Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
27. apr 2009

Ahojte pata balhozelam 😉
Bibka mne naj torticky chutia v Sonatinke mnam 😀 😀 😀

ivana2009
27. apr 2009

Boli sme aj v PP kupila som si na moje pekne nozky aj topanky 😀 😀 ,tak mozno je to zakon schvalnosti ,ze pojdem a nevyuzijem ich potom to by bol goool 😀 😀 😀

sophie1981
27. apr 2009

no ivana, to je velmi velka pravdepodobnost..... 😀 😀 😀 ....

maca77
27. apr 2009

a ja som zas Zuzku videla ako pobehuje s fúrikom okolo domu 😉 takže fakt sa snaží 😅

Ivi, nooooo tak to si fakt riskla s tými topánkami 😀

maca77
27. apr 2009

bibka, to ty si bola v Hute na novom aute? 😎

ivana2009
27. apr 2009

mozno vas zajtra prekvapim a budem uz hore bolia ma krize jak slak 😀

kajacz
27. apr 2009

ahojte...Šimon spí, Samko už leží, manžel je na futbale...nooo, vlastne už asi niekde v krčme... 🙄
Samka v noci poštipal komár...chudáčik prišiel zo školy celý rozškrabaný...tak som ho teraz celé poobede mazala Fenistilom... 😖
maca- aj ty si mi povedomá, ale neviem, kde ta zaradit...chodila si na Kožuchovu? A ktorý ročník si?

rybecka
27. apr 2009

Iva tak ti drzim palce aby si uz bola hore 😉 uz fakt utekaj lebo to je tak tazke tak dlho cakat co? 😝 😀
No my sme mali dnes velmi tazky den, maly cely den poplakuje a nemoze spinkat ani kakat 😖 ja uz nevladzem noci nespim ani cez den raz ma vystrie. no ale musime to nejak vydrzat 😝 chceeeeeeeeem spat a Matejko ani doma este nie je je u babky. a od zajtra sme samy babka nam odchadza to len bude veselo. 😀 asi este aj o 12 stej na obed budeme behat v pyzame a nebude ani naverene 😅
zuzka kedy sa stretneme ze ti vratim tehu veci? 😉 ako si dlho v Hute? a kedy ma pridete pozriet? v stredu a piatok nemozem ale ostatne dni som volna a hlavne na buduci tyz. ked tu bude este Zuzka tak by sme to mohli zorganizovat. co vy na to? to by uz aj Veronika by mohla ist nie? 😉

sophie1981
27. apr 2009

maca na novom aute?...myslis strieborny opel???... 😕 ..ak ano ten uz 7 rokov nieje novy.... 😀 😀 😨

a zuzana savazne cinila...sa jej az rucky triasli.... 😀

ivka ideeeees... 😀 ...zajtra mas matuska... 😵 😵

janka....tak to by som chcela vidiet ten vas zajtrajsi chaos.... 😲 ....buduci tyzden mi to vyhovuje.... 😉

sophie1981
27. apr 2009

idem ja uz 😔 ....dobru... 😉 😔

maca77
27. apr 2009

bibka, oj to nebolo také 😀 😀 😀

kaja, kukni na môj nick .... a isto ťa napadne čo to číslo znamená 😎 😀 😀

rybecka to ti nezávidím 😖 bože keď si predstavím, že u nás to bolo také pred vyše rokom .... Tami nespala dni ani noci, ja som zaspávala cez deň posediačky kým som kojila ... niekedy ešte aj na obed som v pyžame pobehovala ... a bola som rada, že som vôbec na obed stihla niečo navariť ...

veronika1982
27. apr 2009

janka aj nas dnes boli brusko a nemozeme spinkat... no hadam by sme uz na tyzden mohli prist aj my ale to je este daleko..
ideme hajat tak sa majte

kajacz
27. apr 2009

maca- a vieš, že som si to myslela?... 😀 tak to si rovnako stará(mladá 😅 ) ako moj brat...on chodil do D-éčky... 😉

maca77
27. apr 2009

héj? no vidíš aký je ten svet malý 😀 to ho isto poznám 😉 a kde si chodila na strednú?

kajacz
27. apr 2009

Ja som chodila na zdravotku do Prešova, brat do SNV na strojnícku...a ty?

maca77
27. apr 2009

poľnohospodárka SNV 😎

a do čiech si odišla za robotou či za manželom?

kajacz
27. apr 2009

maca- manžel je Slovák, odišli sme spolu za jeho prácou...ja som po škole robila v BA, a potom chvílu na internom v SNV... 😉

zuzana612
27. apr 2009

Caute, tak my sme teraz dorobili, bordel spoza domu sme presunuli do zakladov na garaz 😀 Dali sme limit do piatku a stihli sme to uz v pondelok 😲 Normalne mi ten bordel co sme mali 2 roky za domom bude chybat. Nieze by tam uz bol poriadok kedze je tam este kopa piesku a tramy z celej starej strechy, ale pomaly sa to vypratava.

Maca, no pekne ze chodis okolo a ani neprides pomoct a ani nezatrubis 😖 Sa bojs ze ti dam lopatu alebo furik do ruky, co???? Snazime sa o sto sest aby sme do leta stihli urobit Matuskovi nejaku peknu preliezku, uz som dnes kupila farbu na drevo modru, cervenu a zltu a ako sa nam to podari tak ako chcem, tak by to mohlo byt super.

Jani, kedze zatial tehu veci nepotrebujem, tak mi az tak nechybaju 😀 ALe jasne ze ta prideme pozriet. Teda nie teba, ale Ondrejka 😉 Ako hovori Bibka privonat a ja mozno nieco prilepit 😀 Mala by som tu byt aj cely buduci tyzden tak nieco vymyslime

Dobre baby, idem chrapat a kym zaspim budem rozmyslat co budem robit zajtra ked uz nemam co vypratavat. Teda mohla by som pratat hore v dome, ale ked to ma uz nebavi po sty krat ked sa tam stale este nanosi bordel. Som povedala ze budem pratat uz len pred stahovanim.

Tak sa majte a prajem dobru noc 😔

maca77
27. apr 2009

Zuzi, aj som chcela.... len som ťa vystrašiť nechcela 😀 a práve som pozerala, že čo to za základy ešte máte - tak už teraz viem 😉

Kaji, už mi je to jasné .... tvojho manžela buď poznám z videnia alebo sa na niekoho tu zo SNV (či blízkeho okolia) veľmi podobá 😉

ja som dožehlila, tak idem asi tiež ľahnúť

sophie1981
28. apr 2009

zase som prva???? 😲

sophie1981
28. apr 2009

ste este stihli popisat......ja uz asi ani nezaspim, moj stary ma rano taaaak nasral ze som myslela, ze ked nanho skocim, zadusim ho vankusom a bude pokoj...este len oci otvoril a uz ma vytocil.... 😠 😠 😠 ....totizto ide o to, ze Katke sa rano zvyknu vytvorit susniky v nose, ja je to len s vatovou tycinkou s olivovym olejom vycistim a zbytok uz vie pekne vyfuknut sama, kedze s olejcekom to ide lahko...a moj stary ze co jej to neodsajem s odsavackou, ze sa dusi a place(jeho totiz nenapadne ze od 1 rana do 5 dieta riadne vyhlane a potom reve)...no ma to uz taaak vytocilo,ta jeho mudrost...pri jeho style a strachu nasa Katka bude do dvoch rokov jest mixovane jedla aby sa nezadusila, do 6 bude von priviazana vkociariku aby nahodou nespadla a aj to bude mat helmu na hlave, ak by nahodou nejaky listok zo stromu padol na nu.... 😠 😠 😠 😠 ....a ja si potom pripadam, akoby si myslel ze sa o nu neviem postarat, ze nedavam pozor a nechcem jej pomoct.....a citim sa akoby si myslel ze som uplne neschopna......normalen ma to vytaca.....tak ale uz je to zo mna von a je mi lepsie... 😝

kukulik30
autor
28. apr 2009

dobre rano 😵
bibka, to nic to chlapi su obcas prehnane starostlivi, a vies jedna sa o dievca, tak sa priprav na tatinkove ochranarske pudy 😀, i ked vnasom priapade skor ja som prehnane uzkostliva..sak si mala moznost vidiet, ked sme boli na smykacke, co som vystrajala... 😀 😀 😀 nehovoriac o tom, ako sme prvykrat jedli piskoty, nedokazalo som pochopit, ze dieta to ozuzle v ustach a nebude sa s tym dusit...takze nas Samko bol dost dlho ochudobneny chudacik o take dobroty...ale ked som uz ziatila, ze to ide a nebude sa dusit, tak uz bolo ok...ja to mam ako traumu z roboty, lebo neraz sa tam deti dusili a trebalo rychlo zasahovat, pre mna to bol des, a este aj moj brasko sa dost casto dusil, ked bol maly a este aj starsi, aj teraz sa to obcas stava 😖 ..takze pre mna jedenie bol tiez riadny stres...ale ja na to mam aspon dovod 😝 teda ospravedlnujem to tym 😅

mrka2
28. apr 2009

ahojte.
sophie... co k tomu dodat.. chlapi su asi vsetci rovnaki. 😖 😠 a preco jej neodsal nostek on,ked je taky mudry??? 😠 😠
no ale nebudes sa predsa rozculovat,pozri ako pekne svieti slniecko,tak sa tes. 🙂 teda neviem ako v SNV,ale v Krompachoch svieti. 😅
ja som mala vcera strasnu depresiu. robila som bryndzovu natierku a samozrejme,ze som musela ochutnat a potom som sa na nete docitala,ze to nesmiem. ☹ ☹ ja uz ani nebudem zapinat ten net,lebo z kazdej strany na mna nieco ciha. ako to robili nase babky,ked rano isli dojit kravy, vypili este teple mlieko a nic im nebolo??? 😔 😔
ach joo. tak pekny dnik.

kukulik30
autor
28. apr 2009

mrka, a preco nesmies? ja som jedla , samozrejme som to neprehanala, ale dala som si, lebo mi inak robime casto bryndzovu natierku 😕

slaviq81
28. apr 2009

Dobre ranko 🙂

Bibi, kasli na stareho, moj je taky isty. Ked mala Lara teplotu. ked zvracala a teraz ked sopli, tak to je vsetko moja vina. Niekedy zo mna robi total neschopnu matku 😔 Ale co je dobre, to je jeho zasluha. Teraz sa Lara stavia na nohy, tak sem tam padne. Ja si to nejak extra nevsimam, vtedy sa Lara pozbiera zo zeme a znova skusa. No a ked je on doma, tak mi v kuse huci aby som pri nej stala, ze si ublizi ...bla, bla, bla. A ked vtedy spadne, tak zhikne a uz ju berie na ruky. A jasnacka, ze Lara spusti vtedy rev. Tisic krat som mu povedala aby nehikal jak kon 😠

Neviem co mam varit, nic sa mi nechce. Celu noc som trubila, smetiak je plny vreckoviek 🙄

kajacz
28. apr 2009

pekné ránko... 🙂

Tak my sme dnes v noci spali-nespali všetci štyria v manželskej posteli...že tam je Šimon to sme už zvyknutí, ale dnes sa k nám pridal i Samko, mal asi nejakú nočnú moru a k tomu ho ešte svrbia tie štípance... 😨 chudáčik...dnes mali ist zo školy plávat, tak som ho ospravedlnila...

Aj moj muž je veeelmi citlivý na svojich synov...včera napríklad sme išli ku vchodu a Šimon nechcel ist domov, tak som ho tahala za ruku...tak ako častokrát...a manžel sa na mna osopil, či mu chcem ruku otrhnut...tiež ma to naštvalo, že som mu povedala, že prečo ho teda nezoberie on...že ja som sa ho celý den natahala dost... 😒

kajacz
28. apr 2009

ani ja neviem, čo varit... 😒 polievku mám od predvčera...tak asi uvarím inú, lebo by ju mal už tretí den...dopoludnia pojdem do mesta, tak pojdem niečo kupit...asi rybu...

sophie1981
28. apr 2009

no som rada ze nielen ten moj je taky aky je.... 😠 ...no ale mohol by si to dopustit o 5 rano...a ja krava vstavam, aby som mu spravila ranajky....bo ked nie, tak sa ani nenaje, bo jemu staci jogurt.....uz asi prestanem robit zo seba dobru manzelku.... 🙄

kukulik30
autor
28. apr 2009

slavka, tak to sa esste napada, zbytocne z toho robit tragediu, ked Samko zacal chodit, tak jasne , ze sme ockom sledovali, aby sa netresol niekde do rohu, ale vycsinou sa pohyboval v takom pristore, ze ked padol tak v pohode sa pozbieral a pokracoval, ani neplakal...stale sme povedali:" To nic, to nevadi..." a on to potom opakoval vzdy ked spadol 😀 ...aj tak , ked deti spadnu z takej malej vysky, tak je to makke pristatie 😉 horsie ked budu padat odniekial z vysky, lebo sa budu stverat kade tade, vtedy uz treba mat oci na stopkach 🙂

sophie1981
28. apr 2009

baby, kde mam ist objednat tu tortu???...uz mi asi bude treba co???... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre