Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
25. apr 2009

Ahojte,
no dnes bolo fantasticky teraz som dosla domov boli sme dnes na kosiarnom a potom sme doma grilovali no super den,
Bibka my sme tiez od rana v kociari uz od 8 30 hod len ja mam vyhodu ze ho dam na dvor troska pohojdam a spinka 😉 je tam cely den chodi dnu len na kojenie a prebalenie 😀

pata31
25. apr 2009

Ahoj, Janka, zatial ziadne 😝 , len dnes mam trapi zapcha 🙄 a aj pocit na mrchu a obcasne pichanie v podbrusku...a niekedy mi stahuje svaly az niekde na stehne v slabinach...a rychlo mi vytravi 😀

pata31
25. apr 2009

jeej, Janka, aky pekny kociarik mate 🙂 🙂 manzel vyberal farbu? ja chcem oranzovy kociarik, to je moja oblubena farba....inac na 3D nejdes?

kukulik30
autor
25. apr 2009

caute 🙂
patka, ty uz aku mas dialnicu 😕 😕 😕 super, aj ja chcem vidiet taku , ked raz ocikam pasik 😅 😀 dufam, ze sa raz dockam toho dna 🤐

pozeram, ze dnes kazdy niekde lietal, ved taky pekny den je skoda prekonikovat, no nie? 😀

pata31
25. apr 2009

Livka, ta dialnica bola uz pred tyzdnom v piatok 😉 😵 potom som uz nerobila test, v pondelok som bola na ultrazvuk a videla som malinku bublinku a tento pondelok idem zase na ultrazvuk, tak sa tesim... 🙂 a drzim ti palceky, aby sa ti to podarilo tiez...kedy ides na oplodnenie?

kukulik30
autor
25. apr 2009

hej hej pekne to zosilnelo..super 😵
u nas to vyzera na zaciatok juna 🙂 uz sa neviem dockat 🤐

zuzana612
25. apr 2009

Ahojte, konecne som si sadla na chvilu na net. Cely den tu boli nasi aj s jednym synovcom, tak sme zacali konecne vypratavat ten bordel za domom, dali sme si zavazok ze do konca tyzdna to musi zmyznut, tak uvidime. Matusik mal nastastie dobre vysledky takze tie hnacky boli asi zo zubkov, ale ako presli hnacky, tak prisli teploty a uz treti den sa trapime s teplotami. Vcera spal skoro cely den, zato dnes spal dokopy asi pol hodinu a este beha po izbe a hra futbal s Danielom a ja som uz unavena ako pes a chcem ist spat! Este aj ten blby zub pobolieva, tak som si dala tabletku nech sa vyspim. Cez den je to uz ako tak, ale vzdy v noci mi to opat napuchne tak stale nemozme poriadne jest, lebo nemozem otvorit usta 😖 Tak si jedlo pcham do ust cez malu strbinku a ide mi to na nervy. No ale dufam ze za par dni to bude uz ok a budem sa moct poriadne napchat slaniny s chlebom 😝

Tak ja padam hajat, Daniel nech si robi s Matusom co chce 😅 Zajtra ak bude pekne tak chcem niekam ist, aj ked len tu na okoli pochodit po kopcekoch a otestovat konecne nosit na chrbat. Tak vam prajem peknu nedelu

sophie1981
25. apr 2009

ahojte...na velke prekvapenie este nespim.... 😀 ..cucim na tu mou obrovsku bluzku....a placem... ☹ 😢 ...mne tak strasne popraskali cele cecky a su ako melony....a do mojich triciek ich ledva vtrepem.... ☹
ale aspon pohlad na Katku ma tesi...nech je len ona zdrava a mam dost mliecka...vedja sa po case zmierim s tym co mi ostalo.... 😝

Pati...super testik...uz aby som aj ja taky mala...nech mam este vacsie cecky a strie... 😲 🤐

Janka...kebu som mala dom dokonceny, tak tiez ficime na terase..ale kedze este nemame, tak sa uchodim k smrti.... 😝...

zajtra svokra zabija svinku...a mna uz teraz nervy zeru, ze koly kojeniu nebudem mohla jest grejzupu.... ☹ ☹ ☹a ja ju taaak velmi luuubim.... ☹ 😖

idem sa schulit k mojej Katulde..... 😵 bru noc...

anape
25. apr 2009

ahojte,
aj ja tu este strasim, ale uz idem spat, kedze minula noc bola zla.

Bibka nic si z toho nerob, ze nemas dvor a musis tak s Katuskou chodit kilometre... ja som aj mala dvor a musela som tiez chodit s kociarom, ak som chcela, aby deticky spinkali... u nas sa nemohlo stat, aby som trosku pohojdala kociar a babo zaspalo 😕

a ta bluzka... ako pises, najdolezitejsia je Katuska, aby bola zdrava a mala tvoje mliecko... neboj, das sa naspat do formy... ja som tiez niekedy pripadala ako terminator, lebo som nabrala nielen na prsiach ale tak celkovo aj ruky, plecia 😝 a teraz ked som prestala kojit, tak to islo same dole, zrejme som bola naliata vodou 😒

livka aj ja silno drzim palceky 🙂

anape
25. apr 2009

dobru noc a sladke snicky pre vas i vase deticky 😉

sophie1981
26. apr 2009

dobre ranko...uz sme hore...Katka sa mi tu puci na nohach, ocko nam uz zase odisiel, tak sa vyvalujeme po celej posteli.... 😀

anka, verim ze sa dam do formy....ja len si nemozem zvykbut na tie moje megadudy..... 😝 ja som odjakziva mala pocit, ze su povacsie...ale teraz su obrovskeeee... 🙄 🙄 🙄 ...

ivana2009
26. apr 2009

dobre ranko 😀 😀
Bibka ty mas obrovske a L bluzku ta ja budem mat ake ☹ ☹ a bluzka XXXL? 😠 😠 😠
ale haadam vybeham vsetko s kociarikom bude teplo a vtedymenej papkame 😀 😀

sophie1981
26. apr 2009

no ivka......s tym by som moc neratala, ze v teple menej papame...mne odkedy kojim chuti veeelmo papenkat....a vzhladom na to ze si obmedzovana v strave, zeriem len blbosti zaprazene a mucne....

a ivi, prevdupovediac, nevyzeras na to ze si tolko pribraa....porodis, pustis vodu a bude po kilach....len dudy ostanu... 😝

sophie1981
26. apr 2009

ale dalsia pozitivna vec na velkych cicinach je, ze katka ich velmi rada vyuziva ako vankus pri rannom dospavani a v aute sa citim bezpecnejsie lebo mampocit, ze za volantom mam 3 airbagy.... 😀 😀 😀

sophie1981
26. apr 2009

idem si dat kavicku s dedkom...a katkou...kedze len my traja sme doma.....poobede planujem niekde vypadnut s manzelom, len este neviem kde...asi na kosiarny briezok....tak zatial paaa..

kukulik30
autor
26. apr 2009

Dobre ranko... 🙂
Bibka ...ty a megadudy? 😀 ....., to su normalne cicy..ja mam normalne C a ked som zacala dojcit boli pomali E, neskor sa ustalili na D..MM sa smial, ze ake mam srandovne sulky.....takze mozes byt kludna 😀

kukulik30
autor
26. apr 2009

bibka, tak to sa mozno na tom Kosiarnom stretneme, lebo my sa chystame na bicykloch 😉 ked Samko vstane po poobednajsom spanku 🙂 este ze mame Kosiarny briezok, stretne tam clovek pol Spisskej 😀

ivana2009
26. apr 2009

zeby sme dosli aj my 😀 😀 na kosiarny?je tam fajn aj my sa niekde chystame ale nievieme este kam 😉 😉

zuzana612
26. apr 2009

ze by sme dosli aj my 😀 😀 😀 Lebo aj my chceme niekam ist. Rozmyslali sme ze pojdeme na Rybniky, pozriet ako to tam vypada, ci uz nieco robia s tym lyziarskym sterdiskom, tak uvidime. A co je na tom kosiarnom briezku ked tam chodi tolko ludi??? A kde to je???

Ja som mala tiez rusnu noc, Matus mal este teplotu ale nedavala som mu nic a sama mu presla a teraz uz vypada byt ok kedze salie s ocinom von 😀 Len spat nechce. Vcera kym zaspal bolo asi pol jedenastej, aj to len pri mne v posteli. Oca sme vyhodili do obyvacky lebo bol po zapase unaveny, tak sme sa aspon nemuseli tlacit. Mna stale boli ten blby zub 😖

Teraz ma napadlo, co keby sme urobili na tom kosiarnom briezku picknik 😀 😀 😀

sophie1981
26. apr 2009

zeby sa stretneme na kosiarnom???...ja uz mam prvu turu za sebou.... 😝 ..ranna prechadzka.....katka este dospava v kociariku pod oknom a ja konikujem, este dobre ze dedo je taky dobry kuchar a nemusim varit obed... 😀 ....nooo. my vyrazime na kosiarny okolo 1-2...kedze my ideme na peso.....kym tam vytisneme kociar... 😝 ...ocina mame este stale na zabijacke, tak ked dovtedy nedojde ma smolu a ideme same..... 😖 ..ale po sidlisku a okolo hornadu ma to dnes nebavi...chce to stromy.... 😀 ...tak som zvedava koho tam stretneme....sa tesim... 😵 😵 ....tak zatial, ked vystartujem tak napisem.....teda ked nakopnem net, nejako sa mi serie.... 😝 🙄

veronika1982
26. apr 2009

ahojte .. tak ja vam zakyvam ked pojdete na ten kosiarny z okno ok? joj ja by som sla uz von.. oco siel na chatu aj so sestrou tak mi az luto prislo ze mi musime byt doma a mamka sa orodovala a ostala s nami doma... no ale nase zdravie je prednejsie ale pooobede otvorime okno, zabalime mateja do deky a do kociara a vyskusame cerstvy vzduch.. idem pridat nove foto nasho drobca ktoreho doma volame vsetci kozicka..

zuzana32
26. apr 2009

Ahojte,
Veronika a prečo ešte nejdete vonku?
Veď to sa v zime chodí po týždni, a teraz už je predsa pekne, až na ten vietor, ale do kočiarika Matejovi nenafúka

sophie1981
26. apr 2009

veronika, len sa pekne dajte dokopy a potom uz zacneme brazdit ulice...aspon nebudem sama, co bude ako idiot vo svetriku, ked oststny maju tricenka a kratasky... 😀 ...ma teraz napadlo ze aka to bude fuska vytisnut kacenu hore na letisko.... 🙄 🙄 ...ja budem mat svali a mozno aj co-to zhrubnem v hrudniku.... 😀 😀 😝

zuzana....a ty odkial pochadzas, ze ste krstili v letanovciach????

zuzana32
26. apr 2009

ja som zo sp.n. vsi

sophie1981
26. apr 2009

a preco potom v letanovciach???....tiez sa staviate v sp. tomasovciach... 😀 😀 😀

sophie1981
26. apr 2009

mas rovnako stareho syna michala ako moja sestra Damiana...nepoznate sa??

kukulik30
autor
26. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Veronika pridala nove fotky 😵 krasnucke 🙂

veronika1982
26. apr 2009

bibka daj vediet kedy pojdes ze budem sledovat ako tiskas a mozno budem aj kricat na teba aby si tlacila. alebo vies co lepsie bude ked pojdes naokolo z dola z mieru lebo tu je to dost rozbite... alebo si prid pre nas kociar ten ma hrubsie kolesa a mozno ti to pojde lepsie..

zuzana32 von pojdeme ale zdravotne sa musim dat dokopy

sophie1981
26. apr 2009

veronika, vy mate kozicku, a my mame kacicku... 😀

zuzana32
26. apr 2009

nie, nie nestaviame sa.
No možné je všetko, možno že sme sa aj videli niekedy. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre