Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
14. feb 2010

Cafte, mne nesiel net cely vikend az teraz nabehol 😠
tak co to citam stretko je v stredu o jedenastej? v madarase no tak my asi prideme celkom nam to vyhovuje 😉
ja som dnes bola na wellness s mm supeeeeeeeeeer bolo 🙂
Livia aj my tak chceme ist ale mame problem ze nemame nikoho v rodine kto ma deti aby siel s nami 😒 my sme prvy co mame deticky a tyco su bezdetny tak to sme boli minuly rok a oni nas nevedia pochopit ze deti potrebuju aj spat atd...rozmyslame ze pojdeme sami. 😉 uvidime ako sa to vyvinie zoberieme babky na opatrovanie 😀
no idem kupat Matejka tak sa drzte 🙂

kukulik30
autor
14. feb 2010

Zuzka a kde do Tunisu chodite a cez aku cestovku?sa mi mari, ze si to tu uz pisala, ale nepamatam....

a inak baby, ak nebudem teraz tehu, tak vazne uvazujem nieco so sebou robit a v SNV uz konecne bude fungovat Zumba, ak ste este o tom nepoculi, tak je to aerobic v rytme latino ...uplne uuuuuuuuuuuzasne, ja som strasne tuzila po tom, aby to niekto zacal aj tu, a dockala som sa...dokonca to bude asi precvicovat aj moja spoluziacka z gympla, prave minule ma zvolavala...ale kedze cakam na vysledok transferu , tak som si este netrufla...zatial to precvicuje jedna baba, jej kamoska, ona sa to poriadne douci a budu sa striedat....aj v CVC uz to je a bude aj v Smizanoch a ana Gympli...

veronika1982
14. feb 2010

ahojte tak my uz bubkame. okupkany...este sme sa pol hodky valali po posteli a matej prisiel na somariny.. sedel na dupe a maval rukami a snazil sa postavit na kolena bez toho aby sa drzal.. tak sa mu to pacilo ze dookola to opakoval... a potom lahol dala som cicku a zaspal... a my sa este stale kojime.. niekedy cez den aj 3.-4 krat a v noci ani neratam.. ha ha

zuzana32
14. feb 2010

no chodíme do Mahdie.
tak je úplne najkrajšie more z celého Tunisu.
Prvý krát sme boli:
http://www.mahdia.a-tunisia.com/sk/primasol-el-...
a druhý krát:
http://tunisko.vasezajezdy.cz/recenze/mahdia/Ho...

Chodíme cez cestovku Inatour - Cartago tours
ale prvý rok sme boli cez Inatour - Medina

kukulik30
autor
14. feb 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4

dajte si to tak do polovice, tam sa to uz zrychluje 😀

zuzana32
14. feb 2010

tá zumba vyzerá dobre.

Ja sa taktiež chystám niekde cvičiť, len musím konečne odstaviť tú moju Kaču.
Bez cici nejde ani spať, takže cvičenie musí byť najneskôr do 18.00, lebo 18.30 chodí spať

kukulik30
autor
14. feb 2010

http://www.zumba.sk/ normalne som na nu tak nazhavena, to je nieco pre mna 😀

kukulik30
autor
14. feb 2010

zuzi, je tam krasne 😵 ...ale to budeme musiet riadne setrit 😀 zatial nam staci to Chorvatsko 😀 uz aj to je luxus, ze mm si naplanoval AZ 2 tyzdne dovolenky 😝 😀

zuzana32
14. feb 2010

veru je, my sme chodili do bulharska - ale toto je nádhera. Bola som už aj v Chorvátsku, v Taliansku, v Monte Carlo, ale Tunis mi učaril. A 2 týždne na slniečku, to milujem už aby bolo leto.

maca77
14. feb 2010

ahojte

my sme boli práve hodinu bez elektriny 🙄

a dnešný valentín? keďže ho nejak extra neuznávame, strávili sme ho s našimi dvomi valentínkami 😵 ... MM kúpil belgické pralinky pre všetkých, ja som síce dostala aj mini narcisky, tak nám zdobia obývačku a už sa pri pohľade na nich teším na jar 🙂 ... konečne mal MM voľno, tak sme popoludní išli do Squashu - Tami sa tam pošmýkala, Adam bol nadšený, lebo si zahral biliard a ja som v kľude vypila kávu 🙂

Bibka, takže na tých fotečkách je Squash Smižany 😉

maca77
14. feb 2010

my sme už v jeseni plánovali, kam pôjdeme na dovolenku a tiež sme pozisťovali,že cez net sa dá dobre rezervovať Chorvátsko (výhodnejšie ceny oproti cestovkám).... no ako sa vraví "človek mieni, pán Boh mení" ... tak je to aj u nás.... namiesto dovolenky, budem tráviť týždeň cez horúce leto v pôrodnici 😅 ... a možno aj preto sa na to leto teším i keď mám trošku obavy, ako to budem okolo troch detí zvládať ....

.... a snáď o nejaké 2roky pôjdeme aj my k moru 🙂 ... no Tunis určite nehrozí, keďže sme sa rozhodli pred pár rokmi, že postavíme dom a nekupujeme byt, musíme sa v tomto smere uskromniť...

anape
14. feb 2010

ahojte baby,

stretko je aj u nas uz neiste, lebo petko je chorucky ☹ ... v noci uz skaredo kaslal,chvalabohu,ze to nepreslo do laringytidneho zachvatu,lebo bol u babky mimo spisskej a dnes uz ma aj zastrety hlas a vecer uz mal aj teplotu 38,5, tak cakam co bude v noci 😒

dobru noc

mirka2706
15. feb 2010

Dobre ranko sa praje 😉
My sme neboli skoro cely vikend doma tak som ani nepisala... Boli sme v Iliasovciach u mojej babky a Viktoria mala velku radost z tych vseliakych masiek co chodili po dedine...Najprv sa ich bala ale potom uz aj zakyvala ako velka hrdinka 😀
Inak co sa tyka stretka o jedenastej nasa vstava okolo 12 niekedy skor niekedy neskor tak ak vstane do dvanastej pridame sa aj my ak mozme 😵
Pekne straveny dnik prajeme

sophie1981
15. feb 2010

dobre ranko...Katka spala od pol jedenastej do piatej..... 😀 ....njdlhsie co dokazla za jej doterajsiu existenciu.... 😝

takze vsetci co chcu mozu v stredu okolo 11 v madarase.... 😉 .....

nic, idem upratat......treba mi ist do mesta kupit farbu na vlasy a nejae blbosti na piatok....tak aby som stihala vsetko...

a co sa tyka dovolenky,m y pojdeme ako posledne 4 leta na Maltu......a kto chce, toho berieme s nami zadara..... 😀

rybecka
15. feb 2010

Dobre ranko,
Livia ty si ma potesila s tou zumbou uz dlhsi cas hladam kde sa to cvici tu v SNv a nic som nenasla a teraz je to tu konecne daj mi vediet kde sa to cvici a o kolkej v ktory den a som tam jak na koni 😀 aj ja milujem tanec 🙂
no zatial nas Madaras vyzera slubne detom choroba uz doznieva tak dufam ze budeme fit ked sa nedovali svokra lebo mi volala ze chce prist cez tyz. 😝 a ked tak ju vezmem zo sebou 😀 idem si prezliezt periny kym sa mi deti hraju 😉

veronika1982
15. feb 2010

panecku tak katka je uz velka slecna ked ona tak spi.. co ja by som dala za to....ale priznaj sa ze si jej dala diazepan. ha ha

my uz teraz spinkame a cez obed ideme na prechadzku asi do hypernovy lebo nemame uz doma co jest tak pojdem na taky mini nakup lebo vonku vyzera byt pekne aj ked mne sa toci v hlave jak na kolotoci..

a ja vzdy pozeram ako na hutnickej zeny cvicia vecer aerobik. sla by som aj ja len ked to je hlupy cas ked treba mateja kupat a uspavat..

a my pojdeme v lete klasika na chatu s nasimi a mozno ked sa podari tak pojdeme tu niekde na slovensko..

susana28
15. feb 2010

Ahojte 😉
ani neviem koľko ste toho včera od obedu popísali, večer som sa chcela mrknúť a niečím múdrym prispieť, ale zase sme sa ocitli v dobe kamennej. Od 19,45 do 22,00 sme boli bez elektriky. Ešte šťastie že sa mi drobec nezobudil. 😉

rybecka
15. feb 2010

NO zeny hladam tu zumbu v snv ale marne 😝 ja som sa uz potesila ze si pojdem zatrsat
Livia volaj spoluziacke a podaj info 🙂
veronika aj ja som chcela ist na Hutnicku som tam niekedy chodila asi rok ale to bolo davno pradavno 😀 a tak velmi potrebujem zhodit do leta lebo sa mi to nedari tak chcem fakt zacat cvicit seriozne tak rozmyslam ci sa dam na aerobik alebo na zumbu 😅

zuzana32
15. feb 2010

Niečo na pobavenie:

Kanibal opeká cigána.
Príde k nemu druhý kanibal a pýta sa:
"Prečo ho točíš tak rýchlo?"
"Lebo keď točím pomalšie, tak mi kradne zemiaky z pahreby.

zuzana612
15. feb 2010

Ahojte, tak my mame po krste, bolo fajn, objedla som sa ze az, este aj teraz mi je zle. Natalka bola zlata, v kostole ked jej farar nalial na hlavu vodu tak ani nemrnkla, potom ju cely den niekto nosil na rukach, tak dnes uz mala problem zaspat 😖 Tak dufam ze to prejde a nebudem ju uspavat na rukach 😒 Akura mi s Danielom sme boli onicom kedze mna od vcera boli hlava a jeho zub, tak ani celu noc nespal a hned rano isiel ku zubarovi. No a Matus ide byt asi opat chory, lebo vcera rano sa zobudil so zatiahnutym hrdlom a trosku pokaslieval, no a dnes rano to uz bol taky kasel ze az. Tak mu davam kvapky fenistil a stodal sirup a ak mu to do stredy neprejde, tak ho zoberem ku dr. Len dufam ze to od neho nechyti aj Natalka kedze ju stale bozkava. Teraz obaja spia tak som stahovala nejake fotky, tak ich vlozim aj do albumu aby ste mohli pozriet tu nasu herecku 😀 Zatial pekny den

susana28
15. feb 2010

Janka a čo je zumbu?
Veronika a z čoho chceš ty schudnúť?

susana28
15. feb 2010

Už viem čo je zumbu 😀 Ale to by som mala každé koleno na opačnú stranu, a neviem kto by ma drilala na invalidnom vozíku, keď mm stále preč 😀 Tak radšej ostávam pri tom svojom domácom cvičení.

Ako vidím, tak nielen naša Vaneska je chorá. Tak všetkým detičkám skoré uzdravenie.

maca77
15. feb 2010

ahojte

susana, aj my sme boli včera bez elektriny, ale cca o 21.00 zapli ... malú som šla práve dávať spať, ked zrazu tma ... tak sme všetci sedeli v obývačke, sviečky zapálené ... no romantika jak hrom 😀 akurát, že Tami sa bála, tak sedela na mne prilepená.... to sa už dávno nestalo, aby dokázala takto dlho vydržala kľudne sedieť ...

my v stredu asi tiež nedôjdeme, lebo som bez auta a nie všetky busy chodia cez Tarču ... keĎ sa mi podarí požičať od našich auto tak prídem, ale oni majú v stredu niečo na pláne, tak ma to bude mrzieť, ak nebudeme môcť prísť 😒

Bibka, my zas chodíme na dovolenku na striedačku - jeden rok "malta", druhý rok "najrobi" 😀

Zuzka-Huta, pozrela som fotečky.... malá je zlatá, za tých pár týždňov sa aj zmenila ...

sophie1981
15. feb 2010

veronika, aj ja som taka nejaka na hovno....Katka spinka.....este idem vyvesit pradlo a idem aj ja zalahnut....ta mrcha ma nici... 😝

zuzana...kukla som na fesacicu.....kocica mala......vam pribuda tych deti na kolenach.....ani sa mi nechce verit....akoby to bolo vcera, co si mi poslala taku foto s Matuskom.... 😀 ...inac na SOBOTU sa hlasime K VAM na NAVSTEVU........tak upec bananove muffinky.... 😉 ...a ocuvaj ake cislo plienok potrebujes????nech kupim, ake ti treba..... 😉 ...

idem...nechce sa mi ale musim...skoda, ze dedo nevie vesat pradlo a zehlit...by som mala au-pair a cleaner a kuchar v jednom..... 😀

kukulik30
autor
15. feb 2010

ahojte 🙂

no my sme dnes rano sli do skolky a zrazu kukame, ze triedy su spojene,lebo prazdniny.... mne to uplne vyfucalo z hlavy, pekne sme sa prezliekli, a ked sme sa presunuli do inej triedy a Samko zbadal inu pani ucitelku a ine deti...cuvol, spiatocka a plac , ze on nejde...tak ci som chcela alebo nie, isiel dnes so mnou do roboty 😒 ale na dalsie dni som si zabezpecila mojho ocka, nastastie robi poobede, takze Samko bude chodit na tie 4 hodky k nemu 😉

zuzka, Natalka je čajočka 🤐 a tie ciernobiele fotecky su perfektne 🙂 🙂 🙂

susana28
15. feb 2010

Zuzi, Natálka je na spapanie 😉 Krásne vám narástla, čo som ju videla na fotečkách z pôrodnice, tak klop klop, nech vám rastie ako z vody 😉

susana28
15. feb 2010

Bibka, šak daj dedovi kurz vešania a žehlenia 🙂 možno milo prekvapí 😉

dasena
15. feb 2010

ahojte.bibka si tu niekde?
😀

dasena
15. feb 2010

tato tema asi upada koli facebooku 😔 vsak?

dasena
15. feb 2010

tak ok.dam otazku.poznate taky stav ze tri dni spinite a mrcha nikde?ja uz neviem co to ma znamenat,si zo mna robi kozy?mrcha ma dojst 16.ta co to co to 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre