Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

megy2
22. apr 2009

....jeeeeej vy uz skoro vsetky mate babätka to je kraaasne......veronika matejko je krasnucky 😉 😉

veronika1982
22. apr 2009

tak fotky uz su pridane.

kukulik30
autor
22. apr 2009

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer fotky 😵

andrejkag
22. apr 2009

Ahojte, nejako vás nestíham 😖
od včera chodíme do škôlky, po dvojmesačnej pauze, mne bolo viac ľúto ako Matúškovi, on v pohode len sa mu nepáči že tam musí spať 😒

Janka a očom sme kecali v tom sne???? 🙂 🙂 možno sa niekedy teraz stretneme 😉

žienky neschválili mi opatrovateľské na babku ☹ 😢 😠 tak som bez práce a príjmu, ja som bola na tom že to bude schválene ☹ a práca nedohľadne ☹ 😢 😢

anape
22. apr 2009

ahojte kocky,

zuzka drzim palce u zubara 🙂 ... mne tiez treba ist, nebola som tri roky 😕 a uz ma aj zuby pobolievaju, no stale to odkladam, lebo sa veeelmi bojim, no toho tyzdna by som chcela absolvovat aspon prehliadku, nech mi oznami kolkokrat ho "navstivim" 😒

bibka neboj, urcite to s tym autom nebude take hrozne, si zober, ze ja mam vodicak este len dva mesiace a uz si jazdim s detmi... myslela som, ze ako sa budem bat a na pocudovanie som sa vobec nebala a nedavala som ani specialne viac bacha, ved to davam stale, aj ked idem sama... nemozem riskovat, ved deticky potrebuju mamu 🙂

andrejkag
22. apr 2009

Žienky ktoré nemáte plán na poobede, môžte prísť do Slovdekry o 17 tam začne prezentácia Tupperware výrobkov pre verejnosť, kľudne aj skočiarikmi sa môžte zastaviť,
Ja tam budem tiež, tak máme možnosť sa tam stretnúť 😉

ak to nepoznáte, sú to výrobky do kuchyne a asi najznámejšia je kyska miska a kopec iných vecí ktoré uľahčujú varenie, pečenie a skladovanie potravín, pre každeho hosťa je pripravený darček a koláče 😉

ja práve idem jeden piecť,

tak ste všetky vítane 🙂

sophie1981
22. apr 2009

caute, tak my uz sme nachystany...este vypnut laptop a mozem ist...aaaallleee samozrejme este musim nakuknut.... 😀

eronika, krasne fotecky...skoda ze ten moj manzel nedoniesol fotak...amy sme boli v takom soku ze sme zabudli aj na to ze on ma 5 megapixel fotak v mobile....no co tesili sme sa s katusky... 😀 ....a co sa tyka toho kto je aka bluda...no veronika.....na to ze nemas ani tyzden po porode tak si super...a hlavne na tych fotkach zo saly...to ja som bola fialova ako moriak, kedze som si par krat ztlacila do hlavy.... 😝

jej zuzanale, to asi aj moja katka tak bude mat......som takaaa zvedava, ja totizto nemam doma vahu.... 😠 🙄

idem ja, bo to moje babulo sa aj vyspi kym ja vypadnem od kompiku... 😝 😕 🙄

rybecka
22. apr 2009

Ahojte,
vy ranostajky 😀 no my sme tiez vstavali skoro ale kym vsetko dam dokopy myslim dom tak je to makacka medzitym kojim a uspavam a este vela inych veci tak az teraz mam chvilku.
dnes mam tolko zehlenia az po hlavu. musim ist kym maly spi. my sme boli v poradni minuly tyz. a mali sme vahu 4300g a teraz idem v stredu na buduci tyz. neviem co nas takto prehana 2 krat do mesiaca 😕
ja tiez Bibka idem pozriet maill potom konik a cas uteka no zavislost 😀 ale uz fakt to vypinam pa pa 😎

kukulik30
autor
22. apr 2009

ja tiez padaaaaaaaam von, tak papa 😉

ninka1234
22. apr 2009

ahojte, Ivka sedí u mňa, prišla z poradne a je zatvorená ako konzerva 😀 , takže na týždeň znova. Matúškovi sa na svet nechce u maminky v brušku mu je najlepšie 😉 iva vraví že matuško chce byť rekordman a mať 6 kíl 😀

kukulik30
autor
22. apr 2009

ninka, dakujeme za podavanie infa 😉 takze nic sa nedeje...

kukulik30
autor
22. apr 2009

ale v podstate v termin je az 30. aprila, tak to si este asi pocka 😀 chudatko, nejako to musi vydrzat, potom bude spominat Matuskovi, ked bude velky chalanisko, aky bol lenivy, ze nechcel na svet 😀

zuzanale
22. apr 2009

Ahojte my sme boli na ihrisku skoro celé doobedu a teraz už slečny spia tak mám trošku veget zbodnem šúlance zo včera a asi pôjdem zdriemnuť k nim 😀
Jani pekná váha ste nás už predbehli 😉 my ideme prvý raz do poradne až 7meho keď bol manžel nahlásiť tak bolo chrípkové tak nás tam neťahala s tým že my sa poznáme vieme čo a ako tak stačí až vtedy a keby niečo tak sú na telefóne alebo máme dojsť ......
baby a čo vy toľko žehlíte ja som asi divná lebo nežehlím 😨 všetko pekne poskladám a hotovo...

ivana2009
22. apr 2009

ahojte tak som este tu nic zvlastne sa nedej tak cakame dalej 😀 😀
veronika foto super 😉 😉 zlatucky je oj ako uz vam je fajn a ja cakam a cakam ,ale hadam sa dockam na tyzd znova poradna

maca77
22. apr 2009

ivi, som ti včera povedala, že môžeš aj do 14. čakať 😀

....ále snáď nie .... 😉

včera som si večer na teba spomla, ked som Tamarke umývala super polepené vlasy od lízatka 😅

ivana2009
22. apr 2009

maca len to nie to cakanie je najhorsie ,ale co uz narobime nechce sa mu je mu tam fajn 😉
aspon si si spomenula pri Tamarke na mna 😀 😀

zuzana612
22. apr 2009

Ahojte, tak ja som uz doma. V zubarskom kresle som si posedela skoro 45 minut, z toho mi pol hodiny tahali 2 doktori a sestricka ten zub. Mala som taky ohnuty koren ze moj zub si tam idu nechat do zbierky. Kym mi ho trhali som nastastie nic necitila az na to tahanie hlavy a ako mi trhaju kutiky na ustach co nechcel ist zub von. Zato teraz mi prestava ucinkovat injekcia, tak som si uz dala ibuprofen 400-ku a o chvilu ak nezabere sa zacnem asi skrabat po stenach 😖 Zajtra mam ist vybrat nejaku dren a o tyzden-dva stehy. ALe aspon to uz mam za sebou.

Veronika, super fotky, ja som Matusa takeho zalepeneho nevidela 😀 Az pekne umyteho v perinke 😉

Tak zatial pekny den vam prajem

kukulik30
autor
22. apr 2009

☹ ☹ ☹ ach jaj Zuzka, tu bolest , co teraz pride ti nezavidim 😔 ...tak sa len dopuj Ibalgin, mne to vycsinou zabera, ale po extrakciach je vraj dobry tiez ten Nimed , co som spominala..aspon sa mi zda, ze v letaciku bolo napisane..tak sa drz 😒

rybecka
22. apr 2009

jaj zubari to je horsie ako porod 😀 ja ich vobec nemusim a este mi treba 3 zuby opravit tak sa musim objednat ale teraz nie dam si to niekedy na jesen 😅
veronika krasny je tvoj Matejko skoro ako moj 😀 😉 no proste tie deticky sa nam vydarili co poviete niee? 😉

anape
22. apr 2009

ahojte 😉 ,

my sme sa teraz vratili domov, boli sme u babky na dvore... teraz nasleduje "vecerny ritual" a kedze este nemame tatina doma, tak to bude vesele s dvomi detickami 🙂

zuzi to mi je velmi luto, ze trpis, drzim palce, nech lieky zaberu a ulahcia ti to 🙂

jani jasne ze vsetky nase deticky su nadherneeeee 🙂

anape
22. apr 2009

tak co Bibka, kolko ste pribrali? 🙂

sophie1981
22. apr 2009

ahojte... 😵

sophie1981
22. apr 2009

tak uz spinkame...hura....na dvore u svokry sme sa pekne vyhriali na slniecku....bolo fajn, dokonca aj v aute bolo dobre.....Kacicka sledovala stromy a domy....a oblaciky,,,, 😅 😅

sophie1981
22. apr 2009

poradna nam dopadla v poho...vsetko v poriadku, ale s vahou sa na Onrejka netahame...mame "len" 4kg...takze uz ho asi ani nedobehneme...ale sanca je este u Laury..... 😀 .....a podrastli sme na 53cm....uz chapem, preco su jej prve dupaky male a aj zo suknicky sme vyrastli.... ☹ 😕 ....

pediatricka mi ponukla ockovanie proti hnackam....si neviem spomenut na ten nazov....nie je to povinne ockovanie, stoji to okolo 1700 SK....tak sa vas co uz ste mamicky pytam, ci ste dali vase deticky ockovat.... 😕

sophie1981
22. apr 2009

ivi...tak uz len dufat, ze to bude na termin.....ale mozno tento vikend.... 😉

sophie1981
22. apr 2009

zuzanka, ta boli papulka???.....vidis, keby si bola v hute, tak pridem s domacou slivkou....ta vylieci aj nemozne.... 😀 😀 😀

sophie1981
22. apr 2009

nikde nikoho. 😕 😕 ...idem teda aj ja 🤐 ...bruuuu noc... 😉 😔

rybecka
22. apr 2009

ja idem akurat vypnut comp tak som tu este.
mne doktorka nic take neponukla zatial tak ti Bibka neporadim 😕 ale pocula som uz o tom ja co chcem dat ockovat deti a je to nepovine tak proti zltacke typu A a proti kliestom. a to staci inak nech si tvoria aj samy trochu imunitu. 😉
no idemaj ja hajat ktovie aka noc ma caka tak dobru nocku 😔

anape
22. apr 2009

no a deticky spinkaju... nejako nevedeli zaspat, tak to trosku trvalo

bibka myslim ze ide o rotavirove hnacky, ci nie? ja som nedavala ockovat deticky na nic ine okrem zakladnych ockovani a proti pneumokokom, no myslim, ze aj to uz je povinne... myslim, ze netreba s ockovaniami prehanat, mne to uz pripada ako dobry biznis, stale je nejake nove ockovanie, ktore vychvaluju do nebies... ale je to vec nazoru kazdej mamicky, tak aj ty sa musis rozhodnut sama 🙂

anape
22. apr 2009

fiha, ved my dnes mame 9 mesiacov... boze ale ten cas nenormalne leti 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre