Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
18. jún 2010

@lubkatobi s Tinou pri bdskach..uz bude streda, piatok o siedmej......a cez prazdniny po, str, pi..... 😉

veronika1982
18. jún 2010

@sophie1981 ta tina nema tiez take stare babätko ako my? lebo podla foto na fb som par krat na prechadzke stretla taku babu.. no asi skusim prist niekedy na buduci tyzden aj aj ked hovorite ze je tam super a uvidim..

sophie1981
18. jún 2010

ma dcerku, rok a pol ma myslim,.......byva na zapade....

antoniab
18. jún 2010

@veronika1982 to je jasne ze musel mat viac len ma fascinuje ten pomer 😀 ci skor nepomer 😀 😀

zuzanale
18. jún 2010

baby ako ja sa nevzrušujem deti ktoré sa rodia take velké ako Laura pomalšie rastu bo si nadbehli 😅 Timka mala len 3,3kg a ako ročná mala okolo 10,5kg ja som si neznačila tak úplne presne neviem....a take deti potom nejako rýchlejšie rastu aspoň tak sa mi to javí čo som postrehla aj v okolí...
@denisocka no Timka v 30 mes mala cca15kg 😀 😅 ako 3ročná v poradni už mala cez 16kg a málinko pod 1m 😅

denisocka
18. jún 2010

@zuzanale ta nemusi byť druha jak prva 😀

zuzanale
18. jún 2010

😀 😅 že v poradni som tresla no to skôr bola preventívna v 3rokoch pred nástupom do škôlky ...

lubkatobi
18. jún 2010

tak supis, mozno dnes dojdeeeeem... super, ze to bude aj cez prazdniny..

zuzanale
18. jún 2010

@denisocka šak ja viem len nezvyk 😅 😀 taky drobec to neter taký čvirik vždy bola oproti Timke a teraz je Laura bo synovec o 3mes mladší ako Laura a už ju prerástol 😕

antoniab
18. jún 2010

ja dnes na zumbu nie nasi chcu ist na teplicku ked pride mamka z prace a stavime sa v kauflande mam chut na melon este ze ma nevidi kamos lebo pre neho kto je melon je tehotny 😀 😀 😀

veronika1982
18. jún 2010

@sophie1981 tak to je potom ona. v zime sme sa stretavali na prechadzkach po sidlisku. a nasla som si novu zabavku na www.omalovanky.sk. takze vecer si vytlacim a hor sa do kreslenia.

sophie1981
18. jún 2010

baby, dnes krmim katku, kuka na youtube krtka.....az mi zabehlo pri tomto dobrodruzstve......ako zajacica rodila zajaciky.....myslim ze po 4 minute to ide....Katka kukala krici ze gol......ma skoro peclo..... 😀

https://www.youtube.com/watch?v=4FCjeadXcR4
veronika1982
18. jún 2010

ako stahujete z youtobue rozpravky. lebo ja som skusala a neslo mi to...a ako sa rychlo otvorila 😀

sophie1981
18. jún 2010

veronika, my nestahujeme ....len jej vyhladam cez vyhladavac a pustam na plnej obrazovke......peppu pig zacina okukavat, ale hlavne krtka....to je asi jej prva rozpravka, co dokaze posediet a pozerat aj tri casti......potom uz je jej dlho...ale ked mi treba nachystat obed, tak ju dam do kuchyne do stolicky, notebook na kredenc a kuka.....a chrume nieco....

veronika1982
18. jún 2010

@sophie1981 aha lebo mi ked pustime nieco matejovi na pc tak on hned chce stukat..tak preto som chcela dat na cd..

zuzana32
18. jún 2010

@sophie1981 Bibka som sa dobre zasmiala, že gól.
Na tú časť si spomínam aj ja.
Asi každé dieťa začína krtkom. My sme potom pokračovali s gumi maci, bambuľka a teraz je to pepa.

sophie1981
18. jún 2010

@veronika1982 ...ja jej damten laptop dalej ze nedosiahne.....keby mala pred sebou, tak ho vypne.....prdula.....ale z dialky kuka.... 😉 ...

joj, zuzana32.....ja si ju zapamatam navzdy som sa chechtala s katky ze gool, aj prekvapena z toho dokonaleho porodu...este dobre, ze ju krto nemusel zasivat..... 😀

zuzana612
18. jún 2010

ja som bola taka unavena ze som musela zalahnut ku Lili, pospala som asi hodinu a potom nas vsetkych zobudil mm s telefonom 😖 A ja som teraz rozklepana ako pred infarktom, nemam rada taketo stavy. Von tiez vypada na minimalne dazd 😠 a my sme chceli pokracovat v upravach okolo domu 😒

susana28
18. jún 2010

@denisocka , ja nemôžem z tvojích príspevkov 😀 ja viem že tebe z toho do smiechu nieje, ale deni prepáč ja keď to čítam, a si to všetko v hlave predstavím, teda tvoju svokru jak vlečie malého a to jak si opísala švagrinú, že kalika, ja sa tu pučím, až mi čúrať treba 😀 😀 😀

@zuzana612 a tvoje príspevky o matúškovi, tak šak to ne sranda že malý spadol na nočný stolík, ale aj tak neubránim smiechu cez slzy 😉 😒 Ja neviem, ale ja byť matúšková mama ta som asi fakt na psychiatrii, to vy máte neskutočné zážitky so synátorom 😝 🙂

zuzana612
18. jún 2010

Zuzi, ja som ho zachytila, tak len tukol hlavou, ale ma modrinu nad okom 😖 Ja som uz zvyknuta ze kazdy den pribudne nejaka modrina alebo skrabanec, vsak je chalan, nie 😀 A este ze spava len na matraci, lebo pred dvoma dnami ho Daniel nasiel spat uz skoro pri dverach 😀 Skotulal sa z matraca na koberec a po koberci sa kotulal dalej 😀

denisocka
18. jún 2010

@susana28 no už mi písala kamoška,či je maly u svokri,že ho tlači na palici na káre po dedine 😀 a švagrina, ta je slobodna asi 34r ma, trebalo by ju dobre po..toto aby sa kus prebrala k životu,bo len doma sedí , 4 školy ma a teraz sedi s mamou za jedným pecom . pred týždnom v pondelok tlačila mm na motorke-teda ju roztlačali a ked sa motorka pohla,tak ona už "vraj silou zotrvačnsoti" padla k zemi a zlomila si ruku 😅 no čo mam nato povedať

susana28
18. jún 2010

@denisocka tak to už fakt komentár nie je treba 😀

@zuzana612 tak vás už fakt len natáčať skrytou kamerou a potom púšťať večer ako sitcom 😀 Aj názov by som už mala "rodinka úžasných" 😉

sophie1981
18. jún 2010

ej.....ja mam upratane...nemusim zajtra.....jupii.... 😵 ...doobedu mozem byt s Katkou, poobede ideme na stavbu...ked nebude prsat, tak pokosim....

zuzanale
18. jún 2010

no krtka mám komplet CD len blbe bo každý diel treba púšťať nejde to zaradom automaticky takže kto chce hláste sa 😉
u nás Timka najnovšie fičí na jahôdke a madagaskar 2 a Laura ta okrem reklamy nič iné nepozerá a PC ju trápi hlavne vtedy keď počuje skype zvučky potom už kričí haloooo babaaa 😅 😀

@zuzana612 no moja Timka začína padať teraz z postele keď prežíva v noci zážitky zo škôlky len počujeme neee nerob choď a bum rachot pozberá sa a spí ďalej 😝 😅 a modriny no Timka večne nohy modré ani neviem z čoho a Laure sa v utorok na umývarke podarilo nastaviať kamienky a potom na ne spadla rovno na nos takže modrina na čele nad obočím šrám a pod okom tiež miny boďka takže šikula 😖

susana28
18. jún 2010

Ani som nevedela, že dnes večer ide slnko, seno, jahody. Táto komédia, raz do roka, pre mňa dobrá terapia 😀 Aj keď to poznám už skoro naspamäť sa furt pobavím 😀 tak pekný večer všetkým, ja budem čakať do nedele či dojde mrcha a potom sa testujem.

sophie1981
18. jún 2010

joj....taka vona ide od zahradiek....nejaka pecena slaninka...sa mi slinky zbiehaju....ale ja som silna...ja odolaaam.... 🙄

antoniab
18. jún 2010

no by sa mohlo vycasit aj ja by som si dala nieco na grile 😠

maca77
18. jún 2010

@sophie1981 .. už som rozprávky s krtkom videla snáď všetky, ale tú s pôrodom veru nie 😅 😀 😀 ... Tami by sa asi tiež smiala, že gooool ... len neviem ako by som to Adamovi vysvetľovala? 😝 😀 ... nedávno som skonštatovala, že otázky typu ako sa dostane bábo z bruška von je ešte nič oproti tomu "že ako sa dostane dnu" 😀

sophie1981
19. jún 2010

dobre ranko...

zasa krasne pocasie.... 😝

zuzana, mam auto, tak prideme s Katkou doobedu vas kuknut.... 😉

veronika1982
19. jún 2010

super pocasie a my uz od rana od siestej strasime. uz mame polievku uvarenu, matej uz ma obed a my budeme mat plnene sampiony..ja asi s nim pojdem do maddarasu aby vydrzal do obeda.. sice by som mozno aj ja sla ku zuzke ale ked tak prsi tak sa bojim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre