Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
1. júl 2009

Slavka, ja by toho cigosa schmatla na vlasy kym by mi tu hracku nevratil. Keby to bol Matuskov zajacik tak bez neho sme strateni, to by som bola schopna volat aj policajtov 😀 Ale su to svine. Svagrinej tak pred nejakymi 10 rokmi ukradli v zime kocik. Vosla s malym na chvilu do obchodu a ked sa vratila tak kocik nikde. A vedela presne kde isli do ktoreho dvora a ked tam zacala buchat tak ze oni nic, oni ziadny kocik nevideli. A ked zavolala policajtov tak ich dnu nepustili. Tak parada.

Uz je mm doma tak idem doumyvat tie zalepene schody a potom sa vyvalim ku Housovi, a mm pojdem robit poriadny do obyvacky. Som mu kazala si zobrat na piatok dovlenku lebo pride mama aj oco, tak kym bude mama s Matusom, tak nech sa co najviac urobi. Inac ma ide porazit, vcera mal prist vodar a sa vykaslal na nas, tak sme stale hore bez vody 😠

sophie1981
1. júl 2009

caute...ceresne zavarene!!!!...HURAAA...32 flias..... 😀 😀 ...Katka okupkana, napapana, uz sa snazi zaspinkat, len nejako jej to nejde v tej horucave.... 😝...ja idem do sprchy a laham k nej.....som ako zbity pes po dnesnom horucom dni.... 😝 😝...co nas caka zajtra???? 😎

slavka...no tak ja by som sa asi aj so starou pobila...... 😠 😠 😠.......clovek iste nemoze nechat nic von..... 🙄 🙄

sophie1981
1. júl 2009

Slavka...zuzana maluje v kuse....vies, ona najprv pomaluje na svetlo, potom sa rozhodne ze na tmavo.....tak preto to vkuse maluje..... 😀

rybecka
1. júl 2009

Ahojte,
tak ja som traz dozehlila veliiiiiiikansku kopu veci 😝 chlapi sli spat vsetci traja a ja pri Hausovi zehlila.
teraz papam jogurtik idem do sprchy a bubinkat
Joj zajtra Matejka caka asi pretahovanie pipika mam strach aj za naho 😔
a Ondreja ockovanie.
tak dobru noc 😔

maca77
1. júl 2009

ahojte

dnes som tu ešte asi nebola 😕 😀

anka, to mi je ľúto, že ubytko na dovolenke nie je najlepšie 😖

my tento rok trhy nestihneme, lebo budeme do piatku preč, v sobotu na svadbu a v nedeľu budem chodiť ako bez duše, keďže tami dá ráno budíček "mamííííííííííííííííííí" 😝 😀

Slavka, to je ponaučenie, že ani na sekundu nemôžeš nechať kočiar bez dozoru .... by som mu ruky dolámala, aj keď len kvôli hračke 🙄

ivana2009
2. júl 2009

Pekne dobre ranko
Slavka ja by im dala ..................... len im ukazat ze bojim bojim a sme ,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😉
janka matejkovi drzim palce my to mame za sebou ja som ani dnu nebola len MM vtavel ze matuskovi aj oci vytlacilo tak si to viem predstavit moj zlaty ☹ ☹ ☹ ☹ uz musi teraz trpiet 😠 😠 😠
Bibka ty si sikula zavaras ze ak bude chodit k Zuzanke tak ty donesies ceresne a zuzka zrobi kolacik mnam 😀 😀

zuzana612
2. júl 2009

Ahojte, Ivi, dnes nejako zavcasu. My sme uz tiez davnejsie hore, tak som zvedava co to bude zase za den. Sa tesim na zajtra ked pridu nasi a mama bude cely den s Matusom a ja budem relaxovat pri upratovani nasho domceka a dokoncovani kuchyne 😀 A dufam ze v nedelu bude pekne, lebo maju prist zanmi z Topolcian a cela rodina budeme varit u nas gulas a grilovat 😝 Sa tesim na take fajne grilovane kridelka 😝 A snad uz aj povieme ze bude dalsie vnucatko v rodine, vsak budem mat presne 6 mesiacov do porodu 😀

zuzana612
2. júl 2009

Ivi, jasne ze upeciem kolacik, ale to mi bude musiet niekto postrazit deti 😀 Alebo iba ak budem tie kolace piect po nociach ked budu deti spat 😀 Ale uz sa tesim ako vyskusam moju novu ruru. Teda celkove novu kuchynu

sophie1981
2. júl 2009

dobre ranko....

Ivka, no co uz som sikula..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nasa dorbenka spinka, ja som sa nachystala,ze ideme von, z rana kym tak nepecie a madam zadrychmala v kresielku....vcera stary dovliekol domov aj autosedacku 0-18kg....no ale ked som tak dala Katku, tak sa v nej stratila a padala so strany na stranu, taka je jej velka, tak aj nadalej pobudneme vo vajicku a tuto dame zatial na skrinu babke.... 😀

my sme boli same v noci...tak sme sa rozvalovali, kolko da....a dnes nas caka podobny scenar.....tak sa tesim ze budem bez mm 😠 ...hlavne ze mamicka ma s neho radost.... 🙄 🙄

sophie1981
2. júl 2009

Zuzana, bolo nacase, ze uz konecne povies....len neviem co budeme my robit v nedelu.....asi ked bude pekne konecne otocime tie Tatry..... 😉 ...ak nie, tak sa budeme nudit aj nadalej..... 😝

sophie1981
2. júl 2009

Zuzana, nechces kupit P&T???...nasla som za dobru cenu v BA...hodim ti link.....

sophie1981
2. júl 2009

slovesnky mi nechce otvorit......ale ked tukne predeti.sk, tak tam najdes...e3 za 10 000sk, ale na ceskom internetovom predavaju classic za 6000KC......tu je link.....aj double kit je celkom super cena aj cocoon a plastenka...

http://www.detskyraj.cz/zbozi/4975-phil-amp

rybecka
2. júl 2009

Dobre ranko,
tak manzela som vyslala na pretahovanie pipika a ja potom pojdem s Ondrejkom ked sa vratia.
my sme na cice a idem ho dat spinkat.
Bibka kde idete do tatier? lebo ja rozmyslam o vodopade Skok vraj sa tam da ist aj s detmi ze je to lahucka tura a pekna 😉

veronika1982
2. júl 2009

dobre ranko.. ja som teraz vstala .. matej bol pri babke od siestej a biedacik pokakany az na chrbatiku a babka sa ho snazila uspat.. 😀 😀

teraz uz brazdia ulicie mieru a ja idem na elektrarne... 😀 😀

dnes ma tatik skusky na vodicak tak mu drzime silno päste..

pata31
2. júl 2009

Veronika, mam fotku v albume 😉
no ja budem na vystavakoch len pozerat po mamickach s detickami, ze ktoru poznam a ktoru nie 😀 😀

sophie1981
2. júl 2009

veronika, ja nedrzim, lebo moja mama vravi, ze kto drzi paste, drzi rozum.....tak radsej len prajem vela stastie.... 😀 😉

ja tiez cicikujem...

sophie1981
2. júl 2009

pata, ja som uz minule pozerala na tvoj album....ako uz brusko zacina vykukat....chutne...uzivaj si to, lebo to tak rychlo zbehne...

sophie1981
2. júl 2009

ideme von......dame kolecko okolo hornadu....

pata31
2. júl 2009

Bibka, hej, uz vykuka, aj ked nezainteresovany ludia si mozu mysliet, ze som pribrala..tak by mohlo brusko este trosku podrast, aby to uz bolo jasne 😉 😀
tak pekny den, ja idem pracovat 🙄

zuzana612
2. júl 2009

prisiel nam vodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar. Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Bibka, nemyslim ze budem kupovat este jeden kocik, vsak uz mam 2 😀 A kedze Matus bude mat 2 roky ked zacneme chodit von, tak aj tak v nom uz asi vela nenasedi. No a ked pojdeme spolu do mesta, tak dufam ze ho odvezies 😀

Aj my sa uz dlhsie chystame na nejaku malu turu ale nejak sa nam to este nepodarilo. Tak mozno na buducu nedelu ak bude pekne.

Pata, aj mne uz zacina trosku brusko vykukat tak si yavse natiahnem nieco volnejsie, lebo na mne by si to asi hned kazdy vsimol kedze som mala doteraz brucho ako prevrateny lavor 😕 Ale uz sa tesim kedy to vsetkym povieme a budem nosit obtiahnute tricka nech to kazdy vidi. Teda ak budem mat take pekne brusko ako pri Matuskovi a nebudem cela ako sud. Lebo to si potom kupim jedno vrece a budem chodit v tom 😀

pata31
2. júl 2009

Zuzi, tak ja som mala brucho aj pred tym 😅 , teraz narastlo este viac...ja si uz teraz pripadam jak taka velrybka, a za par mesiacov budem uz riadna velryba 😅 😀 😀 uz teraz mam problem, co si obliect...

zuzana612
2. júl 2009

No ja nosim este stale veci ktore mi pozicala segra lebo jej boli este male a mne moje povodne spred tehu velke, takze predpokladam ze o chvilu zacnem nosit veci co som mala pred tehu s Matusom a snad v 6-7 mesiaci aj tie tehu nohavice co mam 😀 Dovtedy si hadam stihnem ist ku janke po ne 😀

zuzana612
2. júl 2009

Zmenila som si den poslednej PM lebo sa mi nepacila tam ta 13-ka. Ale len o jeden den 😀 Podla ultrazvuku mi aj tak vychadza ze som uz 14+1 co je vlastne aj dost mozne, lebo za tie 3 mesiace co som mrchu mala mi behala 1-2 dni hore dole.Takze podla dr. mi datum vychadza na 5.1. tak som si to dala do stredu na 6.1. na Troch kralov 😉 Tak na troch kralov by to hadam mohla byt aj baba, nie 😀 😀 😀

zuzana612
2. júl 2009

mam taky dojem ze tu hodnu chvilku budem trpiet samomluvou 😖 Alebo samopisanim 😀 Matusim spi a ja by som mohla ist nieco urobit vedla, ale ked mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak hrozne nechce 😖

Pata, ty o nejaky mesiac mozes zacat citit pohyby. Vlastne mozno zacneme spolu, lebo druhorodicky citia o nejake 2 tyzdne skor ako prvorodicky, aj ked ja mam niekedy pocit ze uz citim, hlavne ked si pritlacim brucho 😀

pata31
2. júl 2009

to si tolko schudla po porode? 😕
ja nosim tehu nohavky uz teraz, lebo ma uz vsetky nohavice tlacili..
no uz sa tesim na tie pohyby, aj ked raz som uz mala pocit, ze to bolo ono, ze to neboli creva...a to ked sme boli na svadbe a uz som bola unavena, a zrazu take kopance v bruchu...ale nie som si ista..
inac som mala ist v pondelok na krv na AFP, ale doky ma dovolenku, takze az o tyzden pojdem...uz by som chcela aj utz, ze ci nevidno, co to bude... 😉

zuzana612
2. júl 2009

Pred tehu s Matusom som mala 58, den pred porodom 70, tyzden po porode 65, mesiac po porode 58 a asi 3-4 mesiace po porode 53 a tie som mala aj teraz ked som otehotnela

pata31
2. júl 2009

hmmm, no to si fajne schudla...ja som teraz pribrala 2 kg od poslednej poradne...cize za mesiac aj nieco.. 😅

zuzana612
2. júl 2009

Matus ma vycical poriadne, uvidime ako to bude teraz

sophie1981
2. júl 2009

uz sme doma...Katke bolo von horuco, nechcela spinkat, tak som ju vliekla pod pazuchou......sli sme do kauflandu do Dracika a kupili sme retiazku na hracky....Veronika, maju v baleni 12 ks za 1.96eur........Katka sa vytesovala a hned vsetke ocmulala....potom sme sa este presli po mieri a taky nejaky bradaty ujo prisiel ku mne a zacal sa jej prihovarat(mala som ju na rukach)....no a ona usmev ako slniecko, tak on hned ju vzal na ruky a ona mu zacala tahat bradu...uplne cudzi clovek...som mala obavi ci ju dat, srdce mi bilo o dusu, ale nic sa jej nestalo... 😅 ....ale bradu mu namojdusu potahala riadne......takze ma dalsi flirt so starsim panom za sebou.....dufam, ze nebude ako Eliza, ta sa na ulici pusinkovala so starym cernochom.... 😕 😲

sophie1981
2. júl 2009

no zuzana, dufajme ze priberies...bo mm ta do trojky taku chudu nesceeeee 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre