Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
26. máj 2010

jaj zmogi, ved ty si aj suseda....teda skoro.... 😀 ....furt za vami kukam, ako idete so psom.....dobermana ma sestra....my si este musime pockat, kym sa prestahujeme a potom kupime nieco velke.... 😉 ...

Zumba niesu brusne tance, to nem pre mna....ale cvicenie v latinsko=americkom style.....celkom pekne, len to treba trenovat, bo ja zatial len kukam ako puk a skacem ako opica...na rozdiel od ostatnych dievcat...tie uz idu ako proficky....

pata31
26. máj 2010

Ahojte...my sme dnes hore uz od pol siedmej, zalomila zase o osmej a ja s nou...a teraz som jak opita, bo ma zobudil mm.. 😅 inac sa mala konecne neprecurala, pamperska obstala test 😉 😝
a dnes idem po ocina, konecne ho pustia z nemocky 🙂
Zmogi, vitaj 🙂

sophie1981
26. máj 2010

a este, mas velmi peknu nemecku dogu.....kamos mal...ale taku vyziablu a blbu ako noc.....ale mozno ako sa vravi...aky pan....taky kram....

zmogi2
26. máj 2010

@sophie1981 no ono aj ta moja je tak trochu tukla ale to je asi kazdy,a kde sa to tancuje?

susana28
26. máj 2010

Ahojte 😉
Tak čo to čítam, veď na koníkoví samých maródom máme 😖
Chudáčik Matejko, taký maličký a toľko stresov u lekárov si už musí prežiť, tak nech len už nájdu príčinu toho jeho kašlu, a konečne sa trafia aj do liečby, že kým sa začnú skutočné letné dni, nech ho máte zdravého a môžete byť nonstop vonku 😉

Zuzi32, ta čo sa to s tebou deje? Také vysoké teploty? a bolí ťa hrdlo, kašleš, soplíš? Neviem ale asi by som skočila k lekárke, lebo ak to je nejaký vírus, tak nech to nechytia aj deťúrence 😒 Držím palčeky, nech si skoro fit 😉

Bibka, nechcem bagatelizovať, ale keď chlapa pichne v zadku, to aby si hneď farára volala, nech mu dá posledné pomazanie. si pamätám, bývala kolegyňa mala priateľa, a toho tak podvečer začalo brucho bolieť, ale takú paniku narobil, že leteli na pohotovosť, bo si zmyslel, že to bude slepák, tak celú noc mu robili vyšetrenia, a ráno ho pustili domov, že to boli asi zastavené vetry 😀 ale nie možno jožko bude mať skutočnú diagnózu, tak nech mu je čím skôr lepšie 😉 😉

zmogi2
26. máj 2010

@pata31 ahoj

veronika1982
26. máj 2010

aj my sme byvali na mieri ale prestahovali sme sa na zapad... ☹

a asi ak sa nemylim tak ta kamoska bude cvicit teabo..

sophie1981
26. máj 2010

@zmogi2...ono je rozdiel tukla a tukla.....ta doga bola schopna zozrat aj panicka......a detoch ani nevravim.... 😝

sophie1981
26. máj 2010

ano veronika, aj taebo tam bude...

je to ako je agro milk obchod...hore schodmi...z druhej strany je seteza...elektro.

sophie1981
26. máj 2010

ideme von...cau

kukulik30
autor
26. máj 2010

zmogi, tak si mi nejak znama tiez, ked spominas dogu 😉 tak sa pridaj k zumbackam 🙂 je to fajn cvicenie, a hlavne pekna hudba..pridem vzdy nabita energiou a mokra ako mys 😀

veronika1982
26. máj 2010

aj ja chcem ist von... moje vlasy dnes videli hreben po dlhej dobe ale tvar make up ani nehovorim.. aspon usetrim..

tak na teabo pojdem to ma bavi..len som zvedava ako to matej zase zvladne kedze je to o siedmej..zmogi ak ta bavi teabo tak pod so mnou..

zmogi2
26. máj 2010

@sophie1981 no tak tak tukla ona neni,len moc hrava ale to je asi tiez aky pan taky kram hehe ,latino je fajn ak napis nieco viac o tom 😕

zmogi2
26. máj 2010

@veronika1982 no aj to je fajn ale skusim to latino a ak to nepojde preskocim na teabo o.k. 🙂

zmogi2
26. máj 2010

chcela som tu dat foto no zistila som ze je stale fotim a nemam ziadne asi necham fotenie,vsade len deti a manzel 🙂

kukulik30
autor
26. máj 2010

zmogi, tak najblizsia uloha pre manzela...odfotit maminu 😀

zmogi2
26. máj 2010

ktora mi teda napise vsetko o tom latino tancovani:to jest ako casto to je, ktory den sa tam chodi,od ktorej do ktorej a kolko to stoji dakujem popripade ak maju stranku tak aku? dakujem

zmogi2
26. máj 2010

@sophie1981 napises mi prosim potom o ktorej to je do ktorej.kolko stoji a co si vziat na seba? dakujem

kukulik30
autor
26. máj 2010

@zmogi...ide o to , ze zumbu v meste precvicuju dve baby....v utorok je o 16. 30 v Smizanoch na Komenskeho ZS, dalej vecer o 19.30 na Nejedleho ZS tu na Mieri, v stredu o 19 tej v BDSK - nad Agromilkom, Mier, o 19 . 00 tiez ale v CVC Adam v meste, v stvrtok o 16.30 na Gymnaziu na Skolkej ul...a moznos som aj na nieco zabudla, tak ak baby vedie, tak napisu
cvicenie stoji 2, 50 € a vezmi si zo sebou flaus vody, uterak a prezuvkly, botasky, pripadne nieco na prezlecenie / napr teplaky cele, alebo tristvrtove/, tricko pripadne tielko/ 🙂
a stranku ti hodim, len musim pohladat 😉

kukulik30
autor
26. máj 2010

www.zumba.ic.cz tu je ta stranka 🙂

susana28
26. máj 2010

@zmogi ahoj 😉 Prepáč len tak letmo som prečítala čo ste popísali, a zachytila som že bývaš na mieri a máš dogu 😀 ale to bývate v byte? 😲

gabkazabka
26. máj 2010

Ahojte,vitaj zmogi
Co dnes robite?Ja som prave doupratovala,idem dokoncit obed,dat dieta spat a konecne veget.....
V tom blbom pocasi uz ani neviem co mam robit.....

sophie1981
26. máj 2010

parada, zasa prsi...juchu.... 😵 😵 ...zmoklo mi pradlo....juchuu... 😵 😵 😵 niet nic krajsie.... 😝

tak trosku sme boli von, ale katka je dnes nervna, idu nam dalsie zubale.... 😲 .....ale boli sme sa pohrat u susedy s jakubkom, tak nam zbehlo doobedie.... 😉 ..teraz uz spinka ako zarezana, ja som vtisla misku sosovicoveho privarku a idem si dat dalsiu....mnam...

zmogi, som si vsimla ze je hrava, ta vasa doga.....len skoda, ze to vyzera tak strasidelne, ked sa chce doka hrat, a kto nepozna velkych psov ma pocit, ze nezvladas to tela, co so sebou nosis...aspon ked ta vidim ist a niektory ludia len potocia hlavou.....tak ako triasli na nas, ked sme sli s Astou a teraz s Lucou...sestra je furt nervna, ked tu pride, ze sa nema s kym vybehat, bo kazdy sa vyhyba so psom.... 😀 ...tak ked pride v lete, dohodnem vam rande pri hornade.... 😉

tak idem vtlacit duplu, nech mam co potit vecer.... 😅

veronika1982
26. máj 2010

tak my sme sa obliekli a sli von. presli sme trosku a zacalo prsat tak sme sa vratili domov a dosiel tatik ze ci sa nejdeme najest na mier..tak sme sli..cipana som sa dlho uz tak nenajedla. super polievocka, ptoom sme si dali hovadzie file s ryzou a hranolkami a ako bonus este aj dezert...varia tam super a za lacno..zaplatili sme 5 eur za vsetko. a aj matej sa najedol polievky..a hned sa mu aj nalada zlepsila a behal tam hore dole a najviac sa mu pacila zaclona co tam mali... a teraz ma tu uz otravuje. za tie dni si tak zvykol na ruky ze len na ruky sa pyta...ale musia mu ist zubky lebo ked si da ruku do pusy tak spusti plac...

sophie1981
26. máj 2010

ja asi prasknem..... 😝

veronika1982
26. máj 2010

cica nezer tolko

zuzana612
26. máj 2010

ja som dnes leniva ako vos pod chrastou, Matus spi uz vyse 2 hodin, Lili uz opat spi a ja miesto toho aby som tu trosku upratala vykecavam so segrou na skype 😔 ALe pozeram ze sa aspon pocasie trosku umudrilo a prestalo prsat, tak dufam ze este vylezieme s detmi trosku von, lebo Daniel dnes pride az o siestej, tak nech nam rychlejsie ubehne den.

Pozeram ze riady mi nik neumyl, tak ich bud umyjem, alebo vyberem umyvacku, porozmyslam s cim je menej roboty 😀

sophie1981
26. máj 2010

veronika...no ta prava pise, co si dezert neodpustila..... 😀 😀 😀

sophie1981
26. máj 2010

joj, Zuzana, ja by dosla...ale manzel ma paragraf...ze vraj je dehydrovany, dostal infuzku a teray spinka s katkou.... 🤐 ....aj zajtra je doma....ja neviem, on vyzere tej vody do vagonov a dehydrovany.... 😕 😨

veronika1982
26. máj 2010

no to teda hej.. dohanam vcerajsok kedze som cely den nejedla a nohavice mi uz padaju...

matej mi klasika zaspal na rukach.. tak super sme sa zase vratili k zaspavaniu na rukach..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre