Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
19. apr 2009

ejha, Janka, tak ty si riadne dobroty robila 😉 😵 😵 a feeest pekne prekvapko od brata, tak to teda obdivujem, aky mate vztah...ja mam brata o 11r.strasieho a taky vztah vobec nemame... 😅

sophie1981
19. apr 2009

😉 ahojte...uz sme doma..uff, bola to fuska....ale zvladli sme prvu velku navstevu...mala chcela spinkat, nemali sme kociarik, tak mi sesternicina dcerka pozicala jej kociarik pre babiky a mala spinkala v nom...skoda ze som nevzala fotak....bola zlata...ako babika shushu v detskom kociariku... 😀 😀

Janka, super, ze mas takeho brata...ja mam len sestry.... 😝 ...a v Londyne ma nikto nikdy neprepadol na narodky.... ☹ ....vlastne ani tu v snv.... 😝

zuzana....ten moj chlop asi serie menej, ked si ho ziadas.... 😀 .... 😲

medulka, som rada, ze sa rozkojili.....je to krasy pocit, ked zena koji a vidi ako male pribera z miecka.... 😉 ...dufam ze ju zajtra pustia domov.....ze o tyzden mam s kym kocikovat... 😵 ...

zuzanale.....ako s dvoma drobcami???...zvladas to v poho???

kukulik30
autor
19. apr 2009

no co, tancujete s Let´s dance 😉

janoko, to muselo byt velke prekvapko 😵a ake dobroty ste mali..mnam 😝 😀

bibka, no to by bola uuuuzasna fotka, skoda toho fotaku 😒 🙂 tak nabuduce vtisnes Katusku do naseho plastoveho , co ma Samko 😀

slaviq81
19. apr 2009

Livi, ja tancujem aj bez Lets dance. Cely den okolo malej, uz ma boli chrbat 😝 😀 A kto to moderuje, ked Adela je teraz sutaziaca? 😕

kukulik30
autor
19. apr 2009

moderuje to Fialova 🙂 a celkom jej to ide...som prekvapena, i ked ja ju moc nemusim 😅

ja milujem lets dance, hned by som sla tancovat 😵 😵 😵

slaviq81
19. apr 2009

Ja by som si tiez isla zatrsat 😵 Fialova je fajn herecka, len sa mi zda byt trosku namyslena 😕

Uz je pol jednej a Lara sa tvari akoby prave vypila redbull 😒

kukulik30
autor
19. apr 2009

podla mna troska afektovanaje..no 😒
a ja uz idem do hajan, tak papa 😔 hadam, si da Lara povedat , uz je nacase 😉

slaviq81
19. apr 2009

Akurat som ju ulozila, jupiiiiiiiiiiiiii. Idem sa aj ja ulozit 😵

sophie1981
20. apr 2009

dobre rano....som prva??

sophie1981
20. apr 2009

zeby bola ivka v porodnici??

sophie1981
20. apr 2009

slavka...dospavas???...my sme mali tiez uzasnu noc...mala bola ako blazniva....sme skusili po prvy krat spat bez svetielka z monitoru...cize skoro v tme...a mala ked sa zobudila o pol jednej spustila taky krik, ze az....potom sa rozbuntosila, keed som ju prikladala na prsnik, tak sa spravala ako sialeny fucavy jezko, vrtela sa, fucala a nedajboze chytit cecok..ked chytili, dva krat potiahla a zase fucala a pustila....a to som mala 3x do rana....teraz spi... 🙄 ..,

mrka2
20. apr 2009

ahojte. veronike a jej manzelovi zo srdca blahozelam k malemu prckovi, nech vam robi len samu radost a nech je zdravucky, samozrejme aj maminka. 😔 🙂

ako sa inac mate? pozeram,ze uz 26.strana popisana,tak sa mi nechce vsetko citat... 😅 ale stranu do zadu som si letmo presla. tak janoko,vsetko naj k narodkam, trosku neskoro,ale predsa 😝 😅 🙂

pata, ako ti to ide? vsetko OK?

ivanke drzim palce, dufam,ze coskoro sa prida k veronike, ked uz tam ovsem nie je. 🙂

neviete kto vypadol z Lets dance??

mrka2
20. apr 2009

a samozrejme zdravim bibku,kedze si tu prva. fuj,ale som nevychovana,sa neviem ani pozdravit. tak dobreee ranko. 🙂

sophie1981
20. apr 2009

ahoj mrka.....ja som lets dance nepozerala, tak nepomozem..... 😝

kukulik30
autor
20. apr 2009

Dobre ranko 🙂 ja som zaspala o 12tej v noci, ale celkom som vyspata 😉

bibka, takze Ktauska je sialeny fucavy jezko 😀 😀 😀 to su vyborne privlastky haha..idete dnes von na prechadzku, mozme sa pridat?pojdeme okolo 1Otej...alebo mas nieco ine v plane?

mrka ahoj, rada ta vidim 🙂

kukulik30
autor
20. apr 2009

mrka, z Let´s dance vypadol Smahel s Kosorinovou....prekvapujuce, ze?

sophie1981
20. apr 2009

livi...no sialeny fucavy jezko...si jumala vidiet.....kojili sme sa SKORO 45MIN KOLY TOMU SIALENSTVU,,,, 🙄 🙄 🙄 ...planujeme ist von...pustila som pracku, a ked doperie tak dojdem...pojdeme prepadnut anku??? 😀 😉

mrka2
20. apr 2009

ahoj kukulik. dakujem za info. najprv si musim spomenut,ktory to vlastne je,lebo ja tam asi 4 ludi vobec nepoznam a jednym z nich je on. 😝 😝 😉

kajacz
20. apr 2009

ahojte...zdravím Vás po víkende...v sobotu som mala kopu práce, boli sme aj na velký nákup, včera ráno v kostole, potom varit a poobede sme boli na návšteve...Šimon tam spadol asi z tretieho schodu... 😒 ma modrinu na čele a brade... 😖
Podla mna Ivka s malým ešte spí... 😀 a vy sa tu už tešíte...

kajacz
20. apr 2009

inak Fialovú tiež nemusím... 😝
náš Samuel chodí na spoločenské tance, on ich miluje a je v nich dobrý...asi mesiac už máme aj Markízu tak je velmi rád...ale dovolime mu to pozerat len do deviatej, lebo ráno vstáva do školy...nie je smutný, vraj ide aj repríza cez vikend...

kukulik30
autor
20. apr 2009

mrka to je ten hrudnikovy tip 😀 ...vyhral muz roka, ci co 😉 obdoba Miss, ale v muzskom 😀

mozme ist, sak sa prejdeme po ulickach, tam sa dobre prechadza, lebo neucia tak auta z kazdej strany 🙂 tak mi daj vediet kedy pojdete..ja som teraz dovysavala, este umyjem podlahy..to je moja uchylka 😅 furt pratam, jak sibnuta 🙄 ...a potom sa vychystame a mozme ist..vezmem aj ja kociar 😉

kaja, no ja som stale tancovala, a poviem ti , ze velmi lutujem, ze som to nepotiahla profesionalne...nejako som nezabojovala, ked som vyberala strednu, mala som aj Konzervatorium, ale potrebovala som troska postuchnut a nikto to neurobil 😖 skoda

zuzana612
20. apr 2009

Caute, my sme hore od siedmej ale mama zobrala teraz Matusa do obchodu, tak vyuzivam volnu chvilku 😀 Ja Fialovu v Let´s dance nemusim, ide mi tam hrozne na nervy, ale co uz.

Vcera sme mali super den, s Matusom sme boli na detskom ihrisku ktore mame 100 m od domu, tiez som mala zobrat fotak ako sa pepek pusta na smykacke dole hlavou 😀 ALe boli sme tam skoro 2 hodiny a domov sme isli revom 😖 Potom som po dlhom case obula korcule, Matusa sme dali na bicykel a islie sme na dalsiu hodinku brazdit ulice Liskovej 😀 Kym potom zaspal bolo sice desat, ale dalo sa to vydrzat. Dnes ho idem zobrat ku Dr. nech sa na neho pozre, dufam ze tie hnacky nema z niecoho co chytil na pieskovisku alebo z tej zeminy co sa s nou napchava. Ale ako ho mam ustriehnut. Ruky by som musela umyvat v jednom kuse aby ich mal ciste ked si ich pcha do ust a to sa ani neda. Tak dufam ze je ok. Ritula sa mu uz trosku hoji, vcera som mu miesto mlieka navarila cierny caj a ten som mu dala pit aj v noci, tak uvidime.

Dobre, ja padam aspon popostielat kym pride mama z obchodu 😀

kukulik30
autor
20. apr 2009

zuzka, hmmm...korcule, ja planujem kupit pre seba..MM uz ma a potom dokupime aj Samkovi...sak teraz su aj v celkom dobrych cenach, tak som zvedava, ci sa nedolamem 😀 😀 😀

no my podobne odchydzame z ihriska, ale uz minule ma prekvapil, ze pekne siel , ale to bolo asi tym, ze som mala Lentilky 😀 😀 😀 ...takze Zuzka dobra rada, vzdy maj po ruke nieco fajne , ako odmenu, ze sa pekne hral a na to ho nalakas domov 😝 aspon u nas to plati
a s tymi rukami si nic nerob, nema sancu to ustriehnut....hlavne, ked je este vo veku, ze si ich dava do pusy, do by si musela nonstop pri nom stat, aj s vlhcenou utierkou 😉

sophie1981
20. apr 2009

livi...ok, tak okolo desiatej my to vychadza....tiez este musim pobehat s mopom...Katka uz vstala, tak aspon bude spinkat von....je nejaka mrzuta mrzula...uvidime co s nou spravy cerstvy vzduch.... 😕

ivana2009
20. apr 2009

pekne dobre ranko dievcence nie som v porodnici len sme troska dlhsie spali lebo sme hore skoro kazdu hodinku 😕 😕 😕 😕 😕 😕
ja mozno pojdem az 15.5 😀 😀 😀 😀 a na kozu sa uz ledva dostanem 😀 😀 😀

slaviq81
20. apr 2009

Dobre ranko 🙂 My sme vstali pred hodinou, takze celkom slusne sme spali 😉 Idem citat, co ste stihli popisat 😕

sophie1981
20. apr 2009

cau zuzana...takze sedacka sa vyplatila co??.....potom, ked moja Kacicka podrastie, kupime aj my a\pojdeme niekde na cykloturu.... 😀 ...livia moze za nami korculovat... 😀

mrka2
20. apr 2009

baby, ja vam tak zavidim vsetkym,co uz mate deticky. ja prezivam tolko stresov v tehu. uz chcem,aby bol koniec a mala malu pri sebe.
teraz najblizsie ma caka test na cukrovku, stale mam strach z ovcich kiahni,aby som ich nechytila, potom z toxoplazmozy, herpesov... ach 😖 a v sobotu som sa tak popalila,ked som vytahovala maso z rury,ze sa bojim aj toho,ci moja Nelka nebude mat nejaky znak z toho. 😝 😠
ja viem,ze si nemam namyslat,ale je to stale niekde v podvedomi a to proste neovplynim. uz nech je ten august. 😖 😔

kajacz
20. apr 2009

mrka- viem, čo prežívaš...vieš, aké horory som si predstavovala ja, ako zdravotná sestra? 😝 proste sa musíš iba skludnit a povedat si, že tvoje dievčatko bude pre teba to najkrajšie na svete... 😉 a uvidíš, že bude... 😉

ivana2009
20. apr 2009

Mrka neboj vsetko prejde ma to svoj cas a to tehu ubehne a budes cakat tak ako ja 😀 😀 😀 a mala ziadny znak nebude mat su to recicky neboj.
a ta cukrovka nie je az taka strasna mne to nic nerobilo ale zvladnes 😀 😀 😀
a to namyslanie to je normalne kazdy sa boji podvedome o svoje babo je to kus z teba 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre