Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
10. mar 2010

o ktorej to mate dnes poradnu?

aj ja uz varim obed. matej spi a potom ideme vysavat a pratat a naobed sa pojdeme prejst do mesta a kupime tatikovy 70% cokoladu lebo ma dnes meniny.

maca77
10. mar 2010

ahojte

ja dnes budíček o 6,00 😝 ... ale už som doma z poradne, aj káva vypitá 🙂 ... a hlavne včera som navarila viac, aby sme mali aj na dnes, tak to ma tešíííí 😀
.... nejak strácam chuť na varenie .... nemám problém navariť, ale hlavne vymýšľať jedálniček....

anape
10. mar 2010

ahojte baby,
zase som sa par dni neukazala, ale mala som doma obe deticky a vacsinu dna sme boli sami,tak som ani radsej nezapinala net 😀

zuzi to mi je luto, ze musi natalka tak trpiet, drzim palce, nech sa vam to v kratkom case upravi... a tiez som za to, aby si zasla este minimalne za jednym ortopedom

detickam ktore maju za sebou prve samostatne krociky blahozelaaame 😉

mati aj ja by som sa rada pridala do klubu tvojich zakaznicok, no nechcem v ziadnom pripade obtazovat 😕

prajem vam pekny den baby, ja idem zehlit,lebo sa mi tam za tie posledne dni nakopilo a uz dnes mi treba vyprat dalsie veci 😒

kedy dame stretko v madarase alebo v squashi?

sophie1981
10. mar 2010

taaak, katka je von.....dedo siel na nakup...juchu...som SAMA.....SAMA< SAMA< SAMA.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...

takze od rozkose neviem co skor.... 😀 ...keby nebola mrcha tak sa hodim do vane......s knihou......ale kedze nem mozem, tak dokoncim zemiakovu kasu, vykydnem to na rybu a dam zapiect.....

veronika o jednej mame poradnu....ale asi ju popytam, nech nas zaockuje neskor, vcera vecer sa katke objavil soplik, tak nech to neriskujem, ze po ockovani bude este horsie....aj ked, chcela som to uz mat za sebou..... 😒

ja som za stretko...len my mame taky velky problem ze kedy...... 😀 ...ja navrhujem este pockat par tyzdnov, ky sa neotepli a hodit stretko na oblubenom a uz oskusanom kosiarnom briezku..... 😉 ....dlhujem pivo...nevie komu, ale viem ze niekomu.....tak sa hlaste, nech zacnem setrit.... 😀 😀 😀

sophie1981
10. mar 2010

nasla som aj nasu buginu.... 😀 ...len my ju mame za 47 eur.... 😉 ...dnes ideme oskusat ku doktorke.....

http://www.hrajko.sk/bunny--p-5.html

gabkazabka
10. mar 2010

Ahojte,
dnes je von krasne a my musime trcat doma.Vsetci sme uz chori-berieme atb....a aby toho nebolo malo,vcera vecer si nina roztala hornu peru ,posmykla sa vo vani,normalne si ju prerezala zubom.Chudatko,celu pusu ma opuchnutu.... 😢
pozerala som buginy co ste kupili,velmi sa mi pacia....mozno si to rozmyslim aj ja,a tiez kupim

slaviq81
10. mar 2010

Cafte 🙂
Hlasim sa zo stredneho vychodu 🙂 Zajtra letime domov, sa mi nesce 😝
Predbezne sa hlasim na stretko, urcite uz dojdeme 😉

Bibi, ja som tu kupila Lare buginu, tu najobycajnejsiu (to je slovo 😀 ). http://www.hauck.de/kinderwagen/buggies/run-6/r...

sophie1981
10. mar 2010

slavka...uz aj domov??...ste sa dlho neohriali.... 😀 ....uz bolo dost mora a plazi???? 😀

inac na tie golfky som pozerala aj ja......uplne najobycajnejsie.......ale poto som nasla tieto u nas v obchode v mladosti.....a niesu o moc vacsie ako obycko....a tieto maju spevneny chrbatik, tak aj koly tomu som brala.....a este aj koly tomu ze som nechcela cakat na delivery cez net....chcela som hned.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gqabka.....juuuj, tak sa vyzdravte, ze dojdete na stretko.... 😉 ...ktore este nieje iste.... 😀

slaviq81
10. mar 2010

Bibs, ty si nedockava 😀 😀 😀 Ten koc je fajn, chrbatik je vystuzeny a polohovanie nam uz netreba. Akurat si nemozem zvyknut na tie rucky, skoda ze nie su penove, ale neva.

gabkazabka
10. mar 2010

Dakujeme Bibka,ked vyzdravieme,urcite prideme 😉
A ako sa vam furikuju tie buginy?

evitkamalicka
10. mar 2010

Slavka tak kedy prides na Gusta? 😀

zuzana612
10. mar 2010

Ahojte, prvych 24 hod. s remencami za nami, zatial to malej moc nevadi, ale chuda este neserinkala, uvidime co to bude ked ju bude boliet brusko. To ju budem musiet rozviazat a pocvicit nozickami. Teraz sa akurat zobudila, napapala a odfukuje este po hrazdou 😀 Uz sa jej podari buchnut do lienky a kuriatka, tak sa z toho vytesuje 😀 Matus sa uz pred pol hodinou pytal spat ale este vykrikuje z postielky, tak mam chvilu veget. Na obed som si navarila plny hrniec drzkovej polievky, tak budem mat co 2 dni jest 😀

Aj ja som za stretko ked sa otepli, to uz budem hadam v Hute 😉 A kedze Bibka ma novu buginu, tak mozme chodit aj do mesta, lebo to mi Bibka pozicia Phila a Teda 😉 Tak zvladnem aj obe moje deti naraz, kedze Matus musi byt v meste priviazany, lebo to by som ho viacej nenasla 😖 A verim ze ked budeme mat hotovu zahradu, budete chodit aj k nam 😉

slaviq81
10. mar 2010

Gabka, ja som zatial spokojna, aj ked po kachlickach predne kolieska trochu neposluchaju, ale na ulici je to ok.

slaviq81
10. mar 2010

Zuzka, je mi luto malej Lili ☹ Myslim, ze sesternica mala ten isty problem so synom, tiez mali remence, ale blizsie nic neviem.
Evitka, zajtra je Gusta? 😅 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

zajtra ne, ale na Gusta som sa narodila ja 😀

slaviq81
10. mar 2010

Evit 😀 😀 😀 No ked nedas, tak dojdeme 😉

slaviq81
10. mar 2010

A Gusto nem v auguste? 😅

evitkamalicka
10. mar 2010

my sa chystame domov na Velku noc

evitkamalicka
10. mar 2010

slaviq ano v auguste, 2.8. 😉

slaviq81
10. mar 2010

Sak dobre som si myslela, mamca ma na Gusta cakala, ale ja ne a ne ist von. Az 13 dni neskor 😀 Nechala som na seba cakat 😉

evitkamalicka
10. mar 2010

ja som vyliezla von presne na Gusta 😀 😅

evitkamalicka
10. mar 2010

sranda bude ked aj nase druhe vylezie na Gusta 😅

veronika1982
10. mar 2010

tak my uz obed navareny.. matejko ma file..

uz aj povysavane.. ved mam predsa doma velkeho pomocnika..

evitkamalicka
10. mar 2010

ja som akurat maleho ulozila spat

slaviq81
10. mar 2010

Evit, no to by bolo super 🙂
Veronika, poslem ti aj pomocnicku? 😅

antoniab
10. mar 2010

ahojte
tak sme dnes konecne boli nasocialke poziadat este o doplatok k prispevku na dieta ale pridu az buduci mesiac no co aj tak mi ich netreba
inak sa mi pacia tie vase buginy a v celku dobre ceny 🙂 no len nam este skoro nad buginou uvazovat ale .... 😅

hodim foto na fb co predam a tiez teplakovky co mm kupil nam a ak niekto nieco konkretne chce tak pisnite mm pozrie a dohodneme sa 😉

dana333
10. mar 2010

ahoj Mati, pripájam sa k záujemcom o súpravy, alebo botasočky pre malú, veľkosť ako pre tvoju malú, kde na fb nájdem tvoje foto?

zuzana612
10. mar 2010

Tak ja som Natalku objednala na ortopediu na do kupel na Lucky, ale tam chodi len raz do mesiaca a pride zajtra a to uz ma vela, takze az o mesiac 😖 Tak ju budem poctivo mesiac viazat a uvidime co nam povie potom, mozno sa to dovtedy napravi a povie nam ze je to uz ok.

Baby, aj mne tak hrooooozne chybaju tie nakupy v UK a somazrejme aj tie prachy co som tam mala 😀 Clovek si potom tazko zvyka zit z materskej a k tomu tie ceny co su tu??? Ja som roky kym som nemala svoje deti posielala veci synovcom, som sa z toho vytesovala. A ked som zacala posielat veci Adamovi pred 10. rokmi, tak a SK take veci este ani neboli, tak svagrina chodila do poradne s malym fesakom, zacial co ine deti chodili pekne v dupackach 😀 A teraz moje deti nosia podedene veci, lebo ich mame tolko, ze netreba nic kupovat 😀 A tie sportove veci........to boli ne ceny. Krasne tricka NIKE za nejakych 8 libier, co bolo vtedy okolo 400 sk, teraz to nie je ani 300, botasky lacne, vsak ich mam tiez asi 7 parov do zasoby 😀 Hned by som tam isla na nakupy 😉 A k tomu letenky za euro 😀 Ked som posledny krat letela domov, tak som dala za letenku v prepocte na nase peniaze 70 sk 😨 Vsak to raz tolko stoji listok na vlak zo Spisskej do Ruzomberka 😖 Takze aj ked Skyeurope skrachovala, tak ja by som tiez nepovedala nic keby mi prepadla letenka, lebo ja som vzdy lietala ked boli lacne letenky, tak som poriadne usetrila 😀

kukulik30
autor
10. mar 2010

ahojte... 😀

zienky super buginky ste si kupili..isto je dost prakticke, hlavne pri presunoch 😉

Mata, takze rozbehnes obchody..myslim, ze mamiciek by sa naslo dost, co by kupovali 😀 ....my si nepotrpime na znacku, napr, ja som minuly rok kupila Samkovi aj botasky Wink, to su take klasicke , nech ma na znicenie do piesku,ale ak mam moznost, tak kupim aj znackove , smaozrejme iba za fakt prijatelnu cenu, nie som ochotna vyhodit za boty tolke peniaze 😖 ...hlavne , ked vidim, ako to derie vonku...a zase povedzme si rovno sak vsetko robi cina 😀 😀 😀 no ale je pravda, ze v UK sa to velmi oplati, pri tych smiesnych cenach , ked mi sesterka priniesla zopar krat botasy za 6- 7 libier..no nekup to 😀

zuzana612
10. mar 2010

Baby, ja som tak hrozne leniva, ze az. Matus spi uz skoro 3 hodiny, Natalka uz tiez asi hodinu a ja miesto toho aby som nieco urobila sedim pri PC a hram karty 🙄 Normalne mam uz vycitky svedomia, ale co ked sa mi nic nechce 😀 Uz nech je leto, aby sme mohli byt cele dni von na zahrade, lebo teraz tu iba kysnem. Nechcem tahat Matusa von ked ma este antibiotika aby konecne vyzdravel, tak sa len ponevierame doma a uz mi z toho sibe 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre