Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
14. apr 2009

ahojte...ocko vzal katk na prechadzku, tak vyuzivam chvilku....ale len trosicka, lebo musim ehlit...o tej babe mi akurat teraz rozpravala tetuska z obchodu.....som ostala ako obarena....neviem co je pravda na tom ale vraj skocila z okna???....ale nehovorim isto, lebo predpokladam, ze to uz budu len take pletky.... 😖 .....viete.....z komara robia somara tetuse co sa nudia....joj, ale je mi jej luto.... ☹

veronika, som zvedava co ti zajtra povie.....myslim si zeti povie, ze vse ako ma byt.....ze este to na porod nieje... 😀 ...vydrz do 38.....potom to uz bude normal donosene... 😉

janka, ja pridem velmi rada....musim uz teraz zacat hucat do stareho, ze potrebujem auto o dva tyzdne... 😀

diankav
14. apr 2009

pata31 tak nevadí ale je to také smutne že mi slzy vyhrkli

pata31
14. apr 2009

ja som tiez z toho mala mraz na tele... 😔

veronika1982
14. apr 2009

aj mne mamka povedala ze vyskocila a vraj to najmladsie malo 3 mesiace.

aj ja som zvedava co nam povie. kdyby neco poslem sms

slaviq81
14. apr 2009

Baby, to je smutne, mozno mala nejake depresie 😔 A kde byvala?

Dnes sa ani Livia neukazala, zeby ju zas Samko na balkon zavrel ?😨 😀 😝

Ja som sa do poslednej poradne netesila, lebo mi povedal, ze si ma pozrie zo spodu 😝

sophie1981
14. apr 2009

Veronika budem cakat, ale viem, ze ta stretnem niekde v meste... 😀 ...nemocnice se nekona.... 😀 😀 ...az pozdeji.... 😀 😀 tyden, dva.... 😀

Slavka, vraj byvala na mieri......mala tri deti, najmladsie 3-mesacne.....

Zuzana, co robis zajtra???...nebojdeme do ulic??? 😕 ...ked bude pekne??? 😉

Katuska uz spinka...ja sa dovleciem do sprchy, treba mi aj moje mastne vlasy umyt...a hlavne zmyt vsetok ten sajrajt co mi moji kupaci nastriekali na hlavu.... 😝 😝

ja som sizase pomyslela, ze liviu tak zliali kupaci, ze ju zatopili.... 😀 😀

sophie1981
14. apr 2009

..ja som poslednu poradnu nestihla.... 😀 😀 ...dnes mi konci sestonedelie..... 😀 😵 ....este dockat kym menzes odide a konecne som volnaaaaaaa 😅 😅 😅 ...

janoko
14. apr 2009

Ahojte babeny, zablúdila rodáčka...

Paťa, čau! Počúvaj, mojo, ty len sa ešte tak zúrivo nemeraj, to ešte skoro na také metódy, len sa vystresuješ už na začiatku... My sme sa s Marcelom len proste viac tuľkali v tie správne dni... A pár dní pred nimi trošku absencie, žeby bola viac chuť a aj kvalita... 😀 A vidíš, ako sama vieš, tak na druhý krát sa podarilo a to som sa bála, že s mojou postavou a váhou (veď si ma videla...) sa to tak skoro nepodarí a také prekvapko...

janoko
14. apr 2009

Pati, veď kuk na album, mám tam bruško v 30. t.

pata31
14. apr 2009

ahoj, Janka 🙂 idem kuk brusko 😵

pata31
14. apr 2009

ty si uz v 30 tyzdni????? vau, to letiiii
...no a k tomu meraniu, to uz len tento cyklus domeriam, uz dalsi nebudem, bo ozaj sa len stresujem 😉

janoko
14. apr 2009

sophie1981 veľmi ste mi známi obaja s manželom... Ja som zo sídl. Mier... Poznám Vás z videnia určite... Hlavne manžel mi je známy.

janoko
14. apr 2009

Ináč - sophie, gratulujem k babuliatku!!!

janoko
14. apr 2009

Pati, veru hej... Už sa mi to kráti a už ma to aj trošku "otravuje" som taká nemotorná a to nemám až také veľké bruchajdo, ako iné v mojom týždni... Malá mi rastie do bokov, má tam veľa miesta...

pata31
14. apr 2009

sranda s tym bruskom 🙂 ale uz nie si doma? brusko netvrdne?

janoko
14. apr 2009

Aaale, ešte trčím doma bez vychádzok, 16. idem na poradňu, minule sa vyjadrila, že by ma už aj "vypustila" - ak som správne pochopila, dá mi vychádzky... Asi už to nebude rizikové pre prcka, keby sa aj dačo predčasné porobilo... Len nemám toho veľa ešte kúpeného, lebo Marcel mi to nekúpi - potrebujem niektoré veci sama, že si obzriem a pod. Niečo kúpi aj on, ale niečo si netrúfa. Hlavne, že je objednaný kočiar a máme doma postieľku, komodu, základné veci na oblečenie pre malú, ale ešte napr. vanička nie je, kozmetika, veci do pôrodnice pre mňa aj niečo pre malú... Jednoducho - bez vychádzok katastrofa... Ale hlavne, že bude Anka ok. A to už z maródky prejdem rovno na MD, mám len dva t. do prvého možného nástupu.

pata31
14. apr 2009

vau, takže ta drzia stale doma...no len nech je mala v poriadku...skoda, ze si tak daleko, by som ta prisla kuk 😕

zuzana612
14. apr 2009

Ahojte, hlasim sa zase po umakanom dni, pribudli aj nejake dalsie mozole ale uz som vyrovnala zahradu tam kde bude terasa. Huraaaaaaaaa. Mozno to takymto tempom do leta stihneme a urobime paradnu opekacku 😉

Bibka, mala by som ist do mesta konecne vymenit tu nabijacku do telefonu, ale uvidim ci nedam prednost lopate a krompacu 😀 Ale ved mozte s Katuskou prist, mam aj pivo aj colu 😉

Inac moje dieta je hroznyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nervacik. Keby ste ho videli co dnes robil, som nevedela ci sa mam smiat alebo ho vytrepat. Pokusal sa vlozit telefon do jeho Mac Quina auticka a neslo mu to, tak zacal trieskat tym autom z jednej strany na druhu asi 2 minuty a potom od zlosti zahodil aj telefon. Ja som ostala v nemom uzase ze co to bude o rok, ked uz teraz je takyto 😖

zuzana612
14. apr 2009

Livia kde si, aj ja ta potrebujeeeeeeeeeeeeeeeem. Chcem sa opytat ci v tom vasom zeleziarstve predavate aj nozicky na nabytok alebo nieco take

janoko
14. apr 2009

Pati, veď som minulý týždeň mala byť v SNV aj s hlopom, aby sme oslávili naše narodky a hlavne moju 30-tku v rodinnom kruhu širšom, ako len medzi nami dvoma 😵 noaleta... Rada by so náhradný termín - by som chcela prísť tak cca v polke mája na týždeň, ak sa podarí, sa ti ohlásim... Lebo keď sa nepodarí v máji, tak potom asi už dlhšiu dobu Spiš neuvidím... ☹

pata31
14. apr 2009

Janka tak dodatocne blahozelam k narodeninam 😵 hlavne nech si zdrava aj s malickou a stastna!! 😵
tak ak by sa ti podarilo dostat do snv, tak sa urcite ohlas 🙂

pata31
14. apr 2009

Zuzi, my sme cez sviatky kopali trosku...pätky na dielnu...len skoda, ze potom dosla burka a sme to nestihli vybetonovat...hadam cez dalsi vikend, ze sa to spravi, a ked to bude, tak musime garaz vypratat a zacat prerabat dom...tak vela robotyyy 😅

janoko
14. apr 2009

anape, diankav - Beáta Augustínová (Valovičová) - to je baba z Mieru - však? Ak áno, tak je to moja suseda odnaproti, sme sa spolu hrávali jak deti... Ju pozdravte od Janky Mikolajovej (za slobodna)... Mamka mi čosi spomínala, že čaká tretie a ja sa tu o nej (asi o nej...) dozviem aj na koňovi... A tie dovolenky z depa rušňového, keď sme boli krpaté, otcovia nám robili spolu... Booože, kde sú tie časy...

janoko
14. apr 2009

Pati, dodatočne nemusíš, ja by som tie narodky oslávila predčasne... Marcel má dnes a ja v piatok 😵 Malá sa hraje na votrelca - vydúva odušu, akoby sa chcela prekopať...

janoko
14. apr 2009

kukulik, ak je to teda TÁ Beata, o ktorej píšem vyššie, pracovali ste spolu na Mieri v Charite? Môžem ťa poznať z prechádzok s deťmi z charity?

anape
14. apr 2009

ahojte babenky,

hlasim sa az teraz, lebo som sa neskoro vratila z PP, tak som hned nabehla na vecerny ritual okolo deti a teraz uz sedim s vylozenymi nohami... muzicka nemam doma, tak surfujem po nete, nech sa dorazim a lepsie zaspim

s tou kockou co zomrela to je fakt hrozne... ked spominate, ze ma trojmesacne babo, tak kludne moze ist aj o poporodnu depresiu... ja som si niekedy myslela, ze to je len taky vymysel, ale jedna znama lekarka mi hovorila, ze to je dost vazna a nebezpecna diagnoza a mamicka to vacsinou bez odbornej pomoci nevie zvladnut a dochadza aj k roznym tragediam

jani, tak to Beu pozdravi skor dianka, lebo ja uz nebyvam na chrasti, takze sa aj s nou vidim velmi zriedka... inak pozeram, ze chces dat dcerke meno Anna, tak som si spomenula ako moja mamka "bojovala" za to, aby som ja mojej dala take meno, lebo aj ja sa tak volam, no nechcela som, aby sa volala po mne 😔

zuzi ked ti Matusko nervaci, to nemusi byt nastalo, deti maju rozne obdobia... aj my sme presli aj takym obdobim a momentalne je zase Petko akysi bojazlivy a dost citlivy.... takmer opak toho aky bol len prednedavnom... 😕

maca77
14. apr 2009

ahojte

tá baba má pohreb zajtra u nás ... máte pravdu, vyskočila z okna .... bol to podľa všetkého jej posledný útek pred manželom 😔 😔 😔 ... chcela sa s ním rozviesť, čo viem ... nežili tu v SNV, ona tu bola naposledy cca pred pol rokom, keď jej zomrel otec... ten jej manžel neprišiel ani svokrovi na pohreb ... po tom jej páde ležala ešte na ÁRE, no jej manžel ani za ňou neprišiel do nemocnice .... keĎ sa narodila tá najmenšia, nedovolil aby k nim prišla jej mama ... skrátka bolo tam toho veľa, nemyslím, že to spôsobila popôrodná depresia .... nechcem tu toho nejak viac opisovať, myslím, že tých pár slov stačí .... je to naozaj veľmi smutné, prečo musel vyhasnúť taký mladý život .. a hlavne deťom bude veľmi veľmi chýbať 😢

megy2
15. apr 2009

..prvaaaaaaaaaa 🙂 🙂 ....tej baby je mi luto.....do kelu ako mozu zit taky bastardi????prepacte za vyraz ale takeho chlapa by som tyrala 😠 😠 😠 .....

slaviq81
15. apr 2009

Dobre ranko 😉

Nemozem tomu uverit, ale vyspala som sa doruzova. Lara zaspala o pol jedenastej a spali sme do pol deviatej (pol siedmej u vas) s dvoma kojeniami 😵 😵

kukulik30
autor
15. apr 2009

Ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre