Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
17. jún 2010

@denisocka mne dali o osmej rano vyvolavacku, o dvanastej prepichlu vodu a cakali sme na bolesti ktore prisli o 12.45 a porodila som o 13.26.. chcela by si taky porod? 😀

anape
17. jún 2010

ahojte baby,
neviem teraz rychlo ktora sa ma pytala, ze kolko sa plati za jazykovku, tak buduci rok sa uz bude platit o 25€ viac tj. 145€, ale oproti sukromnym kurzom to je stale dobra cena na pocet hodin, no akurat tak natrafit na dobru profku, ktora ma taky styl, ze sa vela komunikuje

ja by som uz chcela ist od septembra do roboty, lebo viki sa mi stale pyta s petkom do skolky, tak som ju aj zapisala,len neviem kde pojdem,lebo mm ani pocut, zeby som chodila naspat do KE 😒 ... tu v spisskej neviem a za minimalnu mzdu to je tiez o nicom 😒 , no poviem pravdu, ze si neviem predstavit robit v embracu pri pase a este k tomu aj nocne... nebojim sa roboty, ale toto nie, ja obdivujem tych ludi, ktori to takto zvladaju a niektori uz peknych par rockov

anape
17. jún 2010

prave som pozrela na meteo.sk prognozu pocasia na nasledujuce 4 dni a je to hrozne, zima a dazd ☹

lubkatobi
17. jún 2010

ana, a robila si v KE? ci si z KE? 😀

denisocka
17. jún 2010

no ta tota vyvolavačka potom nič moc teda

gabkazabka
17. jún 2010

No,mne dali tu tabletku na vyvolanie vo stvrtok v noci......nic.....potom v piatok doobedu oxitocin....nic......a az v pondelok som sla bez jedinej kontrakcie otvorena na 1 prst na cisarak 😒

lubkatobi
17. jún 2010

gabi, a kolko dni po termine si porodila?

ja som porodila 8 dni po termine v piatok rano... tabletku mi dali v stredu v noci a nic, vo stvrtok po pol flasi oxitocinu sa to zacalo rozbiehat a potom dalsia flasa oxitociiiiiiiinu a potom som len cakala, kedy konecne budem na 3cm otvorena aby mi dali epi a potom bol svet krasny 😀 .... a v piatok rano sa narodil tobiaaaaaaaaaaasko 😎

gabkazabka
17. jún 2010

Lubka,presne v den terminu-5.juna dali tabletku a Nina sa narodila az 9,juna-cize len 4 dni po termine...
Dnes som sa zastavila v sekaci Genesis a objavila som tam hracku Fisher Prise-taky klavir....kupila som ho za 4e-ako novy....a teraz pozeram na MMb ho predavaju za 51 e.....odpadla som zo stolicky 😅

lubkatobi
17. jún 2010

@gabkazabka tak to si pekne usetrilaaaaaaaaaa 🙂

a dnes si bola na Letnej? lebo som ta tam nevidela 🙂

gabkazabka
17. jún 2010

Lubka,ano bola som....presla som ju asi 3x....bola som od 11:00 do 12:30.Skoda,ze sme sa nestretli ☹

antoniab
17. jún 2010

@sophie1981 ano myslim ze az dva

anape
17. jún 2010

lubi dochadzala som do KE do prace, ja pochadzam z jednej dedinky tu v okoli snv a teraz 2,5 roka byvam priamo v spisskej 😉

maca77
17. jún 2010

ahojte
my dnes doobedu vonku, trošku v záhrade, lebo burina mi za chvíľu vyničí aj tú zeleninu, ktorú nevyplavilo 🙄
... došla som len nedávno z mesta, Adam mal v zuš-ke postupové skúšky, zvládol ich, takže môže ísť do Ďalšieho ročníka ... a najviac ma teší, že už len 1,5 týždňa škola a huráááá prázdniny ... len neviem či sa mám tentokrát až tak tešiť, keď cez prázdniny bude u nás veselo v inom zmysle slova 😝 😅

...jazykové kurzy začínajú od septembra, takže väčšinou v I-čku sa objavia inzeráty v júli-auguste 😉

... a ešte musím povedať, že mne sa tá Zuzkina kiki-riki izba páči 😅 .... aj kúpeľnu majú krásnu, samozrejme aj ostatné v dome dobre vymyslené ... no ja keĎ doma spomnem niečo ohľadom novej kúpeľne, tak MM vravel že najmenej 30rokov nechce počuť, že by mal obkladačky meniť 😀

zuzana612
17. jún 2010

aj my sme prisli teraz dnu, zacal fukat nejaky studeny vietor a treba mi aj deti pokupat. Matusovi sme opreli smykacku na tu kopu dreva co mame na garaz 😀 tak sa vytesoval. Daniel dava so susedom dole lesenie a ideme ho vratit, lebo kym pripravime dalsiu stenu prejdu aj 2 mesiace kedze nam tam treba jedno okno zamurovat, dalsie dat vyrobit a nemali sme v plane robit tu stenu tento rok, tak lesenie poziciame spat az ked bude vsetko hotove. Vsak naco platit 50 euro mesacne za nieco co sa nepouziva, nie? Tak verim ze prelozia a druhu stranu aj tu kopu dreva a ostane volne priestranstvo na Matusovu preliezku. Verim ze bude do zimy aj hotova 😀

Maca, ta izba sa paci kazdemu len Bibke a mojmu ocovi nie 😀 Alebo, mozno ze len oni dvaja povedia pravdu 😀 Dolezite je ze sa paci mne 😉 A uz sme tam urobili sadrokartonovu stenu, este ju vymalovat a izba bude hotova ako hostovska, mozu zacat chodit navstevy 😀

zuzanale
17. jún 2010

Ahojte ja mám od včera včera neskutočné krče v nohách nechápem čo sa deje 😕 😒 ešte som ráno myslela že rozchodím som sa vyštverala do mesta a to ma dorazilo si nohy necítim taketo stavy som už síce mávala ale 8-9mes tehu a nie takto....

čo sa týka vyvolávačky mne stačila o 8mej ráno tabletka zo spodu o 9,30 mi praskla voda a o 11,45 som už mala Lauru 😉 a rodila som tuším 6-7deň po termíne...

a študium no na katolícku hoci ju mám pod nosom by som sa neprihlásila ani keby bola zadarmo 😝 jedine žeby som skočila za susedou nad nami a zistila ako to u nich na pegečke to externe Bc na školky funguje ale uplatnenie nič moc leda tak koli titulu lebo máme dosť vyštudovaných ktoré majú pedagogiku aj strednú aj VŠ a oni sa na tieto miesta skôr hodia a tlačia veď aj Timka bude od septebra mať novú pani učitelku nejakú 25ročnú lebo naša už ide do dochodku .... takže u nás v školke už budú 3 učky mladšie ako ja a máte vidieť ako radi tam tatinovia nosia a aj si chodia po deti 😀

antoniab
17. jún 2010

zuzana o ktorej stene sa byvite ci ja som nebola vsade no kupelku som nevidela tak to neposudim 😀

dneska len 9 pokakanych plienok hip hip hura ale do rana casu este dost zeby konecne zacali zaberat tie kapky a odvare 😅

ja som tiez bola vonku trocha som precistila bazen popozerala sa nan a hadam sa aj niekedy budeme kupat 🙄
inak polrocne babo mozem dat uz do studensej vody ci aku teplotu by mala voda v bazene pre timku mat 😅 a chlor detom nevadi 😕

zuzana612
17. jún 2010

hovorime o tomto 🙂

zuzana32
17. jún 2010

Zuzi - Krásna izbička

antoniab
17. jún 2010

tak toto som nevidela ktora izba to je 😕

sophie1981
17. jún 2010

to jetropicke akvarium.... 😀

zuzana612
17. jún 2010

Nabuduce ukazem Mata nazivo 😀 To je zatial hostovska izba, v ktorej Bibka odmieta spat 😀

antoniab
17. jún 2010

nasla som toto pre tych co uvazuju o angline 🙂
http://www.spisskanovaves.eu/obcan/skolstvo/jaz...

dohodnute zuzi biba sa boji ze bude mat zle sny v tej izbe ale pritom co sa jej sniva uz nic horsie nenastane 😀 😀 😀

sophie1981
17. jún 2010

VED RANO BY SOM GULALA OCAMI AKO AKVARIJNA RYBKA....... 😀 😀 😀 ...ale matuskova izba je krasna a taktiez spalna...len hostovska sa nevydarila..... 😀 😀 😀 😀

nie ja osobne nemam rada tie farebne odtiene co momentalne ficia...ja mam rada teple, ale jemne odtiene...nemam rada cervene steny, zelene steny,zltesteny,............ kriklave....ked sme sa vratili z uk a zbadala som aku spalen ma moja mama, skoro ma luplo...zelena ako poriadne zelena.mam rada kremove, smotanove......kombinacia s drevom...je ine detska izba.....ale aj tam nie priliz jasne farby....Katke planujem omalovat izbu na zeleno...nie kriklavo, ale taku prijemnu zelenu, strop a sikminu na bledo modro....na stenu v hracom kute pomalujem drobne hlavky kvietkov...tie budu pekne farebne......ale to je vsetko...spalen bude kremova tak ako aj ostatne izby....velmi sa mi paci obklad z licovych tehal, len neviem ci sa zmozem financne na to......oblozila by som stenu za schodistom, vchodove dvere a terasu.....len este musi zuzana vyhrat lotto.... 😀 ....aby mi mal kto poziciat.... 😀

sophie1981
17. jún 2010

joj, a som sa zabudla pochvalit....sme dnes konecne objednali vchodovky.....takze do dvoch tyzdnov dostanem do ruk svoje prve kluce od domu... 😀 ...a vyslime za ne 600 eur 🙄 😝

pata31
17. jún 2010

Ahojte...dnes za nami narocny den, boli sme pol dna v PP, mala mi vtedy nechcela poriadne papat, bo sak vsetko okolo nove, zaujimavejsie ako cica 😅 boli sme aj v tescu, som chcela kupit tie opalovacky, co mali od vcera v akcii ze 2 za 1 za 2,50evri, ale nemali 😠 😠
no ale aspon som malej vydrazila dalsie topanocky... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2223357 😉
no a rano sme mali zase pokus vykradnut penzion,uz druhy za mesiac, nastastie tam nasi spali, tak ho ocino pocul, no ale jak na neho zakrical, tak skocil z balkona a utekal tak, ze by aj rekord na olympiade spravil 😠 skoda, ze si nezlomil nohu, ked skocil z toho balkona...no a pani policajti ani zapisnicu nechceli spisat, bo sak dnu sa nedostal...no ale prisli na to, ze stihol ocinovi auto vykradnut...rozbil predne okno a ukradol technicak a panel z radia...este ze mal akurat nahradne auto zo servisu 😉 🙄 no a este jeden bonus od policajtov...nasi chceli, aby dosli so psovodom, sak boli jasne stopy, no ale kedze mal dnes v noci volno, tak hold smola! 😠 😠 😠

veronika1982
17. jún 2010

@zuzana612 tu izbu ked sme boli u teba si este nemala asi spravenu. ale vyzera super. ja som zasa za farebne steny. u nas prevladaju presne tie farby co bibiana nema rada.. 😀

akurat som prisla z teaba.. no dnes som uz vydrzala skakat skoro celu hodinu a viac sme posilovali nohy. mokra som dosla domov ako mys. matej zaspal pri tatikovy. poobede sme boli von a matej je zo dna na den horsi a horsi. sa 2x skotulal z chodniky dole na travu. sa ludia s neho smiali...a uz nechodi ale beha a niekedy mam problem za nim ked mi utecie v opacnu stranu.. ☹

sophie1981
17. jún 2010

no super veronika....kondicka sa zlepsila.... 😀 ....a neboli ste vcera ockovat?...ci az na buduci tyzden? 😕 .....ja sa uz skludnujem, kedze som citaloa na nete, ze rakcia na ockovanie v 15 mesiacoch moze dojst do 7 dni......dnes je osmy, tak by sme uz mohli byt za vodou.....konecne po ockovaniach.... 😝

veronika1982
17. jún 2010

@sophie1981 az 15.7 😀

veronika1982
17. jún 2010

a dnes si nacvicovali program na stvrtok tie starsie baby.. super to bude..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre