Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
10. feb 2010

No mali sme aj my kopec vláčikov na baterky, ale toho som sa už zbavila, a posledný som podarovala pred Vianocami do Zbierky Embraco pre detský domov.

U svokry je ešte po manželovi ten starý dobrý vláčik na trafo. Tak som vravela, že mu ten zabalím a donesiem, tak celkom súhlasil, hlavne že ho bude mal doma.

sophie1981
10. feb 2010

jej, baby, vdaka za rady...ani som netusila, ake zlozite jekupit svojmu dietatu hracku na narodky, keze ju(aj ked este tomu celkom nerozumie) nechcem sklamat niecim trapnym..... 😝 ..

my sme dostali telefon hovoriaci a take piano s hudbou a zvieracimi zvukmi pod stromcek.....ten telefon ju bavil cca 3 minuty, potom ho vymenila za hrkalku(taku drevenu) a ten klavir ju bavil asi zhruba mesiac....a teraz uz nan ani nepozrie....stale ma rada hovoriaceho psika(je sranda ju sledovat ako sa cuduje, ked ideme k veronike ich havo rozprava po slovensky 😀 😀 😀 )....drevene kocky ma este odo mna....plnu tasku.... 😒 .....aj take tie plastove, teraz pod strocek dostala....mame aj tancujuceho snehuliaka a krokodila.....tie ju bavia, ale uz nechcem kupovat viac takych podobnym blbosti......vlacik sa mi pozdava....ale nevie ci ju uz bude bavit.... 😕 ...ja neviem.... 😔 ....

sophie1981
10. feb 2010

obed sa vari, katka spinka, pracka perie...byt upratany....nejako stiha dnes...a to aj veronika s matejkom boli na kavicku.... 😅 .....no, aspon jeden den som uspesna.... 😀 😀 😀

zuzanale
10. feb 2010

no Zuzi tak potom sa ti neoplatí kupovať...

baby ma napadlo kto chodíte do DMka nemáte zvyšné kupony na kašičky z bonusovej knižky vymením trebárs za Ariel, Somat do umývačky alebo inú kozmetiku sa nájde aj na Oli a Johnsons .....

rybecka
10. feb 2010

ahojte,
Joj Bibka ta vy mate toho tiez nejaky stedry bol ten Jezisko 😵 tak to mas tazke
no ja idem ku jednej znamej vraj ma vela masiek na karnevla tak idem pozriet co ma lebo ja taka nie som sikovna ako Livia 🙂 ja sit neviem 😝 a moj syn to meni kazdu chvilku co bude raz je kral raz vlk raz sarkan 😅 no mame to pestre

anape
10. feb 2010

ahojte baby,
ja zase akosi nestiham, dnes som bola pri kamoske nafarbit vlasy,lebo mame ich v sobotu na ples a ked uz si nemozem moje pokratsie vlasy nejako vycesat,tak nech su aspon premelirovane 😉

janka drzim palce, nech ockovi liecba zaberie a nech sa z toho dostane a tiez deticky nech su zdravucke 🙂

bibi aj nase deti zacinali na odrazadle najprv jazdit dozadu a az potom prisli na to ako ist dopredu 😀 a tiez bolo oblubene tlacit a pritom vrcat 😅

ja na FB tiez casto nechodim, akurat ked mi niekto posle nejaku spravu,tak odpisem a sem-tam nakuknem na pridane fotky od priatelov,nejako ma to nenadchlo

a musim sa este trosku pochvalit, ze viki spala uz druhu noc v posteli s takymi bocnicami,ale uz to nie je postielka a petko sa presunul na klasicku valendu...mne prisla viki este mala na tuto postel,hoci petko v jej veku uz tam davno spinkal,no kym som bola v pondelok na angline,tak moj muz to s detmi pomenil a bolo...ale zatial ani jeden nespadol z postele,tak zachvilu sa viki presunie k petkovi do izby a my budeme sami ako novomanzelia 😀

pekny den baby, idem pripravit nejake cestoviny na veceru, lebo potom mi treba ist na anglinu

zuzana612
10. feb 2010

Ahojte, ste toho zase popisali. Ja som tu mala cely den segru s Davidnkom tak bolo veselo, akurat teraz ich otec isiel zaviest a zobral aj Matusa, Lili spi, tak mam chvilu klud.

Aj my rozmyslame co Matuskovi kupit na narodky. Chceme mu kupit traktor s vleckou, lebo kamoska to ma a hrozne sa mu paci uz od minuleho leta, tak hladam na nete, lebo chcem taky ako ma ona, je z takeho makksieho plastu, aj vlecka je akoby zdvojena, lebo tie co maju klasicky v hrackarstvach, alebo tescu, tak mi ta vlecka pripada dost labilna, hlavne co sa tyka materialu, bojim sa ze ju Matus za tyzden dolame 😀 Oni ho kupovali v polsku a pred vianocami som taky podobny nasla aj na nete, ale teraz ho uz nemozem najst. Tak neviem co mu nakoniec kupime. Idem mu dat upiect tortu vlacika Tomasa, tak mozno dostane len to kym nenajdeme traktor 😀 Vsak on to aj tak este nejak nebude vnimat ze ma narodky.

A co sa tyka hrania sa s hrackami, tak zavse sa uz aj vyhra s tym co ma, ale aj tak vacsinu casu travi v kuchyni ked vytahuje vsetko co sa da a hra sa s tym. Takze polovicu hraciek mame odlozenych nech zbytocne nezavadzaju.

antoniab
10. feb 2010

ahojte
tak mi sme dnes po poradny a pribrali sme vraj az vela mame 3870g 🙂 inak vsetko ok aj uska mame ok vcera sme boli na krcnom este nozicky a tento mesiac stacilo potom az zas o 2tt na prevazenie mame menej papat no ale neviem ako to u nej docielim ked je fuuuuuuuuuuuurt hladna 😝 😀 😀 a preto sa vraj puci bo je nafuknuta takze dieta 😅 😅

bibi ta vy uz budete mat rocik ti vole ten cas ale leti mi mame len hojdacku este nas hracky nejak nebavia 🙄
a co nejaku kuchynku alebo nieco take by katusku nebavilo 😅

antoniab
10. feb 2010

anape kde chodis na anglinu uvazujem nad niecim bo zabudnem aj to malo co viem 😝

zuzana32
10. feb 2010

A ja som akurát na TV Reduta, videla malého motýlika - Katušku, aj s mamičkou. A tetušky tam hovorili, že sa im malý motýlik veľmi páčil. A že takú malú masku ešte ani nevideli. 😉

sophie1981
10. feb 2010

no...zuzana, akurat ide napisat, ze uz se mali premieru..... 😉 ...len so netusila, ze aj mna tam supnu.... 😝

nikaz
10. feb 2010

ahojte mamule...hladam pre nasho bobceka zubarku / zubara.... 😀
dostali sme odporucanie ze na miery na zakladnej skole je skvela zubarka, ale ta ma plno a nezoberie nas.... poradte mi kam by sme sa teoreticky mohli obratit, kto je este super stomatolog v snv....
ten co patrime k nemu podla obvodov - nic moc, takze tam by som nechcela skoncit s malym...

kukulik30
autor
10. feb 2010

nika, ano ja chodim k dr Kosalovej na Mieri , je na ZS Komenskeho 🙂 som s nou velmi spokojna..a uz ma plno??? to som nevedela...

zuzana32
10. feb 2010

my chodíme všetci k Ondrejovi Mokrišovi, moje deti sa neskutočne tešia, lebo vždy im dá nejakú hračku z kinderka, alebo balón 😉 je super, aspoň pre nás.

nikaz
10. feb 2010

no....ma totalne plno .... na nasu smolu 😒

kukulik30
autor
10. feb 2010

ano aj nasa dava vzdy hracku z Kinderka, Samko sa vzdy tesi hlavne na to, pekne otvori pusku, vzdy sa s nim dr porozprava....a Ondreja poznam, je super 🙂 odporucam tiez 😉

nikaz
10. feb 2010

ondrej mokris - kde ma ambulanciu?
ja sa v tych doktoroch v snv nevyznam...a teraz ked otvorili tu novu polikliniku tak uz mam v tom total chaoz

kukulik30
autor
10. feb 2010

skus toho Ondreja Mokrisa, mlady sympaticky a naozaj odbornik, porovnatelny s nasou dr. 🙂 pre nas je daleko, kedze sme na Mieri, tak som ani neriesila ineho, kedze som mala vyborne referencie na dr. Kosalovu a dokonca k nej chodim aj ja...ale k Ondrejovi chodi moj mm ...mame to podelene 😀

kukulik30
autor
10. feb 2010

ma ordináciu v meste na Letnej oproti Radnici 🙂

nikaz
10. feb 2010

dakujem krasne...skusim mu zajtra zavolat...mozno z toho daco bude..... 😉

kukulik30
autor
10. feb 2010

hej, naozaj je fajn 🙂 drzim palce, nech vas vezme 😉

maca77
10. feb 2010

čaute kvákalky 🙂 po rozlietanom dni môžem na chvíľu nakuknúť ... Tami troni na nočníku, tak mám istotu, že ma od počítača nevyženie 😀

Zuzana, čo to čo to čítam? 😕 ... ja tu premýšľam, ako budem naraz 3torty robiť a tu zrazu také prekvapko, že ideš piecť sama... hmmmm... tak nech sa ti vydaria 😉 a nezabudni na fotečky...

dnes som došla domov z poradne normálne spokojná ... aj ľudí bolo málo, keďže som sa nemusela trepať skoro ráno kvôli odberom, hlavne ma tešia dobré výsledky AFP, o 2týždne na ultrazvuk 🙂

sophie1981
10. feb 2010

aj my chodime ku kosalovej......je super, len tie ceny ma niekedy sokuju...ale to asi vsade nie??? 😀 ...ja som pri nej bola este pred porodom po peciatku do knizky.....a pod jednym som ju poziadala, ci vezme aj moje nenarodene dieta.... 😀 ....a teraz v pondelok som bola objednana, tak mi uz dala aj papiere pre katku......v marci mame dojst na prvu prehliadku...

zuzana32
10. feb 2010

Maca, a si predstav, že akurát poobede som na Teba myslela.
Že sme sa v novembri bavili o tortách a si vravela že není problém.
Tak som rýchlo rátala či si už bola tehotná.
Ani náhodou by ma nenapadlo otravovať Ťa keď si tehu. Aj keď takú dobrú MARCIPÁNOVÚ by som si dala 😉

kukulik30
autor
10. feb 2010

maca, super, ze bobek je v poriadku a vsetko je,ako ma byt 🙂

sophie1981
10. feb 2010

maca...super ze ate dobre vysledky....tesim sa s vami... 😉

pata31
10. feb 2010

Ahojte...nejako nestiham pisat, ale stale vas poctivo spionujem 😝
Vcera sme mali super poobedie, bo mala spala dokopy hodinu, uz som nevedela, co s nou, som rozmyslala uz aj, ze mam malo mlieka, ze vkuse place...potom sme ju kupali vecer, ani to nepomohlo, stale plac, uz som aj ja plakala, bo uz som bola zufala..nakoniec zaspala o desiatej...a spala do pol piatej!!! Tak som sa aspon vyspala..a dnes uz zase vsetko ok, aj sa pekne vykakala do dvoch plienok po sebe...tak by to mohlo byt kazdy den...
Zajtra sa chystame na nozicky..inac mm je doma chory, aj ked mu ta choroba nejako rychlo presla a akurat mi tak kus lezie na nervy, bo mi narusa moj denny rytmus 😉 😝

sophie1981
10. feb 2010

pata...no tatikovia bezne lezu na nervy, hlavne po porode.... 😀 😀 😀 😀

zuzana32
10. feb 2010

Paťa, aj ja som bola a som radšej sama.

Ja mám svoj režim. A keď ostal manžel doma - zrazu mi len zavadzal. 😉

sophie1981
10. feb 2010

jeej, super, zuzana...aspon viem ze nie som sama....co mala straaaasne nervy na manzela.....prida sa este niekto do novej ankety??

komu liezol tatik na nervy v rezime???? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre