Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
17. máj 2010

akurat rozmyslam, ze jej usijem...vezmem nejaku zaclonu 😀 😀
Denisa 😀 😀
Susi, peknucke to je...ale take by som nieco chcela princeznickovske 😉 asi som narocna 😅

pata31
17. máj 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2114182
aha, toto je celkom pekne, len velke...

zuzana32
17. máj 2010

Paťka aj u číňana kúpiš niečo také

zuzanale
17. máj 2010

joj Pati eeee 😝 toto je take asi podla tvojich predstav len velke https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-suknicky...

zuzanale
17. máj 2010
zuzana32
17. máj 2010

no, tie sú peknučké, záleži aká je dĺžka.
Ale ja by som si asi radšej požičala. Kôli pár hodinkám dať toľko peňazi, je dosť. 😉

pata31
17. máj 2010

Zuzi LE, hej, neni to ono 😅
ale krasne satky tie ruzove, co si dala link, len tolko prachy, aby to mala raz na sebe...
no asi zajdem este do mesta a ked nie, tak bude mat fialove....ci to vadi???musi mat biele? 😕 😅
Zuzi32, aj tie su velmi pekne... 😉

zuzanale
17. máj 2010

Pati škoda že nemám nič vhodné by som ti helfla...... len tie žužové sú tak na rok tak to by si možno využila 😅 ešte pomrkaj na mimibazary možno dačo nájdeš a kedy máš krstiny? mrknem ešte u švagrinej v BA či dačo po neteri nema ....

zuzanale
17. máj 2010

Pati tak to už hej len neviem či farar nebude čudne pozerať na tú červenú 😀

pata31
17. máj 2010

Zuzi, v nedelu mame krstiny...ja som uz mala nachystane tie fialove saticky, len mm dnes zahaluzil, ze mam najst biele... 🙄

zuzana32
17. máj 2010

Paťka, veď keby si niečo našla na MMB na požičanie, 1. triedou by si to mala hneď na druhý deň doma

susana28
17. máj 2010

Paťa aj takéto niečo som našla, ale vlastne ty chceš z akého materiálu?
http://deti.bazos.sk/inzerat/3835234/Predam-Sla...

susana28
17. máj 2010

Paťka ale Zuzka má pravdu, bábo ja najkrjšie v bielom 🙂

maca77
17. máj 2010

toľko ste stihli popísať, že kým som dočítala, neviem na čo reagovať 😅

už viem, čo sa týka zapáleného očka, tak dávam očianku a repík (aj očná nám kázala repíkom umývať) ... harmanček nie, lebo ten môže vyvolať alergiu a je to ešte oveľa horšie

šatočky, na ktoré ste dali link, sa mi páčia akurát tie svetloružové .... tá cena je síce dosť vysoká .... ale tie ostatné, to mi pripadá také "gadžovské" čipkované, či jak to vyjadriť jedným slovom 😀

Pati a keĎ máš nejaké pekné fialkové, tak kľudne môže byť v takých 😉 .. veď už nie je v perinke, tak to je hádam jedno, len aby malej nebola zima v tomto hnusnom počasí...

... a čo sa týka sedačky, tak podľa mňa je buĎ kúpiť nejakú lepšiu 9-36kg ako zbytočne kupovať 9-25 a potom zas treba niečo riešiť (aj keď tam už stačí podsedák) ... alebo potom 9-18kg a následne 15-36kg 😉
.. Tami napríklad nemá ešte 18kíl, ale už je od januára v takej 15-36kg, lebo je vysoká a trčali jej nohy a ledva sa tam napratala...
...snáĎ som to napísala zrozumiteľne 😝

veronika1982
17. máj 2010

pati podla ma moze mat kludne aj fialove..my ked sme krstili tak jeden chlapcek bol obleceny ze mal bundicku taku dalmatincovu a zltu perinku..vobec nebol v bielom..

my uz bubkame a ja si idem nieco spravit fajne pod zub..

pata31
17. máj 2010

no musim porozmyslat, ze ako to vymyslím ... len mi povedzte, ze ci mozu ci nemozu byt fialove? alebo este mam aj ruzove, ale take tmavsie...
Susi, celkom pekne... 😵

pata31
17. máj 2010

aha, uz ste sa mi vyjadrili 😀 no sak tam budeme len tu hodku, tak hadam nas knaz nevyhodi von kvoli satam malej 😀
ale este pojdem aj tak pozriet do mesta, ci nahodou nenatrafim na nieco pekne...

pata31
17. máj 2010

no diky baby za tipy a rady, idem sledovat panelacik a hackovat 😉 😀

veronika1982
17. máj 2010

ja by som si pati nerobila starosti a ak su tie fialove saticky pekne tak kludne jej ich oblec a dolad ju potom do bielych doplnkov..

pata31
17. máj 2010

no presne tak to chcem, biele pancusky, biela ciapocka a svetrik, fialkove capacky 😉

sophie1981
17. máj 2010

jaaaj, patka, ty chces take fajnove saty....taaaa, take som mala pozicane od jednej baby z Markusoviec.......ona ich kupilaz anglicka a boli uzasne......dlhe......s cepcekom..... 😵 ...a potom mala take obycajne biele saticky....

inac, ja by som dieta obliekla do bieleho, kedze aj v kostole sa hovori, nejako ze doniesli ste svoje deti v bielom odete na znak.....blablabla.....

inac prisiel nam preplatok......100 eur.....potesilo, ze nase tazko nasetrene prachy mozme pouzit do plota..... 😅

zuzanale
17. máj 2010

Pati tak potom to bude ok a svetrik a doplnky biele tak nebude vadiť ale možno v meste niečo jednoduché čo vynosí aj neskor nájdeš.....

lubkatobi
17. máj 2010

pati, kludne moze byt aj vo fialkovych s bielymi doplnkami... v pohooooooooode..

zuzka hutaaaa, by som dosla na stretkoo, len neviem, ako sa tam dostat... ale mohla by som dojst aj s lenjak, ona ma auto a maleho syna rocneeeho..hmmm?

antoniab
17. máj 2010

pati tak aj ja mam saticky co sme kupili timke na svadbu ale su ruzove a je to tak ako pise bibka ale tim znakom je aj krstna kosielka ta ma byt predovsetkym biela 😉

lubkatobi
17. máj 2010

hej, presne to som chcela napisat, ze tu bielu predstavuje krstna kosieelka...

maca77
17. máj 2010

Zuzi-Huta, ja by som niektorý deň došla 🙂 ... len v piatok veľmi nebudem stíhať, lebo musím byť od 12,45-15,00 v meste ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre