Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
16. júl 2009

a vcera sme so slavkou dikutovali o kosiarnom stretku...kedy??????....dame cez vikend aj s manzelmi???? 😅

kukulik30
autor
16. júl 2009

nie cez vikend, my mame vikendy strasne nabite...oslavuje svokra a moj manzel by sa aj tak zdrahal ist cez vikend na Kosiarny, bude tam navala a to on neznasa 😅

sophie1981
16. júl 2009

livia... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

a este TETA VERONIKA.....sa nerehoc......tvoj matej ma 3 mesiace.....buduci mesiac sa budem rehotat ja, ked tebe zacnu padat.... 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😀

sophie1981
16. júl 2009

taaa kedy potom.....ja zase nemam auto cez tyzden.... 😖

kukulik30
autor
16. júl 2009

no ano, myslim, ze tym padanim si sand presla kazda zena, co dojcila...mne brutal padali vlasy, som fakt myslela, ze budem plesata...ale kukajte na moju hlavu, vidno n ieco????nevidno, takze klido pido...vypadaju a vyrastu nazad 😀

kukulik30
autor
16. júl 2009

bibka, ja mam auto 🙂

sophie1981
16. júl 2009

livka, myslis to male zlte pindo????? 😀 ...zmestime sa tam??...ale nie aj Slavka ma auto.......aj Veronika maju auto..... 😀 😀 ....po pripade si spravime turu...ako ma byt...a nie do lesa na aute.... 😝

sophie1981
16. júl 2009

uz sme sa zobudili, tak ideme obliect a ficime na vzduch.... 😀

kukulik30
autor
16. júl 2009

no hej, lenze my uz s kociarom nechodime/ maximalne po rovinke, keze je to uz vaha/, a tlacit Sama az na kociari v nasom " senzacnom kociku"..tak to mam , co robit....a peso to je dost pre neho 😖...my jedine na aute, cyklosedacku ma na bicykli MM, takze to tiez nehrozi...

a nahodou jeden kocik by snad vosiel do nasho kufra...ale bez kolies 😀 kedze tvoj koc je ako titanic 😀

janoko
16. júl 2009

veronika1982, tam vedľa novinového stánku, oproti bus 5?

sophie1981
16. júl 2009

no dovol...nas kocarik po slozeni nieje vacsi ako ten vas pindo maly......my mame taky zazracny kociarik..... 😀 😝

kukulik30
autor
16. júl 2009

jaj, teraz som si poriadne precitala ten moj prispevok predtym...tak to som sa doplietla, slovosled jak madar 😀 😀 😀

no jasne, ze zazracny, ved som videla ako si ho skladala, tak potom nem problem 😉 ..my mame zazracne zlte auticko 😀

veronika1982
16. júl 2009

tak mam 6100 g a o tyzden ideme rano o 7.oo na ockovanie. stretli sme bibku ale matej nejavil zaujem o katku hoci ta sa na neho usmievala a snazila sa ho chytit za ruku...takze asi rodina z nas nebude. ha ha

sophie1981
16. júl 2009

veronika....no vidis akeho ignoranta vychovavas.....no uvidime...mozno sa len chce usmievat na chlapcov.... 😀 😀 😀 😀 😕

veronika1982
16. júl 2009

no urcite... matej bol pokakany a asi sa hanbil pred katkou... 😀

slaviq81
16. júl 2009

Konečne nie som sama ktorej padajú vlasy. Už som z toho na nervy, doma kde kuknem tam môj vlas. Ešte aj Lare v plienke nájdem 😠 V lekárni som sa pýtala na nejaké vitamíny, prípadne zinok, ale povedala mi, že kým kojím, tak neodporúča nič. Jedine nejaké zábaly alebo vtierať balzamy. A to ja vôbec nemusím 😝 Takže asi sa pôjdem dať strihať, nejaký letný strih 😀 😉

Ivana, to si píš, že najbližšie bude ťahať kufre Lara. A ešte k tomu aj tlačiť mňa v kočiari 😀 😀 Taká výmena.

Matejkovi, všetko naj, 3 mesiace, veď to je štvrť roka, pánečku 😕

Aj moja spolužiačka, čo so mnou vydržala 5 rokov v jednej lavici sedieť býva tam, hneď v prvej bytovke od garáži. Miťa 😉 Dnes príde z Londona na týždeň.

veronika1982
16. júl 2009

janoko hned oproti zastavke byvame..

sophie1981
16. júl 2009

veronika, ale ved on ma v plienke stale nalozene..... 😀 ...

taaakze baby...buduci tyzden stretko na kosiarnom......hodte dni kedy mozete.... 😀

slaviq81
16. júl 2009

Ja môžem P, S, Š, P. Utorok nem 😉

sophie1981
16. júl 2009

ok, tak utorok je von.....v stredu nemoze veronika predpokladam...takze po, stv, pia

kukulik30
autor
16. júl 2009

aha, ja som zabudla, my asi pojdeme na dovolenku, takze so mnou neratajte 😅 ..mne to celkom vypadlo 😕

kukulik30
autor
16. júl 2009

ale pondeok by som este mozno dosla, lebo odchadzat budeme asi v utorok..alebo aj neskor

rybecka
16. júl 2009

Livi a kam valite na dovcu?? 😕 😵
ja mozem streda stvrtok piatok zatial 😉

rybecka
16. júl 2009

u nas prsi ako v Spisskej tiez?

veronika1982
16. júl 2009

no zase v kazdej nemame nakakane... ☹

fuj to je dusno von. som bola zaplatit zalohu na kuchynu a som myslela ze vypotit aj to posledne co mam v sebe. teraz cakame na sestru ze nas zobere na chatu ale matej este spi..

no ja mozem okrem stredy..

rybecka
16. júl 2009

MAtejko vsetko naj naj aby si bol zdravucky 😉
Inac aj mne padaju vlasy 😉 a kolena ma tak bolia ze niekedy umieram od bolesti 😝 udel Kojenia 😅

kukulik30
autor
16. júl 2009

Janka, do Tatier..juchuuuu 😵 😵 😵

rybecka
16. júl 2009

Parada Livia zavidim na ako dlho?? a kde presne? budete si robit tury? 🙂

rybecka
16. júl 2009

Len na Rysy prosim ta uz nechod 😀 😀 😀

kukulik30
autor
16. júl 2009

Janka, chceme ist na aspon 5- 6 dni...budeme v Tatranskej Lomnici, takze odtial sa dostaneme nebodaj, len s malym to bude kus problem, lebo on nechce uz sediet v sedacke a peso tiez vela toho nezvladne, ale sak nedame si nic narocne, potom ked vyrastie to dozenieme...a na Rysy urcite uz nepojdem 😀 😀 😀 stacilo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre