Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
6. máj 2010

xiiixiii zuzi,

ja som už po pár mesiacoch,asi vo veku tvojej Lil to iste vyhlásila - už nikdy nebudem osdudzovať matky,čo ubližia svojmu babatku v skrate,ked su na ne same,alebo ked to dieťa proste večne plače a matka už nevládze .... ja som občas aj zahlasila mužovi - ber maleho,bo mu ubližim 😀

denisocka
6. máj 2010

ináč nebolí ju uško? my sme take noci a dni mali,ked mal zapal str.ucha ,a to mi teta hovorila,že ked ho stisnem za uškom a zaplače,tak h to bolí a on nič,tak sme mysleli že su to zuby a po par dnoch aj tak zapal

sophie1981
6. máj 2010

Zuzana...tak to si mala super...ja ti verim tie nervy...mne ked Katka nervaci, tak som tiez na nervy z toho.... 😝 ......ale u nas sa tatik v noci nezobudi ani na delostrelecky utok, takze dakujem bohu, ze Katka v noci bola zla fakt len par krat...... 🤐 ...

ňco dnes robite v tom pocasi?...mna uz teraz ide drbnut....a to je len pol deviatej.... 🙄

zuzana612
6. máj 2010

tak sadaj do auta a prid, mam aj banany, budu mufiny 😀 Ale asi nemas auto, co?

antoniab
6. máj 2010

dobre rano my sme vstali teraz 😲

nato aka bola mala cez den spala uzasne prvy krat papala o tretej a pootom o pol osmej teraz blaboce na posteli 🙂

jaj ten cas to je daco strasne leje leje a leje
o pol stvrtej som objednana na nechty malu supnem babke do roboty a bude
nasa babka bola na vycistenie maternice pondelok ju hospitalizovali utorok robili hned vecer sa pytala domov to ju ale nepustili az stredu a to sa potom hned trepala do roboty na dnes uz pracuje akoze no coment niektory ludia su proste nepoucitelni 🙄 🙄

sophie1981
6. máj 2010

nemam auto...stary jasne ze vstal, dal si ka vu a slaninu, a uz je prec..... 😒 ......zajtra to iste...... 🙄 .......keby aspon autoi nechal.... 😝 ....a autobusom v tom case sa mi nece....jedine ze skocime poobede do madarasu, nedojdes?...

sophie1981
6. máj 2010

ale ak ti bude mala zla a budes mat nerv, tak dojdem aj na buse ti ju ponosit trosku...

zuzana612
6. máj 2010

treba najst niekoho s autom 😀 Da 😀 niel by mal prist dnes skor, sme chceli robil okolo domu, ale v tomto pocasi... ale pre neho je niekedy skor aj o piatej 😀

lydia22
6. máj 2010

Caute my tiez noc na figu,maly sa furt budil a prehadzoval,a od rana sa len nervacil a chcel len ku mne na ruky,mam uz nervy v prdeli a este to pocasie lebo to ani pochodkat vonku a muz do siestej v robote,tak sa tesim,zas si uzijem!tak nic vsetkym vam prajem pekny den,hlavne co najmenej nervov a neposlusnych detvakov.inak ja sladke milujem aj keksiky aj cokoladku aj cukriky,kolace,ale teraz som nastastie dost chuda,hadam sa to ked prestanem kojit nezmeni.lebo bez sladkeho by som asi nevydrzala.tak este raz pekny dnik.pa

sophie1981
6. máj 2010

ale nemam autosedacku...... 🙄

zuzana612
6. máj 2010

😖 tak nic.....

veronika1982
6. máj 2010

zuzi ja som tieto stavy mala v pondelok a tiez som si hovorila ze uz chapem matky ktorym puknu nervy..

aj ja uvazujem ze poobede pojdeme s tatikom do madarasu ked bude doma.

bibka ved dojdite teraz k nam.. uz neprsi. matej spi a o chvilu by sa mal zobudit..

antoniab
6. máj 2010

kebyze nemam plan na dnes tak ponuknem auto ale mam nejaku robotu zehlenie 😝 a potom tie nechty tak nechcem veci spanovat zajtra chcem zbehjnut k sestreneke mali by ist sobotu do PL chcem aby mi kupili slnecnik na kocik a hackovanu ciapocku keze ja vooooobec niesom tak sikovna ako pata 😠 🙄

jaj veronika a nas tatik vcera pisal ze uz len 22dni 😀 😀

veronika1982
6. máj 2010

mati ja som kupila slnecnik na kociar tu v mladosti v snv..a vzdy si hovorim ze uz mi ho treba namontovat...

tak zmena planu ideme poobede ku babke do svitu

sophie1981
6. máj 2010

veronika...uy prsi..... 😝

nic, ideme sa nasukat do prsiplastovych skafandrov a ideme k voded, kuknut aka spinava tecie..........co uz kjed von je taaak hnusne...poobede pojdem do madarasu, do kutika, nech sa mala pohra...tak kto pojde, mozme sa stretnut... 😉

veronika1982
6. máj 2010

oj mati tak to mate uz len za par

veronika1982
6. máj 2010

no ved som potom pozrela a uz prsi..

baby mne zacinaju rast kvietocky na balkone.. 😀

a zuzi sme vam omylom zobrali auticko a vcera sme ho chceli dat bibke ale zabudli sme..tak najblizsie vam ho vratime..

lubkatobi
6. máj 2010

zuzi, ja som mala tiez take stavy v noci, ked pred par mesiacmi tobiasko nechcel spat a iba plakal a plakal... este ze manzel pomahal..
veronika, ake kvietky ti vykvitli na balkooone?
ja som vcera dostala v crepniku taky biely s flakatymi zelenobielymi listkami, vraj nenarocny na starostlivost 😅 , tak dufam, ze u mna prezije🙂
teraz som happy, ze tobi zaspal, snad mu to vydrzi dlhsie ako polhodky..

zuzana32
6. máj 2010

ženy, plne Vás chápem.
Ja som mala takého zlého Mateja do roka.
A spala som s ním v obývačke, aby som nerušila Miška s manželom. Skoro celú noc som ho mala na rukách, lebo keď som ho položila hneď bol hore.
A vtedy som vyhlásila, že skončím buď na psychiatrii, alebo na protialkoholickom, alebo niekde vo väzení 😝 . Lebo jedny povedali daj si štamperlik bude lepšie spať a houby, tak som ho pekne kolísala, žrala horalky, a po roku akoby mi vymenili dieťa.
Takže my matky si to musíme pekne odtrpieť a hádam nám to raz naše deti vrátia.

veronika1982
6. máj 2010

joj lubi neviem ake som to tam posadila... 😀

sophie1981
6. máj 2010

uz sme doma....som uz davno nezmokla tak ze aj gatuse som mala mokre...riadne leje.... 😝 ...Katkin overal je super...ja mokra az po skuru, ona sucha......uz aj napapana, sa teraz mota a nahana hava..... 😅 ...tak ja mam klud.... 😉

lubkatobi
6. máj 2010

ja som dnes uz vyjedla skoro celu chladnicku... raz mam chut na slane a raz na sladke, no cista komedia🙂..
tobi sa zobudil, ale som ho uspala, tak este nech si pospinkaaaa...
snad raz prestane prsat, lebo ak nie, tak vyjem dnes nielen chladnicku, ale aj mraznicku 🙄

sophie1981
6. máj 2010

lubka..ja mam take chute nonstop....zeriem vsio na kopu...

zuzana612
6. máj 2010

Obe deti spi, v kuchyni bordel ako po vybuchu ale kaslem na to, idem si rychlo lahnut, dufam ze budu ticho aspon pol hodiny 😠

sophie1981
6. máj 2010

tak utekaj Zuzana...dobru noc.... 😅

susana28
6. máj 2010

Ahojte,

my sme dnes vstali s teplotkou 37,2. Zmerali sme sa po raňajkách a kleslo to na 36,6 tak som sa vytešovala a o jednástej buch 38 😒 Tak som chcela volať macejkovej, že do koľkej robia, ale ako sa presťahovali na tú novú polikliniku tak sa na staré číslo neviem dovolať, a nové nemajú na informáciach ani na nete 😠 Tak ak jej ešte stúpne teplotka tak asi pôjdeme na pohotovosť.

Ináč bibi, kde ty si kúpila notebook? bo mm mi včera volal, že jak docestoval do švajčiarska, večer chcel zapnúť, a nič. A to má ešte len dva roky, a v auguste bol v záručnej oprave, a mu menili matičnú dosku, a neviem čo ešte 😠 Tak som nasratá, lebo keď už to vyzerá, že sa blíži mesiac keď budeme mať manšie výdavky, tak sa vždy niečo zomelie, a také h...o odložíme 😠 😠 😠

lubkatobi
6. máj 2010

bibka, to som rada, ze nie som samaa 🙂

zuziiii, len spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... 😉

sophie1981
6. máj 2010

susan, manzel doniesol od jedneho chalana, potreboval ho predat, tak nam ho strelil za 400 eur, a ma 4 mesiace, cize aj so zarukou,.....zatial funguje..... 😝 ....dufam, ze posluzi aspon ako nas stary...4 roky nonstop... 😅

gajana1
6. máj 2010

Ahojte baby tak tu su moje dvojčatka a Tomík

lubkatobi
6. máj 2010

jeeeeeeeeeej, zlatuckeeeeeeeeeeee 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre