Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
7. júl 2009

matej spal do pol stvrtej a potom sa zobudil a zase som mu skusala dat prsnik tak trosku papal ale potom uz bol nervozny tak sme dali klobicik... teraz sme uz okupkany a papal cely cas z prsnika az na nom zaspinkal. skusala som ho nedat odgrgnut a zatial sa nepokakal..ale pri prebalivani tatik s nim cvicil tak ho okakal...teraz sedime v kresle a spinka a ja pozeram na cnn pohreb jacksona..

uvidime dokedy bude spinkat a budeme sa dalej trapit s papanim.. livi dufam ze ma aj dvorec. ako viem ze ho ma v puse?lebo ked papa tak ho nevidiet.. joj sa bojim stvrtku ze co mi povie...a hadam sme neschudli... ☹ ☹ ani byt ma nebavi zariadovat ani nic robit len nech je zdravy..

giana sa k nam mozno vo stvrtok prida..

ivana2009
7. júl 2009

neboj veronika vsetko bude ok 😉 ja viem tazke je rozpravat ja som plakala v kuse priznam sa a ak sa opytali ako sa ma tak ja plac ale uz je ok je sice dnes niejaky nervozny uz spime o 1h sme hore 😀

veronika1982
7. júl 2009

ja sa modlim ked papa aby nekakal a potom ked zatlaci a ide z neho tak ja spustim plac...ale teraz sa nepokakal tak hadam sa to uz ustaluhe

janoko
7. júl 2009

sophie1981, šak ja niiič... Veď ja budem len rada, keď sa stretneme viaceré. Ja súkromníčim s Paťou preto, že sme sa už na "Moja svadba" vykecávali, lebo sme zistili, že sa vydávame v ten istý deň a rok, tak sme si dali na Vianoce stretko, odvtedy nič, len tu na koňovi sa stretávame a píšeme si... takže ak sa to bude dať, tak v SNV sa doma nakontaktujem na koňa, na Paťu a možno sa dačo zadarí dakde v meste na korze...

ivana2009
7. júl 2009

veronika aj my sme kakali az taku penu a zelene ale vyter nam brali a bol ok tak to nam zazmetkoval pimplik ☹

sophie1981
7. júl 2009

caut....fuuuu, dosla sestra....chuda Katka.....ta je uplne mimo ze tolko ludi zrazu okolo, hluk...no sa rozrevala ako pavian......ale uz je dobre...dokonca si s krsnou aj pokecala.....a uz spinkame.....inaaac, moja sestra vyzera suuupeeeer ako tehula..konecne pribrala a ma rit ako ja.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janoko...ja sa leeeen smejem.....ved stretko mame vo stvrtok...pri ciernom pive co nieje objednane.... 😀

sophie1981
7. júl 2009

veronika, ak ti ho nevidno...myslim ten dvorec..tak je to dobre...a nemalo by to boliet ked saje.....ak by mal len bradavku, kojenie by bolo bolestive...

veronika1982
7. júl 2009

mna to boli len ked kruti hlavou..

dufam ze spoznam tvoju sestru a ze jej budem moct pohladkat brusko ak dovoli...teraz sa budem sama prechadzat co?

sophie1981
7. júl 2009

no ked si s cecku robi zuvku, tak to boli.... 😀 😀

jasne ze vas zoznamim...aj bruso dame pohladkat..........a s kosom ti nedam....prechadzky budu tak ci onak...ale zajtra ideme s nozkami....krstny ide s nami...a kedze on je riadneeee vveeeeelkyy, tak sa tej doktorky nebojim.... 😀 😀 ..idem spat...tak dobru noc...zajtra.... 😉 😔

kukulik30
autor
7. júl 2009

veronika..ako pisala bibka, ak dvorec nie je vidiet, tak potom ho ma asi v puse...podla mna ste na dobrej ceste 🙂

no super, dievcata, tak sa rozrastame na to stretko 😀

ivana2009
8. júl 2009

pekne dobre ranko tak my uz fungujeme
Nas Matusko ma v brusku hodinky kazde 2h chce cicu 😀 😀 😀 😉 😉 😉

kukulik30
autor
8. júl 2009

dobre ranko, aj my uz sme hore po ranajkach...my sme mali vcera s drahym pizzu, tak dnes mam dietu 😝 v noci ma tak susilo, ze som 2 x vstala a isla vypit pol litra...vody 😀
dnes sa chystame do mesta...teda Samko s mojim ocom, dufam, ze uz pojdu kolotoce 😅 a ja tym padom vegetim dooobedu, kto ide na kavu, ci kofolu niekde na terasu? 😀

veronika1982
8. júl 2009

dobre ranko... no tak mi uz papame normalne a uvidime do kedy vydrzime... boli ma to hlavne vtedy kad sa vrti ale zatinam zuby... v noci sa len 2x zobudil na papanie

a nas matej si berie priklad z katky a vcera si nasiel palec tak si ho statocne cmulal...ale dufam ze dnes uz na to zabudol..

kukulik30
autor
8. júl 2009

veronika...super 🙂 🙂 🙂

sophie1981
8. júl 2009

dobre ranko....ja uz mam kavicku s tehulou za sebou...Katka uz zase spinka...pomalinky si zvyka na plny byt..... 😅 ...v noci nas prekvapil nas tatik, kedze sa vratil domov..... 😕 ...zeby sme mu zacali chybat???? 😕 😅 ....

tak, livia, ja by som si dala kofolku, ale dnes ideme na ortopediu s nozkami.... 😝 ...

veronika, super.... 😉

kukulik30
autor
8. júl 2009

bibka, a to este robi tu kupelnu mamke???.....no vidis 😉 ako vas lubi 🙂

do kelu...uz sa zacina zatahovat 😖

kukulik30
autor
8. júl 2009

a pozdrav Lucku...to uz muis myt pekne brusino 😵 ...som na nu zvedava 😀

zuzana612
8. júl 2009

Caute, tak nas Matus dnes strasil od siestej, ale kedze ja som bola hore uz od pol siestej tak neva 😀 Do desiatej som sa vcera serinkala s marhulami, zavarila som 30 flias a asi 10 dzemov a este chcem kupit dnes jabka a banany a narobit zo zvysnzch marhul Matuskovi vyzivu. Teraz som ho dala hajat a cakaju ma 2 velke kopy zehlenia 😖 Ale o pol jedenastej idem do poradne tak sa tesim ako male jojo, dufam ze bude vsetko ok.

Tak ja padam skor ako sem nabehne mama ze co nezehlim ked Matus spi 😀

kukulik30
autor
8. júl 2009

Zuzi, tak sa drz a tesime sa na nove info z poradne 🙂

rybecka
8. júl 2009

Ahojte,
ta vy ste ranne vtacatka mi az teraz ranajkujeme a vstavame okolo 8 az pol 9 viatej 😎 joj potom dopiswem matej spadol 😝

sophie1981
8. júl 2009

no janka, snad to matej prezil bez ujmy...myslim ten pad.....ja varim... 😝 ...cesnacku s oprazenym chlebom a lecky so sladkou kapustou....kmotrovci kocikuju Kacenu, zabalila som im aj psa a Damiana, tak mam doma len deda, ale ten momentalne spi, lebo je po nocnej, a o jednej ho musim budit, lebo idu s babkou na pohreb.....

idem vysnorit na nete, co budem varit zajtra... 😕

Zuzanka, tak narob fajnove vyzivky a daj potom recept, ze narobim cosi uz aj katarinke..... 😅 ...ten cas ale letiii.... 😲

Livia, ma velmi pekne brusko..presne take krasne ako som mala ja pred 5-6 mesiacmi..... 😀 😀 😀 😀 😀

veronika1982
8. júl 2009

aj my sme uz doma.. dazd nas prinutil prist domov skor.. a ucime sa papat a maly 5 minut potaha a potom je nervozny tak dam klobucik a pije dalej.. ale teraz je to prve papanie bez kakania tak uvidime ci technika a sposob akym sme dnes zacali papat pomoze..a mesto je uz po letusnej strane uzatvorene...jupi jupi len nech pocasie vyjde.

kukulik30
autor
8. júl 2009

mnaaaaaaaaaaaam, bibka, lecky so sladkou kapusto u som dlho nerobila, si ma inspirovala 😉 asi zajtra urobim 😀

my sme teraz dosli z mesta, fajne nas chytil dazd a kolotoce nesli, takze nic sa nekonalo, zajtra dedo bude mat znova snacu, hadam uz aj pustia, ked nebude ovsem prsat 😅 ....tak som odniesla tatovi Samka do obchodu a ja som sla kupit mamkam darceky, kedze oslavuju narodky.... o par dni jedna a druha hned po nej 🙂
Samko cape palacinky a pojde spinkat, akurat sa tak pekne vycasilo...

bibka, ako ste dopadli na nozickach?

anape
8. júl 2009

ahojte baby,
ja vas nedobrovolne zanedbavam, ale pri dvoch akcnych detickach to nejako nestiham 🙂 ... teraz akurat viki spi a petusko pozera mc quena, tak som odbehla, hoci by som mala zehlit, lebo po dovolenkovom prani tam mam obrovskuuuu kopu 😝 a nemozem zehlit, ked som sama s detickami, lebo petko stale stucha do viki a niekedy aj dost nebezpecne, tak ich nesmiem pustit z oci

zajtra by som na to stretko prisla aj ja, no neviem ako to poriesim, kedze s dvomi do mesta nemozem ist, urcite tam uz bude aj vela ludi, tak to by bol riadny adrenalin... ale ked to poriesim, tak pridem 🙂

utekam, lebo viki place... uz som zase dozehlila

rybecka
8. júl 2009

Bibka neboj sa pad bol len taky ze obstalo koleno troska krvi motorkoval sa na dvor. zastriekali sme zalepili a uz je ok.
anicka ja ta plne chapem ani ja tu to nestiham.aj teraz akoze upracujem kuchynu po obede mamka uspava Ondrejka a ja tu pisem 😅 no ale uz idem lebo ma odhali 😅

zuzana612
8. júl 2009

Ahojte, poradna dopadla dobre, vysedela som si tam 2 hodiny, ale aspon som sa narehotala pri sestricke na jej 17-rocnom synovi, ktory uz prespava u frajerky a bez dovolenia rodicov. Ja by ho asi zahlusila 😠 Fazulka sa ma dobre, uz ma 7,52 cm 😀 Zase bola taka akcna ze sa ju dr. ledva podarilo zachytit aby ju mohol zmerat a vytlacit mi fotku 😀 Najblizsie idem o 4 tyzdne a to mi budu brat krv na tie testy na downov syndrom a tak, tak to budem trpnut ci bude vsetko ok.

Pytala som sa aj na ten cisarsky ci ho budem mat, tak na mna pozrel ze co od neho chcem, ked som dieta este ani nedonosila. Asi mal dnes dost blbu naladu. Ale ze to sa uvidi neskor, ze je tam este aj sanca ze by som mohla porodit normalne ak budem mat indikacie na lahky porod, tak uvidime.

No nic, idem dokoncit tu vyzivu pre Matuska kym je mama s nim von. Dnes sa tu tak ochladilo ze az. Ale pravdupovedia, toto pocasie my vyhovuje viacej ako tie horucavy, len by nemuselo prsat

antoniab
8. júl 2009

ahoj zuzka blahozelam k uspesnej kontrole 😉 ja mam poradnu 29 tak sa tesim ake bude babo velke a chcela by som sa opytat na pohlavie tak uvidim ci si to dovtedy nerozmyslim 😅 😀

dnes sme zacali druhy trimester tak sa vytesujem a tesim sa na pohyby som citala v mojej mudrej knihe 9 mesiacov otazok a odpovedy ze chude zeny a druhorodicky citia pohyby skor tak uvidim ci to bude pravda a kolegyna mi zas kazala si pamatat datum kedy to bude lebo ten den vraj budem rodit no neviem neviem ale jej to vyslo u oboch deti 😒
no ale v praci neboli velmi nadseni ked som im oznamila ze som v tom 🙄 no co nech mi zaplatia matersku a adios amigo anglicko 😀 😀
prajem vam krasne pocasie na stretko 😉 ak sa nemilim zajtra

kukulik30
autor
8. júl 2009

zuzi, takze v brusku je dalsie zive striebro 😀 😀 😀 hlavne , ze je vsetko ok 🙂

antonia, ja som ucitila okolo 16tt prve bublikovanie, tak sa coskoro dockas aj ty 😵 je to super pocit

sophie1981
8. júl 2009

ahoooj....uz idem spat, ale nedalo mi nenakuknut......

juj baby aj ja chcem byt tehula.....ked cucim segre na pupok....juuuj.....a maly kope ako daaabel... 😀

takze\zajtra o 16????...pred banickou??

zuzana612
9. júl 2009

Ahojte, my dnes strasime zase skoro od pol siestej a mne sa chce taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak hrozne spat 😖 Este aj toto pocasie je akurat tak na spanie. Dufam ze si pojde o hodinu lahnut a ja s nim 😀

Bibka, jasne ze nas mozte prist pozriet, budeme radi. Oco isiel dnes na mojom aute do roboty lebo nejaky kolega mal pozriet ten alternator ci je to v nom, alebo je to baterka alebo neviem co. Tak uvidime co je s tym mojim srotom 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre