Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sue250
25. mar 2010

tam si to vypocitas na nakupyvpolsku ale nie je to drahe bezne ako ked objednavas s quelle tam je to do kg, ja som objednala paletu obrovsku a postovne 50eur no ale pre potreby je to minimum. fakt sa oplati a pre nas cizmy oblecenie rifle napr.,diesel 20eur jak u cinaka) a tie bodynka a pre chalanov ake su krasne tyrkysove, pruzkovane poslem ti link na tie body cez tu stranku mozes drazit to ti vydrazi firma urcis si len strop ale ja kupujem len s cenou kup ihned.
http://www.moda.allegro.pl/item957512938_calvin...
vzdy si vsetko daj delene 4 a vyjde ti suma v eurach.

denisocka
25. mar 2010

aha, no som z toho magor,ale pozriem sa nato. a ta firma mi to pošle hned,či až ked si ja určím že som už za 2 týždne toho nakupila dosť?

sue250
25. mar 2010

ona to objedna na druhy den a na dalsi posiela 😉

denisocka
25. mar 2010

ale ked trebars vyberiem z toho alerga či aukcie niečo,tak to hned pošle? A KED CHCEM EšTE NIEčO INE,TAK TO POšLE TA FIRMA ZAS EXTRA?

sue250
25. mar 2010

no to neviem ale asi hej lebo niekde drazba trva aj dva dni a dalsia vec zas dva dni) to ma nenapadlo))) ty im posles link oni to najdu bud vydrazia a az potom ti napisu kolko zaplatis az kym skonci drazba a ak si sa rozhodla kupit tovar hned tak na druhy den poslu info k platbe a potom posielaju tovar.

denisocka
25. mar 2010

to ma len tak napadlo. že terbars by muž chcel nejake diely na auto,tak každy diel extra pošlu?

a ty si celu paletu kupila,ako veci?

sue250
25. mar 2010

hej ako veci minulorocna kolekcia adams, next, george, mothercare atd.
uz by mala kazdym dnom dojst lebo je to obrovske tak sa to trosku zdrzalo.
podla mna ti to potom poslu naraz da sa s nimi dohodnut napises im email.

denisocka
25. mar 2010

aha, a to čo si eraz kupila ty,to do toho butiku? to maš nejaky mix,či nejaky vek ? že kupim aj ja jeden vagon chalanských a mam pokoj 😀

sue250
25. mar 2010

))))) mix aj baby aj chalani vek rozny a hracky tiez outlet to co sa v agnlickych obchodoch nepredalo napr. taka chochou vyjde do 10eur akurat trosku je pokrceny obal, vsetko je nove nepouzivane, len to musim nafotit a nahadzat na net dufam ze do pondelka resp do velkej noci stiham pretoze zatial byvam v 1izb byte na mieri a kupili sme na hurbanovej byt ktory sa preraba cize mam taky chaos akurat ideme teraz do pp po dvere no bordel vsade dufam ze do maja budem byvat lebo v tom 1izb. mi svihne zakopavam o chodak o hracky o vsetko furt bordel ani okna sa mi nechce umyvat lebo ten byt neznasam)))))

denisocka
25. mar 2010

a na MMb si ako,daj link

sue250
25. mar 2010

25sweety ale zatial tam nie je nic ked nahadzem necham tu odkaz 🙂

maca77
25. mar 2010

ahojte

sue, tak nezabudni dať potom link, prípadne aj info, ak sa ti podarí zohnať aj priestory 😉

denisocka
25. mar 2010

už ta mam uloženu,len si nezabudni zaplatiť aspon 3 hviezdičky,ked davaš novy tovar,bo ta zrušia pridrbli admini,ako zrušli moju hačkokamošku YFKu

zuzana612
25. mar 2010

vy ale mate dnes dobru temu 😀 Ja som potom asi sadomasochysta, lebo ja som si okolie bikin trhala pinzetou a ked sa mi chcelo, tak dakedy aj viacej ako len okolie 😀 A 2x som bola na depilacii voskom, no bolelo, ale dalo sa. A teraz pred porodom som si kupil tie veet a sklbala pokial som dosiahla, lebo s pinzetou som si nevidela pod brucho 😀 A keby som mala prachy, tak tiez idem na epilaciu. Aspon na okolie bikin. Ale za ten moj porast si mozem sama, lebo mi trcali 2 chlpy ktore som oholila, z 2 ich bolo 10 a za tych 15 rokov je toho az-az 😖 Ale ked som sa pytala na tu epilaciu pred par rokmi v RK, tak by mi bolo treba na to asi 500 euro. A potom to treba po case opakovat 😠

Moje deti spi, teda Matus este vykrikuje, Lili je v kociku a ci spi neviem, ale je ticho. Dnes este skoro vobec nespala, neviem co jej je. Teraz sme boli von tak cusala v kociku, ale ked nie je v kociku tak chce byt na rukach a keby som mohla aspon sediet s nou. Ale to nie, ona sa potrebuje prechadzat 🙄

sue250
25. mar 2010

vazne to je akoze clenstvo?

denisocka
25. mar 2010

sue važne. možeš mať obyčajne fotky na MMB ale nemožeš uvieš ,že je to novy tovar , a ty asi budeš mať novy tovar . a po 30 dnoch neplateneho členstva ich sami zmazu a si ich budeš musieť davať znova

denisocka
25. mar 2010

zuzana,že pinzetou,ty si teda extrem 😕

veronika1982
25. mar 2010

caute tak my sme uz doma.. sme boli vonku sa hrat na ihrisku za cinziakom a bolo super.. matej sa vytesoval lebo tam boli aj ine deti ale uz vacsie a ako vzdy vsetci mu zakazovali aby im bral hracky..ale sa mu tam velmi pacilo..
a pred dverami som si nasla balik. otvorim a tam hami mlieko, vyziva a konzerva..tak skusime mliecko

zuzanale
25. mar 2010

Juj vy píšete jak draci dnes ..... ja som vypucovala naše coleto konečne už ma mm naháňal ale aj keď teraz chodím s bugínou nejak sa mi nechce ho predať 😒 😅 no a stihla som aj zimné topánky počistiť po Timke topánky a sandále potriediť že poviem švagrinej nech chytro vyberá čo chce že jej v máji vezmem do BA si predstavte moja neter o mesiac staršia od Timky a má o 2cm menšiu nohu 😕

Deni ten obchod je v LE a polske má viecmenej len pre dospelích a tie čiapky pre decká ostatné decké moc nedrží resp taká kvalita že sa neoplatí ale čiapky a šiltovky tam stoja za to....

Sue tak potom hoď link a nejakú peknú chochou si už teraz u teba rezervujem 😉 a body 20€ sa mi zdá moc hlavne keď porovnám že za necelých 8som kúpila 3ks disney v tescu a s dlhým rukávom kvalita ta istá a aj keď značka všetko dnes vyrába taiwan ,china bangladeš a kadekto a Laurine Gap body tiež teraz skladám zo sušiaka a s visačky sa na mňa škerí made in china 😀

inak to alegro je na slovenskú a v čechách Aukro len na slovenskom nič nikdy nieje a v čechách zas problém s poplatkami pri prevodoch na účet a na polske som už ani nemrkala

a s MMB má deni pravdu ale pokial ideš predávať vo velkom ten poplatok tam až taký hrozný nieje a teraz sa už platí aj na babybazari takže to máš najedno ale na MMB chodí viac ludí

denisocka
25. mar 2010

zuzi,a ktory teda činak v LE? nad agromilkom , či kde

denisocka
25. mar 2010

bože,same zuzany ste tu 😅

zuzanale
25. mar 2010

Deni nie ta ale na rohu na košickej mirevian vedľa zeleniny

veronika1982
25. mar 2010

zuzi ale ja som si par veci kupila cez aukro..

denisocka
25. mar 2010

už viem 😉 tam mali stale kopu čapíc

zuzanale
25. mar 2010

no vidíš že vieš 😉 😀
Veronika len mňa pri pohľade minimálnej ponuky u nás a kopca vecí čo mali na českom prešla chuť kupovať 😅

veronika1982
25. mar 2010

ale niektore veci mozes hned kupit za tu cenu.. ja len tak ja som si tam kupovala tricka ale je pravda ze uz davno lebo teraz je to tam o nicom

denisocka
25. mar 2010

idem sa vyvaliť,človek by ani nepovedal,že sa da skoro splesnieť za pol dna pri počítači 😀 . tak som teraz umyla riad a idem oddychovať kým tu ešte nieje maly

zuzanale
25. mar 2010

Veronika ja viem mne nešlo o cenu ale o ponuku a na seba máločo objednávam ja musím skúšať ja som skôr detské veci myslela a doplnky do detskej napr mini stolík farebný so stoličkami nakoniec som v ikei kupovala prírodný lebo z Čiech by to stálo ťažké prachy pretože účty majú české a slovenské banky za takéto prevody ešte stále berú poplatok od 7€ vyššie 😠

a momentálne neriešim lebo pri výmene notebooku sme stratili heslo a mm musí občiansky poslať aby mu ho poslali .....

veronika1982
25. mar 2010

ja som tiez zabudla a vyriesila som to novou registraciou

denisocka
25. mar 2010

zuzi,ale existuje aj taky typ "platby" že to stoji par halierov. zabudla som ako sa to vola . len o tom ludia nevedia,lebo to nieje tak ziskove pre banku,ale je možnosť proste preposlať peniaze takmer zadara na iny učet ineho štatu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre