Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. aug 2009

A Zuzankam vsetko najlepsie k meninkam 😵 😵 😵

sophie1981
11. aug 2009

dobre ranko.......

Livi, myslela som nad39...nie35.... 😅 ....noc bola celkom dobra na moje velke prekvapenie....okolo polnoci nam teplota klesla, zobudila sa klasika na kojenie o polnoci, potom o 3 rano, to este stale bez horucky, potom a pol piatej, stale bez, a o pol siedmej uz sme mali ranko, ale aj teplota zacala stupat.....teraz zase spinka, mala 38,2.....tak dufam, ze este dnes a prejde to...najtazsie je ju udrzat doma,..ona chce ist von.... 😨 ...ale nejako to este prezijeme... 😉 ...verim ze zajtra uz bude oukydouky... 😅

Zuzankam vsetko najlepsie k meninkam..... 😉 .....aj Katka mohla byt Zuzanka..... 😅 ...lenze je Katka nakoniec... 😀

idem dalej snorit po mobile...kedze som doma, vyhadzujem vsetko zo skrinci sa mi nahodou nepostasti ho najst...ale uz tomu nedavam velku sancu..... 😖

kukulik30
autor
11. aug 2009

no take tri , styri dni sa zvyknu drzat teploty a potom naraz ustupia..ale aspon , ze noc bola dobra a Katka sa vyspinkala 🙂 aj pre nas je najhorsie to, ze musime byt doma, ale zase naposledy, aj tak bol Samko uboleny, tak nic nerobil , iba lezkal a spal ☹

kukulik30
autor
11. aug 2009

😀 ..Katka aky smejko 😀

sophie1981
11. aug 2009

no ved to aspon sme sa vyspali, aj ked ja som stale striehla a ohmatkavala ju v akom stave sa nachadza......dufam, ze to prejde...... 😉 ...inac sikovnica s tolkeho pitia caju sa uz pomali uci si drzat flasu s cajom....ked k nej idem, uz kope nohami a hned schmati dudel ruckami a taha si ho do pusy....uz sa aj celkom trafi..... 😀 ...len dostane nerv, ked nie a caj sa jej vyleje do nosa.....ale verim, ze coskoro sa nauci.... 😅

anape
11. aug 2009

ahojte kocky,

aj my sa pripajame k blahozelaniu zuzkam, prajeme im hlavne vela zdravicka, stasticka, pohody 🙂

bibka som rada, ze ste mali pokojnu noc, drzim palce, nech to cim skor prejde 😉

ja s vami do madarasu zrejme nepojdem, pretoze uz budem mat doma aj petuska a to sa neodvazim ist tam s dvomi detickami, ktore su velmi akcne 😀

mamka mi volala, ze petusko spal bez prebudenia celu noc a dokonca sa este ani raz nepytal na mamku a tatina 😕

prajem vam pekny den

sophie1981
11. aug 2009

anka...nooo......to ma asi bude hnevat, ked katka bude u babky a\na mamku si nespomenie.... 😀

ja do madarasu pojdem az tak o mesiac...ja neznasam dav ludi....a este k tomu kociarik.....neee, to by som nerv zrusila..... 🙄 🙄 alebo niekoho zabila.... 😀

katka uz je hore a smeje sa...oci sklenene, ale vysmiata......inac, livka, tolko fotiek s jej grimaskami mam, len sa mi to nechce zmensovat....

kukulik30
autor
11. aug 2009

bibka, tak to urob cez picasso web...ako ja..kuk , do albumu, je tam len odkaz na album s fotkou a zmensovat som nic nemusela 😉 ak mas aj mail aj na gmaili, tak sa to da 🙂

kukulik30
autor
11. aug 2009

anka, no ano, aj u nas je to tak vycsinou, ze Samko ani nespomenie rodicov 😕 😅 😀 ale zase si myslim, ze je to ok 😉 lepsie, akoby plakal a nikde by nechcel byt

kukulik30
autor
11. aug 2009

prave mi napisali nasi sms, ze pristali v Bulharsku a su na ceste do hotela, ako im zavidim 😅 😵 ...dufam, ze im pocasie bude priat...dnes rano ich aj s bryskom bol odniest MM na letisko do KE...a chceli povodne brat aj Samka, ale som nedovolila 😅 ..som hrozna, ja viem, ale dost budu mat s braskom starosti, nie to este aj nase dieta varovat 😨

sophie1981
11. aug 2009

no Livia, dietatu nedozicis dovolenku..... 😀 😀 ....ale nie.....budu mat co robit isto s jednym dietatom, nieto s dvoma....a ani ja by som nepustila...aj keby sli bez deti....by som strachom umrela, ze niesom pri nom a ze je tak daleko...myslim, ze je to ine ked mas dieta u babky vo vedlajsej dedine, alebo panelaku, k dispozicii auto a nie niekolko stovak km daleko od seba.....ja mam asi taku situ povahu ako ty, co sa tyka uzkosti a strachu o blizkych 😒

kukulik30
autor
11. aug 2009

sak, som rada, ze ma chape aspon niekto 😀 ...strach o neho bol ten najvycsi dovod, niezeby som nasim nedoverovala,ale...stat sa moze vselico, v tom som asi chora na hlavu, ale nic nenarobim 😖

kukulik30
autor
11. aug 2009

bozinku, ake preklepy robim v tych prispevkoch, nechce sa mi furt kukat na display a opravovat a ked to potom citam..ach jaaaaaaaaaaaaaj 😀
napr. : s braskom..nie s bryskom 😀
najvacsi...nie najvycsi 😀

sophie1981
11. aug 2009

livia, ja preklepy a chyby uz neiresim.....skacem od upratovania k dcku a k pc...no clovek nieje dokonaly nie??...zaklad ze sa rozumieme.... 😀

kukulik30
autor
11. aug 2009

😀 😀 ..hej, len niekedy, vzniknu take slova..ze az cumim 😀

idem vysavat, lebo brutal skrype pod nohami 😀

sophie1981
11. aug 2009

😝 😝 😝 ..uz upratane...Katka spinka v kociariku pod oknom, aspon troska cerstveho vzduchu...ja idem varit...ryzovy nakyp....mnam.... 😵

sophie1981
11. aug 2009

inac, vyhlasujem kazdodennu rannu ulohu........hnedpo rannom pozdrave oznamite co dnes varite.....bo ja uz som mimo..... 😝 ....tak sa aspon inspirujem na dalsi den..... 😀

ivana2009
11. aug 2009

ahojte 😀 😀
oj katuska nech je cim skor zdravucka 😉
Tak my sme volali o vysledky matuskove mame slabsi krvny obraz tak mm ide po recepty tak zatial sa ockovanie odklada za 2 tt na kontrolu oj zase na odber ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kukulik30
autor
11. aug 2009

my mame zo vcera Kurohus, cervena kapusta a knedlik a slepacia polievka 😝 mnaaaaaaaaam 😀

ivka, ta co to, ze ma slabsi krvny obraz, ale liecikmi sa zlepsi predpokladam, tak nech ste co najskor fit 😉

ivana2009
11. aug 2009

dakujeme livka 😉 hadam ano
☹ ☹ ☹ ja uz som smutna vsetko sa lepi na matuska 😢 😢 😢

ivana2009
11. aug 2009

ja dnes robim slepaciu polievocku mnam 😉 😉

sophie1981
11. aug 2009

cau ivka....jooj, nech je skoro v poriadku.....aj nam odlozili ockovanie....az na sept, bo doki ma dovcu.....tak 2.9....

kukulik30
autor
11. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3569&user... je recept, presne podla neho to robim, je to famozne jedlo, kurca chuti ako hus, to pivo tomu da uplne inu chut..nase oblubene papanicko, vyskusajte 🙂

slaviq81
11. aug 2009

čafte 🙂

ja som dnes varila tekvicový prívarok s klobáskou a paradajkovú polievku, aj požehliť som stihla, aj kávu vypiť (dnes som si ju musela skôr urobiť 🙄 ). Teraz maniakujem na FB vo farme, zožala som úrodu a už aj nasadila maliny, o dve hodiny mi ich treba pozbierať 😀

Moja Lara sa v noci zobudila, tak som jej dala cicku, ale krútila a španovala sa, keď som ju uložila do postieľky tak spustila rev. No bruško ju bolelo, tak som trošku masírovala zozadu až kým nezaspala. Len neviem z čoho ju bolelo 😖

Sesterka bola pred 2 týždňami v Bulharsku, ale išli autom, vraj cesty v Rumunsku sú brutálne 😝 , žiadne tabule, tak blúdili 2 hodiny po Bukurešti 😀 Najlepšie je ísť lietkom 😉

Bibka, Katke asi idú zúbky, či? 😕

Zuzkám, všetko najsamlepšie k meninám 😵

kukulik30
autor
11. aug 2009

caf 😀 ..aj mne uz opat treba zehlit 😝 😠

slaviq81
11. aug 2009

Tak šup, šup 😀

sophie1981
11. aug 2009

cau slavka...no neviem ci zubky...mozno....ale doki vravela ze nic podozrive nevidi na dasienkach......ta uvidim, ci nieco vylezie, ci to bude nakoniec virusik.... 😝 ...ale teraz nema teplotu...a spinka......konecne zacala tahat mliecko..... 😵

inac livka ten recept...mnam....urobim v nedelu.... 😉 ..ked bude mal kto strazit moje dietko.... 😅

ja sa nechcem chvalit, ale ajj ja uz mom ozehlene.....vlastne momentalne nemam co ronit.... 😀 aso pojdem sadit maliny ako slavka... 😀

kukulik30
autor
11. aug 2009

slavi...a nezjedla si nieco ty?

kukulik30
autor
11. aug 2009

slavka keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce 😀 ....ale miesto toho vysedavania by bolo vhodne asi ist zehlit...a co to za farmu na FB spominas...ja uz tam moc nechodim 😕 😅

slaviq81
11. aug 2009

Livi, ja už jem všetko dlhý čas a nebol nikdy problém. Ale pravda je že predvčerom večer som zjedla pol Milky. A to ja čokoládu jem len málo 😝 Tak možno tam je pes zakopaný 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre