Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
14. máj 2009

Čaute, už sa konečne dostávam späť do slovenského štýlu života 😀 😀 Lara spinká, ja popíjam kávu, i keď radšej by som si k nej išla ľahnúť. Večer určite budem už len škúliť na ordináciu a podopierať hlavu 😀 😝 Včera som bola v meste, pokukovala som po kočiaroch či nejakú kobylku nezazriem ale nič 😀

veronika1982
14. máj 2009

ahojte.. tak uz som doma..mamina je prefarbena.. este som stihla vystriedat babku a boli sme na prechadyke aj s dvojickami...

ja este stale kaslem a soplim...

som zabudla ze to aj na plucne treba ist...

slavi j

veronika1982
14. máj 2009

pisem jednou urokov lebo v druhej je matej..

slavi ja som bola vcera v meste 😀 😀 😀

slaviq81
14. máj 2009

Hej? A prečo som ťa nevidela 😕 ? Aký máš kočár 😕 ?

slaviq81
14. máj 2009

Už viem aký 😉

veronika1982
14. máj 2009

ale my sme boli doobedu..

kukulik30
autor
14. máj 2009

Ahojte 🙂

Veronika, tvoju mamku som aj s Ivanou stretla, pekne si to spolu kocikovali 😀
ja som sa tiez skraslovala, ale doma, prisla mi znama urobit nechtiky, teda doplnit 😵 tak sa vytesujem 😀

slavka, no keby som vedela, ze ides do mesta, ta neprisla by som aj ja? 😀 no nabuduce, dnes sa sice chystam ale ktovie, ake bude poobede pocasie, iba teraz som ulozila Samka 😕

veronika1982
14. máj 2009

takze uz vies ako vyzera moja mamka.. ja sa na doplnenie chystam na buduci tyzden podla toho ako bude mamka robit.. vies kazdy tyzden nieco.. dnes som pomaly zaspala v kresle u kadernika..

aj ja sa chystame poobede von ale nejako sa zamracuje.. vlastne uz je poobede ale maly trosku drieme tak ho necham..

kukulik30
autor
14. máj 2009

jasne , ju poznam z videnia, len som netusila, ze je to tvoja mamka 😀
ja ked som u kadernicky, hzaspavam permanentne 😝 robi mi to strasne dobre, ked ma niekto cese, striha 😵 no a v tvojom pripade sa ani necudujem 😀 sak si mala zalomit a zdriemnut 😀 😀 😀

no ked nepojdeme do mesta, tak sa mozno aj stretneme, fakt netusim, co z toho pocasia vylezie o par hodin 🙄

anape
14. máj 2009

fiha, to sa tu nikto neukazal cele popoludnie? 😕 😨 kde ste vsetky???

bibka tebe sa nejako zapacilo u svokry 😀

zuzana612
14. máj 2009

Ja som cely den skapata, cele poobedie som lezala, teda aspon som sa snazila kedze Daniel nevedel ze maju zapas a prisiel domov o siedmej. Triaslo ma od zimy, tak uz som v pyzame, pod perinou, s horucim cajom, tak dufam ze to prejde a neublizi to malej fazulke 😖 Uz sa tesim na ordinaciu, podla ukazok bude fajn, tak sa uz neviem dockat. Daniel isiel este dosiat travu a potom mu poviem nech si nastruha jablcko s mrkou, medom, hrozienkami a orechami. Mnaaaaaaaaaaam 😝 Pekny vecer

ivana2009
14. máj 2009

ahojte teraz som sadostala k pc bola nas pozriet kamoska z anglicka tak sme kupali spolu 😀 😀
v poradni sme dopadli ok dostali sme sudokrem pod pazusky lebo mame take suche tak mastime ak sme dosli z porodnice tak sme mali 2980 a teraz mame 3280 na tyzden ideme zase sa ukazat pani dr mi kazala ist na vysetrenie vraj maly bude dlhsie zltucky koli tomu dopegytu nech mi dr interna zmeni tak v pondelok idem na to 😉 ☹ 😉 😒
na tyzden podam dalsie miery 😀 😀 😀

kukulik30
autor
15. máj 2009

dobre ranko krasavice 🙂

zuzana612
15. máj 2009

Ahojte. Ja som stale ako zbity pes, skoro celu noc som spala v polosede aby som tolko nekaslala. Rozmyslam ci mam ist na pohotovost nech mi nieco daju. Sa mi aj snivalo ze som isla na pohotovost na gyndu 😀 Keby som to mohla aspon vypotit, ale pri Matusovi sa lezat neda 😖

veronika1982
15. máj 2009

dobre ranko...
ivi super kolko pribral...nas tplko pribral az na tretiu kontrolu...

bibku som vcera videla v hypernove a sudiac z toho tam bola asi zo svokrou lebo sa tvarila velmi milo.. ona nas ale nevidela...tatik mi bol kupit prsten vcera 😀 😀 😀

mne ta choroba ustupuje velmi pomaly a uz mam nervy na to rusko..

veronika1982
15. máj 2009

ivi my sme to mali tiez a vies co pomohlo? vytrela som to vsetko s olivovym olejom.. komplet vsetku tu suchu kozu a odvtedy to nemame...

kukulik30
autor
15. máj 2009

veronika, aj ja som dostala prsten, ale spojil to moj drahy aj s promociami, ze aj za ne 😀 vybity 😝

kukulik30
autor
15. máj 2009

zuzka, ved chod na tu pohotovost, aspon ti nieco predpidu na kasel 😒 ...a teplotu mas tiez?

veronika1982
15. máj 2009

livi my sme to spojili este zo zasnubami kedze vtedy sme to nejako neriesili a vies ake romanticke to bolo ked ma vcera pred hypernovou poziadal o ruku?

anape
15. máj 2009

ahojte baby 🙂 ,

prave som pozerala pocasie zaciatkom buduceho tyzdna a zatial to vyzera veeelmi priaznivo 🙂 , takze stretko moze byt 😉

tuto noc som sa vyspala dobre, bola som hore len raz okolo 1 v noci, ked petusko plakal zo sna a potom som spala vkuse az do 7mej, to sa mi nestalo uz veeelmi dlho 😕 😵

a ako ste spali vy, babatka pocuvali? 🙂

kajacz
15. máj 2009

ahojte...vidím, že marodíte...mojho manžela zase od včerajška bolí brucho a je mu na zvracanie...ráno povedal, že mu je už lepšie a išiel do práce... 🙄 ale neviem, neviem... 😖
Od včera pilne trenujem so Šimonom nočník...už sa mu celkom darí, dnes od rána už sa 2x vycikal do nočníka... 😵 vždy, ked sa vyciká, ideme to spolu vyliat do záchodu a on za odmenu spláchne... 😀 obidvaja máme z toho staršnú radost... 😀

kukulik30
autor
15. máj 2009

veronika 😀 lepsie miestecko ste si nemohli vybrat 😀 😀 😀

anicka, ano tiez som sa potesila, ked som videla predpoved na buduci tyzden 😵 super
my sme spali celu noc, takze perfektne...ani raz Samko nebol v noci cikat 🙂

kaja, viem si predstavit tvoju radost, aj my sme to tak prezivali 😉

kukulik30
autor
15. máj 2009

ja som si vcera konecne kupila siltovku, co mi sedi ako rit na serbel, ako sa vravi 😀 ...takze uz mozem obcas skryt moje strapate haro pod ciapku a nemusim umyvat kvoli tomu vlasy 😀 a este aj zabky som si kupila 😵

anape
15. máj 2009

livka a kde si bola na nakupy?

bibka sa nejako neukazuje, zeby sa jej zapacilo u svokry natolko, ze tam zostala? 😕 😀

zuzana612
15. máj 2009

Veronika, a nie ste uz nahodou zobrati????? 😀 😀 😀

Ja pojdem asi do lekarne pytat nieco od kasla ked Matus pojde spat. Segra vravela ze by som mohla Hedelix, tak to idem pohladat na nete

kukulik30
autor
15. máj 2009

bola som pri CSOB , tam hore v sportovom 🙂

zuzi, hedelix isto mozes, ved som to pisala vcera, a je celkom chutny 😝 🙂

anape
15. máj 2009

zuzi su zobrati, ten prsten je urcite ako dakovne za syna 😉

ivana2009
15. máj 2009

peken dobre ranko maly zaspal tak som sa dostal tu ale len na chvilku verim ze poobede sa tu dostanem
chcela by som ist vonku poobede tak teraz sup nieco porobit lebo ten cas leti ako voda 😀 😀 😀

ivana2009
15. máj 2009

ja som zvedava co ddostanem ja 😀 😀 😀 uz sa ma pytal co chcem ci prsten ci retiazku tak este si to rozmyslim ale budem mat aj to aj to ved v novembri mam 30tku 😀 😀 😀 😀 😀

rybecka
15. máj 2009

Ahojte,
ja len na sekundu lebo varim obed.
Jej Ivanka ty si taka stara ako ja 🙂 ja mam v auguste 30 tku. ale ja som uz dostala za Ondrejka retiazku na ruku. a neviem co dostanem na 30 tku necham sa prekvapit 😅 mozno velke h..... 😀 😀 😀 ale nie moj muz je pozorny 😉
takze na buduci tyz. stretko? lebo ja som nevidela pocasie ma byt pekne? tak parada lebo ta zima je hnusna polka maja a kosa jak v riti 😀
inac ja som vbec nespala maly mal svoj den od druhej v noci sme len plakali a pucili a vsetko mozne len nie spali 😝 no uz mi vykypela polievka 😝 😅 mam o robotu postarane .
tak sa majte. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre