Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
7. máj 2009

tak my mame asi den blbec.... 😠

kukulik30
autor
7. máj 2009

volala som ti a nedvihas mobil 😕

sophie1981
7. máj 2009

joj, ani neviem, kde som ho od nervov tresla.... 🙄

kukulik30
autor
7. máj 2009

koho?

kukulik30
autor
7. máj 2009

aha mobil

kukulik30
autor
7. máj 2009

nejak si stojim na kabli 😝

kukulik30
autor
7. máj 2009

aj vcera som ti volala, ked sme sli z KE, ao ste dopadli..ale nakoniec som si to precitala vecer doma

sophie1981
7. máj 2009

rano som vstala o 4.45 na kojenie......potom som uz nesla spat, bo manzel isiel do roboty az o 7.45...ja ze reku dam mu malu, nech postrazi, ja si z rana porobim co mi treba...potriedila som jej veci, co uz odrastla som dala na bok, do coho dorastla do skrine...pustila som pracku, supis, jedna varka sa dobrala, kavicka s manzelom...no proste idylka ako ma byt......zacala som vesat pradlo a manzel, ze co tak mokro.....kurnajs, vyletela mi hadica z pracky...vytopila som susedov o 7 rano....neviem co bude s maminymi plav. podlahami, skodu u susedov uvidim az poobede... 🙄 ....utierame tu vodu ako divi...katka sa zobudila, zacala revat, nechali sme ju tak...revala az jej slina zabehla, vsetko sme pustili, utekame k nej, trasieme dieta, utekam naspat, hadica mi zase vyletela, vsetok zvysok zase von, zase vyttierat, mala reve.....no uzas zaciatok dna nie??? 🙄 🙄 🙄 🙄

sophie1981
7. máj 2009

malu sa snazil manzel zabavit, ale asi sme dosli do stadia, kedy je pre nu dobra len mama.....tak som v jednej ruke drzala decko, v druhej mop....manzel behal s handrami..... 😝 ....deeees.....

kukulik30
autor
7. máj 2009

😕 ☹ ☹ 😖 ..ked sa dari , tak sa dari...tak uz sa ani nejdem pytat, ci ide na Kosiarny 😔

kajacz
7. máj 2009

bibka- to ma mrzí... 😖 ešteže si mala doma aspon manžela...

sophie1981
7. máj 2009

ale co by som nesla.......dojdem...dokojim malu a oblecieme sa...len dufam, ze nebude mokro.....poobede pojdem do mesta vyvolat foto z krstin a poslat baliky do anglicka, zaplatit dan......

ale momentalne som v stave na dobreho panaja, nech mi tlak klesne... 😲 😲 🙄

kukulik30
autor
7. máj 2009

my sme tiez vytopili susedov... v noci nam strelilo nove kolienko na bateriu,voda striekala a striekala a my sme sladko spali a este ked sme sa prebrali, tak sme 5 min rozmyslali, co to syci..absolutne nam to nekapcalo 😅 nastastie to nebolo az take zle ako to vyzeralo, dufam, ze aj u vas to dopadne dobre 😒

sophie1981
7. máj 2009

no aspon to ze on bol po ruke inac uz vysim na lanku omotanom o luster.... 😀 😀 .....rozhodla som sa pre rezim na moje dieta,.....spime v postielke, poobede ju ma len moja mama abo niekto iny, len nie ja, bo len na mna je nalepena,......

kukulik30
autor
7. máj 2009

bibka, tak okolo 11tej by sme isli...alebo aj skor chces ist? a Anka dojde za nami..pripadne..alebo jej potom pojde oproti, ak by to nemohla najst...

no to je fakt, este stastie, ze bol doma MM..

sophie1981
7. máj 2009

uvidim poobede ked dojdu susedia domov...aspon ze nasi maju poistku na take veci.... 😅 ....snad to bude dobre...

kukulik30
autor
7. máj 2009

bud rada, ze len na teba je nalepena...na koho ma byt, ty si jej mamina 😉 aj tak myslim, ze taky rezim nevydrzis, uvidis, neda ti to ...

sophie1981
7. máj 2009

super...sa tesim...aspon mi poviete nazor na novy problem...malej sa pri oboci urobila taka sucha kozicka...neviem co to je, snad nie nejaky ekzem... 😖

kukulik30
autor
7. máj 2009

neboj , bude dobre...pripadne MM zbehne dole vymalovat...alebo da iba farbu...nasi susedia mali iba taky 30cm pas namoknuty a pritom vytieklo dost vela vody..som az bola prekvapena 😕

sophie1981
7. máj 2009

livi, mna to tesi, zvladamto jej lepenie, ale co ak nahodou budem musiet niekde ist....ona za az zajde od placu.......len ma napadlo to krvacanie...toho tyzdna som uz mala ist k lichvarovi to poriesit...ak by ma poslal do nemocky???.....co by bolo s malou ked ani otec jej nieje na par minut dobry......nechcem kruty rezim, len jednioducho ju naucit ze sem-tam tu bude niekto iny s nou a nie len mama, a ze aj tak sa da zit...nie na mojich ceckoch.....myslim, ze to bude lepsie ako ked sa nieco stane budeme trpiet obe... ☹

kukulik30
autor
7. máj 2009

aha co som nasla
Okolo prvého mesiaca je častý vznik šupiniek v ofine v oblasti nad čelom a nad veľkou fontanelou. Šupinky sú belavé, žltohnedé, rôzne hrubé a väčšinou pevne prichytené. Niekedy sa objavujú aj v obočí. Ide o prejav seborhoickej dermatitídy, ktorá recidivuje počas prvého roku života. Postačí premazávanie šupiniek olejčekom a po umytí vyčesávanie jemnou kefkou. V ťažších prípadoch je potrebné používať prípravky s ureou predpísané lekárom.

sophie1981
7. máj 2009

katka najnovsie zaspava len pri mojim palci......musim s nou lezat a podla mna to uz je zle...lebo s nikym inym nezaspi......postielku som premiestnila k posteli, ze stale je pri mnev ale zaroven v postielke....

sophie1981
7. máj 2009

no to bude asi to.... 😒

inac cuckanie, mojkanie a tulkanie maminy a kaceny pocas dna stale pretrvava..... 😵 😵

kukulik30
autor
7. máj 2009

neboj sa bibka, ona sa to nauci, len teraz je stale s tebou, na cicke, tak je to normalne...sak potom pokecame 😉 podla mna aj ked bude pri inych, ja tak sa bude tahat k tebe, to je proste tak..ona to vie...ale jasne, ze treba ju davat aj k ostatnym, nech si pekne zvyka..vy mate vyhodu, ze ste u vasich, tak sa babka moze realizovat 😉

kukulik30
autor
7. máj 2009

bibka u nas to tiez tak bolo na zaciatku, stale iba ja som musela pri nom byt,a naozaj, nik iny nebol pri nas,stale som bola doma sama s malym, ale ani neviem ako a postupne si zvykol aj s tatom...

kukulik30
autor
7. máj 2009

no asi by sme sa uz mali zacat chystat...nech tam neprideme neskoro...lebo Samko musi o jednej najneskor zalahnut a spat , lebo inak bude nervny 😀

sophie1981
7. máj 2009

my sme uz oblecene......este zbalim plienky do istoty, aj ke sme uz dnes ran kakusali, ale istyota gulomet.....a umyt zuby, zbalit kociar do kufra a ficime.... 😉

kukulik30
autor
7. máj 2009

aj my uz sme , tak este zabalim loptu, vodu a nejake sladkosti na upokojenie , oblecieme a ficime 🙂

zuzana612
7. máj 2009

My sme sa teraz vratili, nakoniec sme isli na pol hod. von, dlhsie som tam nevydrzala lebo fulak hrozny vietor, som musela mat kapucu na hlave a aj tak mi nafukalo do ucha, tak som zvedava kedy zacne boliet 😖

Bibka, tak to je radost takto hned z rana vytopit susedov, my mame nastastie pracky dole, tak nemame vytopit koho 😀 A pekne si si Katusku rozcickovala 😉 Si pamatam co si mi pisala ked som vravela ako zaspava Matus len na pleci alebo mne na cicke. Ze tvoje dieta bude pekne v postielke 😉 Ale to musi asi kazde dieta tym prejst. U nas to trvalopar mesiacov a teraz uz pekne zaspava v postielke. Tiez mal obdobie ked vecer musel byt len pri mne. Jediny kto ho este uspal bolmoj otec lebo ho silno stisol aby sa nemohol vrtiet a spieval mu pesnicku Laska boze laska 😀 😀 😀 Ked zacal spievat tu pesnicku tak matus zacal hned zivat 😀

Evitka, tu je ta stranka: http://dino.sklep.pl/nowy/

kajacz
7. máj 2009

vy ste asi všetky na prechádzke, že?...Šimon spí, obed sa mi varí a ja surfujem po internete...
von sa oteplilo, aj slniečko začalo vykukovat... 😵 aké máte počasie vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre