Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
13. jan 2010

slavka, myslim, ze janka nie?

sophie1981
13. jan 2010

inac vitaj andrea.......som zvedava, ci este najde gule vyjst stiena.....do toho zeny.... 😀

sophie1981
13. jan 2010

chyba tam neja zena.... 😝 /....katka mi zdrhla tak som nestihla napisat,..

slavka...ako v teple???..uz mas nejaky shopping za sebou ....a ako vas tatik...spoznal vas?

sophie1981
13. jan 2010

juj, Katka uz chodi o dusu.....otlka hlavu kde pride..... 🙄

susana28
13. jan 2010

Bibka? Hádam sa to so Zuzkou už začalo? 😉

susana28
13. jan 2010

Hej, a včera keď som čítala tvoj príspevok že ste s Katuškou boli krmiť kačičky, bez kočiarika. Kedy ti začala chodiť?

susana28
13. jan 2010

No tak kde ste? 😖

sophie1981
13. jan 2010

no, pred pol hodinou som s nou volala a ze este stale caka u doktora v poradni..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...uz musi byt s toho na nervy..... 😝 .....da hned vediet ze co a ako...tak dam hned vediet.... 😀

sophie1981
13. jan 2010

joj, a chodit..nopustat sa zacala pred vianocami.......ale to len par krokov....a teraz uz zase pokrok,...len este stale nepochopila ako ma letiet ked pada...stale sa obije.... ☹

susana28
13. jan 2010

bibka, tak ja som raz na nete objavila perfektnú prilbu pre detičky čo sa učia chodiť 😀 ale naša už to zvládala, síce začiatky boli ako z hororu 😝 som si myslela, že sa mi decko zabije ☹

kukulik30
autor
13. jan 2010

ahojte, mam kus casu, uz som na polovicnom uvazku, takze poobede sem pridem castejsie, lebo Samko spinka, ak nebude inej roboty 😀

bibka, ta ja ze co za spravu nam nesies a ty , ze Zuzka este v cakarni...natahuje nas aj gumu v trenkoch 😀 uz jej prajem , nech to ma za sebou 😉

vitaj andrejka, neboj sa pisat, urcite rychlo zapadnes... 🙂

kukulik30
autor
13. jan 2010

joj, Katuska sa obije ako hrusticka ☹ ..no tak to je, clovek teraz musi mat oci vsade, ale ako naberie odvahu, aj padanie sa zlepsi a uz to bude fajn...ciiii, ako to leti, nedavno ste rodili a uz vam deticky zacinaju chodit 😵

sophie1981
13. jan 2010

livka preco na polovicnom? 😕

kukulik30
autor
13. jan 2010

a s tymi pipikmi, je to rozne, jeden vravi , ze nepretahovat, druhy , ze hej...nam to zopar krat pre pokoj duse spravila dr, lebo som sa jej na to pytala, tak skontrolovala a ja som to doma pod tecucou vodou/ tak odporucala dr/ pretahovala cca raz za dva tyzdne po kupani a pekne som tam vycistila a hotovo, islo to pekne....a teraz uz si Samko zmoli pimpola dost casto a natahuje , az to mna boli 😅 😀 no co uz...je to prirodzene 🙂

sophie1981
13. jan 2010

joj, predvcerom sme chodili s rohom na lavej strane.....ale prevdupovediac, uz tie jej pady lepsie znasam ako pred 2 tyzdnami.....
aaaaaaaaaaaaa, zabudla som....mame treti zub....hornu lavu lopaticku..... 😵 😵 😵 😵

veronika1982
13. jan 2010

super... vsetci maju zuby len my nie. ha ha..

adi vitaj.. ako vzdy povieme lepsie je sa pridat do temy ako spionit. ha ha..

a neviete nieco o kajicz? uz tu dlho nebola. co je snou..

kukulik30
autor
13. jan 2010

no bibka, to je tak, jze som musela kvoli Samkovi...pre caste choroby nam odporucala vynat ho z kolektivu na par mesiacov, ale kedze to si nemozeme dovolit, aby som takto prisla o zamestnanie, tak sme sa rozhodli vyskusat tuto alternativu, ze bude chodit do skolky iba na 4 hodky a ja prejdem na pol uvazku....kedze som neostala tehu, tak sa nam to troska skomplikovalo, lebo tyms a nasa situaciy hned poriesila, samko by si dal pauzu, troska by sme ho dali do kopy a opat by sme skusili neskor..no ale takto 😖 ...jednoducho patri k tymdetom, ktorym absolutne kolektiv zhorsil zdravotny stav a dr ho chce usetrit pred ATB, ktore, bravala v od septermbra skoro kazde 2- 3 tyzdne...tym samozrejme aj imunita opat oslabne a o opar tyzdnov opat chytil zas nieco ine...
uz sme sa objednali aj ku alrgologicke do Dolneho Smokovca,tak dufam, ze snad budeme vediet, co to sposobuje, ci jednoducho musi vyzriet organizmus alebo to sposobuje nejaky alergen alebo ma tak slabu imunitu...neviem...
skoda , ze nemame babky po ruke...sak som v jednom kuse na OCR 😒 tak to mam jedno..aj tak zarobim prd ☹ ..ale od decembra som sa konecne dokopala a pripoistila sa na DNP, takze si doplacama mesacne, ak sa stane , ze ostanem tehotna, nech mam aspon nieco, lebo z toho pol uvazku by som mala velmi velmi malo materske tym padom...

kukulik30
autor
13. jan 2010

bibka,pekne ste sa rozbehli so zubkami...a celkom dobre to aj znasate ako citam.. 😵 Samko tiez celkom v pohode, ked neratam obcasne hnacky , zcervenanu dupu a sople..ktore nabehli vzdy , ked aj zub vychadzal..inak velmi pekne a tie 4 a 5 zubky, ani neviem ako vysli, nejak sme nezaregistrovali nic extremne hrozne 🙂

kukulik30
autor
13. jan 2010

joooj, tie preklepy...ale snad pochopis..pisala som rychlo..ani nepamatam, kedy som napisala taky dlhy prispevok 😀 vidno , ze je viac casu 😀 😀 😀

sophie1981
13. jan 2010

livi, tak to je skoda...inac ani ja niesom tehu...dnes dosla mrcha....tak uvazujem ze zajtra pojdem na socialku a dam sa tiez pripoistit.....ved ked sa nahodou prilepi nieco, tak aspon zvyseny rodicak bude....uvidim.....mam s toho aj trochu depku, som si myslea ze na 5 krat to uz vyjde.....asi bude vazne problem v tom, ze kojim...aj ked uz lenv noci, ale mlieko stale mam...aj by som odstavila, ale ked zase mi pride luto Katky, pretoze mliecko je a ja jej ho vezme...ale uz som sa rozhodla, ze ked ani buduci mesiac nebude uspesny, tak ju odstavim, uz bude mat rok, tal snad t nebude pre jej organizmus zle.... 😖 ...aj ked viem, ze sa budem citit ako zla matka.... ☹

kukulik30
autor
13. jan 2010

veronika, ale sak aspon nemas starosti ..neboj zuby vyjdu, ci teraz alebo potom....aj tak sa tomu nevyhnete 😀 ale pekne dlho uz ste bezzubi 😀 😉

sophie1981
13. jan 2010

moj vekovy rozdiel sa stale zvacsuje....a ja som chcela max rok a pol.... ☹ ...clovek mieni, Pan Boh meni.... 😒

sophie1981
13. jan 2010

veronika, vam zuby netreba, vy ste krasny aj bez..... 😀 😀 😀 😀
livia, no musim uznat,ze ide to celkom fajn,...az na noc, tie su hroza.....neplace, ale je velmi nepokojna avzdy chce len cicu.....cez den sem-tam pomrnci, ale inac ani neviem ze rastu...dnes som nasla nahodou, bo lyzicka zacengala na inom mieste...vedela som ze uz bude rast, bo mala cervene dasienko a uz je aj von... 😉

rybecka
13. jan 2010

Ahojte,
joj ta tu jaka debata velka len valim oci 😅 ide vam zeny pisete o sto set toje super.
Katka uz chodi 😕 sikovnica jedna my stale len okolo nabytku a po styroch.
Zuzana nic 😖 a vitajte vsetky nove pisatelky 😉
ja len kratko idem do sprchy a potom zelhlenie a tak Ondrejko strajkuje zo spanim 😔
a ja nechodim ku Macejkovej ja ku Kovalovej.zda sa mi z Anka chodi neviem teraz.
Livia aj Matejko je dost chorlavy a on chodi len doobedie 😖 dufam ze sa z toho tiez dostane ale az tak casto sme nebrali ATB ako vy. tak dufam ze sa date dokopy 😉
no uz letim deti volaju 😝

kukulik30
autor
13. jan 2010

bibka, ja myslim, ze to bude tym mlieckom, ale nemusi, jednoducho sa nestretlo to prave vajko s tym pravym plavcom, abo mu treba GPS 😀 ...a mas pravdu, kym Katuska este chce, tak nech pocucka, ono uz to mliecko svoj vyznam splnilo, rok je krasna doba...a ked chcete babo, tak skus odstavit, ako to pojde uvidis sama, ine by bolo , keby to katuska zle znasala, tak to by som asi netlacila na pilu....ale mozno budes prekvapena 😉

sophie1981
13. jan 2010

Mata by mohlapridat nejake fotecky..ako mala rastie.....ale asi nema cas...snad sa iz rozkakali.... 😅

sophie1981
13. jan 2010

livia a ko Samko znasal cele dni v skolke??....vies, ci nahodou ta chorobnost nieje aj v psychike....ked bol stale len s tebou a zrazu sup ho, bez mami..... 😕

sophie1981
13. jan 2010

no, mravec uz je hore....musim ist bo skoci z postele.... 😕 ...

kukulik30
autor
13. jan 2010

bibka, tak to je dobre, ked to su iba tie nespokojne noci, to bolo aj u nas, viac bol ufnukany, strhaval sa obcas splacom, troska nevoznejsi, ale inak sa to dalo... 🙂

janka, tak nech sa vam tiez polepsi to zdravicko 🙂

kukulik30
autor
13. jan 2010

bibka, praveze, celkom dobre, zo zaciatku boli place,ale to asi normalne, plakavalo tam vela deti a zvycajne , hend ako som zasla za roh, tak uz zabudol a zacal sa hrat ...a dost rychlo to preslo a do skolky sa uz tesil..aj teraz sme boli doma mesiac aj par dni a uz sa pytal do skolky...no ktovie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre