Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
13. máj 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

kukulik30
autor
13. máj 2009

pred chvilkou mi prisla sms, ale netusim od koho, len si myslim, ze asi od BIbky... ze sa jej pokazil notebook, tak nema pristup na net 😖 napisala z ineho cisla, tak si len domyslam, lebo sa nepodpisala...

kukulik30
autor
13. máj 2009

tak Bibka to nie je ...beriem spat...volala som jej...tak teraz neviem 😕 ...no snad mi odpise, lebo som spatne poslala sms 😀

veronika1982
13. máj 2009

pati a som vedela ze dnes v meste chcem nieco kupit... a teraz mi to doslo ze tu knizku... boze este ma drzi ta skleroza s tehotenstva...

maly bol s dedkom von a teraz sa napapal a spi.. ja mam este stale teplotu a manzel sa smeje ze mam hlas ako muz... myslite ze mozem nejake kvapky od kasla.. uz ani tak nesmrkam ako ma bolia priedusky a hrdlo... a ten zazvorovy caj asi nespravil dobre pretoze mi robi sarapatu v brusku...

no ak to bola bibka tak co teraz budeme bez nej robit???????????????????

kukulik30
autor
13. máj 2009

no zahada je vyriesena,nakoniec to nie je baba z nasej temy, ale z inej Spln, tam , kde este chodievam 😉

kukulik30
autor
13. máj 2009

veronika ved zazvorovy caj je aj na nevolnosti, aku sarapatu, myslis, ze ta prehana? 😕 tak potom ho radsej nepi...este ma napadlo, ze mozes sirup Hedelix 😉

sophie1981
13. máj 2009

ahojte...moj notebook nastastie funguje.....preco podozrievate mna???? 😀

tak poradna nam dobre dopadla......pribrali sme na 4900g....a podrastli na 57 cm...... 😀 😀 😀 ..tak sa tesim, ze nabuduceuz bude mat cez 5 kil..... 😀 😀 😀 ...ale nabuduce budeme aj ockovat.... ☹ ...tohi sa taaaak bojim.... ☹ ☹ ☹

ivana2009
13. máj 2009

tak to sa tesime s tebou to je uz velka koca 😀 😀 😀
veronika mozno sa stretneme uvidim co nam povieb zajtra dr 😉 😉

slaviq81
13. máj 2009

Cauko, aj my sme dnes boli v poradni a nase miery su 70,5 cm a 8300 g. Ohladom toho zvracania mi povedal, ze sa nemam s prikrami ponahlat 🙄
Zas ste popisali......... 😝

ivana2009
13. máj 2009

tak mamina neprekrmovat 😀 😀 😀

veronika1982
13. máj 2009

tak mi katku asi nikdy nedobehneme...
ivana v pondelokpoobede ideme. dufam ze uz bude robit...som zvedava ako dopadnete zajtra. dufam ze dobre..

idem si dat sprchu a hajat aby sa zdravicko upravilo.. a co v piatok ideme na kosiarny?

ivana2009
13. máj 2009

Veronika skore uzdravenie
spisem vam mame tam ist o 12h tak som zvedava 😉 😉 😉 😉

veronika1982
13. máj 2009

ja idem rano konecne zafarbit vlasy..

bibka treba mi to tlacivo ked chcem potvrdenie od lichvara ci nie? a to uz si mozem ist pre neho?

ivana2009
13. máj 2009

ja to tlacivo uz mam doma manzel mi priniesol vsetky uz aj po 6mesiacoch
dnes som bola na socialke odniest papiere a k dr lichvarovi pojdem po 28 dni potvrdit k detskej a k nemu

veronika1982
13. máj 2009

takze mi treba to tlacivo lebo kadernika mam pod lichvarom takze aby som to mala pod jednym

ivana2009
13. máj 2009

ano treba to myslim porodne uz si bola po tlacivo aj na pridavky ?

kukulik30
autor
13. máj 2009

bibka, lebo jedine u teba som si bola ista, ze mas notebook 😀 a mimochodom kraaaaaaaaaaaaasne miery 😵a neboj sa ockovania, teraz su tie ockovacie latky setrnejsie...nas Samko nemal ani pri jednom ockovani zvysenu teplotu, vobec a pri pichnuti troska zaplackal a hned zabudol 😉takze ziadne strachy...

slavka, aj Lara uz je dobra bambulka 😵

ninka1234
13. máj 2009

ahojte pekný večer 😉

Pekné miery majú detičky. Zajtra budeme chváliť Ivkinho papkáčika Matúška.

Ja som dnes merala Zojku a miery našej dlhane su v roku a pol 88 cm a váži 12900g 😉

kukulik30
autor
13. máj 2009

fiha, Zojka bude modelka...zato nas Samko/ 2, 6roka/ ma 91cm a 13600g ...taky skriatok 😀

ninka1234
13. máj 2009

kukulik, tolko moj jakub vážil ako ročný 😀 a pritom sa narodil ako malý slýžik 😀

kukulik30
autor
13. máj 2009

fiha, no mate to asi v rodine 😀 ...moj zase az taky slizik nebol,ked sa narodil mal skoro 4 kila, ale teraz je nejaky pomensi a pochudsi 😀

sophie1981
14. máj 2009

kukulik...viac slaninky malemu..... 😀 😀 😀

joj, dobre ranko....

kukulik30
autor
14. máj 2009

dobre ranko 😀

bibka, no ked do neho nedostanem ziadne maso, salamu, tak na slaninu ani nepozrie 😝 ..ale keby mal kybel sladkosti, tak to hej 🙄

super foto...hehe, tato sa nejak poti, ci sa mi to iba zda 😀 ale pristane mu to...u nas to robi iba tato a teraz len v mimoriadnych pripadoch kupem, ked nahodou nie je doma 😀

zuzana612
14. máj 2009

Ahojte, my mame dnes skvely den, ked sme sami doma 😀 😀 😀 Kto chce prist???? Inac svokra nasrata, zalovala Danielovi ze uz pre nas nic neurobi 😀 Tak sa ma potom pytal ze ci sme sa pohadali. Ja ze nie, len ze som jej pekne povedala (Bibka ak sa smejes tak fakt som jej pekne povedala 😉 ) ze si budeme prat sami. Lebo nezansam ked sa pomiesa tmave s farebnym a bielym a teraz matusove body su svetlo modre 😠 Nastastie tej peknej superave sa nic nestalo.

Bibka, nevravela si ze Jozko nekupe??? Si ho donutila 😀 My ked sme s Danielom spolu tak tiez kupe on, potom ho pekne nakremikuje, oblecie a tak. Skoda ze som nemala poruke fotak, sadili sme travu a Daniel potom valcoval takym velkym zeleznym valcom a Matusko mu pomahal 😀 No uzasny pohlad to bol. Este nam dnes treba trosku dosadit tak ich budem musiet odfotit

sophie1981
14. máj 2009

livia...moja mama mi ronila vojacikov......nakrajala rohlicek na kolieska...polovica bola so sunkou a druha so salamov...a bojovali sme...koho som zjedla ako prvych, ti prehrali... 😀

zuzanka, sa nehnevaj, ale tya pekne...a ete teraz s hormonikmi??....nooo...nem som ista...... 😕 😕 😅 ale ved zmena je\zivot a preco stale nosit len biele body, ked mozu byt svetlo modre??? 😀

a rozhodol sa okupat...chudak, necakal. ze\sa sopla uz tak vykopkava vo vanicke.....vcera ste ju mali vidiet...ta si kopala az som mala vodu na posteli.... 😀 ...nezaprie sa rybka mala...este mesiac a ideme na cingov zaplavat...od pol roka ju chcem prihlasit na zs nejedleho na plavanie.... 😉 ...bude s nej moravcova.... 😀

sophie1981
14. máj 2009

joj livi, nie ronila ale robila..... 😀 😀 🙄

zuzanale
14. máj 2009

Ahojte pozerám vonku a zas zamračené 😝 a mne treba ísť do mesta a obe baby soplia ☹
no a s mierami sa aj my musíme pochváliť 😀 Laura má 5kg a 56cm a Timka 15kg akurát neviem presne koľko meria 😅 naposledy mala nejakých 98cm žeby to teraz už bolo kolo 1m 😕

sophie1981
14. máj 2009

juuuj. skoro sme dobehli Lauru.... 😵 😵 😵 .....no musime este troska viac papkat, nech niesme na chvoste.... 😀

zuzanale
14. máj 2009

Zuzi keď si pozrieš Timkin album tak tá robí tiež všetko sadí v záhrade, naháňa dedove včely a zachviľu nám vezme kľúče od auta 😀

kajacz
14. máj 2009

ahojte...včera som nemala čas na počítač, mala som nejaké behanie po meste...tu už máme krásne počasie, takže zachvílu to príde aj k vám... 😉
pozerám, že detičky pekne priberajú...to je dobre...náš Samko bol odmalička chudý asi ako Liviin Samko a teraz sa tak rozjedol, že ho musím krotit, pretože takým tempom bude z neho maco... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre