Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
7. máj 2010

Maly,a presne jak tvoja.akurat oci leskle,malo je,a ukazuje v puse bibi.ale to skor afty

susana28
7. máj 2010

Deni, ale napr. včera večer, sedem hodím, teplota 37,5 tak dala som sirup, celú noc nič ani ráno, ale zas poobede. Tak neviem, lebo je to také kolísavé, tak stále sa neviem rozhodnúť či sú to zuby, ale hádam bude chorá. Tak uvidím ako sa to vyvinie k večeru, a potom možno fakt skočím na pohotovosť, lebo ak má byť chorá, tak nech čím skôr má lieky, aby bola čím skôr fit

zuzana612
7. máj 2010

13=poschdaky...

zuzana612
7. máj 2010

zeny, musim vam napisat ze moja naj kamoska bibka je uzasnaaaa.... 😀 😀 😀

zuzana612
7. máj 2010

len pre opravu, to pisala Bibka ktora je u mna 😀

antoniab
7. máj 2010

zuzi ta co zas ti nakojila malu 😀 😀

zuzana612
7. máj 2010

zasa u mna.... 😝 ...lebo ja ju luuubim.... 😀

zuzana612
7. máj 2010

mata, aj tebe nakoji...

antoniab
7. máj 2010

ficim na tejto pesnicke 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=tLRpkVRhAtc

skorej pre deti ale je chytlava 😎

hej no ta super ste mali povedat som mohla dochadzat do snv na davky materinskeho mlieka 😀

antoniab
7. máj 2010
veronika1982
7. máj 2010

ahojte. my sme boli doobedu v meste a kupili sme take orientacne svetlo do izby na chatu a boli sme aj v stove. super ihrisko je tam..

teraz matej bubka a taitk siel do hypernovy kupit hojdacku a odniest ju na chatu a potom pride pre nas a hajde do pondelka. len skoda ze pocasie je take ake je.. aj som volala kamoske ci nepredavaju gumaky 20 ale ze vraj maju len od 28. tak nic. hadam to prezijeme.

lubkatobi
7. máj 2010

no sranda, ze 13.9. ma Tobias meniny... tak bude mat toho roku dvakrat🙂
myslim, ze by kludne mohli v kalendari zrusit meno Ctibor, co je 13.9. a nahradit Tobiasom

Vietor... 😀 som sa narehlilaaaaaaaaaaaaaaaa🙂

buduci utorok o druhej je stretko s lakt.poradkynou na Mieri, tak asi prideme

inak nechapem, ze mat.centrum je otvorene od 16.00, ved vtedy chodia manzelia domov, tak nech sa venujuuuu detom, no nieeee? 😎

susana28
7. máj 2010

Takže tieto botasočky chcem pre Vani:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7851080&tab=1

Teraz má 15 cm dlhú nôžku. Podľa vás mám objednať číslo 26, ktoré má vnútro 16,5 cm alebo radšej už tú 27, čiže vnútro má 17 cm.

ako by ste sa vy rozhodli?

Ľubka si bola mrknúť v tom materskom centre na mieri?

lubkatobi
7. máj 2010

susan, mrknut som v materskom centre este nebola.. asi pojdem buduci utorok..
ta prednaska s lakt.poradkynou stoji 2 Eura asi.. tak mozno skocim..

susana28
7. máj 2010

Lubka, aha. Tak tobiáška ešte kojíš?

zuzana32
7. máj 2010

zuzi ja by som vzala na tvojom mieste 26, aj to by som vravela, že sa jej bude zle chodiť. Moja Katka má nohu 14,8 a kupujem vnútornú dĺžku 15,5 cm. Lebo čo sú 16 cm sú jej obrovské.

susana28
7. máj 2010

Zuzi32 - tak potom o koľko má byť väčšia topánka. Lebo najmä na značkách ako adidas, pumy, nike...... sa uvádza napr. vnútorná dlžka 15,8 cm a max. na 14,8 cm nožičku. Lebo viem, že topánka by nemala byť presne ako nôžka, aby to deculo netlačilo, nie?

zuzanale
7. máj 2010

Ahojte Susana tak do 1cm oproti nôžke aj keď záleží na type botasky my sme teraz kupili Timke nike 28,5 písané na nôžku 17,5cm Timka má 18cm vnútro je 19cm a ešte jej trochu lietajú takže neviem ako by v nich chodilo dieťa s tou 17,5 cm nohou škoda že sme ich nekupovali s Timkou asi by som zobrala menšie číslo.... a adidas čo má teraz písané na nohu 16,5 a ešte ju netlačia 😅 v pohode ich runtuje ďalej 😀 a tak ako kupuje Zuzana tých 7-8mm je ideál lebo ta 26 jej bude velka keď má 15c nožku a botasky 16,5 to už je 1,5 cm a to je velikéé a naj keď pôjdeš u nás do športového vyskúšaš taký istý vzor a potom objednáš 😉

zuzanale
7. máj 2010

Susan a napadlo že take iste som videla minule v PP len neviem v ktorom obchode idem zajtra do PPak chceš ti mrknem kde ich maju a prip môžeš isť vyskúšať ako sadnu 😉

susana28
7. máj 2010

Zuzka LE - tak asi zoberem niečo menšie, ale kúpim tieto 26-tky a počkám kým jej nôžka dorastie, abo aj aj.

lubkatobi
7. máj 2010

susana28, kojim, kojim🙂.. ale uz bude treba zacat prikrmovat

sophie1981
7. máj 2010

Caute sme doma.......po dlhoim dni v Hute...nma par incidentov medzi detmi bolo suoper..... 😉 .....aj ked tu iny svet...v hute lialo.....tu sucho.......akoby to bolo 200 nkm vzdialene..... 😀 ....rano nas Zuzana prepadla s detmi o pol deviastej..... 😕 ...ste mali vidiet tie fofry aspon ustlat postele..... 😀

zuzana612
7. máj 2010

nemusela si nic postielat, si videla ze u nas ostalo vsetko tak ako ked sme vstali z postele a utekali ku dr. 😉

Ozaj, som sa ta zabudla opytat co robis v stredu, lebo ak nic, tak mam pre teba robotu. Prisla by si k matusovi kym ja pojdem s Lili na ortopediu 😉

zuzana32
7. máj 2010

susana28, tak Tvoja Vaneska má potom takú nožičku ako moja Katka,
A my máme ružové botasky nike ako na foto, veľ. 25, a je tam písaná vn. dl. 14 cm, a keď pomerám ja, tak je tam rovných 15 cm. A sedia jej perfektne.

sophie1981
7. máj 2010

jasnacka...dojdem.... 😉 ...esteze Matusa netreba kojit..... 😀 ...daj vediet aj co ten pondelok...ze poviem mm ci treba auto ci nie...

zuzana612
7. máj 2010

aha, uvidim co povie daniel, ci nas vezmu do busu a ak hej, tak potom pojdeme teda az v pondelok vlakom 🙂

susana28
7. máj 2010

Zuzka32 - som zistila, že tie botasy, ktoré chcem majú aj 25, a to je vnútorná dlžka 15,5 cm. Tak asi vezmem tie. Ale to číslovanie majú teda dosť od veci 😒

zuzana32
7. máj 2010

To teda je divné, mne tam pri každom čísle chýba pol čísla. Pri dospelých veľkostiach 1 cm nie je veľa, ale pri detských áno.
Next má UK 7 - 15 cm, UK 8 - 16 cm - 16,5 cm.

zuzanale
7. máj 2010

Susan no veď uvidíš ..... ale fakt tie velkosti sú bujare ale adidas má aj polky velkosti a keď vezmem podla tých 27dmičiek UK 1/2čo mám doma sú písane na 16,5 nie na 17 ako píšu na tých čo chceš a Timka vtrepala aj18 cm nohu aj keď to už moc objektívne neni lebo sa jej tie šmatlošky aj roztiahli a to je ten vzor čo podrážka menšia ako vrch😅

zuzanale
7. máj 2010

juj ušla mi 9 takže UK 9 1/2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre