Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
21. mar 2010

ale skusim este pokukat na mmb..lebo troska mi vadi , ze stielka je rovna...

zuzana612
21. mar 2010

Mna dnes v moj oddychovy den cely den boli hlava, uz som si musela dat paralen 😖

Zuzi, urcite to bol moj svagor so svagrinou, podla toho brucha opis sedi 😀 To maju v rodine, prostredny brat ma tiez dobry vandel a Danielovi uz rastie tiez 😀 Ale ja z neho urobim fesaka, budeme byvat sami, tak na com usetris ak nie na strave 😀

Tie vysoke platenky su uzasne, skoda ze neviem aku bude mat natalka nozicku o rok, hned by som jej ich objednala 😉

sophie1981
21. mar 2010

baby, ja by som tiez objednala tie vysoke platenky...ak by ste objednavali...sa mi lubia...aj tie nizke su fajn...tak dajte vediet, ci objednavate a pridavam sa aj ...

lubkatobi
21. mar 2010

dikz za radu, ja kojim jedno kojenie z laveho a druhe kojenie z praveho prsnika... presne som skusala dat si ruku pod hlavu alebo pod vankus, ale je mi to hrooozne nepohodlne... no ale co uz.. bud si zvyknem alebo prejdeme zase posediacky...

veronika1982
21. mar 2010

tak my sme uz doma.. boli sme sa naobed na kolibe co je pri aquacity a hrali tam ciganske piesne tak nas matej cely cas tancoval..potom kyval ludom co sedeli pri stole.. dali sme mu ochutnat kapustnicu tak na zaciatok hadzal kysle ksichty a ked ho to kysle preslo tak zacal sa smiat ze co to sme mu dali zjest...a jasnacka v maxe boli pre neho zaujimave pohyblive schody a auta co boli vystavene.. ale nic sme nekupili lebo u batu mali drahe topanky tak sa tam trosku pohral s gulickami a sli sme k dedovi a ja som sa zase prechadzala po sidlisku aj ked prsalo..ja uz neviem kde mu mam ist kupit topanky..dnes sme mu dali botasky aby chodil v nich po byte ale nechodilo sa mu v nich dobre lebo to su c.20..a su mu este trosku velke..

lubka ja tak kojim ze pod hlavou si dam vankus a ruku mam zohnutu a drzim mateja za chrbatik..tak sa mi ani neotaca ani neodsuva..a pritom si kludne aj ja zdriemnem..

a akurat mi tatik namontoval fotobunku v kupelke lebo ja vzdy zabudnem zahasit svetlo tak sa dnes nastvala teraz ju namontoval..

evitkamalicka
21. mar 2010

veronika tusim v poprade v Maxe je Deichman, tak skus tam pozriet, my sme vcera v Deichmane kupili Adamkovi tenisky

veronika1982
21. mar 2010

evi tam sme boli vcera ale nemali jeho cislo...

maca77
21. mar 2010

ahojte

v PP je Deichmann pri Kauflande .... v Maxe nie 😉

Susi, Vaneska má nosí len 23-ky topánky? 😕 .. my už máme 26-tky 😝

Bibka, tie vysoké plátenky som chcela aj ja pre Tami.... už som na nich pozerala asi pred mesiacom... jasné, že som hneď neobjednala a o pár dní už nemala jej číslo 😒 .... tak musím pohľadať niečo iné...

susana28
21. mar 2010
susana28
21. mar 2010

A tu to máte hádam všetko po kope 🙂
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=81425

maca77
21. mar 2010

my sa chystáme niekedy v priebehu týždňa-dvoch do PL ... keď sme boli minulý rok v Nowom Saczi, tak v obchodnom centre Europa bolo najmenej 10obuví a pláteniek kopec na výber.... tak ja pozriem asi tam niečo pre malú ...

veronika1982
21. mar 2010

maca v europe sme nakupili postielku a vybavicku pre mateja.. 😀

ty si sa ma minule pytala ci je tu na zapade ten bazar alebo niekto iny???? lebo ja som nenasla nic take a ani naznak aby na tej ulici bol obchod..

zuzi tie platenky su nadherne.. vyzeralo by to hlupo kebyze ma matej take krasne kvietockovane platenky???vy mate pre baby tak velky vyber.. ja som uz pozerala par topanok na mmb ale ked bojim sa lebo dnes niektore topanky ani matej neobul lebo ma tucnu nozicku a niektore topanocky su uzke..

susana28
21. mar 2010

Marcela jasné, že keď máš možnosť vydieť na živo 😀 tak nie je čo riešiť. Len priamo v SNV toho na výber moc nieje, a keď tak také fádne. ale zas pravda, že zatiaľ som si prieskum ani nerobila, ale myslím, že niektorá z dievčať by už dala avízo, keby niečo pekné videla 😉

a ináč asi všetky pozerajú let´s dance 😉

kukulik30
autor
21. mar 2010

susi, tak tie platenky , co si teraz hodila su bozske 😵 ..skoda, ze nemam babu 😀

sophie1981
21. mar 2010

ja pozeram vojaka..... 😝 ...s mm..... 😕

tak a vikend zasa za nami.....celkom pohoda...sobota stavba, dnes sme boli doobedu vo Stvrtku skoro cele doobedie, poobede se sli upratat na stavbu, bo vcera sme uz nestihali......no a potom klasika vychadzka....a este som prekladala clanok do anglictiny pre sesternicu na skusky...som oprasila skusenosti ale tak blby clanok o nicom som uz vazne davno necitala, nieto prekladala.... 😝

sophie1981
21. mar 2010

tak idem zalahnut.....zajtra zasa jeden z hektickych dni, kedy musim okrem dietata krmit aj dvoch plynarov.... 😒 ...tak sa majte do zajtra 😉

maca77
21. mar 2010

Veronika, tuším Zuzana32 sa pýtala na ten bazár 😉

Susi, čo si dala link na tie vysoké kvietočkované, tak také (ale tie nízke) mali minulý rok aj v Spišskej v Liworlde (alebo je to Liliworld?) ... skrátka pri trhovisku 😉

zuzana32
21. mar 2010

už som si zistila, že ten bazár už je zrušený ☹

susana28
21. mar 2010

Livka tak áno dizajn bohovský, ale fakt teraz dumem, že asi ani jedne z tých pláteniek nemajú ortopedickú vložku 😒 .

Neviete niektorá, dajú sa kúpiť anatomické vložky aj na také malé čísla? apotom mám vziať väčšie číslo tenisiek? A ktovie koľko také vložky stoja, bo napokon sa možno ani tie topky neoplatí kúpiť. Ale keď sú také cukríkové 😀

Maca ja som tie plátenky minulého roku kúpila v imbize 😉 a vlastne nemali bohvieako tvarovanú stielku, ale dávali sme ich len do piesku, lebo do mesta a na vychádzky mala sandálky s tvarovanou klenbou.

tak hodte sem svoje nápady a názory či tie plátenky berieme alebo hľadáme ďalej 😀

zuzana32
21. mar 2010

susana a prečo chceš kupovať ortopedickú vložku?

zuzanale
21. mar 2010

Ahojte Marceli si ma predbehla akurát pri tých kvietkovaných ma napadlo že v Liworlde ich mali aj minulé leto ale naše číslo nemali nakoniec som kúpila u nás v LE ..... inak v tom liworde boli tie isté čo na MMB aj značka bola tá istá akurát s tým rozdielom že na MMB boli o 3 € drahšie a to nehovoriac o tom že ešte poštovné treba ....

Veronika a v Madarase si nebola na poschodí mrknúť v tom detskom? tam majú zo slovobuvi vyskúšaj nejaký vzor a potom objednaj na MMB a ešte je jeden výrobca len ma nenapadne niečo na W aj my ich máme mávajú ich v obuve pri jednote a tiež sa dajú zohnať lacnejšie na MMB a ak nie tak liword istí mávajú aj chlapčenské plátenky 😉

baby v Deichmane treba počkať na nový tovar teraz je výpredaj tak čísla obmedzené ja som chcela Timke som ešte mala poukaz za moju reklamáciu ale nič nemali nakoniec mám elefanteny poltopánky ja 😅 zlacnené z 45€ na 20€

zuzanale
21. mar 2010

jo susan prečo ortopedicku veď malá nemá plochu nožku či hej? teraz sa už na tom tak netrvá v botasoch tiež nemáš ortoprdicku a sami ortopédi už niesu zajedno či hej alebo nie..... ja nezvyknem dokupovať ortopedickú vložku ak kúpim a topánky majú klembu ok ak nie tragédiu nerobím a letné sandále tiež zvyčajne klembu nemajú 😅

susana28
21. mar 2010

zuzka le- nie malá nemá plochú nôžku, sa len bojím, aby používaním nesprávnej obuvi sa k tomu nedopracovala 😒 ale asi zveličujem, ako je to u mňa zvykom, a tak skľudním hormóny a plátenky jej predsa len kúpim. 😀 a to myslíš vážne že si kúpila ešte lacnejšie ako na MMB? Lebo mne sa už aj tie ceny na MMB zdajú smiešne, to sa dá kúpiť ešte lacnejšie?

kukulik30
autor
21. mar 2010

hmmm...mne sa zda, ze Samko ma plochu nozku a tiez nekupujem stale najspravnejsiu obuv...takze si to troska sledujem, nech ma aj take , aj take...ale napr. teraz z nextu tie botasky nemaju klenbu... 😅

zuzkale ta dalsia znacka je Wink, cii nie tu si myslela?..my sme kupovali Samovi od nich botasky, celkom dobre ceny ..maju ich bezne aj v obchodoch

veronika1982
22. mar 2010

dobre ranko..

zuzka z le a nevies kedy dostanu v deichmanovi tovar? lebo fakt to tam bolo ako vykradnute..

zuzanale
22. mar 2010

Ahojte my sme hore od 5.45 😝

Susam ak sa doteraz neobjavil náznak plochej nožky tak už by sa to pokaziť nemalo a ak má topánky aj s klembou a striedaš to stačí... a najlepší liek proti plochej nožke nechať deti v lete behať naboso ak máš doma niekde na dvore bezpečný trávnik a pieskovisko tak hor sa naboso 😉

Livi aj wink sú dobre ale nie tie som myslela ale už som pozrela na krabicu večer som už nešla k Timke do skrine takže sa volajú Wear výrobca Tripos v.o.s tiež slovenské máme tieto ale vtedy boli o hodne drahšie http://www.tripos-sk.sk/?tripos=baby&boticky=7

a tu je link na ich stránku a koooopec topánočiek od krásy http://www.tripos-sk.sk/?tripos=detska_obuv_sum...

Veronika netuším lebo taký výpredaj som tam nezažila odkedy fungujú inokedy už dávno mali jarný sortiment...

zuzanale
22. mar 2010

hm mi nezobralo ten prví link 😒 so hodila foto

sophie1981
22. mar 2010

dobre ranko.....zasa pondelok.....dnes idem volat doki, kedy mozme dojst na ockovanie....nech to mame za sebou.... 😒

veronika1982
22. mar 2010

oj streda sa blizi a ja uz mam teraz nervy...

vcera sme nalepili rohy na stol a na skrinu a tak mame zase nieco nove.. snazi sa to odtrhnut ale nejde mu to..

kukulik30
autor
22. mar 2010

dobre ranecko 😀 ja dnes asi pojdem na ko so samkom , ale az okolo jedenastej, mali sme ist az zajtra..ale zajtra musime ist do KE 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre