Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
4. jún 2010

zuzana...z markusoviec

veronika1982
4. jún 2010

ci pana to ani nie je mozne co dokaze voda spravit. u nas sa uz ludia dostavaju do garazi..takze uz to klesa

zuzana32
4. jún 2010

bože, to je fakt hrozné.
a tie čierne kňury nezobralo. A zas len budú všade kričať, treba nám pomôcť. Figu majú o nič sa nestarajú, šak im dá štát. A biely si poctivo všetko urobia, a potom príde takýto lejak a všetko je v háji. Oni si zase pomaličky začnú sami opravovať. A čierne huby čakajú kto im čo dá.
Joj, zas ma to len riadne naštvalo, aká je nespravodlivosť.

denisocka
4. jún 2010

Muz hovoril,ze jak siel zo zaplavenych vlach,tak na dobrej voli cigani jak nic,pohoda..

zuzana32
4. jún 2010
zuzana612
4. jún 2010

vsak vcera bolo v tv ako sa male cigancata vytesuju, aspon sa okupali 😀 Aj ja by som im dala viete co .........., chdaci bieli si naberu uvery, aby nieco mali, zobere im to voda a ak to aj nahodou maju poistene, aj tak im poistovna nic neda, lebo povedia ze poistky sa na zivelne pohromy nevztahuju.......

tu uz konecne zacalo prsat, aspon zatial.........daniel robi poriadok v pivnici a bolo to aj na nieco dobre, jedna miestnost vypada tak, ze sa cez nu da az aj prejst a nie je zapratana od dola az hore bordelom 😀

zuzana612
4. jún 2010

Inac, ked som pozerala spravy na TA3, tak tam stale ukazuju jednu dedinu, nejaku niznu myslu ci nieco take, ze sa tam zosuva poda. Hroza. Ked pride voda do domu, tak ked opadne ostane sice spust a bordel, ale da sa to opravit. Ale tam ukazovali domy ktore komplet cele popraskali a jedine co pomoze je zburat ich ak nespadnu same. A boli tam aj cisto nove domy, ale poriadne ani nie dokoncene, si to neviem predstavit ze by sa mi nieco take stalo.

zuzana32
4. jún 2010

No my sme boli pred mesiacom vo Vyšnej Myšli, teraz neviem či ide prvá Vyšná, alebo Nižná, ale prosto tí u ktorých sme boli na návšteve, tak nám to opisovali, no je to hrozné.
Veď vravím človek si s ťažkou psotou niečo svojpomocne postaví, zadĺžení je až po uši a ešte sa stane niečo také.
Viem vraví sa keď niejde o život niejde o nič, ale figu je to pravda.
Určite keby som bola v ohrození života, tak som rada že žijem, ale keď by som sa prebrala do reality, tak by som si vravela, že radšej zomrieť.

zuzana32
4. jún 2010

Akurát bolo na TA3, zrútený most pri embracu.

maca77
4. jún 2010

Zuzana, tá fotka je odkiaľ?

maca77
4. jún 2010

ahá, asi pri Embracu

zuzana32
4. jún 2010

áno, hlavná cesta.
A ty ako držíš sa?
Nestraš s predčastným pôrodom.

zuzana32
4. jún 2010

Moja kamarátka dnes mala letieť do Turecka. Tak ani neviem či sa vôbec dostala do košíc. 😒

maca77
4. jún 2010

tak MM zostáva do rána v robote ... zas kvôli ciganom, bo už robia bordel na L.Lukach - hneD kradnuť musia 😠

susana28
4. jún 2010

Bibka ináč brutal fotky z markušoviec, normálne to tam nespoznávam. Ináč keď pojdete najbližšie ku svokrovcom, sa choď prejsť ku bývalej tvz, som zvedavá ako to tam nechali schátrať, keď sa o to tak bili 😠

zuzana612
4. jún 2010

cely vychod by sa mal dohodnut a ist volit taku stranu, ktora urobi poriadok s ciganmi!!!!

denisocka
4. jún 2010

Len ci taka strana je,ked su jak zakonom chraneny

sophie1981
4. jún 2010

Kotlebu.... 😀 😀 😀

zuzanale
4. jún 2010

ahojte u nás oskar vylieza tak hádam už bude dobre ..... inak hodila som videa na faceboook ako to u nás vyzeralo

maca77
4. jún 2010

ja som teraz kukla správy ... strašné čo tá voda narobila 😔

zuzanale
4. jún 2010

veru tak Marceli človek na to pozerá a sa mu chce plakať kolko škody a ešte aj odrezaný od sveta ☹

lubkatobi
4. jún 2010

bibka, dobre, ze mate dom na kopci...

denisocka
5. jún 2010

Ahojte,tak idem do tej poradne o 9.00,z ktorej strany sa dostanem do snv?

maca77
5. jún 2010

ahojte

Deni, MM došiel ráno z Levoče, tam je to OK ... akurát ktovie či nejak už poriešili cestu pri Emracu...

Pati, nevieš či budú preteky koní? MM vravel, že sa tam ráno nič nedialo, ani nič nachystané nebolo ... druhýkrát už stany rozložené, prekážky, tráva pokosená ... ktovie či to nezrušili kvôli záplavám? 😕

denisocka
5. jún 2010

Uz sme pred levocou,tak hadam prejdeme

zuzana612
5. jún 2010

caute, ja uz mam uprataneho pol domu, zacala som o siedmej 😉 uz sa mi druhy krat perie, tak dufam ze to vsetko stihne aj poschnut 🙂

Maca, ak myslis preteky na fercakoch tak tie su zrusene, videla som to vcera vecer na redute pri oznamoch

maca77
5. jún 2010

Zuzi, dík za info 😉 MM aspoň nechám pospať, lebo až ráno došiel z roboty

ja som už tiež práčku zapla ... Tami sa stihla nad ránom pocikať, snáĎ tie periny do večera vyschnú, lebo sa mi nechce zas ďalšie vyťahovať ... kým mala v noci plienku, tak 2mesiace som vyhadzovala nepocikané plienky a teraz po týždni zas "nehoda" ... no čo už s ňou ... a keĎ som jej ráno vravela že prečo sa pocikala, tak mi vravela že "nieee, že pyžamo má suché" 😝 😀

lydia22
5. jún 2010

Ahojte to dnes nebudu asi ani tie ozbrojene sily v meste.vcerajsok je presunuty na tyzden.ja som stihla konecne pozehlit,nakup a peciem pizzu.a dufam ze pocasie bude bez dazda!

kukulik30
autor
5. jún 2010

ahojte..ozbrojene sily su zrusene http://www.spisskanovaves.eu/system/akcie/detai...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre