Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

lenjak
17. máj 2010

tak to je super, teda to polohovanie autosedačiek, ale myslela som že tie veľké to už nemajú.

zuzanale
17. máj 2010

lenjak mrk nižšie na stránke v linku čo som hodila Pati nie je to bohviečo ale sklon tam je ale záleži aj od uhla sedadla v aute y máme take hlbšie tak sa to pekne dá 😉

antoniab
17. máj 2010

ahojte

no vonku otras pocasie tak pozeram ze pisete dnes
ja som chora prisla namna nadcha lepsie nez vcera ale aj tak 😠 nemam to rada dufam len ze to nechytne mala lebo stredu mame preockovanie 😝

inak uz chcem leto a teploooooooooooooo

denisocka
17. máj 2010

baby čo šijete,rosím radu - ale taku že sa zamejete

ked idem trebars podhýnať nohavky (to len akože,ešte nič nepodhýnam,ešte som len postrihala stare sestričkovske erárne nohavky z roboty a učim sa šiť) tak si latku prehnem dohora, dam pod stroj .... tak to ma byť - či ten falatek čo podhýňam davam pod spodok ???? asi nie, že? to by som nevedela kade mám šiť 😅

zuzanale
17. máj 2010

Deni ja davam navrch ale tiež som len amater 😅

ludia Laurina najnovšia zabavka je vliezť do boxu na hračky a potom kričať na celý byt bo nevie von 😝 😀

denisocka
17. máj 2010

práve som si prešila ukazoval cely komplet , ty kokos, hadam nechytim nejau infekciu alebo čo 😅

pata31
17. máj 2010

Zuzi a od kedy si zacala malu davat do tej sedacky?
bo ja sa rozhodujem ci 9-36 alebo 9-25kg, ci ako to tam je rozdelene...

pata31
17. máj 2010

Denisa, no tak aby si videla, kde sijes, tak si to daj 😉 a ja si to obcas aj so spendlikmi pripevnim, aby mi to neutekalo... 😉 ale len ked sa mi chce 😀

denisocka
17. máj 2010

teda,prešila som si UKAZOVAK nie ukazoval 😔

zuzanale
17. máj 2010

Pati nepamätám presne ale cca 10-11mes dovtedy vajíčko stačí .... ja som nad tou 9-25kg rozmýšľala ale už teraz mám doma 3 sedačky a to som už vajíčko predala aj s kočiarom takže potom vyhrala ta čo máme mierne polohovatelná...

pata31
17. máj 2010

Denisa...oj, davaj pozor na prsty 😕 😀
Zuzi a to asi v kolkych rokoch ma dieta 25kg? nejake 4, 5?

denisocka
17. máj 2010

paťa neskoro

denisocka
17. máj 2010

kurnik,vy kým odpoviete ako sa ta latka dava a prichytáva,ja už mam urobený test na vlastnej koži

ale tak hadam z toho nezomriem ,alebo nechytim nejaky tetanus 😅

zuzanale
17. máj 2010

Pati Timka bude mať 4 a má ledva dvacať na váhu nepozeraj lebo aj vajíčko máš do 13 to by potom mohla v nej sedieť do 2 rokov musíš pozerať na výšku dieťaťa aby hlava netrčala Timka ma takúto a je jej tak akurát http://www.obchodik.net/products/nania-befix-sp... do tej do 25 by už nevošla ...

pata31
17. máj 2010

Denisa si daj alpu na to 😀

zuzanale
17. máj 2010

Deni prepač som nepostrehla a ty niesi zaočkovaná proti tetanu ja so bola 3 roky dozadu na preočkovanie ma mesiac ruka bolela 😝

zuzanale
17. máj 2010

ale mi nejde do hlavy ako sa ti tam ten prst podarilo vopchať 😅 😕

sophie1981
17. máj 2010

ja niesom preockovana...... 😒 ...ale mala by som uz ist, bo budem aj platit..... 😝

sophie1981
17. máj 2010

Denisa...a praaave preto JA NESIJEM.....bo by som prsty nemala..... 😀

denisocka
17. máj 2010

ja neviem kedy ma očkovali,boh vie 😅

normálne som šila a lavou rukou,ukazovakom som chcela tať bližšie latku a už bol prešity 😅

zuzanale
17. máj 2010

Deni od posledného očkovania v 14tich potom treba každých 10-13rokov 😕

sophie1981
17. máj 2010

no mna ockovali ked som mala 12, uhryzol ma pes......a odvtedy som nem bola......bo som bola mimo svk, potom nemali ockovaciu latku, potom som ostala tehu, teraz kojim..... 😝 ....

denisocka
17. máj 2010

jaj,asi som bola štiepena na TAT niekedy v 2002 - to som nastupila na obvod a pichala som si do seba všetko,čo som mala zadara 😀

pata31
17. máj 2010

Zuzi, diky za rady 😵

baby, este mam otazocku, nemate niektora pozicat biele satky na krstiny??? lebo som myslela, ze dam fialkove, ale keby boli biele, bolo by to asi krajsie... 😅

veronika1982
17. máj 2010

tusim bibiana ma.. nie?

sophie1981
17. máj 2010

pata....momentalne neviem ci Zuzana uz zabalila, abo este ona ma....len neviem, ci nebudu male...katka mala 2 mesiace a 4,5 kilo.... 😀

pata31
17. máj 2010

uf, tak to budu male, sak mala ma uz asi aj 8kil 😅 😀 ale dik...no sak fialove saty su tiez dobre, no ne? 😉 a bude mat biele pancusky a bielu ciapocku...uz na nej pracujem 😉

susana28
17. máj 2010

Paťka vy aké číslo teraz nosíte?
Som našla také niečo, len viem či by vám to bolo dobré
https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-suknicky...

pata31
17. máj 2010

no mala ma 64cm, ale nosime 68...pekne satocky, len ten material...ale dik za typ 😉 idem este pokukat po mimibazare...
inac som vydrazila topanocky, hadam som sa konecne trafila do spravnej velkosti 😉 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2109381

denisocka
17. máj 2010

paťa,ušijem ti nejake šatočky s prstom? 😀 vyber si ktorý tam chceš mať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre