mi to nechce pisat, tak potom zajtra, teraz vas aspon pozdravim 😉

sophie1981
10. jún 2009

bre ranko....my sme uz hore od 5.45.... 🙄 ...tak idem mrknut panelak....bo vcera som zaspala.... 😝

kukulik30
autor
10. jún 2009

dobre ranko 🙂 ..dnes som total nevyspata, maly spal v noci s nami, bol velmi nepokojny, soplivy, zle sa mu dychalo a mam pocit, ze bol stale hore..len sa prevaloval..takze v noci sme toho vela nenaspali 😔 ..neviem , ci na neho nieco lezie..teplotu mal v noci 37, tak dufam, ze sa nebude zvysovat v nasledujucich dnoch 😖

veronika1982
10. jún 2009

ahojte aj my sme mali strasnu noc.. tusim ze som mala maleho stale na cicke alebo sa mi to snivalo? teraz od siedmej cumikuje a ani naznak spanku tak to vidim ze opat budeme prvy brazdit ulice mieru.. bibka pridas sa? nech nie som sama ako vcera rano...

zuzana612
10. jún 2009

Ahojte, tak my sme mali noc dobru, Matus spal vkuse prvy krat v zivote, ale zato bol o pol siestej hore, tak ho idem teraz na chvilu zobrat von a o pol hod. ho dam spat a ja pojdem malovat.

Vcera som nalepila Matuskovi na dvere do detskej ten rastovy meter macka Pooh a aj nalepky na nasu popraskanu stenu, no vypada to super, som sa vytesovala, len to budem musiet este nejak obojstrankou dolepit lebo ked mi prisli nalepky tak som neodolala a otvorila som tie krabice a samozrejme boli pol roka otorene a ohnute, tak tam tie kraje asi trosku obschly 😖

Livia, my mame asi rovnake chute, stiplave salaty, tlacenka s kopou cibule ktore plava v octe, juj, iba ste mi chute narobili. A k tomu fajny erstvy chlebik 😝

anape
10. jún 2009

ahojte tehulky a mamicky 🙂 ,

ako som vam uz pisala vcera, ze mi vyhodilo dlhocizny prispevok, tak skusim nieco teraz, ale urcite si uz na vsetko nespomeniem 😕

v prvom rade chcem zablahozelat livke k bublinkam, livi silno-presilno drzim palceky, nech sa bublinky uhniezdia a budu babatka 😉

veronika tebe blahozelam k novemu bytiku, nech sa vam tam dobre byva 🙂
ja som bola najvyssie na jedenastom poschodi na zapade 2 a musim potvrdit, ze je z tej vysky fakt pekny vyhlad, horsie to bolo ked nesiel vytah 😝

maykam vitaj... ja som bola na pltiach uz viackrat, no bolo to este v detstve a mladosti, cize peknych par rokov dozadu 😕 , velmi chcem ist aj s detickami, no zatial su na to male, takze este musime trochu pockat
ako ti uz pisala bibka, tak ja byvam len o ulicu dalej ako su cinziaky za hornadom, takze mozes ku mne zajst na kafe 🙂
pisala si, ze hladas pracu v ms... v skolke na kozom vrsku, kde chodi moj synator odchadza do dochodku riaditelka a jedna z uciteliek by mala ist na jej miesto, cize zrejme to jej budu chciet obsadit, tak sa skus zajst informovat aj tam ak chces... neviem, mozno to uz maju poriesene, ale za opytanie nic nedas, drzim palce, nech si najdes pracu, ktora ta bude bavit 🙂

sophie1981
10. jún 2009

chodte niekde do zadku s tymi vasimi chutami. 😠 aj ja chcem papat ocot... 😠 😠 😝 ....my sme mali noc dobru....az na to ze ja som musela ist asi na 2x cikat....plus katka tak som bola hore 4x..... 🙄 ...ale dalo sa....

veronika idem von...pozriet na ten plot do bazaru......zuzana opytam sa ze ci odkupia tu podlahu??? 😕

rybecka
10. jún 2009

cafte 😎 my noc dobra
ale to vcerajsie poobedie ma dorazilo vstal o pol jednej a siel spat o pol jedenastej vecer 😕 😲 medzitym 20 minutovy spanok je to normalne????, 😕 😕 nechapala som a stasle nechapem. ja len verim ze to bol vynimocny den 😖

ivana2009
10. jún 2009

ahojte my sme mali dobru noc len v sanku plackame boli nas brusko oj tie bolacky uz keby to bolo za nami ☹ ☹ ☹ teraz sme zaspinkali ak vstaneme tak pojdeme do mesta 😉 😉
baby chcem sa opytat ci robite nieco uz s pipikom ja uz som z toho cvok ci robit ci nie nechcem mu ublizit dr vravel este nie kamosky co maju chlapcov vraj ano ja uz neviem co robit 😠 😠 😠 😠

kukulik30
autor
10. jún 2009

ivka, mne to priebezne robila moja dr a potom nam odporucila, aby sme raz za cas pod sprchou pretiahli a vycistili, lebo sa tam hromadi ta smegma...ale takto skoro sa mi zda, ze este nepretahovala...podla mna mate este troska casu 😉

anape
10. jún 2009

ivka tiez som na to stahovanie pocula uz mnozstvo nazorov, takze je to zrejme diskutabilne, ale nasa lekarka nam kazala do roka nestahovat, tak sme sa riadili podla toho, no a teraz stahujeme sem-tam v sprche

anape
10. jún 2009

jani ja si myslim, ze to s ondrejkovym spankom je uplne v poriadku, babatka maju rozne dni 🙂 ... sama musis vidiet ze je vsetko v poriadku, ked je spokojnucky

anape
10. jún 2009

livka a ty sa nam ako citis?

kukulik30
autor
10. jún 2009

anicka, nijak specialne sa nec itim, az mam strach, ci je vsetko ok....ale nechavam to uz v Bozich rukach 🙂

ivana2009
10. jún 2009

dakujem vam pekne hadam budeme to mat ok
😉 😉 😉 😉 😉 😉

sophie1981
10. jún 2009

ja chcem tlacenkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝 😝 😝 😝

veronika1982
10. jún 2009

ivka ani my este nestahujeme.. doktorka povedala ze to mame nechat ze ona nam povie kedy..

idem si rychlo zdriemnut lebo matej spi v postielke..

bibka tak si daj tlacenku a uvidis co to sprav s katuskou.. mozno prestane krochkat.. 😀 😀 😀

rybecka
10. jún 2009

noo,
ja som tiez nestahovala do roka a teraz nam to nejde 😒 ideme k urologovi
Anka spokojnucky vemi nie je lebo chce spat a nedari sa mu ja uz neviem co mam vymysliet normalne som uz dnes aj revala lebo mi zasa nespi ☹ iba tak po 10 minut 😝 ale to som mala aj pri Matejkovi preeeeeeeco moje deti nechcu spat ☹

veronika1982
10. jún 2009

oj jani poznam tvoje stavy.. aj my niekedy tak spinkame..a bude zivat neskutocne oci ako pomlcky a nezaspi.. toto mi on robi vecer po kupani...dnes ideme na alexandrovcov tak som zvedava ako bude vystrajat pri babke..

rybecka
10. jún 2009

jaj veronika super sa odreagujes zavidim ale v dobrom 😉 a on ti tak dlho vydrzi bez kojenia? alebo ako to mas poriesene 😕

veronika1982
10. jún 2009

no kupeme vacsinou okolo siestej a potom mu dam papat a do hodiny je vzdy hore takze mu este dam.. a potom uz mam pripravene v mraznicke takze mu da mamka a potom sa budi az okolo dvanastej takze to uz budeme doma.. esteze to mame na zimny stadion len nejakych 15 min peso takze v pohode. aspon dufam ze to nebude nejako dlho ale uz teraz som nervozna z toho ze ako to zvladne..

anape
10. jún 2009

jani tak to mi je luto, mne sem-tam toto robil Petko ked bol celkom malicky a bol to teda riadny zaberak, vtedy som ale byvala u mamky a ta mi velmi pomohla, no potom po par mesiacov bol z neho riadny spac a tak to je dodnes, tak ver, ze aj u vas nastane taky zlom, drzim palce 😉

a som zvedava co ti na stahovanie povie urolog

veronika tebe prajem krasny kulturny zazitok 🙂

ok baby ja padam, idem po petuska, potom kupit konecne sandalky a na dvor ku babke, kedze ten nas je este zapratany stavebnym materialom

zuzana612
10. jún 2009

Ahojte, my sme des skoro cely den von ked je tak pekne, akurat co Matus spal 2 hod. poobede a ja hodinu snim 😀 Ale nech uz je sest a nech pride Daniel lebo nevladzem. Zajtra by mala prist moja mama so znamym co mi ma doniest dosku na stenu do kuchyne aby sme ju konecne mohli dokoncit, tak som sa rozhodla ze s nou pojdem vecer domov, lebo Daniel je aj tak v sobotu cely den na zapase v Turcianskych tak sa cestou naspat zastavi u nas v Ruzomberku, tak budem doma o par dni dlhsie. Moc si sice neoddychnem kedze mama aj tak cely vikend robi, ale nevadi. neviem kedy potom pridem, ale asi o tyzden v piatok alebo sobotu, to uz by som mala mat po kontrole a ultrazvuku, tak dufam ze bude vseeeeeeeeeeetko tak ako ma byt.

bibka, napchavam sa tlacenkou ktora mi plava v octe 😝 😝 😝 Isla som do obchodu a nahodou ju mali aj s takym makkuckym chlebom ze som neoddolala 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre