Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
21. jún 2010

@susana28 diky, no uz sa tesim, ako tu bude behat, to bude zabava...
a k tomu testu, vyzera to na tehu...ja som mala zo zaciatku tiez len taky tienik a postupne to silnelo 😉
@zuzana612 jasne, dojdem, hadam budete zdravy...
@zuzanale skore uzdravenie...teda nezavidim vobec 😖

sophie1981
21. jún 2010

no susan...tak blahozelam....tej ciarke sa hovori duch.... 😀 ...ak otestujes o dva dni bude to kolajnica ako vysita...si tehula... 😵

sophie1981
21. jún 2010

a kurnajs, co to mate doma za chlapov, ze otehotniete na prvy, druhy treti pokus....ja tu tlacim uz 10 Mesiacov a nist......cim ich krmite?? 😅

antoniab
21. jún 2010

@susana28 tak to fakt vizera na tehu skus zajtra testnut alebo az obden ak vydrzis 😀 a zakazdym by mala byt lepsie vidiet 😉 jej zeby konecne nejake zacinajuce tehule ved by bolo nacase ked nam uz dve koncia 🙂

baby kde je v stredu ta zumba vysvetlite mi to poriadne chcem uz isssssssssssst 😵

susana28
21. jún 2010

@sophie1981 šak aj ja sa čudujem, že to vyšlo na druhý pokus, lebo sme boli spolu len v apríli štyri dni a štyri dni v máji, no len dúfam, že to nezarieknem, ale ešte ras som kukala na ten test a je aj tá druhá čiarka viac ako viditeľná 😀 A menzes dostávam vždy o dva dni skôr a teraz mi už druhý deň mešká. Bibi tak teraz je rad na tebe, aby so na koňovi nestrašila sama tehotná 😝

kukulik30
autor
21. jún 2010

susi...pockaj este, zrejme je nizke hcg, a otestuj neskor, tak o 2-3 dni 😵 😵 😵

sophie1981
21. jún 2010

jooj, susan...ja som uz mala tehulkovats macou a denisou.... 😝 .....

mata.....vies ako je zdravoten stredisko na sidlisku mier?

kukulik30
autor
21. jún 2010

susi, sak odfot ten test, ja rada cumim na testy 😀 😀 😀

sophie1981
21. jún 2010

akurat mi dosla foto zo dna deti.....ako bolo teplucko..... 😀

veronika1982
21. jún 2010

@susana28 gratulujeme..mne napr.sa ciarocka ukazala az na druhy den ked uz bol test zahodeny ale instinkt mi hovoril aby som ho vybrala z kosa a tam //...

@sophie1981 ze vraj arasidy pomahaju tak kup dnes balika nech to ma jozko na veceru...
@kukulik30 aj by sme dosli ale nemame doma auto a matej este spi..a ani neviem ci prsi este lebo lezim pri nom..

veronika1982
21. jún 2010

@sophie1981 jej to je z mesta. btedy boli fajne pekoty..

sophie1981
21. jún 2010

ano z mesta....joj, ako ma fajne pieklo....a potom sme sli rovno ockovat....jaj.... 😕

antoniab
21. jún 2010

bibi to nakupne pred jakinou ch. bytovkou 😅 😕 hned na zaciatku mieru

mojmu mm zas odporucili pit mlieko a on ho aj pil 😀 😀 ale ci to malo nejaky ucinok 😝

antoniab
21. jún 2010

baby ked ste boli z detmi vo verejnych bazenoch davali ste detom kupaciu plienku alebo len plavky 😒

veronika1982
21. jún 2010

@antoniab hej mati hned na zaciatku mieru. a par vasich spoluziacok zo ss poznam napr. janku ch, valiku v....

sophie1981
21. jún 2010

jemineee, keby to bolo z mlieka, tak stary len na mna kukne a som v tom....on toho mlieka vypije viec ako katka.... 😀 ....

mati, ano no a hned vedla je nakupne stredisko, v predu je agromilk...tak tam mozes zaparkovat auto, obides agromilk a v zadu bude takle nieco ako nadvorie, a v zadu v rohu uvidis zelezne breze a schody na poschodie....ak tam...ved ta mozem pockat pred agromilkom, ked pojdes...

antoniab
21. jún 2010

oki tak sa v stredu este dohodneme dnes sa dohodnem z babkou aby si nerobila program zaciatok je o siedmej hej

antoniab
21. jún 2010

@veronika1982 hej ta co ste spolu chodili na zedesku 😀 😀

sophie1981
21. jún 2010

ano...

antoniab
21. jún 2010

jaj zeny idem zehlit bo sa mi dnes babka vyhrazala

anape
21. jún 2010

zuzka tak to blahozelam,podla mna to bude jasne tehu 😉 ... mne sa tiez najprv ukazala slabulinka ciarka a potom za par dni uz to bolo vyrazne 🙂

bibi skus spenat...ako pepek namornik 😀

aj ja idem daco robit, lebo mam dnes take volnejsie tempo 😎

zuzana612
21. jún 2010

My sme sa prave zobudili, Matus spal 4 hodiny a Lili asi 2 aj somnou, ale aj tak som stale ako mechom udreta 😖

@susan28 aj ja si myslim ze je to tehu. Ja som mala pri Matusovi uz vyrazne 2 ciarky, ale to som testovala az po 2 tyzdnoch meskania, nejak som nemala skor odvahu 😀 A pri Natalke tak isto ako Veronika, test vysiel negativne, ale tiez my to nejak nedalo a po par hodinach som ho pozrela opat a bola tam taka ledva viditelna ciarka 😉 Tak hadam bude vsetko ok.

Bibka, ved vies ze ty cakas na mna, aby sme mali aspon jedno dieta spolu, takze o parmesiacov zaciname 😉

susana28
21. jún 2010

@kukulik30 lívii, ok odfotím, len sa mi prsty musia trochu skľudniť, bo som trochu roztrasená 😀

susana28
21. jún 2010

@sophie1981 jéj ten záber slnečného dňa mi pripadá ako scifi, a kde ste to boli?

susana28
21. jún 2010

@veronika1982 😀 😀 😀 veronika, no ešteže ťa napadlo kukunúť do toho koša 😉
@anape ďakujéééém 😀

Bbi už som sa dočítal,že to mdd bolo v meste 😉
@zuzana612 bude tretie? 😉

lubkatobi
21. jún 2010

Tamarke vsetko najlepsie k polrocku 😵

Tobi spiiii, ale niekedy inokedy k tebe, Livka, dojdem na kaaaaavu 😉

boli sme pre istotu u lekarky, tie vyrazky, co ma na tvaricke nic vazne nie suuuu.. nic infekcneee... a miznuuuu, chvala Bohu !

veronika1982
21. jún 2010

my este furt spime a to som si uz aj ja zdriemla s nim.. 😀

veronika1982
21. jún 2010

@antoniab hej chodili so mnou na zs ale kazda do inej triedy..

zuzana612
21. jún 2010

@susan28 to zalezi od viacerych okolnosti, v prvom rade co mi povie Dr. koncom roka ci vobec este mozem mat dalsie dieta a tak

lubkatobi
21. jún 2010

ja som pocula taku informaciu, ze tazsie je otehotniet zenam, ktore vela koja, lebo je organizmus vycerpany.. hmmm..
myslite, ze je to pravda? mne sa to zda zvlaaaastne 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre