Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
17. sep 2009

co si mam tam nastavit, hore sa ma pyta , ci scan profile..ale tam su aj moznosti a pod tym zase scan targets a dole je moznost scan without cleaning, to si mozem zaskrtnut? nie ze mi vycisti este aj daco viac 😅

kukulik30
autor
17. sep 2009

ja mam eset tiez, ale je to v angline, tak trocha bludim...neviem, co si tam mam vybrat s tych moznosti, co som pisala predtym v prispevku 😒

kukulik30
autor
17. sep 2009

scan targets... asi no selection, teda vsetko ale to predtym neviem

kukulik30
autor
17. sep 2009

in depth scan
my profile
context menu scan
smart scan

asi to prve nie? 😕

pata31
17. sep 2009

no ten in depth scan...to mas celkovu kontrolu
scan targets, to by si musela vyberat, co chces kontorlovat..

kukulik30
autor
17. sep 2009

neico som zaklikla, scan progress...tak daco robi, no uvidim, hadam nic neurobim

pata31
17. sep 2009

🙂

kukulik30
autor
17. sep 2009

inak, napisne je tam, ze posledne scanovanie bolo 24. 10.2008 a 8 infikovanych suborov....ale aj tak nechapem, ved ked mam antivirak 😕 ..ja som total antitalent do takych veci 😀 , tak si nevsimaj moje priblble otazky 😅

pata31
17. sep 2009

neviem, obcas sa moze stat, ze ani antivirak nestaci...a aktualizuje sa ti pravidelne? lebo obcas vyprsi platnost a uz sa ti potom neaktualizuje...treba za to zaplatit, tam treba potom nejaky novy kod zadat...

kukulik30
autor
17. sep 2009

hej naskakuje je mi aktualizacia....

pata31
17. sep 2009

tak potom neviem...ved uvidis vysledok skenovania a ked nic nenajde, asi bude treba ist za nejakym odbornikom...

kukulik30
autor
17. sep 2009

na zajtra uz som dohodla, ze pride mrknut moj bratranec...ale aj tak mam nervy, ze vsetko sa startilo, nastavenia su fuc a tie fotky ma stvu najviac ☹

kukulik30
autor
17. sep 2009

nemala som ich napalene na cd 😔

pata31
17. sep 2009

hmm...tak to ozaj zamrzi...ale mozno to este zachrani..

pata31
17. sep 2009

jej, konecne mi dorazila skrina...zajtra musim do jysku 😵

pata31
17. sep 2009

Livka a mala si to na disku C ci D...lebo virusy vacsinou napadaju C...

kukulik30
autor
17. sep 2009

ja neviem, mne sa zda, ze som to davala na D..ale traz uz ani neviem 😒

zuzanale
17. sep 2009

Ahojte Livy tak my sme dnes tiež zistili že sa nám nejak podozrivo správa PC a toť spustíš sken a 10 suborov vírus sme robili poriadky chvalabohu nič nezmizlo ..... eset je inak naprd a vyzerá že aj zvyšne antiviry aj tak pustili máme podozrenie že to naťahalo s facebooku 😠 😝

kukulik30
autor
17. sep 2009

tak to sa asi vykaslem na facebook 😠

zuzanale
17. sep 2009

ale neee len si do PC stiahni z netu Spywerterminator a Avast sú aj v češtine a občas ich spusť 😉

rybecka
18. sep 2009

Dobre ranko 🙂
ta to co 😕 taky pokrocili cas a tu nikoho baby zasa upada moralka rychlo piste lebo zanikneme a to bude skoda kde si budem chodit pit kavicku 😅
No mi druhy den skolke s placom keby ste ho len poculi ako rical nie plakal joj mojko male som smutna 😢
ale uz som tam volala ze uz je ok tak uvidime co mi povie na obed.
Ja dnes idem palacinky robit mnam 😝

ivana2009
18. sep 2009

Janka je to tazke davat deti do skolky cele dni su s nami a naraz fuk od nas ☹
Mnam palacinky 🙂 🙂
my sme boli vcera na nefrologii pozerala nas vravela ze je ok aj oblicky ranno sme zase museli chytat moc do skumavky ,ale podarilo sa 😀 😀 kym nebude moc ok ockovat na nebudu 😠 😠 😠 😠
dnes super cas na spanie 😉 😉 😉 Matusik uz bubka uz bol nervozny ,tak som zvedava do kedy 😀 😀

zuzana612
18. sep 2009

Ahojte, tak my dnes strasime od pol siestej, myslela som ze o pol desiatej bude spat, ale boli sme u kamosky a potom este pobehat von a akurat zaspal. Ani mlieko vsetko nevypil a prebalovala som ho uz len v spanku 😀 Aspon mi nebehal po celej posteli 😀 Dnes ideme do Huty, teda aspon myslim, niekedy poobede ked pride otec, cestou sa stavime v mercury pozriet nejaku krbovu vlozku a v Hute budeme 2 tyzdne, tak uz fakt by bolo dobre urobit nejake stretko. Alebo sa aspon pridte niekto k nam pohrat 😖 Idem rychlo trosku poupratovat kym spi, dufam ze pospi aspon 2 hodiny nech co to stihnem. Tak zatial pekny den.

janoko
18. sep 2009

kukulík, čau! Pracuješ v charite?

veronika1982
18. sep 2009

ahojte.. tak my sme boli doobedu von a zobrali sme aj katku s mamkou. a potom nas zase katka pozvala na kavu.. matej zatial spinkal v kociariku a katka mi ukazovala ake hracky ma.. potom sa matej zobudil tak sme sa trosku pohrali a dali sme ich sadnut do kresla a bibka ich odfotila.. no narehotali sme sa az az.. matej vegetak oprety o katku ved naco sa bude snazit sediet sam a katka hrdina statocna ho drzala.. joj sa tesim na tie fotky.. boli uzasny..

boli sme objednat sedaciu supravu ale nemali vzorku farby tak cakam ze ci zavolaju a pojdeme ju objednat..

kukulik30
autor
18. sep 2009

ahojte 🙂

janoko, ano v charite 😉

janoko
18. sep 2009

kukulík, tak to ťa pozná aj moja mamka, pracuje na personálnom v charite vzadu pri cintoríne v meste... Nejako sme sa bavili o Beátke Augustínovej - suseda cez chodbu bývalá a došli sme k tebe, videla ťa na fotke na koňovi, tak sa jej niečo zazdalo, že pozná

kukulik30
autor
18. sep 2009

jaj, no vidis, aka sje snv mala 🙂 sranda..ja velmi tie zienky na sekretariate nepoznam po mene, priznam sa 😅 ...ale pani , co mi robila dodatok k zmluve asi bude tvoja mamka, ze? 🙂jej meno viem 😀, lebo som bola pri nej osobne, teda aspon si myslim, ze to bude tvoja mamka

janoko
18. sep 2009

kukulík,Hej, je to moja mamka.

kukulik30
autor
18. sep 2009

🙂 svet je ale maly 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre