Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
29. mar 2010

jej gratulujeme Markovi.. tak nech su zdravi a stastny.

my uz bubkame a aj my sme strasne nervny...ale dnes bol u nas jeden pan a matej chodil stale k nemu a podaval mu detsky telefon aby volal a potom mu bral pero...

jeden zub uz trosku citit ze sa derie na svetlo sveta tak som zvedava ci zajtra vykukne...

sophie1981
29. mar 2010

juchu aj my uz spime...len skoda ze showdacnce im nejako nefunguje.... 😝 ...som sa tesila..... 😕

evitkamalicka
29. mar 2010

no ved aj ja som kukala, pekne na hovno to maju urobene, sa mozu hanbit

sophie1981
29. mar 2010

ale evit, no, ved sa stane aj profiesionalom.... 😀 ...predsa je to len na zivo..... 😉

evitkamalicka
29. mar 2010

vsak hej no

veronika1982
29. mar 2010

a to uz akoze nejde? lebo ja som teraz nieco robila a pozeram ze zrazu promi noviny..

sophie1981
29. mar 2010

uz ide....aj s repete...mame to ako bonus.... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
29. mar 2010

uz len dufat, ze fialovu ten tancek na 2x nezlozi..... 😝 ...

veronika1982
29. mar 2010

a to akoze zase zacali nazivo???? ty kokso...

sophie1981
29. mar 2010

no za chyby sa plati... 😀

sophie1981
29. mar 2010

len skoda, ze kolenik tam nebude...som sa tesila na jeho telo 😝 .....totiz on je moj muzsky idol.....jemu ten hore toho naozaj doprial....vysoky, tmavy, krasny,,,,,,,no......snad sa mi s nik bude snivat.... 😅

kukulik30
autor
29. mar 2010

pekny vecaaaaaaaaar...pripajame sa ....a Adke srdecne blahozelame k Markovi 😵 😵 😵 nech je zdravucky 🙂

susana28
29. mar 2010

Čafte,

Marko vitaj! Aďka srdečne gratulujeme 😉

Janka a za čím ti v tom obchode smrdí, akože? 😀

Baby a o čom ste to mali reč, o akej šov na živo, zuza fialová atď?

veronika1982
29. mar 2010

a mozem sa opytat ze to je kto ten kolenik?

sophie1981
29. mar 2010

pfuj veronika, takeho fesa nepoznas.... 😠 ...maslak s panelaku.....

susan, showdance... 😉

veronika1982
29. mar 2010

hanbim sa ale ja panelak nepozeram tak to asi preto...

veronika1982
29. mar 2010

kedy ma byt spln lebo ten mesiac je uzasny..

veronika1982
29. mar 2010

idem off...dobru noc..

susana28
29. mar 2010

showdance? a to ide na jakom programe? na jojke, keď tam hrá ten maslák?

susana28
29. mar 2010

Už viem, to tancujú herci z paneláku 😀 a zuza fialová to čo má za image?

sophie1981
29. mar 2010

no myzlim, ze zuzin image bol zvacsa niekde mimo...aspon podla mna.... 😝

maca77
29. mar 2010

ahojte

Pati, mne začali vypadávať vlasy cca 3mesiace po pôrode ... trvalo to dosť dlho, ale potom sa to ustálilo...

čo sa týka telky, tak máme Magio .... parádna vecička 😉

a aby som nezabudla .... samozrejme blahoželáme Adi k Markovi.... prajem hlavne veľa zdravia, mliečka a mamke skoré zotavenie...ináč pekné miery má na to, že sa tak skoro narodil 🙂

kukulik30
autor
29. mar 2010

veronika, ja tiez nepanelakujem 😝, ale Kolenik je fesak 😀hral uz v nejakom seriali,ale nepamatam kde 😅 ..a showdance sa mi nepaci 🙄

Spln ma byt dnes v noci, ci nie?..bude sa dobre spinkat 😵 huraaaaa

mne vlasy tiez vypadavali cca par mesiacov po porode, ale potom to uz bolo ok..a teraz som velmi spokojna... 🙂

sophie1981
29. mar 2010

livia...keby bolo keby..... 😉 ...kolenik.... 😝

my mame digi.....do domu dam magio...ked dovtedy nevymyslia nieco nove....kedze to bude o 100 rokov.... 🙄

zuzanale
29. mar 2010

Ahojte
tak v prvom rade Andrei a malému Markovi všetko naj hlavne zdravíčka a mliečka 😉 😉

v showdance som zaregistrovala akurát fialovej desné šaty 😝 ....

pri Timke nie ale pri Laure aj mne skoro pol roka padali vlasy 😝 ale zas pre mňa pozitívna vec že po pôrodoch sa mi prestali mastiť vlasy takže sú preč časy keď nevydržali poriadne ani deň teraz ale na 3- 4tý deň že nie mastné ale šopa treba umyť nech nechodím ako šmudla strapatá 😅 😝

Pati farár v ilašovciach istí taký by mal byť každý 😉 ........... inak k tomu že druhé ti neokrstí tak nech sa počmuchá v tých jeho zákonoch cirkevných by mal vedieť že krst dieťaťu odmietnuť nesmie!!!!!!!!!! napr tak ako mi v rodine rozvedený sobášený na úrade druhý raz a teraz čo koli tomu im neokrstia dieťa tak to by som sa pozrela....
inak náš dekan v LE je prísny ale take niečo nehrozí žeby neokrstil ,ale napr rozvedeným za krstných už nedovolí...... 😅
mm mi teraz hovorí vraj v smižanoch tiež nemajú problém tak skús....

denisocka
30. mar 2010

dobre ranko , tak ja sa len pridávam,ako som sa včera zlakla fialovej ,vizerala jak Golem -hrozne šaty,hrozna cela

zuzana612
30. mar 2010

Ahojte, ja som showdance vobec nepozerala, takze nemozem komentovat Fialovu 😀 Ja som klasicky zaspala pocas Poistovne stastia 😀 Dnes ideme o nejaku hodinu ku starkej, poumyvat jej okna a segra bude zatial davat pozor na deti, ale moc sami tam ist nechce, ale co uz 😖

My mame tiez Magio a sme s nim spokojni, aj ked platit 40 euro za magio, telku a telefon je dost 😖 Ale Matusko momentalne fici na Jim-Jam-e, vcera dokonca vydrzal sediet asi hodinu vecer pri TV co bol rekord, lebo inac popri TV skace a salie. Ale to uz bol vecer a bol unaveny, tak vydrzal 😀

Samozrejme aj my sa pripajame ku gratulantom maleho Marka. Keby to Ada potiahla do konca, a nebodaj by prenasala, vsak on by mal hadam aj 5 kg 🙄

gabkazabka
30. mar 2010

Ahojte,
pridavam sa do "fan klubu" Fialovej.Baby,ja tu zenu vobec nemusim.....uz od ordinacie.Podla mna je uplne mizerna herecka a este horsia moderatorka....je strasne afektovana....a vcerajsia show dance.... 🙄 ...nepripadalo vam to strasne nudne?
😅
A tym fararom-ako je to mozne ze kazdy ma iny meter na veriacich?Niekto pokrsti bez problemov a niekto sa bude ohanat.....a ako je mozne ze vlastne knaz odmietne pokrstit babatko.... 😠
Ja by som si to s nim hned vydiskutovala 😀
Inac,dnes vyzera byt opat pekny den,ja idem o 10:00 ku kozmeticke a potom idem piect,len sa mi nejako nechce 😕 🙄

lubkatobi
30. mar 2010

adi, blahozelaaaam k markoviiii...

livia je zlataaa.. vcera sme sa nahodou stretli .. a samko jakyyy fesaaaaak 😎 ... v tej bundicke a botaskach s ockamiiii 😵

zuzana612
30. mar 2010

Gabika, ja som piekla tu marlenku z mimibazara a vobec mi nepripadala sucha, nasi povedali ze je super. Predtym som mala trochu iny recept z noveho casu pre zeny, tam bola plnka zo salka a este skoro litra karameloveho pudingu, ale ta sa mi zdala hrooooooozne sladka...

Farari, nekomentujem, aj ked ten nas v Liskovej zatial problemy nerobi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre