Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
5. máj 2010

baby, ked davate vacsi banan alebo 2, je dobre dat cely prasok do peciva, nie su potom take tazke z toho bananu 😉

Gabika, sa mi paci ako si to okopirovala aj s tym co robia moje deti 😀 Bohuzial, dnes Lili spi ako mys na vreci, doobedu este ako tak pospala von s hojdanim 2 hodiny, ale teraz poobede je to hroza. Chvilu pospi, potom sa zobudi s krikom, tak ju zase pohojdam a takto dookola. Dala som jej aj remence dole ak ju nahodou boli brusko tak nech sa ponatahuje, ale asi ma len blby den. A k tomu valkaniu, myslim ze som to robila na papieri na pecenie posypanom praskovym cukrom. Toho cukru tam islo inac hroooooooozne vela

antoniab
5. máj 2010

gabi keby si ju zazila tiez ju ides vratit akoze nepoznavam ju taku urevanu a nic nezabera 😝 🙄 😖

evitkamalicka
5. máj 2010

tak sme doma zo 4D a teda vyhrali moje materinske pudy a sme Oliver, davam foto, ale je to troska zle naskenovane, lebo nam blbne skener

gabkazabka
5. máj 2010

Hej Zuzi,teraz som si vsimla,ze som okopirovala uplne vsetko 😀 .A toho cukru tam ide viac ako 1kg?

gabkazabka
5. máj 2010

jeej Evi,tak parik nebude,ale nevadi.....nech vsetko dobre dopadne 😉 A vybrali ste meno,ktore mam vybrate ja.....ale pri mojom stasti to urcite bude zase baba 😒
mati,tak pevne nervy,mozno to zo dna na den prejde,drzim palce 😉

evitkamalicka
5. máj 2010

a este som zabudla mame 933g

pata31
5. máj 2010

Ahojte, no ja uz peciem tie bananove mufinky...a kraasne rastu, nie ako tie minule 😉
inac moje dieta je dnes tiez strasne nervne, ja uz mam z nej nervy a hlava ma boli strasne, kedze ona jak zacne revat, to jak keby som mala vedla ucha nejaky klakson, take decibely!...som uz aj tabletku zobrala...kto vie, cim to je, ze su take nervne tie deti, ze by pocasim????
Evi, tak blahozelam k chlapcekovi, pekne fotecky z 3D 🙂

veronika1982
5. máj 2010

ahojte.. tak my sme uz doma. doobedu sme boli na prechadzke s katkou a mali ste vidiet nase deti. spinave boli ako prasata.. poobede matej zaspal a ja som sla do mesta a zase som stretla katku a trosku som ju postrazila kym bibiana bola v obchode..kym som prisla do mesta tak zacalo prsat a zabudla som dazdnik tak z nakupu skoro nic nebolo lebo sa mi potom uz nechcelo.
teraz sme uz doma a hojdame sa..

ja mam tiez ten plech na muffiny z kauflandu ale mne doteraz 2 x nevysli..takze nemam nejako chut ich zase robit ale mozno skusim jablkove..

pata31
5. máj 2010

no mne celkom pekne vysli, potom pridam fotky....inac aky je rozdiel, ked sa da hnedy a normalny cukor? lebo ja davam len normalny, hnedy nemam...

zuzana32
5. máj 2010

Ahojte,
škoda, že máte doma také malé dievčatá, lebo mne doma vyrastá ideálny manžel.
Poobede som šla s Matejom do mesta, Katku som dala k našim. Prosila som mamku, že keby náhodou začalo pršať nech mi ide pozberať prádlo. Už pod tarčou začalo liať, a ja som si hneď pomyslela na moje prádlo.
A na moje prekvapenie keď som prišla domov, prádlo bolo vzorne povešané na sušiaku. Prvé čo ma napadlo, že babka stihla prísť a pozbierať. A na to mi Michal vravel, že nie babka tu nebola, že to on pozbieral a povešal na sušiak. No mne vtedy padla sánka, a klobúk dole.
Neskutočne ma milo prekvapil, a doteraz som z toho dojatá aký bol na "chlapa" uvedomelý. Lebo môjho manžela by to samého určite nenapadlo, keby som mu nič nevravela.

susana28
5. máj 2010

Maťka, Paťka, Zuzka tak pevné nervy pri tých vašich bambuľkách uplakaných. ale to bude určite tým škaredým počasím.
Pati, podľa mňa rozdiel je možno len v tom, že hnedý cukor je hádam zdravší, nie?

A ináč moj aufťák stále stojí pred domom, tak sused sa na ňom zatiaľ nevyšantil 😖 tak som zvedavá, kedy ho presunie do servisu, a opraví mi ho. Lebo až teraz keď máme poruchu, tak zisťujem, že bez auta, to je ako bez ruky 😲

susana28
5. máj 2010

Zuzka 32, tak dúafajme, že kým Miško dospeje, tak z tej uvedomelosti nevyrastie 😀 Ale nie to je fajn, že máš takého pozorného synátora, lebo my máme doma 15 ročného synovca, a ten keď je za počítačom, tak by kľudne mohli vybieliť celý dom, aj s ním, a on by si to ani nevšimol, a nie aby zaregistroval, že vonku je prádlo, a bolo by nanjvýš múdre ho aspoň dať dnu, aby nezmoklo,, nie to ho nanovo povešať na sušiak 😝

lydia22
5. máj 2010

Ahojte,tak my sme dnes od rana spacirovali vonku lebo Tomasko bol cely den nervny a urevany,uz mam take nervy!aj teraz muz mu dava krupicu tak reve a krici,vzpiera sa no des!uz vidim tu noc.prave som dovarila hrachovu polievku na zajtra a puding lebo som mala na neho strasnu chut. Evi blahozelam ku chlapcekovi,hlavne ze je zdravy.tak pekny vecer.

pata31
5. máj 2010

Lydia, tak si sa dnes pridala do klubu nervnych deticiek... 🙄
moja konecne spi, len co to bolo ju uspat...revala jak turek, uz som vsetko mozne skusala na nu, ale dnes nic nepomahalo...ale asi sa musela poriadne unavit a az tak to slo...
Zuzi, sak co je to rozdiel 10rokov? haha, mozno sa nakoniec daju dokopy s niektorou z nasich bab 😉 😀 😀 ked bude taky idealny... 😉 😝
Susi, no to hej, ze je zdravsi, ja len ci nedava aj tym maffinom nejaku inu farbu abo co...inac uz polovica muffinov je zjedena, bo tu bola neter so synovcom, tak len cakali, ze kedy sa to dopecie 😉 ale najblizsie spravim jablkove, tie som este nerobila...

maca77
5. máj 2010

ahojte

Evi, blahoželám ku chlapčekovi .... krásne fotečky 😉 ... ja som sa tiež chystala na dievčatko, ale včera som bola na uzv a dr. mi nezávisle od iného potvrdil chlapčeka, tak som dnes pri nákupe kúpila prvé veci ... konečne som sa odhodlala pre modrú 😅

zuzana612
5. máj 2010

Pata, hnedy cukor dava aj inu farbu, aj inu chut 😉 Podla mna lepsiu, ja som robila len raz s bielym, a odvtedy mam doma vzdy hnedy cukro a pouzivam ho len na muffinky 🙂

Ja by som mala ist pozriet co robi Lili, nechala som ju v spalni na posteli, pustila som jej televizne noviny na velkej telke a cusi 😀 Mozno zaspala. Ale dnes mam z nej uz tiez dost. O chvilu by mal prist Daniel tak sa idem asi utopit do vane, zoberem si tam pohar piva s colou, skoda len ze nemam sviecku 😀

Evitke gratulujeme ku Oliverovi,
Zuzke 32 ku super chlapovi doma 😉
Zuzke 28 ku neurevanej Vaneske, co jej dnes vsetky zavidime 😀 😀 😀

gabkazabka
5. máj 2010

Ahote,my sme boli na fercakoch pozriet nase male krsniatko.pati,ako mufinky?ja som naposledy robila tak,ze som dala aj banany aj jablka.....a boli perfektne
Hnedy cukor-je nielen zdravsi,ale mne inac chuti-tak trosku karamelovo.Ja si ho davam aj do kavy 😉
Pozerali ste tel.noviny?Normalne ma dorazila reportaz o matke,co utyrala na smrt svojho 16 mes. syna.....ruky by som jej polamala a dala dozivotie... 😠

zuzana612
5. máj 2010

Tak Lili zaspala pri TV, aspon viem aku ju budem uspavat 😀 Matus este vykrikuje, ale nech, idem aspon vybrat riady z umyvacky aby som tam mohla pohadzat co sa mi nazbieralo v dreze a uz sa tesim do vane 🙂

gabkazabka
5. máj 2010

Zuzka 32,len nech to Miskovfi takto vydrzi dlhsie....zlaty.Este sa tu oneho dievcata pobiju 😀

antoniab
5. máj 2010

zuzka ucis malu na politiku ci aby mala prehlad do ake sveta sa narodila 😀 😀

pata klobuk dole ze ti mala uz spi my este nervacime spala asi hodinku do 18.00 tak som zvedava kedy zatuhne 😖 tak ked bude taka v noci ta diky uz nech dojde tata a si uzije svouju dcerenku len ma porazi ked bude potom ukazkova celu dobu 😀 😀 😀

antoniab
5. máj 2010

baby chcem malej kupit stolicku tak hodte tipi naco davat pozor a co je dobre aby bolo atak ved to poznate 😉

gabkazabka
5. máj 2010

mati,my mame Fabulu od babypoint a sme spokojni....

veronika1982
5. máj 2010

my mame z ikei a som velmi spokojna.stala 17 eur a nemenila by som ju

zuzanale
5. máj 2010

Ahojte Laura už chrape po nervnom dni Timka ešte čuči kúzelnu školku.

Evitka gratulujem k Oliverovi 😉
Zuzka 32 ku super chlap doma a sú tu aj 3ročné takže 7 rokov nieje až taký rozdiel nikdy nevieš akú konikovsku bambulu ti dovedie 😀

Mati my máme klasiku drevenú stoličku komunistu 😅 😀 pri Timke na ňu sadal prach ale pri Laure nenahraditeľná lebo ona beha sedi len pri reklame ale vtedy sa nenaje lebo nič ine nevníma len reklamu 😅

zuzana612
5. máj 2010

my mame baby desing, vola sa ze Pepe 😀 , je sice dobra, ale stala 80 euro a uz by som kupila lacnejsiu, pretoze za necele 2 roky co ju mame uz na nej stihol Matus roztrhnut potah okolo stredoveho pasu a tiez zlomit tu cast co drzi vrchny a spodny pas pokope, a tiez je potaz dost vysuchany, takze za tie prachy asi nestala 😖 Aj ked svoj ucel splna stale a co sa mi na nej najviac paci je ze sa da sklopit do 3 poloh co skoro od narodenia vyuzivam pri Lili ked ju potrebujem na chvilu potozit v kuchyni

pata31
5. máj 2010

Mati, mne dnes mala spala 3x po pol hodke...no uzas 🙄 tak som rada, ze uz drichme...
no takze najblizsie idem kupovat hnedy cukor 😉 ...co to stoji vlastne? a pridavam fotku muffinkov 🙂
ja by som mala mat stolicku od svagriny, sa spolieham...a ked nie, tak mam chodak, tak na zaciatok to bude stacit 😉

zuzana32
5. máj 2010

no normálne ma tu už s tými mafinami štvete. Asi pôjdem a kúpim plech aj ja, a skúsim napiecť keď to tu tak chválite. Paťa vyzerajú super 😉

zuzana612
5. máj 2010

Pata super mufinny 😀 Ten lby cukor je dost drahy, okolo 2 eura stoji, ale zase nepecias mufinny kazdy den. Ja len tak 2-3x do tyzdna 😀

MM je uz tu, vana sa uz napusta, deti spi, pivo sa chladi, uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim.......

veronika1982
5. máj 2010

pati tak tie vyzeraju super..

ja osobne by som nedala tolko za stolicku kolko pytaju..ja som dokupila taky vankus co sa dava na stolicky aby sa mu sedelo dobre a hlavne je to vsetko plastove ziadny potah tak to len umyjem a u mamky mame tu staru stolicku drevenu

lydia22
5. máj 2010

No konecne Tomas zaspal,nervacil sa pri nas cely cas,a ked som niekam odbehla tak rev darmo ze tato bol pri nom,furt mama,mama a len cicku furt chcel.joj to bol den,hadam zajtra bude lepsi,len ma prsat tak sa uz tesim na prechadzku v dazdi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre