Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
24. jún 2009

Katka uz je zase hore......snazi sa vlozit si do ust celu hrkalku...uz asi 15 minut, ale uz sa jej intenzita hlasu stupnuje...este jej davam 3minuty a bude krik.......

sophie1981
24. jún 2009

ja len ze si ani nevies predstavit ako s tebou sucitim. 😀 😀 😀 ..ale ja som tu na chvoste...uz kazda byva, alebo skoro byva, len my mame dom na pol ceste...a kde este ta druha polovica cesty.... 😲 😲 😲 🙄

zuzana612
24. jún 2009

Bibka, ked ta doma naseru, prides na par dni k nam 😉

sophie1981
24. jún 2009

oki zuzanka....dame varene vinko...... 😉

sophie1981
24. jún 2009

boli nam konecne menit vodomer, navarene uz mam, este podlahy a mozem ist s kacickou von....

zuzana612
24. jún 2009

jasne, bude veselo ako za starych cias 😀 Len s dvoma vrieskajucimi detmi navyse 😀

sophie1981
24. jún 2009

zuzka........
rezance s makom a makovi vyvar....... 😅 😅 😅 😅 ......a bude klud.... 😀

sophie1981
24. jún 2009

iem si dat rascovej...nech je mleeeko, bo kata minulu nic vstala o 22.00 na prve nocne papanie....ma skoooroooo slaaaak traaafilll..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzana612
24. jún 2009

aj ja som varila rascovu ale koli matusovi lebo ta mu chuti a ked nechce jest nic tuhe, tak aspon polievku

kukulik30
autor
24. jún 2009

aj my mame rascovu 😀 mnam budeme prdkat cela rodina

sophie1981
24. jún 2009

telepatia rascova......sa to vola.... 😀

zuzana612
24. jún 2009

tak budeme vsetci zdravi,kedze kto prdi, zdravie si tvrdi 😀 😀 😀

sophie1981
24. jún 2009

nech zije rasca!!!!!! 🙄

sophie1981
24. jún 2009

hodila som foto ako sa moja dcera sustredi........najnovsia zabavka,.... 😀

rybecka
24. jún 2009

je zlata aj my zaciname uz kukat na hrazdicku 😉 uz sme na cice 😉

kukulik30
autor
24. jún 2009

to su krasne momenty 😵

selyma
24. jún 2009

Neviete mi prosím poradiť. Dobrala som antikonc. EVRU lebo chceme bábo. Ale teraz mám 41 dnový cyklus. Je to už 2 mesiac, síce mi tá druhá má prísť zajtra alebo pozajtra. Čo to má znamenať? Nebudem mať problém s otehotnením? Nemáte podobné skúsenosti? Kedy ste otehotneli vy? Čo ste pre to robili? Ďakujem

kukulik30
autor
24. jún 2009

ahoj selyma...fuha, tak to je vela otazok naraz 😀 ....asi by som najprv pockala, ako a ci sa upravi cyklus a mozno si uz aj otehotnela, skus si urobit test a potom uvidis...neviem, ake si mala cykly pred Antic...ak budu stale take dlhe, tak by som mozno zasla k dr aalebo odsledovala si, ci vobec ovulujes napr. meranim BT...
ale ak si iba teraz vysadila tabletky, tak by som to asi nechala tak a troska pockala, ci sa nezadari a potom to riesila ...hlavne ten cyklus, ak bude prilis dlhy..aj pri dlhych cykloch mozes otehotniet bez problemov, zalezi od toho, kedy ovulujes
neda sa to hned dopredu povedat , ci budes mat problemy s otehotnenim, po ukonceni antik by nemal byt ziadne problem otehotniet, ak funguje telo ,ako ma 😉 je tazke radit, ked to je tvoje telo....asi pockaj a uvidis sama...drzim palce, nech coskoro tehulkujes 🙂

kukulik30
autor
24. jún 2009

a tu je tema pre teba ako stvorena...skus pocitat https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 🙂

ivana2009
24. jún 2009

☹ ahojte nesiel nam net baba mam od vecera zly den placem ako organ maly ma teplotu postuckuje boli sme dnes na 3 krat mu brali krv vyzera to na cernu virozu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nemohli mu zobrat krv je dopichany komplet oj mama dnes len place ale priberame mame 5050g zajtra este moc lebo mal tak hnis oj boze uz od 2 mesiacoch tak trpiet tak zalostne plakal a ja s nim tie smutne ocka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

veronika1982
24. jún 2009

ojj ivi tak to mi je luto... my zase chodime kazdy den na krcne odsavat hlieny.. este do konca tyzdna budeme chodit.. a viem ako sa citit..to vie asi kazda matka ked maly place a ty mu nemozes pomoct... neboj vyzdravie. drzime mu palce

sophie1981
24. jún 2009

ivka, len vydrz vyzdravie.....musis byt silna, lebo bude plakat aj s toho ze ty places...inac je to nefer...take male bytosti sa musia trapit s bolestou.... 😔

ivana2009
24. jún 2009

joj veru baby radsej ja ako deticky murcka mal teplotu tak paralen som mu dala co nam dali na pohotovosti zajtra este s mocom a uvidime co zatial cici chce cajik a ani prevarenu vodu nechce
☹ ☹ ☹ ☹ dakujeme hadam nam to prejde ninka mu davala zabal ☹ ☹ ☹ to nemam ani vahu na niejake tabletky to je zle tak musime bojovat tak

slaviq81
24. jún 2009

Baby, vy ste normálne? To ste nemali poobede čo robiť? My sme vyšli o druhej poobede von a vrátili sa až o šiestej 🙂 😝 A teraz mám nohy boľavé 😢
Dočítam neskôr.

slaviq81
24. jún 2009

Oj, Ivka to mi je veľmi ľúto. 😢 😔

kukulik30
autor
24. jún 2009

Ivi..co to citam, takto sa trapite??? 😕 😔 moje zlaticko, tak nech vam to co najskor prejde, neboj bude dobre, hlavne vydrzat a neklesat na duchu, babo vsetko citi, tak sa snaz byt v pohode, nech je mliecka dost...viem , ze je to tazke, pohlad na vlastne chore dieta ubija....bude dobre, uvidis 🤐

ivana2009
24. jún 2009

dakujem vam ☹ ☹ ☹

veronika1982
24. jún 2009

joj ivi myslim na vas neustale. matusko je silny chlap neboj on sa vylieci.a doktorka co povedala?

nas matej pre zmenu od soboty co tak plakal prisiel na to ze vie aj pridat na decibeloch a tak to teraz vyuziva...

uz konecne zaspal tak idem hladat namety na kuch linky.

ivana2009
24. jún 2009

☹ ☹ my sme teraz zaspinkali dr krv ok troska zvyseny zapal ale vraj to je ta crevne ochorenie zajtra davame moc oj nevladzem nic som hotova zo vsetkeho este dobre ze papa
veronika nic horsie ako deti chore a dnes ten plac bol hrozny a ja s nim mna poslali von brali mu 3 krat az na poliklinike v dets nemocnici ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
matejko tiez ma dost
idem dat sprchu a hajat hoc vim ze druha noc ale nic z nej som hore a sledujem teplotu atd

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre