Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
21. máj 2010

veru darí sa,
a vôbec to nevyzerá žeby sa chcelo aspoň to sprosté počasie umúdriť:
http://www.shmu.sk/sk/?id=meteo_num_zra&page=1

zuzana32
21. máj 2010

takže zajtra okolo 9.00 začne pršať - ľabať a bude až do 21.00 fasa deň pred nami 😠

veronika1982
21. máj 2010

tu prsalo? vo svite svietilo slnko ale tiez okolo pol piatej zacalo poprchavat..

mati moja bugina sa tiez neda dat do uplneho lahu ale skus pozriet na nejaku znacku.. ja mam baby travel design..a vadi mi ze sa neda uplne dat do lahu..

nas matej zase teraz grcal a teplota mu vystupila na 38,1.. dali sme nurofen tak uvidim..neviem z coho to moze byt ved nic mu nie je..

a pozeram ze zuzana ma zastupuje v predpovedi pocasia..ja som rano sledovala zrazky.. no nic super...takze asi zavolame babku ku nam na vikend..

zuzana32
21. máj 2010

veronika, asi už aj jemu z toho počasia švihá 😉 (nič v zlom, ale mne to už lezie fakt riadne na nervy)

sophie1981
21. máj 2010

ja stracim sobotu na stavbe zahadzovanim dier maltou....takze prikurime v petriku, aby sme nezamrzli....bude romantikus s mm.... 😀

Zuzana,......Huta.....ze od pondelka, kludne moze stary dosjt zateplit tu vasu barabiznu...teray neviem ci Daniel stiha vybavit kratsie dni v robote...ak nie, daj vediet, ze zacnu v utorok...vlastne v nedelu k vam dojdeme......na kavicku a na MS coocies......mnaam.....verim, ze si ich n epojedla..... 😝

veronika1982
21. máj 2010

teraz spi tak ho nechcem rusit meranim teploty...

a uvidite po tych dazdoch pridu take pekoty ze este budeme prosit aby zaprsalo..

antoniab
21. máj 2010

no ja dufam ze sa nam aspon do svadby vycasi 🙄

veronika nepotesila si ma a vyrabaju sa vobec co su az do lahu lebo aj baby co som sa pytala tak neboli do lahu 😒 to az tak vadi ved ten posledni sklon je len minimalne vyviseni 😒 aspon na tom baby bol ci vy to mate ako 😕
no musim surfnut po nete 😝

veronika1982
21. máj 2010

praveze mati je to dost vysoko..ja som si myslela ze ci sa to neda este nizsie dat ale neda.. skus pozriet na znacku Dema

sophie1981
21. máj 2010

Mata a preco to neporiesis tak, ze manzel kupi v Uk kocik, najdi na webe, stale su tam lacnejsie, a naspat dojdes aj s kocikom, zadara prevoz a golfove palice stale vyuzijes neskor......do lahu sa da dat maclaran....skusim najst

sophie1981
21. máj 2010

a bude ta cakat doma aj kocik aj manzel....popripade skocite kupit hned rano na druhy den... 😉

veronika1982
21. máj 2010

no presne tak..aj svagrina ide teraz prec tak som jej navrhla nech si tam kupi kociar..

sophie1981
21. máj 2010

tento som pouzivala pri elize....okrem phil and teds.....uzivany od narodenia a mozem povedat ze aj kvalitny....v obchode stoji cez 200 libier......ja by som to asi takto poriesila....malu vezmi do klokanky.......na ceste ta...

zuzana612
21. máj 2010

Mna z toho pocasia uz fakt drbne, ani jeden slahnuty plot nejdeme za 2 tyzdne presunut 😠

Mata, kamoska ma taky maly kociar co sa da dat az do lahu a posklada sa ako golfka, len si neviem spomenut na nazov 😀

Bibka, pridte v nedelu, ci budu cookies neviem, ale mozem urobit sisky ak to stihnem popri dvoch detoch a nedelnajsom varenie 😀

Inac dnes je fakt super den, volala som s mamou, tak svagrina dostala vypoved ku koncu juna, robila na akademii vzdelavania, s vysokou skolou a minimalnu mzdu a aj to idu zrusit, tak je nasrata a moj otec ide tiez asi po 40-tich rokoch u lesov dostat vypoved, 2 roky pred dochodkom, no moze cloveka aj drbnut v tomto uzasnom state

zuzana612
21. máj 2010

ja som tieto maclareny taaaaaaaaaak neznasala koli tym sprostym kolieskam, otrasna manipulacia ked si zvyknuta na lahucku trojkolku

sophie1981
21. máj 2010

a tu mas video......

sophie1981
21. máj 2010

ja som tiez radsej trojkolku...ale ak by som si mala vybrat golfove palice a nepozerat na cenu, idem po maclarane.....

antoniab
21. máj 2010

zuzi tak si spomen 😀 😀

bibi aj nad touto variantou som uz rozmyslala ale zas behat po letisku v klokanke teraz je premna uz tazka 😀 a co bude za mesiac a pol 😅 no ak tu nic normalne nesplasim tak to asi aj tak poriesim este rozmyslam ako sa kocik sklada sestrenke a aj ci ho este ma 😝 no musim si prebehnut vsetkych znamich z kocikmi 😀 😀

antoniab
21. máj 2010

bibi si ma navnadila na mclaren paci len cena nepaci 😠 este mi odporucili chicco liteway tiez celkom pozdava
no este mam mesiac aby som to poriesila

denisocka
21. máj 2010

Golfac jane energy,v uk za 100lb a je bomba

denisocka
21. máj 2010

Liteway som mala,strasne uzky a fusak na houby.ked tak v delte kuk chicco simlicity ci ako,abo multiway

sophie1981
21. máj 2010

mata pozri na ebay....tak su aj za super ceny..... 😉

sophie1981
22. máj 2010

dobre ranko....tak cudne ked von neleje...... 😅

zuzana32
22. máj 2010

Dobré ránko,
bibka určite to dlho nevydrží. 😉

sophie1981
22. máj 2010

Mata, budes dnes doma?....by som sa stavila s botaskami, peniazmi a hned by som brala aj tie adidasky pre krstna.....niekedy poobede.....

zuzana...nadej umiera posledna....treba verit a dufat....ze to vydrzi aspon do vecera.... 😝

zuzana32
22. máj 2010

No ja sa snažím veriť, preto pre istotu aj periem.
Ale som zvedavá kedy budem to prádlo zberať, či suché alebo na sušiak tak ako vždy!

sophie1981
22. máj 2010

aj ja periem.... 😀 ...ale mne aj vcera doschlo pradlo na okne.....len par kusov som musela dosusat dnu... 😒 ...tak snad posvieti, bo monterky sa tocia v bubne.....

zuzana32
22. máj 2010

Bibka, aj mne skoro doschlo.
Len potom som už z nervou keď začalo prvý krát pršať, okolo druhej povedala ani b... nech tam aj zhnije, už nemám na to nervy. A chlapci volali mamkáá, prádlo máš na okne Ti máme pozbierať?
Takže zmoklo ale potom ho znovu presušilo, ale keď začalo o 17 liať som nestíhala všetko rýchlo pozbierať. Kým som dozbierala zo mňa sa lialo, a rukávy som mala do polovice mokré 😠 . A potom som letela pomáhať mame s otcom a bola som už mokrá komplet 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre