Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
11. jún 2010

Zuzi ja slniečko milujem, a predsa je to tam v lesíku takže bude nás aj ovievať.
Som aj rozmýšľala zobrať bazénik, len neviem ako to tam je s vodou.
Veľa detí tam nebude.
Moje 3, Tvoje 2, Tvojho švagra a ešte zopár.
Ale také malé asi veľa nie.
Som sa smiala, keď som vravela MM že máš robiť mafinky, že ja kúpim bábovku v lidli.
Aj žĺtkové máme radi 😀

zuzana32
11. jún 2010

a ináč u nás už Matej a Katarína spia, Michal pozerá futbal, MM na notbooku a ja za Pc. Ideálna to rodinka. A ja mám k tomu ešte pred sebou misku s asi 1/2 l zmrzliny 😝

veronika1982
11. jún 2010

a inac v kauflande maju vsetky cokolady milka za 0,66.. tak sa tu teraz obzieram..

gabkazabka
11. jún 2010

Cafte,tak dnes mam za sebou narocny den 😝 ....v tejto horucave som od osmej rana stala pri sporaku.....zajtra mame oslavu.Vecer som bola este cvicit-konecne posledne cvicenie z kurzu 😝 .
A idem sa vam pochvalit,upiekla som ninke prvu potahovanu tortu a celkom sa vydarila,pridam foto 😵

veronika1982
11. jún 2010

gabi krasna torta

zuzanale
11. jún 2010

jej Gabi krásna tortička 😉

moje decka konečne spia 😝

my sme prišli naobed zo SNV ledva som uložila Lauru ma tak rozbolela hlava som zobrala tabletku vypila 1,5 litra vody a zalahla po hoďke už bolo fajn no po poobednej vychádzke znovu nejak my začali robiť zle tie horúčavy 😝 a pijem jak slon 😝

Veronika tak super že sedia 😉 ja som nakoniec v kiku zohnala aj tie ozdobky na nich len mali take blbe balenia že 6ks ale nie v pároch tak som musela 2bal zobrať ale baby sa tešia 😀

Susan ano na západe býva prečo?

zuzanale
11. jún 2010

Susan bývam nie býva 😅

lenjak
11. jún 2010

ahojte, Gabika super torta, tiež sa hram s poťahovaním. Čím si poťahovala ty? Cukríkmi?

susana28
11. jún 2010

Tak ako vidím, tie horúčavy neznášam zle len ja 😒

Gabika, tortička je kráááááááásnúúúúúúúúúčka 🙂

Zuzka LE - preto sa pýtam, lebo brat so švagrinou sa tam sťahujú do bytu, do podnájmu, tak ak nacvičím cestu autom a pôjdem na návštevu, tak sa môžeme niekedy aj stretnúť, ak tam budeš niekde po blízku bývať 😉

Zuzka32 - a to aj tvoj manžel je futbalista, ako zuzkin daniel?

zuzanale
11. jún 2010

Susan sídlisko malé daj ulicu a číslo a ti poviem ako ďaleko 😀 a ku mne jednoduchá stále rovno cez celé sídlisko 😉 😀

gabkazabka
11. jún 2010

Dakujem za pochvaly 😵
Lenka,ano,potahovala som ju hmotou z cukrikov 😉 .A ty cim potahujes?A ako ti to ide?
Aj ja znasam taketo horucavy zle....ja mam najradsej jar a jesen-vtedy nieje ani horuco,ani zima 😝
Este idem urobit domace baileys a idem zalahnut,unavena som ako kon 🙄

lubkatobi
11. jún 2010

gabi, nadherna torta...
aj lenjak robi krasne torty, sikulky ste

rybecka
11. jún 2010

gabi uzasna torta 🙂
aj ja som robila Matejkovi na tri roky potahovanu s cukrikmy a super vysla 😉
u nas deti spia a my si davame s manzelom na terase sangriu ja som len odbehla popocuvat deti keby ma tu nasiel som mrtva 😀 😀 😀
letiiiiiiiiiiiiiiiiim majte sa 😉

zuzana612
11. jún 2010

Kolac upeceny, Matus stale beha po dome, Lili pravdepodobne o chvilu vstane na mlieko, spotena som ako mys, este trochu uhadzem kuchynu a idem spat.

Gabika, krasna torta, urcite mala Ninka z nej radost. Teda, bude mat 😀

Zuzi32, podla toho co hovoril Daniel, tak by tam malo byt dost deti. A kedze moje tam budu asi najmladsie, az na jedneho rocneho chlapca, tak aspon nebude matus nikomu robit zle 😀 Aspon dufam 😕 Tiez som rozmyslala nad bazenom, ale ktovie kedy mi pojdeme a ako to bude s vodou, tak lopta mu bude musiet stacit. Ale chceli by sme ist predtym ako pojde Matus spat, aby si bud pospal v aute, alebo aby isiel rovno spat do kocika. Takze to zalezi od toho, kedy rano vstane.

zuzana32
11. jún 2010

tak moja Katka je chválabohu dobrá aj keď si nepospí.
Minulého roku som ju uspala v kočiari, a tento rok sa ju nechystám dať spať vôbec. 😉
A MM vravel, že bazén radšej nie. Minulý rok bola najmladšia moja Katka tak toho roku to bude Vaša Lili 😉

zuzana32
11. jún 2010

Ja sa teším na vzduchovku a aj chlapci.
Minulý rok mi tá streľba celkom šla, uvidím ako to bude tento rok.
Ale keď si predstavím niekoho namiesto terča ... určite dobre trafím 😀 😀 😀 😀

antoniab
11. jún 2010

ahojte
dnes bol krasny den tak sme ho stravili vonku a vecer sme sa boli rozlucit zo sestrenkou odchadzy zajtra spat do UK ☹
mala mi stale hnacku uz 2 den vcera mala aj zvisenu teplotu zadokv vypreti rak cezden pekne vetrame vcera vnoci od pol jednej mi kakala za hodku a pol 6x prebalim zaspinka na 5-10min a zas kaka a tak dokola ☹ ☹ uz som dnes aj volala doktorke co stim tak nam odporucila ryzovi odvar a smektru ci ako sa ten prasok vola tak som jej na obed dala tak dufam ze konecne zaberie ☹ teraz je to tak kazde 2-3hodinky no uvidime aka bude noc tak mi je jej luto hlavne ten cerveny zadocek 😒

gabika krasna torta 😉
dnes mm kupil bazen 3,66m tak sa vytesujem budeme sa z malou claptat mozno sa nauci aj plavat ked mama nevie 😀 😀

denisocka
11. jún 2010

Smecta nam stale zaberie,drzte sa

zuzana32
12. jún 2010

Dobré ránko,

Maťka ja by som takej maličkej radšej dávala Kulíšek
https://www.magister.sk/produkt/detail/podla-zn...
myslím si že pre malé detičky je to oveľa vhodnejšie ako smecta.
Maličká Ti mohla aj takto zareagovať na tie horúčavy, ale kľudne to môžu byť už aj zubky.

zuzanale
12. jún 2010

Ahojte

Mati mne smectu ani jedna nechcela tak skús ten kulíšek a lej do nej kopec tekutín , obmedz mliečko skús jej kúpiť neliečnu kašu a to jej do flaše rozrobiť aby nebola hladná my sme tak raz pri Timke fungovali 3 dni na tej kaši síce už mala 7 mes ale tie kaše sú od 5 mes a bezlepkové tak by to malo byť ok....... s ryžovým ani mrkvovým odvarom som neuspela 😝 kaša nás zachránila 😉

antoniab
12. jún 2010

dobre ranko
dik baby stale kakame uz som s toho na nervy ☹ ona smectru spapa len vysledok je tak na 4hodinky 😒 a mliecko papa aj cajiku pije vela inak je v pohode trocha otapena ale neni ani urevana ani nic 😒

pata31
12. jún 2010

Ahojte...mne sa mala ranov priebehu tri krat vykakala a este aj dogrcala, tak som sa zlakla, ze co to, ale nastastie uz teraz nic, sice pred chvilou uz pucila zase 😅
Mati, tak nech sa vam to rychlo polepsi...
@gabkazabka ozaj krasna torticka, sikulka si! 😵
a my uz mame aj odvolene, teda ja a ocino, mm dnes robi, kedze su volby a zajtra rano pojde s voleb.listkami do BA, takze som slamenna vdova tento vikend 🙄
tak pekny den prajem!

denisocka
12. jún 2010

baby kurnik poradte , maly ma už tu dierku na pipiku taku malu,jemu nejde odmala stiahnuť predkožka , že odkedy odučame od plienky tak ked cika do travy tak kričí že ho boli pindo. ked plienku ma,vycika sa v pohode,len stale hlasi že cika.

teraz som bola pinda ukazať znamej,robi na urologii asi 30r a vravela,že tam mame isť okamžite ešte dnes,že sice maly nema zapaleneho pinda,ale že ho ma prirasteneho k žaludu, tak že proste mame isť tam,že to lekár urobi a bude dobre. som sa tam aj rozrevala,že viem jak to robia,natrhnu nasilu,tak ma ukludnovala,že daju nejaku masť či kvapky a že sa nemam starať,potom že už bude OK

no ide ma pozariť,maly zaspal tak neviem či poobede isť či čo,ale lekári v nemocnici su stara garda tiež,tak neviem či nejaka sonda u nich existuje. len vravela že tu už nepomože masť Triamcinolon.

je v SNV urolog v nemocnici,či len urologia v LE

zuzanale
12. jún 2010

Ahojte tak my sme doma z PP a kvalitne uvarený 😝

Deni tak urologia v LE je asi jediné odd ktoré je ok ale naj by bolo ak by tam bol primár... skús prezvoniť na vrátnicu kto slúži a uvidíš a pokiaľ viem u takých detí ak tak dajú nejaký oblbovák a neboj nasilu určite nič trhať nebudú .... skús sa spýtať Janky oni tuším tiež mali s týmto nejaký problém 😕

denisocka
12. jún 2010

zuzi,volala som,robi Hass - to je asi on,že ? maly jak sa zobudi,tak ideme,už nech mu to aj pretiahnu,len nech ho už neboli,bo chcem mať už aj ja pokoj

vraj to je taka tenka sklenena sondička,vopcha sa medzi džalud a skurku a dookola sa oddeluje,tak sa da mast nejaka .

sophie1981
12. jún 2010

caute...

joj, denisa....drzim prsty, nech to dobre dopadne.......maly bude statocnik.....aj krstnatku to pretahovali na urologii v snv, prvy den bol dost zly, potom uz bolo dobre.....

tak my sme boli volit.....teraz katka zaspala, poobede vytiahnem bazenik pred panelak vedla pieskoviska a spravime si plaz..... 😀 .....

denisocka
12. jún 2010

ja už zvladnem čokolvek, len nech ho ten pipik neboli. nakupila som včera 3ks hormonálnej mastičky na pretahovanie a zmäkčenie prekožky,tak si ju možem mazať ja na kliťak 😒 ... nechapem čo ho štipe.nema ho zvonku zapalene,ale vraj može mať žalud zapaleny,ktovie. hadam nema zapal.moč.mechuta-to by asi inač bolelo,nie pri cikani

sophie1981
12. jún 2010

pozri, doktor kukne a uvidis, ci nejaky zapal, mozno nic neurobi a posle vas domov.....aspon budes vediet co a ako...... 😉 ....a tu mast nehady hned do zita...myslim, ze este budete mastit...

denisocka
12. jún 2010

to je Triamcinolon ,ta masť

sophie1981
12. jún 2010

no a pri najhorsom ked nevyuzijes, tak vrat do lekarne....ak mas blok, asi by nemal byt problem........verim, ze dobre dopadnete....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre