Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
14. júl 2009

slavig dakujem chcem si to obzriet aby som sa potom rozhodla v delte som uz bola pred 3 tyzdnami ale pojdem kuknut este raz ci nieco nahodou nemaju nove no vobec sa neorientujem v snv nemam prehlad co kde je kopuveci porusenich

a este nabytok len to co je pri kauflande chceme si kupit spalnu 😕

ninka1234
14. júl 2009

ahojte , dlho som tu nebola tak vás idem pozdraviť 😉

Bibka my sme na to plávanie chodili a podľa môjho názoru nič moc, strááááááááášne studená voda. A nieje to taký ozajstný kurz plávania ako vidíš v telke že sa tam detičkám venujú, tam sa v tej vode budeš čľapkať s ńou len ty a to môžeš aj doma vo vani 😵

antoniab
14. júl 2009

jej bibi tak to by bolo super idem domov 24.7 a budem doma celi tyzden tak neni problem 29 doobedu mam poradnu inak mozem kedy kolvek 😉 tak ak nieco dohosnete daj vediet 🙂 🙂

rybecka
14. júl 2009

Ahojte ,
zienky ja uz vam pisem druhy krat lebo mi zmazalo moj dllllllllhy prispevok 🙄
normalne som mala abstak 3 dni bez kona aby som nanho nekukla a nevedela ako sa mate 😀 😅
Dnes Matejko ma strasnu noc uz bol hore 5 krat ze sa boji tak mm siel k nemu a ja sama dopijam vinko 😝
prajem vam dobru nocku 😔
inac slavka Lara je zlatunka ako zacina chodit uz sa tesim aj ja na to obdobie 😉 ked Ondrejko bude chodit.teraz zatial sa len smeje🙂

anape
14. júl 2009

ahojte kocky,
konecne som sa k vam dostala 🙂 , cele dni sa venujem detickam, takmer cely den sme vonku, kedze je take krasne pocasie

zajtra rano idem s petkom na odber krvi a zrejme zoberiem aj viktoriu na ockovanie a to do obidvoch noziciek 😒 ... uz teraz mi je tazko ked si predstavim ako budu plakat ☹ ... pojdem zrejme s babkou, kedze tatino musel odcestovat na 4 dni 😒 , tak drzte palce, nech to zvladneme

janoko mas moj obdiv, ze sa chystas na taku dlhu cestu vlakom s takym malym babcom, ja som sice zelezniciarka, ale take dlhsie cesty riesim zatial autom, lebo mi to pride ovela pohodlnejsie... drzim palce, nech docestujete v pohodicke 🙂

slavka blahozelam k prvym samostatnym krockom 😉 , my zatial iba lozime po styroch a chodime iba s pomocou, viktoria sa akosi boji pustit sama a nechce ist ani ked ju chytim za jednu rucku, no lozi po styroch ako vetroplach 😀 , asi to ma po mne, ja som zacala chodit az v 15.mesiaci a tiez som takto lozila 😅

bibka, ze vraj super plavanie s babatkami je v poprade a aj teplucka voda

dobru noc baby

kukulik30
autor
15. júl 2009

Ahojte 😉

ja som sla spat vcera s vlhkou hlavou a dnes mozem opat hlavu umyvat...taky vybuch, ze az sa zo mna Samko smial..." je to co to ma mama na hlave..." 😀 😀 😀

na kupku bolo super, akurat strasne vela ludi a by ste nechapali kolko kocikov a ake male deticky v nich 😕 😕 😕 ...ale Samko sa vyclapkal fajne, vobec nemal problem vyjst z vody, na deke sa pekne hral...no vyborne, bola som prekvapena 😵

bibka, fakt chces ist na 5 zedeesku plavat?...no ja by som tam nesla ...podla mna je tam pre take male deticky studena voda a nezda sa mi , zeby tam tu vodu menili, tak ako sa ma 😖 ...chodili sme tam s detmi kedze tam chodi vela deti aj pocas skolskeho roka, tak si vies predstavit aka ta voda asi je 😒 no ale ako chces....
my sme chodili do PP...teraz su prestahovany v Aqua city, kmotra teraz zacala chodit a velmi si chvali...ze super 😉

kukulik30
autor
15. júl 2009

a Bibka, kto je Zuzka K?..myslela si zuzku z levoce? 😕

kukulik30
autor
15. júl 2009

dam aj troska iny pohlad na PP 😝 ... zabudla som napisat jednu podstatnu vec, ze to plavanie v PP je podla mojho nazoru dost drahe/ ale to je vec nazoru/...spravne by sa take kurzy mali opakovat,...kedze sa tam deticky naucila ponor do vody, tak aby v tom aj pokracovali...my sme ten kurz absolvovalai iba raz, tzn 10 x za 2100 sk/ teraz to slo hore/kazdy raz sme boli vo vode 30 min...cestovala som autom, takze + nejake prachy na benzin...cym sa cena dost navysi a ty cesta v aute v horucave mi vadila asi najviac...a v podstate az na to ze sa Samko par krat ponoril ...aj tak mal z toho podla mna dost velku traumu, lebo doteraz sa boji pri umyvani hlavy, nechce si dat naliat vodu na hlavu, krici ako o zivot...pri ponoroch sa vela krat tak napil vody , chudacik, ze mal z toho skor stres ako prijemny zazitok...jedine, ze sa tam troska vycvachtal , spievalo sa ,cvicilo vo vode...

momentalne by som to asi riesila tak, ze by som si radsej zaplatila na Cingove a vycvachtala sa v bazene, je tam anozaj tepla voda a ponor mi k stastiu az tak nechyba...riekanky viem tiez a je to blizko...no ais tak

kukulik30
autor
15. júl 2009

dufam, ze som sa moc nezamotala do mojich myslienok, lebo som ich mala v hlave vela a pky som napisal, tak som aj zabudla nieco 😀

kukulik30
autor
15. júl 2009

o ake preklepy...cym...je samozrejme cim 😀

sophie1981
15. júl 2009

dobre ranko......

no teraz zacnam pochybovat o tom plaveckom...do pp sa mi nechce, ja mam velky strach s tej cesty do pp.....sice uz je dialnica, ale aj tak, ludia tam jazdia ako blazni....mi staci ked idem s Tomasoviec po hlavnej do snv, a hresim ako stary baca..... 🙄 🙄 .....asi to poriesim nakoniec tym cingovom.....ja by som katku tiez nejako nenutila na ponor......ja mam strach sa ponorit, nieto take male dieta....takze kto chce ist s nami na cingov???? 😀 😀 😀 😀 😀

dnes ma byt este horsie ako vcera.... 😝 😎 ......tak asi budeme vyhladavat len tien..... 😨 ....

KAtka spinka, pracka perie, byt uparatny, no zase som sikula, som zvedava co dnes krachne pre zmenu, kedze som opat hrda na seba..... 😀 😕 😲

kukulik30
autor
15. júl 2009

bibka, presne tak som to prezivala, som dosla do PP taka spotena a vyklepana, ze som sa spamatavala cely kurz a na koci uz som opat rozmyslala, aka bude cesta spat...bol to pre mna nenormalny stres... 😖

ja by som obcas zasla aj na Cingov, nie je to tam tiez najlacnejsie/ dospely 5 Eur, dieta so 2 rokov nic/ale je to na 4 hodky/ jasne , ze tam nebudeme 4 hodiny,ale nie si obmedzovany casom/, da sa a hlavne mozes tam byt za tu cenu aj dlhsie, su tam lehatka, mozes oddychnut a potom zas ist do vody 😉

kukulik30
autor
15. júl 2009

bibka prid na kavu 😉

sophie1981
15. júl 2009

Livka, no dojdem......ale najprv musim srajdu poriadne vyvencit......ked tak az ku obedu, ked je to slno otrasne ze sa schovame....obed dnes mam jednoduchy, len cestovinu s tuniakom a kukuricou, tak to ma navarene za pol hodku.....

kukulik30
autor
15. júl 2009

no moze byt, ja tiez vypehnem s malym krpcom von, kym nie je celkom horuco a potom okolo 11 uz budeme doma 😉

sophie1981
15. júl 2009

pracka doprala....zatial bez ujmy..... 😀

pata31
15. júl 2009

Ahojte 😵
Janka, tak sa tesim, ze dojdete a na stretko a na malu Anicku 😵

dnes je teda riadne teplo...a ja cucim v robote a doma velky bazen napusteny 😕 , a ked pridem vecer domov, uz na neho nesvieti slnko a voda je dost studena..tak radsej neriskujem nejake prechladnutie...asi si musim zobrat volno, aby som sa mohla cez den okupat 😉

pata31
15. júl 2009

som akurat volala vysledky AFP testov,tak mame vsetko ok...jupiiiii...mi velmi odlahlo! 😵

kukulik30
autor
15. júl 2009

patka, super, tesim sa s tebou, ze je vsetko ok 🙂

sophie1981
15. júl 2009

pata, super, super.......sa tesim s tebou.... 😵

noo, pradlo povesane, ideme von.....sa uskvarit troska.... 😝 😎

pata31
15. júl 2009

diky, baby 🙂

anape
15. júl 2009

ahojte baby 🙂 ,

livka to co si napisala o plavani v PP si presne myslim aj ja, aj preto som sa rozhodla tam s detickami nakoniec nechodit

bibka cesta do popradu je teraz pohodova, ja tam praveze rada chodim a to som zaciatocnik, akurat dost hekticky cez den je usek od smizian po odbocku na dialnicu

patka aj ja srdecne blahozelam a tesim sa s tebou, poznam ten pocit neistoty kym sa caka na vysledky 🙂

my sme boli rano s petkom na odber krvi... trvalo to asi tri minuty, ale pohol rukou,tak mu napichovali nadvakrat,tak to ma teraz dost rozdrazdene a zrejme bude mat aj modrinku, takze mi tu uz 1,5 fnuka, tak hadam sa z toho vyspinka a viki ta je hrdinka, pichali jej obidve nozicky, jasne ze plakala, ale iba pokial ju pichali a hned nato usmev a aj teraz je v pohode, tak dufam, ze jej nevystupi teplota

popoludni ideme ku kamoske kupat sa do bazenika, prajem vam pekny slnecny den 🙂

anape
15. júl 2009

chcela som napisat, ze petko fnuka 1,5hod 😕

a este som sa chcela opytat kedy bude stretko na kosiarnom?

slaviq81
15. júl 2009

Lara ďakuje za pochvaly 🙂 Mamka mi vravela, že aj ja som začala tak skoro chodiť, ale potom som raz spadla a udrela sa, tak som prestala a nanovo som začala chodiť v cca 15 mesiaci.

Na plávanie do PP by sa mi dochádzať nechcelo. Keby som tam mala byť 3 hodiny tak dobre, ale pre pol hodinu fakt nie. A na Čingov chcem ísť mrknúť, ešte som nebola. 😕 😀

Paťa, paráda 🙂

A kde je Veronika, sa neukázala pár dní 😕

anape
15. júl 2009

slavi veronika pisala, ze ide na par dni na chatu, tusim dnes alebo zajtra by sa mala vratit 🙂

slaviq81
15. júl 2009

Jáj, no som zabudla. Skloróza 😀 😀 😀

Okolo tretej pôjdem na Mier, kamoške vziať tú cestovnú postieľku čo Evitka núkala.

sophie1981
15. júl 2009

slavka, aj ja na teba cakam s tou sedackou.... 😅 ....

slaviq81
15. júl 2009

A kde to bývaš, veď daj číslo že ti zavolám, potom len zbehneš dole 😉

sophie1981
15. júl 2009

2. bytovka od fludru...cislo v IP.... 😉

stretla som Ivaninho manzela...Ivana je so Zuzkou v nemocnici...maju nieco s oblickou...nejaky zapal... 😕

rybecka
15. júl 2009

Cafte, 😎
to je ukep akurat som sa vratila z obchodu a sme uvareny 😝
Matej dostal afty do ust a je neprijemny lebo ho to boli tak len place 😝 uz treti den.
na Cingove je super len my sme tam chytli molusky a dodnes sa ich nevieme zbavit 😠 a uz bol 2 krat vyskrabovat 😖 asi tam bolo nakazene dieta a donieslo to tam.
tak dufam ze vodu tam menia casto 😅
no asi sa idem schladit do bazena 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre