Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
14. jún 2010

dalsia burka pred nami

zuzana32
14. jún 2010

veru, veru riadne sa zotmelo.
Ja už som pozbierala prádlo 😉

maca77
14. jún 2010

@gabkazabka farbila som gélovými farbami, oproti práškovým sú super ... tie farby som si objednávala len postupne, lebo sú dosť drahé (i keď za taký rok ceny už o dosť klesli) ale oplatí sa, lebo vydržia veľmi dlho 😉
... tvoja kittynka bola tiež veľmi pekná, taká jemná ružová .... robila si MMF? a ako sa s tým robí? ja som ešte neskúšala, ale mnohé baby si to chvália, tak rozmýšľam kto má najbližšie nejaký sviatok, že tiež skúsim takú poťahovku

@yukki ja som o takej burze tiež ešte nepočula ...

maca77
14. jún 2010

aj u nás to vyzerá akoby mala prísť nejaká snehová metelica 😝

yukki
14. jún 2010

No mne by práve bolo treba popredať kopu vecí, nie na oblečenie ale ohrádku, sedačku na cykel, spacie vaky a také.....no nič, škoda. Ale vďaka za odpovede 🙂

sophie1981
14. jún 2010

rychlovka, ako ta ranna burka..... 😀

janoko
14. jún 2010

@gabkazabka ten Genesis sekáč sa prosím ťa, kde nachádza? Chcela by som na leto prísť do SNV, tak by som tam niečo pošmejdila... Ďakujem.

zuzana32
14. jún 2010

Bibka a u Vás už pršalo?
Lebo na Tarči zatiaľ nie!

sophie1981
14. jún 2010

prsalo tak par sekund..... 😀 ....

zuzana32
14. jún 2010

a tu teraz prší taký jemnučký, slabučký dáždik a svieti slniečko.
Tak by malo pršať stále.
Myslím jemne, nie že stále, akože každý deň 😀

pata31
14. jún 2010

No ahojte....tak az teraz zacalo tak viac prsat, mne pisala neter, ze v Janovciach padali krupy, tak sme pozakryvali auta, ale nastastie nepadali...
mala spinka od pol siedmej, dnes sa dala prvy krat sa styri, tak sa vytesujem 😉
a dnes cakame babku, dojde z "dovolenky" v Belgicku 😉
@janoko Genesis je oproti velkemu kostolu na letnej, ale lepsi sekac je za lidlom, tam sa ozaj oplati, veci z anglicka a za babku 😉

gabkazabka
14. jún 2010

Cafte,
@veronika1982 prist mozte hocikedy,akurat Nina poobede spi tak od 13:00 do 15:-15:30.Asi doobedu by to bolo lepsie,ale mozte aj poobede,tak daj vediet kedy.....a nechce prist este niekto?
Ja som v tom sekaci za Lidlom este nebola,ale uz sa chystam..... 😝 V genesise sa oplati len ked maju akciu 50% zlavy
@maca77 a cim si potahovala?Ja som myslela ze tiez hmotou z cukrikov.... 😲 .No mne sa tou hmotou robilo velmi dobre......a vyjde asi lacnejsie ako kupovana hmota.....cukriky stoja okolo 1,5 e a neide tam ani kg pras.cukru.....
Pata31......ty sa asi poznas s Gabikou jancurovou-maju malu Lauru-3650g a 51 cm 😵 .Tak konecne to maju za sebou

pata31
14. jún 2010

@gabkazabka jeeej, poznam, jasne...no super, ze uz je vonku 😵 😵 pekne miery ma malicka 🙂

pata31
14. jún 2010

@gabkazabka a nevies, ci jej vyvolavali ci to islo samo?
inac v sekaci pri lidli maju v stredu novy tovar, potom v pondelok maju zlavu 50% a v utorok za 30centov vsetko... 😵

antoniab
14. jún 2010

hlasim ze aj unas padali krupi a riadna smrst nabehla az branu otvoriloa obilo mi znacku na aute 😠
a mala uz buba joj to je tak dobre ked dieta uz o osmej spi dufam ze jej to dlho ostane 😀

veronika1982
14. jún 2010

@gabkazabka mozno by sme prisli aj doobedu. ide nam bus o 9.30 odtial len to by som musela uz o 11.00 ist domov lebo matej potom ide spat. v kazdom pripade ti rano dam vediet ako som sa rozhodla..lebo musim mu este obed navarit

sophie1981
14. jún 2010

Katka spinka......ja sa nudim a by som len zrala....zracia IDE NA MNA....pfuj.... 😝

Gabka...ak chces, ja sa s tebou stretnem poobede v meste...ked nebude prsat...treba mi ist kupit kosielku do krstu a sviecku....takze budem na letnej.....urcite okolo pol stvrtej..... 😉

gabkazabka
14. jún 2010

Veronika,o.k.Daj zajtra vediet,ved ked nestihas zajtra,prides inokedy 😉
pati,nic neviem,len mi prisla pred chvilkou sprava 😉 Tak do toho sekaca pri Lidli asi zabehnem v stredu okukat ake veci maju.... 😝 A rovno pod jednym kupim muku do pekarnicky v Lidli 😝

pata31
14. jún 2010

@gabkazabka ja tiez chcem ist v stredu kuk a aj do Lidla po muku 😉 😉

veronika1982
14. jún 2010

@pata31 v stredu tam bude vela ludi lebo bude po podporach takze tam budu tí cierny.

mne by to tiez lepsie vyhovovalo poobede ale prisposobime sa pani domacej. 😀

zuzanale
14. jún 2010

ahojte Laura konečne zalomila 😝

@yukki veď nafoť a pohádž aj tu na MK do bazáru a predávaš z pohodlia domova 😉 prípadne ešte sa môžeš zaregistrovať na mimibazar alebo babybazar

@pata31 @gabkazabka aby sa vám ta múka aj ušla u nás išla na dračku tak dúfam že keď zajtra pôjdem ešte sa mi ujde lebo chlebík chutil 😉 nemáte niekto recept aj na niečo na sladko ? inak pozerala som recenzie a testy na tú lidlovu pekáreň a klobúk dole tromfla aj drahé značkové a jediné čo jej vytkli že nemá vypínač musíš šnúru z elektriky vytiahnuť keď ju chceš úplne vypnúť a druhá že sa bežne nedá kúpiť len keď má lidl akciu .... takže zatiaľ som spokojná

gabkazabka
14. jún 2010

Baby,tak pridte po obede.....to moze zajst aj Bibka,nie?Aspon stihnem upiect mufinky..... 😝 😀

susana28
14. jún 2010

Ahojte,
cez víkend sa mi akosi nechcelo sem nakuknúť, lebo SO bola krásna, nedeľa tak na spanie, a teraz ani neviem k čomu sa vyjadriť.

&anape, tak dúfam, že skúšky z angliny dopadli super, a cez leto už máš veget 😉

Bibka, neviem či si dobre pamätám,ale nepočali ste v UK aj Katku? Tak, ak by ste predsa išli, možno sa zadarí aj druhé, nie? 😉

Gabika, super, že oslava sa vydarila, a ninka bola happy 😉

Ja som vaneske tiež kúpila taký smiešny miny bazénik, ale zatopila mi ním celý balkón, takže na budúce už len čľapkanica na záhrade 😀
Zuzka LE - a aká je tá pekárnička z lidlu? A čo stála? A chlebík z kupovanej zmesi bol ok?

zuzanale
14. jún 2010

@susana28 chlebík super skúšali sme slnečnicový a sedliacky .... pekárnička je teraz za smiešnych 29,90€ a fakt recenzie a testy na ňu vyšli lepšie ako na tie značkové ....

maca77
14. jún 2010

@gabkazabka ja som robila mliečny marcipan - so sušeným mliekom

antoniab
14. jún 2010

tak mm trci v londyne zrusili lety do skotcka koli sopke 😠 tak stoji v rade a caka co mu povedia a kedy asi poleti ach jaj ked sa dari tak sa dari 🙄 🙄

pata31
14. jún 2010

@zuzanale no mozno skocim zajtra, treba mi ist aj do banky....ta zmes z lidlu je super...aj ciabata...to je cisto ako biely chlebik, vyborny!
a sladke ja robim mazanec: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2505
alebo http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2504
alebo aj limonadovy Joe, a ten sa robi na rychlom programe: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2465
alebo sak tu mas vsetky sladke: http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php?kat=43 😵

sophie1981
14. jún 2010

jaaj mata....smola...tak blizko a zaroven tak daleko..... 😝

susana28
14. jún 2010

&zuzanale, a mali tam ešte dosť tých pekárničiek, žeby som zašla zajtra do lidlu, lebo za tú cenu sa fakt oplatí.

Ináč baby, v nedeľu mám dostať kramy, ale zatiaľ žiadne príznaky, akože bolesť prsníkov a tak, som zvedavá či dačo z toho nebude 😉

pata31
14. jún 2010

@antoniab tak to je smola 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre