Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
10. apr 2010

ahojte 🙂

deni...moja , tak sa snasz oddychovat , ako to da...nech pomaha , co najviac rodina... ☹ drz sa , po serklazi uz bude snad dobre 😉

adi..super super.....tak ako napisala susi, len pekne z jedneho a odsavat podla mna nemusis....babo si berie , kolko potrebuje...iba, ak by si mala pred dojcenim problem, ze mas velmi plne prsniky, tv rde, tak ich treba trocha uvolnit, bud teplou vodou, rucnikom namocenymdo teplej vody- masazou pekne zhora smerom k dvorcu a bradavke...troska mliecka odtecie, prsnik zmakne a mozes ho ponuknut Markovi 🙂 a vobec sa netrap , ak si bude pytat aj skor ako o 3 hodiny..ked si pyta papat, tak daj 🙂 Samko nemal stolice nikedy aj 7 - 10 dni..ale bolo to v pohode...nikedy kakal kazdu chvilu , in okedy mal pauzu, pri plne dojcenom babu to nie je problem....tak drzim palceky nech takto pokracujete aj nadalej 😵

patka, ja som bola rada, ked prisli neskor na navstevu 😉 ....ja som chcela mat pokoj po porode, takze mne by to vyhovovalo 😀

lydia22
10. apr 2010

Adka ja by som tiež neodsávala jedno kojenie z jedného prsníka a druhé z druhého 🙂 aby vytiahol aj zadné mliečko som rada že sa prisal.tak držím palčeky 🙂

kukulik30
autor
10. apr 2010

gabi, uz som to videla..strasneeee 😔 😔 😔

gabkazabka
10. apr 2010

a musim vam napisat,co sa mi dnes snivalo.....pozvala som vas vsetky k nam,aby sa deticky pohrali a prisla Bibka s Katkou,neskor dorazila Livia so Samkom aj s manzelom a priniesli obrovsku kyticu 😲 a este nejaka baba s chlapcekom ale neviem kto to bol.... 😀

veronika1982
10. apr 2010

gabi tak to som bola asi ja....

na chvilku som dosla domov lebo matej ma sopliky tak som si dosla pre veci..utekam nazad na mier

sophie1981
10. apr 2010

ahojte.....aj my na skok...sme boli doobedu v meste...kupila som nejake ciapocky pre Katusku.... 😉 .....inac riadna zmena pocasia dnes...rano som vytiahla aj nanoznik Katke....ale v meste som uz davala dole, my prislo teplejsie....

dnesideme na noc ku svokre...super.....tak idem nieco zbalit....

gabka....jaaj, no kde by som sa ja nenasla na navsteve, nie??... 😀 ...ked postavim dom, tak prvy mesiac budem len navstevy prijimat...aby somvratila kavicky,... 😉

Zuzana, som zasa vytrriedila par veci pre Lili, tak pondelok to isti...ked nie autom, tak autobusom.... 😉 😉 😉 😉

sophie1981
10. apr 2010

denisa.....le peknne v klude, davaj pozor na seba..... 😉 .....ze vydrzite aspon do 39tt.. 😉

maca77
10. apr 2010

ahojte
ja som len teraz zapla PC, samozrejme sa nestihol ani naštartovať a malá už vyspatá ... ale zatiaľ sedí na nočníku a pozera krtka ...

tá správa o páde lietadla ma zarazila .. smutné 😔

idem dať malej jesť a pôjdeme sa trošku prejsť, kým nezačne pršať...

ivana2009
10. apr 2010

ahojte to su smutne spravy ☹ ☹
ja len tak na skok ,lebo my o 19h spime a o 21h sme uz hore dostane ATB a o 22h ideme spolu spat ci sa mi chce ci nie 😠 😠
zajtra sa chystam do pl ,tak dufam ze bude teplo lebo,,,,,,
gabka zeby som to bola ja 😀 😀 😀 😀 ved byvam blizko teba 😉 😉 😉
veronika ja mu denne odsavam asi 15 az viac krat a stale ide a ide oj chudacik uz je taky zmordovany ked nie lieky tak sopliky atd
tak vam prajem pekny vikend pa pa 😉

pata31
10. apr 2010

Ahojte, tak mame navstevu uspesne za sebou, Tamuska sa cudovala, kolko ludi doslo 😀 a bola celkom dobra na to, ze poriadne poobed nespala, len pol hodky...a teraz vecer nie a nie zaspat, tak jej spravila svagrina tu vodicku, ked sa stane z oci a vraj sa jej stalo, ale aj tak dlho zaspavala, skoro dve hodky 😅
a co sa tyka toho, ze prisli az teraz...ide o to, ze boli ohlaseny uz asi tri, styri krat, ale stale to zrusli den pred, ked som ja uz chystala jedlo apod...tak za to som rada, ze konecne sa naozaj dovalili 😉 a dnes mi mamka pomahala, bez nej b som to nezvladla aj navstevu obskakovat, aj o malu sa starat 😅 😉

susana28
10. apr 2010

Ahojte,
tak ja som dnes vzala môjho 9 ročného synovca aj Vanesku do centra, tak sa riadne vyšalili. Samozrejme si môj drobec detičky v jej veku vôbec nevšímala, ale šalila sa s takými deväťročnými chlapčiskami. No čo mi z nej vyrastie 😀
a poobede sme boli ešte trošku na záhrade, nech nás prefúka 😀

Tragédia v Poľsku ☹ Veľmi smutné, toľko zbytočných obetí. Čo sa to v tom svete deje. Veď nám ani vojny netreba, tu zemetrasenie, povodeň, tu autobus spadne, vlak sa zrazí, lietadlo ....... Ja neviem, je vôbec v dnešnom svete, ešte nejaký bezpečný spôsob dopravy? Ani peši ísť nie je na 100% bezpečné, bo aj to vás nejaký debil sundá 😒

No dnes ma bolí brucho, to asi nem tehotenský príznak 😉

Paťka tak gratulujem, že si to tak pekne zvládla 🙂 A manželova rodina je z ďaleka, že sa k vám nedokázali doručiť 😀

pata31
10. apr 2010

k tej tragedii v PL...mamka so segrou a detmi idu vo stvrtok naspat do Belgicka letecky, tak kus maju nervy teraz 😕
a mm jedna sestra z mieru a druha z Janoviec 😝 takze zo strasnej dialky 😀

susana28
10. apr 2010

Tak paťka, mamke a sestre nezávidím, ja by som asi tiež mala nervy na dranc 😒
A čo sa tvojich švagrín týka, no všetka česť, sa z takej diaľky dotrepať 😀 No ale hlavne že došli, a už máš pokoj 🙂

pata31
10. apr 2010

hej, hlavne ze uz mam pokoj, aj ked zajtra nas zase caka oslava mojich narodiek, ale len s mojou rodinou 😉 ale to bude zase saleny dom, 5 deti vo veku 4-11 rokov, z toho 4 chlapci 🙄 to budu zase jak kone behat po dome, keby aspon pekne bolo, ze mozu ist von...alebo im pusitme pc, tam čučia najradšej 😉 😝 😀
no idem off, chcem hackovat ciapocku pre neter, a aj svagrina chce pre jej malu, tak mam co robit 😀

rybecka
11. apr 2010

Dobre ranko
dnes je kosa ako v pr...li 😀 ajked tam je teplucko 😀
no co robkate dnes??my netusime idem si dat rannu kavu a vyhutame nieco 😉

gabkazabka
11. apr 2010

Ahojte,
Ivi,mozno si to bola ty,alebo ako Veronika.....neviem.... 😝 Ale ked budete v meste a budete s nudit ktorakolvek mozte prist k nam pohart sa 🙂 😉 .
Ivi,aj my vam prajeme skore uzdravenie
Susi,ja som tiez bola vcera v Madarase,aj som pokukovala do kutika,ci vas niektoru nespoznam,ale nevidela som nikoho 😔
Ja som sa predchvilou vratila z Hapernovy,mali v akcii toaletny,tak som nakupila zasoba.....u nas ide toaletat na dracku...nechapem,aj vy ho tolko spotrebujete? 🙄

gabkazabka
11. apr 2010

Och,az teraz som precitala moj prispevok a sama chyba 🙄 ......sorry.Ale azda pochopite 😅

susana28
11. apr 2010

Fúha tak dnes je tu akosi mrtvo 😒 Ale to bude asi tým počasím, všetci asi spia 😀

Gabi my sme boli v centre asi od pol desiatej do cca pol jedenástej 😉 A toaletný aj u nás ide na dračku, otvorím a štyri kotúče sú za cca dva, tri dni fuč 😉 No keď teraz všelijaké farebné a voňavé vyrábajú, tak človeku sa až chce si ho natočiť 😀

zuzana612
11. apr 2010

Ahojte, ja zase len na chvilu, otec mi vcera doniesol dalsie tasky tak treba vybalovat 😖 Daniel dokoncuje satnik a potom idem na to. Vcera sa nam oslava pretiahla do jedenastej, tak som dost unavena, ale bolo fajn.

Bibka,uz sa tesime na vas, dufam ze pridete.

No uz je aj Matus hore, moc toho nenaspal a ja by som si taaaaaaaaaaaaaak rada isla lahnut.......

Ozaj, som vcera stretla v COOPe Janku, riadne nam zostihlela odkedy som ju naposledy videla. Este s Ondrejkom v brusku 😀

kukulik30
autor
11. apr 2010

ahojte, my mame novu domacu pekarnicku, takze peciemeeeeeeeeeeee o dusu 😀 😀 nema cas ani a MK 😀 😀 😀
takze peknu nedelu, my pojdeme blahozelat, tak zatial 🙂

veronika1982
11. apr 2010

ahojte. tak ja som dosla domov pratat.. akurat som skoncila a ideme nazad za drobcom..

noc sme mali strasnu matej vecer mal teplotu 38 tak som ho nosila na ruckach a kazdu pol hodinu sa zobudil s placom lebo ho bolelo brusko tak sme cvicili.. takze celu noc som presedela na posteli s matejom na rukach lebo sa mu to zapacilo ked ho mamka v noci nosila na ruckach. tak sa mu spokojne spinkalo.. dnes cely den len kycha a ked si kychne tak padne na zadok tak sa smeje z toho..

jaj som zabudla zablahozelat mati tak vsetko naj aj ked trochu oneskorene.. zajtra dodjeme domov tak si vas precitam co ste popisali..

majte sa

anape
11. apr 2010

ahojte baby,
my mame noci chvalabohu dobre, ale urcite to caka aj vas, ked vam deticky podrastu 🙂

ta letecka tragedia je fakt hroznaaa... som pustila aj zopar slziciek...v poslednom case sa to akosi kopi tragediami ☹

zuzi vitaj na spisi, teraz si uz budes naplno vychutnavat radosti a starosti s dvoma detickami bez pomoci maminky, tak drzim palce 😉

janka bola si vcera v kauflaci? neskoro som sa spamatala, ale co som tak letmo zahliadla,tak si to bola ty, ale nemohla som ta oslovit, lebo ty si uz odchadzala od pokladne a ja som tam prave dosla

peknu nedelu,my ideme prevetrat deti,kedze neprsi

maca77
11. apr 2010

ahojte

počasie fakt o ničom, nielen že prší, ale ešte aj taká zima ... nech už skončí a je teplo...

Veronika, to ste mali teda zlú noc, dúfam že teraz už je Matejkovi lepšie

Tami ešte spí 😕 ... no už ide 😝

lubkatobi
11. apr 2010

veronika, chuda matejko, ale dostane sa z toho a bude dobreeeee..

my kupujeme toaletny v Lidli, tam sa mi zda najvyhodnejsiii, aj ked nie je akcia... a ak je akcia, tak este lepsie

Livia, tak nech sa dobre pecieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

sophie1981
11. apr 2010

caute....

dragedia v Pl...no......neviem co na to poliaci, este se spolu nechatovali, ...ale je to strasne.... 😔 ....

baby, my sme vcera vecer sli ku svokre, svagrine jej nachystali narodeninovu oslavu, o ktorej netusila....tak sme tam dosli o piatej, cela familia sa schovala a ked dosla domov, tak buuum.....krik ako v ciganskej osade, jasne ze Katka sa bala....tak sme sa vyhybali tomu revu....noooo a potom dosiel taky mily pan s harmonikou, kym hrqal bolo v pohode, ale akonahle zacala svokra a jej svagrina spievat, (no, sice ja by so to nenazvala spevom 😝 ), katka zacala taaak plakat, vzala som ju do izby, ze ju okupem, nachystali sme sa do postele a moje dieta plakalo a plakalo, tak som sa nasrala, zbalila handry a o pol jedenastej som nalozila svoju rodinu do auta a sli sme domov.....svokra kukala ze co, ze mame vydrzat, no ale mne nedalo si dieta trapit.... 😔 ....tak sme dosli domov a Katka trhavo spala do rana..... 😨

noa dnes asi vsetko zaeskane dobehla, kedze vcera spala asi hodinku cez den, v noci o 11 zalomila, hore bola uz o pol siedmej, tak sme sli spat poobede o po, tretej a vstali sme o stvrt na sest.... 😕 ...takze mame novy rekord.... 😀

Zuzana.....Katka soplikuje, tak neviem, ci udes nadsena z nasej navstevy, aj ked ja myslim, ze su do zubkove sople....kedze nekasle, neteplotuje, len kaka a sopli o dusu.... 🙄

som sa rozpisala..... 😝 ...idem nieco zjest,....

zuzana612
11. apr 2010

My sme dnes trcali cely den doma, chceli sme ist pozriet svokru do nemocnice ale kedze deti do 15 rokov tam nepustia a na dazdi sme jej malu nemohli ukazat ani cez okno, tak sme nikam nesli. Tak som si trosku zutulnovala steny obyvacky 🙂 Uz vidim tie blbe Bibkine pripomienky ked to uvidi 😀

Bibka, vase sople nam doniest nemozte, kedze Lili ma sople od narodenia a este stale jej nepresli. Zajtra rano chceme ist s Danielom s detmi ku dr. zapisat ich, tak som zvedava co mi na to povie dr. Kovalova, lebo moja v Liskovej mi povedala, ze jedine co jej moze pomoct je preliecit ju antibiotikami ked nic ine nezabera, lebo aj ster z nosteka mala v poriadku 😖 A chuda sa v moci budi na to, ze ma plny nostek ☹

Ja som dnes taka unavena, ze o osmej budem asi neboha v posteli spolu s detmi. Lili uz sice spi, ale Matus je este hore, ale aj on je dnes nejaky nesvoj, neviem ci pocasim alebo mu tiez idu posledne zuby 😖

sophie1981
11. apr 2010

juj, tak to som zvedava.....na to tvoje dielo.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

my uvidime ako bude rano, a ked tak dojdeme...dokonca na zajtra mame aj auto.... 😉 ....jupiii....

zuzana612
11. apr 2010

nahodou, ja sa vytesujem aku mam peknu obyvacku aj bez nabytku 😀 A my pojdeme len rano o siedmej ku dr. tak dufam ze najneskor do deviatej budeme doma

susana28
11. apr 2010

ZUzka vítam ťa späť v spišskej, som jaksi zabudla 😉 Tak nech sa ti už konečne zapáči a dúfam, že už ostávaš natrvalo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre