Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

mrka2
11. máj 2009

ahojte! zuzanka, co to citam??? blahozelam!!! super super super!!! 😵 😵 este drzim palce aj livke, nech sa coskoro dozvieme dobru spravu. 😉 😉 🙂
pozeram,ze sa zajtra chystate na to Kosiarne, skoda, ja zajtra nemozem, lebo najpernejsie dni v robote mam prave v pondelok, utorok a stredu. stvrtok mam taky volnejsi a piatok tiez velmi nie. 😖 tak hlavne nech vam neprsi, nech sa pocasicko vydari a porobte nejake foto,ze ako bolo.

mrka2
11. máj 2009

a ako sa ma Pata? neviete nahodou??? uz dlho tu nebola,alebo som si nevsimla. 😔 😕

kukulik30
autor
11. máj 2009

joj dnes je super den, take sobre spravy, mam taku radost 😵 😵 😵 dokonca mi pred nedavnom volala mamka, ze sesterke v UK sa narodil vcera Jakubko/ 2100, 47cm/malicky, ale zdravy 😵

zuzana612
11. máj 2009

Bibka, keby me nebolelo hrdlo tak by som to mohla pripisat tehu. Ale dufam ze to neprejde na babo 😖
Vsak som uz vraela Danielovi co to ma vobec vyznam sa na nejake 3-4 mesiace stahovat, ci to nenechame az na februar-marek buduceho roku. Bude to vsetko dokoncene, v zime bude Daniel aj tak dole u mami nech zbytocne nevykurujeme 2 domy pre 2 ludi. Ak bude vsetko ok tak tu budem do konca toho oktobra, domov budem chodit akurat tak raz do mesiaca na prehliadky, tak sa este nastretavame ze az. Ale aj ak sa neprestahujeme, Matusove prelizky musia byt hotove, tak budete chodit k nam 😉

kukulik30
autor
11. máj 2009

mrka ahojcek 🙂 pata chodi viac do inej temy, ale co som si vsimla, tak sa ma fajn, naposledy minuly tazden som ju zazrela v spolocnych terminoch...

zuzana612
11. máj 2009

No mozno ked nas tu bude viac tehu tak pride Pata aj sem, nech si ma co povedat aj s nami tu 😀 Predsa prve babo, potrebuje sa porozpravat o tehu priznakoch a tak

sophie1981
11. máj 2009

mrka, skoda ze nedojdes....ono by asi trebalo dohodnut kosiarny v nedelu aj s manzelmi a partnermi.....najvacsia sanca ze dojdeme vsetke.......kedze vikendy su volne a dvojmaminam ockovia pomozu......

kukulik30
autor
11. máj 2009

neboj zuzka, prechladnutie a bolest hrdla mava vela tehotnych na zaciatku, asi sa organizmus viac sustreduje na babo a tym padom mas oslabenu imunitu...nebezpecne su chripkove virusy a crevne v prvych 3 mesiacoch

sophie1981
11. máj 2009

PATA vrat sa...uz mame dalsiu tehulu pre teba!!!! 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

zuzka presne tak, ale verim, ze ked nas bude viac, tak to uz bude ine kafe 😀 zase sa to rozprudi, hen nas pichne, tam nazaboli....to bude 😉

zuzana612
11. máj 2009

aj tak sranda ze ani nie 2 roky a ja som zabudla vsetko ake priznaky som mala pri matusovi. Viem akurat ze ma cele dni napinalo na vracanie, ale inac neviem nic. Ale tento krat to na mne bude vidno asi skor, lebo mi zacina vyduvat brucho 😖

sophie1981
11. máj 2009

joj, tak mozno moja nadcha je tiez tehu???...dnes rano ma natiahlo....ale to preto, lebo som sa snazila vycistit jazyk kefkou a prehnala som to......ale mm spozornel, ze co to, preco rano, ako to....ci to stale.....sa boji???? 😕 😀

sophie1981
11. máj 2009

zuzana....ale aspon na zimu ti budem mohla poziciat tehu veci...sestra porodi, a ja ked sa nezadari, tak hned presuniem tebe....nech si koca.... 😉

sophie1981
11. máj 2009

zuzka a co na to daniel????

zuzana612
11. máj 2009

Dik Bibka, co z toho ze budem kocka ked ma+;

zuzana612
11. máj 2009

nik neuvidi 😖 Daniel sa tesi tak ako ja. Az mam vycitky ze pri Matuskovi som sa tak netesila ☹

kukulik30
autor
11. máj 2009

no prave som sa chcela spytat , ako romanticky si mu to oznamila???? 😉

sophie1981
11. máj 2009

ocikala pred nim test a strcila mu to pod nos..... 😀

zuzana612
11. máj 2009

nooooooooo, ked som makala v zahrade a prisiel ku mne tak som mu dala ryl do ruky, ze odteraz uz bude makat len on 😀 😀 😀

zuzana612
11. máj 2009

baby, sa moze stat ze ked vidnu 2 pozitivne tehu testy ze aj tak nie som tehu??? To bude gol ked pridem ku dr. a povie mi ze tehu vobec nie som 😀

sophie1981
11. máj 2009

zuza, ty si krava..... 😲

sophie1981
11. máj 2009

livi si lekaren vykradla???? 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ta co si....sak ty uz musis mat aku dialnicu na teste 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

😀 😀 😀 ale nikto ma nechytil ta pst 😀

sophie1981
11. máj 2009

pecen ako skala.....co 😀

sophie1981
11. máj 2009

ale ked pomoze, tak papaj 😉

zuzana612
11. máj 2009

noooooooo, moje testovanie bolo take, ze som mala doma jeden test ktory som si len tak zo srandy urobila den pred kramamy. Samozrejme tak nebolo nic vidno, ale nedalo mi to a na druhy den rano som ho isla pozriet a bol tam taky maly tien. No a ked som to nedostala, tak o 2 dni neskoro som si kupila dalsi a uz tam boli ll ciarky a odvtedy som si test nerobila. Ale kramy som stale nedostala, teraz ked svokra vari slepiciam nejaku psenicu ci co to je tak ma napina zakazdym ked prejdem cez kuchynu, tak hadam budem tehu 😀 No ale kupim radsej este jeden test 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

inak , sa vam musim priznat, co sa mi vcera stalo, boli sme na zahradke, iba tak povegetit a vyhriat sa na slnku a nejako sa mi podarilo zaspinit biele bavlnene kratasy...mimochodom nove...este mi k tomu vytrel prst Samko do nich so susnom 🙄 , ta reku namocim ich, hned vycistim tie fliaciky a hotovo...ale v nich bola taka zelena snurka na stiahnutie a zrazu ked ich vytahujem z vody na preplachnutie.....som myslela , ze odpadnem...zelene fliaciky po celych kratasoch 😠 😠 😠 take nervy ma chytili....som zacala na internete zhanat, ze co by som mohla s nimi urobit, aby to slo dole...vsade , ze Savo perex, a kadejake bielidla..ale nic som doma nemala..este aj prasok so peciva, soda bikarbona vraj pomaha, tak som isla na vec...............baby neuverite, kedze som nemala ziadne bielidlo, tak som vzala Domestos na WC 😅 ...a spolu so sodou bicarbonou som flak po flaku cistila a zoslo dole 😝 ...MM ked videl, co robim, ta nechapal...ale pomohlo...vivat Domestosu 😀 😀 😀

sophie1981
11. máj 2009

zuzana, tak a mas zakazane chodit k januarovkam!!!....to odtial ma tu sprostost s testom.... 😠 🙄

livia......takze pelusenky vymacam uz len v domestose.... 😀

zuzana612
11. máj 2009

livia, ti si expert 😀 Ale ked to pomaha, daj si to potentovat ako dobry odstranovac flakov a mozes na tom zbohatnut 😀 😀 😀

Bibka, vsak sa mi to aj zdalo cudne ako moze zmiznut ciarka z testu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre