Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
7. júl 2009

tak tak 🙂

evitkamalicka
7. júl 2009

ved mozno sa stretneme niekde na trhoch

janoko
7. júl 2009

PATA31, tak ako? "Bojuješ" so svojim telom, alebo si v pohode? Ak sa nám to podarí, tak 26. júla budeme Aničku krstiť v Spišskej. To bude prvé výročie svadby (aj vašej) a Anička bude mať v ten deň meniny... To by sa mi páčilo. Chceme prísť pár dní skôr, rada by som sa s tebou stretla, ak sa podarí... By som ťa potom skontaktovala.

veronika1982
7. júl 2009

evka ja som ta vcera videla na prechadzke ale vychadzala som poobede zo zeleniny a ty si uz bola chrbtom ku mne..

evitkamalicka
7. júl 2009

veronika si mala kricat 😅

kukulik30
autor
7. júl 2009

janoko, Anicka je rozkosnica rozkosna... 😵 😵 😵

zuzana612
7. júl 2009

Ahojte, my buntosime uz od siedmej, boli sme starku zaviest do roboty lebo oco potrebuje poobede auto a to moje sa zase pos.... 😖 Mna uz z toho auta porazi. Tak asi miesto setrenia na dokoncenie domu budeme musiet setrit na druhe auto, lebo s 2 malymi detmi bez auta sa neda 😖 Ked dam Matuska spat tak mi treba povyberat a poumyvat nejakych 40 flias na marhule, okolo obeda nam ma sused doniest 20 kg marhul a kedze je mama v robote, tak zavaranie ostane na mna 😖

Janka, ten dzem robim presne tak ako pisala Livia, s gelfixom, robime to uz roky a myslim ze tie dzemy su super.

No nic, idem s Matuskom na hodinku von nech sa vybeha skor ako pojde spat, tak sa majte. No a kedze nemam pojazdne auto, tak do Spisskej nepridem kym nebude fungovat tak ako ma. Co ma aj celkom tesi, lebo doma mi je fajn 😀 😀 😀

janoko
7. júl 2009

kukulí, Anička ďakuje za kompliment a posiela 🤐 a 😵

janoko
7. júl 2009

kukulik a nie kukulí...

pata31
7. júl 2009

Janka...super, to sa tesim, ze dojdete, budem rada, ked sa stretneme!!! 😵 😵 a sa tesim na malu krasavicu 😵

pata31
7. júl 2009

Inac posledne dni som celkom v poho, trosku aj nevolnosti presli, takze parada 😵
vcera sme boli s mm na cingove na salasi sa napapat a potom sme sli na kosiarny, ale to sme len presli a polnou cestou sme presli az na letisko (to vsetko na aute a ja som soferovala) a potom okolo ciganov a sme vysli pri konoch...mi mm robil soky, bo po tej ceste rozbitej to nebola sranda a este aj cez cigansku koloniu 😅 😀 😀
inac vecer mi akoby stvrdlo brusko pri pupku...dufam, ze to len creva sposobili 😕

kukulik30
autor
7. júl 2009

patka, konecne si to tehu budes iba uzivat 😵 teraz to uz rychlo zleti 😉
a to tvrdnutie...moze sa obcas stat , ze ti stvrdne brusko....je to normalne...len to nesmie byt velmi casto za den...do 10 x ...a mozno to boli iba crievka 😀

pata31
7. júl 2009

Livka, dik..ale nastastie to tvrdnutie len pri pupku citim, nizsie na brusku uz nie 😵

sophie1981
7. júl 2009

pataaaa, klobuk dolu, vy ste sli cez cigansku koloniu.... 😲 😲 ...stamadial sme sli naposledy pred 4 rokmi a to som vravela nikdy viac autom tamadial.....radsej dookola okolo mase.... 😝 ....no este raz, sklanam svoju hlavu pred vami....nezozrali vas???? 😕 😕 😕

inac pekne Janoko a pata.....sukromne stretko bez nas......nam nedate pricuchnut????... 🙄 🙄 🙄

Zuzana, tak zase mas super vyhovorku preco neprist na vychod.... 😀 ...prideme na navstevu.....ked uz mame tu dialnicnu znamku.... 😀

slaviq81
7. júl 2009

Krásny deň 🙂 Doslova a do písmena. Lara včera zaspala o pol deviatej a spala do pol deviatej rána (samozrejme s xy kojeniami) No a vstala som skôr ako ona 😅 Šla som do kauflandu kúpiť cukor, tak som vošla do Dráčika a vzala Lare vedierko a spol. do piesku a kačičky do vody 😀 Teraz spinká, neskôr pôjdeme do Nálepkova pre čučoriedky.

Včera večer som si písala s kamarátkou čo žije v Paríži, normálne ma vytočila 😠 . Pre ňu je už Sk jedna veľká diera. Neviem či zabudla, kde sa narodila 😔

slaviq81
7. júl 2009

Bibka, potom ti vo štvrtok alebo kedy donesiem konečne to vajko 😉
A ja som si v sobotu pričuchla bábätka. Bratrancovho syna, má 7 týždňov ale vyzerá strašne veľký, už má vyše 5 kíl 😕

pata31
7. júl 2009

Bibka, nastastie sme presli cez koloniu v zdravi 😀 😀 radsej som si zavrela aj okno na aute, bo som sa bala...ale mm klidek 😅
no a sak sa mozme hadam stretnut aj v hodnejsom pocte, zavisi od Janky...

kukulik30
autor
7. júl 2009

slavka..no stava sa to dost casto...Slovak ide do sveta a velmi rychlo zabudne 😖

sophie1981
7. júl 2009

slavka....ja sa stavim na zapade ak chces po du sedacku.....nebudes ju tahat na trhy nie??? 😀 ...daj vediet kedy sa mozem stavit.... 😉 a to babo...noo...7tyzdnov a 5 kg...joooj, to mal ake miery pri narodeni??? 😲 ....a s kamosky si nic nerob...ja som niekolko takych "sloveniek" stretla v UK...jedna baba sa dokonca so mnou bavila na detskom ihrisku len po anglicky, aby ostatny ludia nevedeli, ze pochadza s east europe......no co su ludia a ludia....este aby jej to slovesnko nebolo dobre...ja osobme by som nevymenila svoju krajinu za nic...aj ked sa tu byva chudobnejsie a clovek ani zdaleka nema moznosti ako nasi zahranicny spoluobyvatelia tejto planety, neda sa to ani porovnat...aj ked je pravda aj tu sa to uz meni....ale niet nad slovakIU...a hlavne vychod...my sme ovela insi ako anglicania..oni su chladni, miluju len kone a psy.... 😝 ....maloktora matka tam svoje dieta prituly...

kukulik30
autor
7. júl 2009

😕 😀 bibka, to fakt ste sa rozpravali po anglicky???sak to nem normalne 😅 😀 ...no sila 😀

ale mas svatu pravdu, niet nad Slovensko...obcas to mame tu tazke, ale zase da sa to 😉

kukulik30
autor
7. júl 2009

Chcem ist so Samkom do mesta a on spi a spi a spi, kym sa zobudi, aj prsat bude 😀 ..ideme pocumovat kolotoce, lebo zajtra chcem vyslat mojho otca so Samulom, kedze nas tatino nie je moc na kolotoce 😝 😀 ..trauma z detstva, ked musel chodit s ocom on 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. júl 2009

akurat sa chystam na prechadzku, ak je niekto vonku dajte vediet 🙂

kukulik30
autor
7. júl 2009

evitka, moje dieta este spi a kym sa najeme 😅 ..no nam to potrva

evitkamalicka
7. júl 2009

aj my ideme este papat potom obliect, to este bude taka polhodinka urcite

veronika1982
7. júl 2009

moj matej mi zaspal sam v postielke o pol druhej a spi doteraz az mam strach ze co to znamena.. ale papal bez klobucika tak neviem ci mu tak chutilo alebo biedacik je hladny a radsej spi... medulka je na skoleni v tatrach az do piatku tak hadam si ho spravne prikladam. 🙂

kukulik30
autor
7. júl 2009

veroniak, urcite,a k by bol hladnyy, dal by ti vediet placom, skor si myslim, ze sa fajne napapal 😉 ma v puse aj dvorec?

kukulik30
autor
7. júl 2009

veronika...nie veroniak 😀

antoniab
7. júl 2009

ahoj spisiacky ako sa mate ?
beham pocelom byte a hladam internet tak som aj nieco chytla tak neviem ako nadlho aby ma nevymakli a ma odpoja 😝 😀 ale uz mi konik chybal 😉

kukulik30
autor
7. júl 2009

ahoj antonia 🙂 snad ta nevymaknu, ved nic nestahujes, iba konikujes 😀

slaviq81
7. júl 2009

Bibka, ešte poťah vyperiem a tak donesiem 😅 A tá trúba čo s tebou spíkovala anglicky, no mala si jej slovensky odpovedať 😀

Livi, to je tak, že keď máš v pláne niekam ísť tak decko sa nemôže dospať. To poznám veľmi dobre 😉 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre